[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2013/2014, grupa: warmińsko-mazurska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Mszanowo 26 62 20 2 4 86-32 11 0 2 42-17 9 2 2 44-15
2.  Wicher Gwiździny 26 61 19 4 3 86-32 10 3 0 50-11 9 1 3 36-21
3.  Lider Złotowo 26 52 16 4 6 68-36 9 1 3 38-18 7 3 3 30-18
4.  Płomień Turznica 26 46 15 1 10 63-46 9 1 3 42-26 6 0 7 21-20 2 6 2 0 0 5-2
5.  Avista Łążyn 26 46 14 4 8 67-41 9 3 1 37-14 5 1 7 30-27 2 0 0 0 2 2-5
6.  Orzeł Ulnowo 26 41 12 5 9 57-57 6 3 4 34-26 6 2 5 23-31
7.  GSKF Montowo 26 37 10 7 9 72-76 6 4 3 42-31 4 3 6 30-45
8.  SKF Kunki 26 36 11 3 12 80-58 7 2 4 49-27 4 1 8 31-31
9.  Olimpia II Olsztynek 26 34 10 4 12 54-62 5 1 7 31-37 5 3 5 23-25 2 6 2 0 0 5-2
10.  Jordan Kazanice 26 34 9 7 10 47-49 6 4 3 22-20 3 3 7 25-29 2 0 0 0 2 2-5
11.  LZS Jamielnik 26 28 9 1 16 42-70 7 0 6 23-21 2 1 10 19-49
12.  Mewa Smykowo 26 15 4 3 19 39-97 3 1 9 20-45 1 2 10 19-52
13.  GKS LZS Szymbark 26 14 4 2 20 37-90 3 1 9 17-34 1 1 11 20-56
14.  Tessa Tuszewo 26 16 5 1 20 22-74 3 0 10 11-35 2 1 10 11-39
Tessa Tuszewo wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Mszanowo    1-2 0-2 2-1 3-0 2-1 8-2 3-1 2-1 3-2 4-0 7-2 2-1 5-2 
 2 Wicher Gwiździny4-1     2-2 4-0 4-0 3-0 1-1 5-3 1-1 2-0 3-2 9-0 9-1 3-0* 
 3 Lider Złotowo1-6 2-3     2-1 3-1 1-3 5-1 1-0 3-0 1-1 7-0 2-0 6-1 4-1 
 4 Płomień Turznica2-2 1-2 4-1     3-1 1-3 7-4 0-5 3-1 6-2 4-2 6-3 2-0 3-0* 
 5 Avista Łążyn2-0 3-0 2-2 1-2     4-0 4-0 1-1 3-0* 1-1 3-2 5-2 5-4 3-0* 
 6 Orzeł Ulnowo0-6 1-1 0-3 3-1 4-3     3-3 7-2 1-2 1-1 4-1 3-0* 6-0 1-3 
 7 GSKF Montowo2-2 1-4 3-1 3-1 3-6 1-2     6-4 4-4 3-1 3-3 9-2 1-1 3-0* 
 8 SKF Kunki3-5 1-2 0-4 3-2 3-1 9-1 0-3*     2-2 3-2 11-1 2-2 9-2 3-0* 
 9 Olimpia II Olsztynek1-5 2-3 2-2 1-4 1-5 1-3 4-6 0-3*     4-2 3-2 3-2 4-0 5-0 
 10 Jordan Kazanice0-2 2-1 2-1 0-2 1-1 2-2 5-5 3-1 0-1     1-0 2-1 3-2 1-1 
 11 LZS Jamielnik0-3 2-5 0-1 1-0 0-2 4-1 0-1 1-0 3-1 2-4     4-2 3-1 3-0* 
 12 Mewa Smykowo0-8 4-3 1-5 0-3 0-3 1-1 1-2 1-5 1-3 1-5 2-0     6-3 2-4 
 13 GKS LZS Szymbark0-1 0-7 2-3 0-1 1-7 2-3 3-0* 1-5 2-4 2-1 1-2 0-0     3-0* 
 14 Tessa Tuszewo0-3* 1-3 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 4-2 2-1 0-3* 0-3* 3-4 0-3* 0-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Wicher Gwiździny 4-0 Avista Łążyn 15 sierpnia, 17:00
Płomień Turznica 2-2 LZS Mszanowo 15 sierpnia, 16:00
GKS LZS Szymbark 1-2 LZS Jamielnik 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Ulnowo 1-1 Jordan Kazanice 15 sierpnia, 17:00
GSKF Montowo 6-4 SKF Kunki 14 sierpnia, 17:00
Mewa Smykowo 2-4 Tessa Tuszewo 14 sierpnia, 17:00
Lider Złotowo 3-0 Olimpia II Olsztynek 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

SKF Kunki 2-2 Mewa Smykowo 18 sierpnia, 16:00
Jordan Kazanice 5-5 GSKF Montowo 18 sierpnia, 14:00
LZS Jamielnik 4-1 Orzeł Ulnowo 18 sierpnia, 14:00
LZS Mszanowo 2-1 GKS LZS Szymbark 18 sierpnia, 17:00
Avista Łążyn 1-2 Płomień Turznica 17 sierpnia, 16:00
Lider Złotowo 2-3 Wicher Gwiździny 18 sierpnia, 13:00
Olimpia II Olsztynek 5-0 Tessa Tuszewo 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Płomień Turznica 4-1 Lider Złotowo 25 sierpnia, 14:00
GKS LZS Szymbark 1-7 Avista Łążyn 24 sierpnia, 16:00
Orzeł Ulnowo 0-6 LZS Mszanowo 25 sierpnia, 14:00
GSKF Montowo 3-3 LZS Jamielnik 25 sierpnia, 14:00
Mewa Smykowo 1-5 Jordan Kazanice 25 sierpnia, 14:00
Tessa Tuszewo 2-1 SKF Kunki 25 sierpnia, 14:00
Wicher Gwiździny 1-1 Olimpia II Olsztynek 25 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Jordan Kazanice 1-1 Tessa Tuszewo 1 września, 14:00
LZS Jamielnik 4-2 Mewa Smykowo 1 września, 14:00
LZS Mszanowo 8-2 GSKF Montowo 31 sierpnia, 17:00
Avista Łążyn 4-0 Orzeł Ulnowo 31 sierpnia, 16:00
Lider Złotowo 6-1 GKS LZS Szymbark 1 września, 13:00
Wicher Gwiździny 4-0 Płomień Turznica 1 września, 14:00
Olimpia II Olsztynek 0-3 SKF Kunki 1 września, 11:00
(wo)
na boisku 7-1; przekroczenie limitu czasu gry zawodnika drużyny gospodarzy w jednym terminie

Kolejka 5 - 7-8 września

GKS LZS Szymbark 0-7 Wicher Gwiździny 7 września, 16:00
Orzeł Ulnowo 0-3 Lider Złotowo 8 września, 14:00
GSKF Montowo 3-6 Avista Łążyn 8 września, 14:00
Mewa Smykowo 0-8 LZS Mszanowo 8 września, 14:00
Tessa Tuszewo 3-4 LZS Jamielnik 8 września, 14:00
SKF Kunki 3-2 Jordan Kazanice 8 września, 16:00
Płomień Turznica 3-1 Olimpia II Olsztynek 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 14-15 września

LZS Jamielnik 1-0 SKF Kunki 15 września, 14:00
LZS Mszanowo 5-2 Tessa Tuszewo 14 września, 16:00
Avista Łążyn 5-2 Mewa Smykowo 14 września, 16:00
Lider Złotowo 5-1 GSKF Montowo 15 września, 13:00
Wicher Gwiździny 3-0 Orzeł Ulnowo 15 września, 14:00
Płomień Turznica 2-0 GKS LZS Szymbark 15 września, 11:00
Olimpia II Olsztynek 4-2 Jordan Kazanice 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Orzeł Ulnowo 3-1 Płomień Turznica 22 września, 14:00
GSKF Montowo 1-4 Wicher Gwiździny 22 września, 14:00
Mewa Smykowo 1-5 Lider Złotowo 22 września, 14:00
Tessa Tuszewo 1-0 Avista Łążyn 22 września, 14:00
SKF Kunki 3-5 LZS Mszanowo 22 września, 16:00
Jordan Kazanice 1-0 LZS Jamielnik 22 września, 14:00
GKS LZS Szymbark 2-4 Olimpia II Olsztynek 22 września, 14:00

Kolejka 8 - 28-29 września

LZS Mszanowo 3-2 Jordan Kazanice 28 września, 16:00
Avista Łążyn 1-1 SKF Kunki 29 września, 14:00
Lider Złotowo 4-1 Tessa Tuszewo 29 września, 13:00
Wicher Gwiździny 9-0 Mewa Smykowo 29 września, 14:00
Płomień Turznica 7-4 GSKF Montowo 29 września, 14:00
GKS LZS Szymbark 2-3 Orzeł Ulnowo 28 września, 16:00
Olimpia II Olsztynek 3-2 LZS Jamielnik 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

GSKF Montowo 1-1 GKS LZS Szymbark 6 października, 14:00
Mewa Smykowo 0-3 Płomień Turznica 6 października, 14:00
Tessa Tuszewo 1-3 Wicher Gwiździny 6 października, 14:00
SKF Kunki 0-4 Lider Złotowo 6 października, 15:00
Jordan Kazanice 1-1 Avista Łążyn 6 października, 14:00
LZS Jamielnik 0-3 LZS Mszanowo 6 października, 14:00
Orzeł Ulnowo 1-2 Olimpia II Olsztynek 6 października, 14:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Avista Łążyn 3-2 LZS Jamielnik 13 października, 15:00
Lider Złotowo 1-1 Jordan Kazanice 13 października, 13:00
Wicher Gwiździny 5-3 SKF Kunki 13 października, 14:00
Płomień Turznica 3-0 Tessa Tuszewo 12 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS LZS Szymbark 0-0 Mewa Smykowo 12 października, 15:00
Orzeł Ulnowo 3-3 GSKF Montowo 13 października, 14:00
Olimpia II Olsztynek 1-5 LZS Mszanowo 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Mewa Smykowo 1-1 Orzeł Ulnowo 20 października, 14:00
Tessa Tuszewo 0-4 GKS LZS Szymbark 20 października, 14:00
SKF Kunki 3-2 Płomień Turznica 20 października, 14:00
Jordan Kazanice 2-1 Wicher Gwiździny 20 października, 14:00
w Gwiździnach; Jordan gospodarzem
LZS Jamielnik 0-1 Lider Złotowo 20 października, 14:00
LZS Mszanowo 3-0 Avista Łążyn 19 października, 14:00
GSKF Montowo 4-4 Olimpia II Olsztynek 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Lider Złotowo 1-6 LZS Mszanowo 27 października, 13:00
Wicher Gwiździny 3-2 LZS Jamielnik 27 października, 13:00
Płomień Turznica 6-2 Jordan Kazanice 27 października, 13:00
GKS LZS Szymbark 1-5 SKF Kunki 26 października, 14:00
Orzeł Ulnowo 1-3 Tessa Tuszewo 27 października, 13:00
GSKF Montowo 9-2 Mewa Smykowo 27 października, 13:00
Olimpia II Olsztynek 1-5 Avista Łążyn 27 października, 11:00

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Tessa Tuszewo 4-2 GSKF Montowo 3 listopada, 13:00
SKF Kunki 9-1 Orzeł Ulnowo 3 listopada, 13:00
Jordan Kazanice 3-2 GKS LZS Szymbark 3 listopada, 13:00
LZS Jamielnik 1-0 Płomień Turznica 3 listopada, 13:00
LZS Mszanowo 1-2 Wicher Gwiździny 2 listopada, 13:00
Avista Łążyn 2-2 Lider Złotowo 3 listopada, 13:00
Mewa Smykowo 1-3 Olimpia II Olsztynek 3 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Avista Łążyn 3-0 Wicher Gwiździny 5 kwietnia, 16:00
LZS Mszanowo 2-1 Płomień Turznica 5 kwietnia, 16:00
LZS Jamielnik 3-1 GKS LZS Szymbark 6 kwietnia, 14:00
Jordan Kazanice 2-2 Orzeł Ulnowo 6 kwietnia, 14:00
SKF Kunki 0-3 GSKF Montowo 6 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 8-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tessa Tuszewo 0-3 Mewa Smykowo
(wo)
Olimpia II Olsztynek 2-2 Lider Złotowo 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

Mewa Smykowo 1-5 SKF Kunki 13 kwietnia, 14:00
GSKF Montowo 3-1 Jordan Kazanice 13 kwietnia, 14:00
Orzeł Ulnowo 4-1 LZS Jamielnik 13 kwietnia, 14:00
GKS LZS Szymbark 0-1 LZS Mszanowo 12 kwietnia, 16:00
Płomień Turznica 3-1 Avista Łążyn 13 kwietnia, 14:00
Wicher Gwiździny 2-2 Lider Złotowo 13 kwietnia, 14:00
Tessa Tuszewo 0-3 Olimpia II Olsztynek
(wo)

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

Lider Złotowo 2-1 Płomień Turznica 19 kwietnia, 16:00
Avista Łążyn 5-4 GKS LZS Szymbark 19 kwietnia, 16:00
LZS Mszanowo 2-1 Orzeł Ulnowo 19 kwietnia, 16:00
LZS Jamielnik 0-1 GSKF Montowo 18 kwietnia, 16:00
Jordan Kazanice 2-1 Mewa Smykowo 19 kwietnia, 16:00
SKF Kunki 3-0 Tessa Tuszewo
(wo)
Olimpia II Olsztynek 2-3 Wicher Gwiździny 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

Tessa Tuszewo 0-3 Jordan Kazanice
(wo)
Mewa Smykowo 2-0 LZS Jamielnik 27 kwietnia, 14:00
GSKF Montowo 2-2 LZS Mszanowo 27 kwietnia, 14:00
Orzeł Ulnowo 4-3 Avista Łążyn 27 kwietnia, 14:00
GKS LZS Szymbark 2-3 Lider Złotowo 26 kwietnia, 16:00
Płomień Turznica 1-2 Wicher Gwiździny 26 kwietnia, 16:00
SKF Kunki 2-2 Olimpia II Olsztynek 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1 maja

Wicher Gwiździny 9-1 GKS LZS Szymbark 1 maja, 14:00
Lider Złotowo 1-3 Orzeł Ulnowo 1 maja, 14:00
Avista Łążyn 4-0 GSKF Montowo 1 maja, 14:00
LZS Mszanowo 7-2 Mewa Smykowo 1 maja, 16:00
LZS Jamielnik 3-0 Tessa Tuszewo
(wo)
Jordan Kazanice 3-1 SKF Kunki 1 maja, 14:00
Olimpia II Olsztynek 1-4 Płomień Turznica 1 maja, 13:00

Kolejka 19 - 4 maja

SKF Kunki 11-1 LZS Jamielnik 4 maja, 16:00
Tessa Tuszewo 0-3 LZS Mszanowo
(wo)
Mewa Smykowo 0-3 Avista Łążyn 4 maja, 14:00
GSKF Montowo 3-1 Lider Złotowo 4 maja, 14:00
Orzeł Ulnowo 1-1 Wicher Gwiździny 4 maja, 14:00
GKS LZS Szymbark 0-1 Płomień Turznica 4 maja, 14:00
Jordan Kazanice 0-1 Olimpia II Olsztynek 4 maja, 14:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Płomień Turznica 1-3 Orzeł Ulnowo 11 maja, 14:00
Wicher Gwiździny 1-1 GSKF Montowo 11 maja, 14:00
Lider Złotowo 2-0 Mewa Smykowo 11 maja, 13:00
Avista Łążyn 3-0 Tessa Tuszewo
(wo)
LZS Mszanowo 3-1 SKF Kunki 10 maja, 16:00
LZS Jamielnik 2-4 Jordan Kazanice 11 maja, 12:00
w Kazanicach; LZS gospodarzem
Olimpia II Olsztynek 4-0 GKS LZS Szymbark 11 maja, 11:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Jordan Kazanice 0-2 LZS Mszanowo 18 maja, 14:00
SKF Kunki 3-1 Avista Łążyn 18 maja, 16:00
Tessa Tuszewo 0-3 Lider Złotowo
(wo)
Mewa Smykowo 4-3 Wicher Gwiździny 18 maja, 14:00
GSKF Montowo 3-1 Płomień Turznica 18 maja, 14:00
Orzeł Ulnowo 6-0 GKS LZS Szymbark 18 maja, 14:00
LZS Jamielnik 3-1 Olimpia II Olsztynek 18 maja, 14:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

GKS LZS Szymbark 3-0 GSKF Montowo 24 maja, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Płomień Turznica 6-3 Mewa Smykowo 25 maja, 14:00
Wicher Gwiździny 3-0 Tessa Tuszewo
(wo)
Lider Złotowo 1-0 SKF Kunki 25 maja, 13:00
Avista Łążyn 1-1 Jordan Kazanice 24 maja, 16:00
LZS Mszanowo 4-0 LZS Jamielnik 24 maja, 16:00
Olimpia II Olsztynek 1-3 Orzeł Ulnowo 25 maja, 11:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

LZS Jamielnik 0-2 Avista Łążyn 1 czerwca, 14:00
Jordan Kazanice 2-1 Lider Złotowo 1 czerwca, 14:00
SKF Kunki 1-2 Wicher Gwiździny 1 czerwca, 16:00
Tessa Tuszewo 0-3 Płomień Turznica
(wo)
Mewa Smykowo 6-3 GKS LZS Szymbark 31 maja, 17:00
GSKF Montowo 1-2 Orzeł Ulnowo 31 maja, 17:00
LZS Mszanowo 2-1 Olimpia II Olsztynek 31 maja, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Orzeł Ulnowo 3-0 Mewa Smykowo 8 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS LZS Szymbark 3-0 Tessa Tuszewo
(wo)
Płomień Turznica 0-5 SKF Kunki 8 czerwca, 14:00
Wicher Gwiździny 2-0 Jordan Kazanice 7 czerwca, 17:00
Lider Złotowo 7-0 LZS Jamielnik 8 czerwca, 13:00
Avista Łążyn 2-0 LZS Mszanowo 7 czerwca, 16:00
Olimpia II Olsztynek 4-6 GSKF Montowo 8 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

LZS Mszanowo 0-2 Lider Złotowo 14 czerwca, 16:00
LZS Jamielnik 2-5 Wicher Gwiździny 15 czerwca, 14:00
Jordan Kazanice 0-2 Płomień Turznica 15 czerwca, 14:00
SKF Kunki 9-2 GKS LZS Szymbark 15 czerwca, 16:00
Tessa Tuszewo 0-3 Orzeł Ulnowo
(wo)
Mewa Smykowo 1-2 GSKF Montowo 15 czerwca, 14:00
Avista Łążyn 3-0 Olimpia II Olsztynek 14 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

REKLAMA

Kolejka 26 - 22 czerwca

GSKF Montowo 3-0 Tessa Tuszewo
(wo)
Orzeł Ulnowo 7-2 SKF Kunki 22 czerwca, 14:00
GKS LZS Szymbark 2-1 Jordan Kazanice 22 czerwca, 14:00
Płomień Turznica 4-2 LZS Jamielnik 22 czerwca, 14:00
Wicher Gwiździny 4-1 LZS Mszanowo 22 czerwca, 14:00
Lider Złotowo 3-1 Avista Łążyn 22 czerwca, 14:00
Olimpia II Olsztynek 3-2 Mewa Smykowo 22 czerwca, 14:00

Klasa A 2013/2014 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2013/2014 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2013/2014 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2013/2014 (warmińsko-mazurska IV)

Klasa B 2013/2014 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2013/2014 (warmińsko-mazurska II)
Klasa B 2013/2014 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas