[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2003/2004

I runda eliminacyjna - 16 lipca, 23 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2003, 12:00 - Hotel Hilton, Genewa) - 20 drużyn

Pjunik Erewan 1-0 KR (Reykjavík)
Pachadżjan 60
Sheriff Tiraspol 1-0 FC Flora Tallin
Cristian Tudor 88
HB Tórshavn 0-1 FBK Kaunas
Opič 75
BATE Borysów 1-0 Bohemian FC
Łoszankow 24
FK Vardar (Skopje) 3-0 Barry Town AFC
Dos Santos 37, 69, Ristovski 49
CS Grevenmacher 0-0 FK Leotar (Trebinje)
mecz w Luxembourg
Glentoran FC 0-0 HJK
Sliema Wanderers FC 2-0 Skonto Ryga
Bogdanović 63, Doncić 68 (k)
mecz w Corradino
AS Omónia Lefkossías 0-0 Irtysz Pawłodar
Dinamo Tbilisi 3-0 KF Tirana
Melkadze 9, Anczabadze 45, Daraselia 50 (k)

KR (Reykjavík) 1-1 Pjunik Erewan
Davidsson 82 (k) - Agwan Mkrtczjan 73
FC Flora Tallin 1-1 Sheriff Tiraspol
Viikmäe 88 - Nesteruc 81
FBK Kaunas 4-1 HB Tórshavn
Beniušis 5, 77, Kančelskis 36, Opič 40 - Rógvi Jacobsen 10
Bohemian FC 3-0 BATE Borysów
Caffrey 36, Ryan 45, Crowe 58
Barry Town AFC 2-1 FK Vardar (Skopje)
Jarman 1, Moralee 63 - Rogerio da Costa 61
FK Leotar (Trebinje) 2-0 CS Grevenmacher
Kerkez 23, 83
HJK 1-0 Glentoran FC
Mäkelä 73
mecz w Vantaa
Skonto Ryga 3-1 Sliema Wanderers FC
Buitkus 14, Verpakovskis 64, Dedura 70 - Brincat 90
Irtysz Pawłodar 1-2 AS Omónia Lefkossías
Agajew 23 - Rauffmann 63, Georgiou 90
KF Tirana 3-0 Dinamo Tbilisi
pd. k. 4-2
Lici 11, Fortuzi 64, Halili 77

II runda eliminacyjna - 30 lipca, 6 sierpnia
(Losowanie - 20 czerwca 2003, 12:00 - Hotel Hilton, Genewa) - 28 drużyn (18 drużyn + 10 zwycięzców z I rundy eliminacyjnej)

MTK-Hungária FC 3-1 HJK
Welton da Silva 38, 42, Rednic 90 - Kottila 53
Pjunik Erewan 0-2 CSKA Sofia
Janczew 17, Mukasi 48
FBK Kaunas 0-4 Celtic FC
Henrik Larsson 13, Sutton 29, Maloney 52, Liam Miller 85
FK Leotar (Trebinje) 1-2 SK Slavia Praga
Pavle Delibašić 42 - Adauto 16, Dostálek 49
Sheriff Tiraspol 0-0 Szachtar Donieck
MŠK Žilina 1-0 Maccabi Tel Awiw
Bažik 86
Bohemian FC 0-1 Rosenborg BK
Karadas 35
NK Maribor 1-1 NK Dinamo (Zagrzeb)
Pekič 37 - Kranjčar 33
CSKA Moskwa 1-2 FK Vardar (Skopje)
Kiriczenko 90 - Grozdanovski 54, Dos Santos 64
Rapid Bukareszt 0-0 RSC Anderlecht
FK Partizan (Belgrad) 1-1 Djurgårdens IF
Saša Ilić 60 - Makondele 73
Wisła Kraków 5-2 AS Omónia Lefkossías 30 lipca, 19:00 (9000)
Żurawski 12, 49, Frankowski 19, Baszczyński 45, Dubicki 70 - Rauffmann 75 (k), 86 (k)
FC København 4-1 Sliema Wanderers FC
Zuma 23, Røll-Larsen 28 (k), 66, Todi Jónsson 44 - Doncić 51
KF Tirana 1-5 Grazer AK
Xhafa 8 - Bazina 15, Aufhauser 33, Naumoski 42, Standfest 55, Pötscher 87

HJK 1-0 MTK-Hungária FC
Mäkelä 64
mecz w Vantaa
CSKA Sofia 1-0 Pjunik Erewan
Leonardo Lima 90
Celtic FC 1-0 FBK Kaunas
Gvildys 21 (s)
SK Slavia Praga 2-0 FK Leotar (Trebinje)
Kuka 42, Skácel 73
Szachtar Donieck 2-0 Sheriff Tiraspol
Vukić 59, Brandão 88
Maccabi Tel Awiw 1-1 MŠK Žilina
Paintsil 25 - Sninský 16
mecz w Budapeszcie (Węgry)
Rosenborg BK 4-0 Bohemian FC
Karadas 43, Brattbakk 52, Roar Strand 68, Frode Johnsen 75
NK Dinamo (Zagrzeb) 2-1 NK Maribor
Andre Mijatović 60, Drpić 63 - Balajič 11
FK Vardar (Skopje) 1-1 CSKA Moskwa
Dos Santos 63 - Gogniew 28
RSC Anderlecht 3-2 Rapid Bukareszt
Jestrović 53, Zetterberg 54, Seol 75 - Ilyeş 43, Bratu 44
Djurgårdens IF 2-2 FK Partizan (Belgrad)
Andreas Johansson 10, Wowoah 77 - Saša Ilić 62, Malbaša 67 (k)
AS Omónia Lefkossías 2-2 Wisła Kraków 6 sierpnia, 19:00 (16 000)
Rauffmann 16, Charalambous 51 - Żurawski 5, 71
Grazer AK 2-1 KF Tirana
Sick 16, Kollmann 74 - Agolli 90
Sliema Wanderers FC 0-6 FC København
Todi Jónsson 17, 43, Nørregaard 39, Chetcuti 46 (s), Zuma 49, Røll-Larsen 65
mecz w Ta'Qali

III runda eliminacyjna - 13 sierpnia, 27 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2003, 12:00 - Nyon) - 32 drużyny (18 drużyn + 14 zwycięzców II rundy eliminacyjnej)

FK Vardar (Skopje) 2-3 AC Sparta Praga
Rogerio da Costa 61, Georgievski 74 - Poborský 37, 89, Igor Gluščević 41
MTK-Hungária FC 0-4 Celtic FC
Henrik Larsson 17, Agathé 36, Stilian Petrow 70, Sutton 90
Rangers FC 1-1 FC København
Peter Løvenkrands 8 - Todi Jónsson 50
FK Austria Wiedeń 0-1 Olympique de Marseille
Syczow 4
Club Brugge KV 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Čeh 33, Verheyen 44 - Amoroso 53
Szachtar Donieck 1-0 Łokomotiw Moskwa
Vukić 56 (k)
SS Lazio 3-1 SL e Benfica
Corradi 16, Fiore 54, Mihajlović 80 - Simão 65
Dynamo Kijów 3-1 NK Dinamo (Zagrzeb) 12 sierpnia
Fedorow 32, Leko 39, Husiew 82 - Kranjčar 42
Rosenborg BK 0-0 RC Deportivo de La Coruña
Grasshopper-Club Zurych 1-0 AÉK (Ateny)
Richard Nuñez 83
MŠK Žilina 0-2 Chelsea FC
Gudjohnsen 42, Drahno 76 (s)
RC Celta de Vigo 3-0 SK Slavia Praga 12 sierpnia
Mostowoj 17, Jesuli 49, Edú II 55
FK Partizan (Belgrad) 0-1 Newcastle United FC
Solano 39
Galatasaray SK 3-0 CSKA Sofia
Hasan Şaş 3, Hakan Şükür 6, Arif Erdem 37
RSC Anderlecht 3-1 Wisła Kraków 13 sierpnia, 20:30 (20 000)
Jestrović 13, Lovre 38, Dindane 59 - Żurawski 77 (k)
Grazer AK 1-1 AFC Ajax 12 sierpnia
Pogatetz 56 - Sneijder 79

AC Sparta Praga 2-2 FK Vardar (Skopje) 26 sierpnia
Poborský 34, Sionko 83 - Georgievski 30, Anyanviu 67
FC København 1-2 Rangers FC
Álvaro Santos 83 - Arteta 52 (k), Szota Arweładze 87
Olympique de Marseille 0-0 FK Austria Wiedeń
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-1 Club Brugge KV
pd. k. 2-4
Amoroso 4, Ewerthon 86 - Mendoza 27
Łokomotiw Moskwa 3-1 Szachtar Donieck
Aszwetia 20, 45, Ignaszewicz 86 (k) - Lewandowski 71
SL e Benfica 0-1 SS Lazio
César 26
mecz w Porto
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 Dynamo Kijów
Szackich 46, Rincón 70
RC Deportivo de La Coruña 1-0 Rosenborg BK 26 sierpnia
Luque 16
AÉK (Ateny) 3-1 Grasshopper-Club Zurych
Katsouranis 21, Nikos Liberopoulos 25, 40 - Richard Nuñez 68
Chelsea FC 3-0 MŠK Žilina 26 sierpnia
Glen Johnson 26, Huth 67, Hasselbaink 78
SK Slavia Praga 2-0 RC Celta de Vigo
Dostálek 18, Hrdlička 30
Newcastle United FC 0-1 FK Partizan (Belgrad)
pd. k. 3-4
Ilijev 50
CSKA Sofia 0-3 Galatasaray SK
César Prates 28, Sabri Sarıoğlu 53, Arif Erdem 86
AFC Ajax 2-1 Grazer AK
pd.
Ibrahimovic 14, Galásek 104 (k) - Kollmann 40
Celtic FC 1-0 MTK-Hungária FC
Sutton 13
Wisła Kraków 0-1 RSC Anderlecht 26 sierpnia, 21:00 (9500)
Dindane 85

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

FC Bayern München 2-1 Celtic FC 17 września
Makaay 73, 86 - Alan Thompson 57
Olympique Lyonnais 1-0 RSC Anderlecht 17 września
Juninho Pernambucano 26 (k)

Kolejka 2

RSC Anderlecht 1-1 FC Bayern München 30 września
Mornar 53 - Santa Cruz 74
Celtic FC 2-0 Olympique Lyonnais 30 września
Liam Miller 70, Sutton 78

Kolejka 3

RSC Anderlecht 1-0 Celtic FC 21 października
Dindane 72
Olympique Lyonnais 1-1 FC Bayern München 21 października
Luyindula 88 - Makaay 25

Kolejka 4

FC Bayern München 1-2 Olympique Lyonnais 5 listopada
Makaay 14 - Juninho Pernambucano 6, Élber 53
Celtic FC 3-1 RSC Anderlecht 5 listopada
Henrik Larsson 12, Liam Miller 17, Sutton 29 - Dindane 77

Kolejka 5

RSC Anderlecht 1-0 Olympique Lyonnais 25 listopada
Tihinen 71
Celtic FC 0-0 FC Bayern München 25 listopada

Kolejka 6

FC Bayern München 1-0 RSC Anderlecht 10 grudnia
Makaay 42 (k)
Olympique Lyonnais 3-2 Celtic FC 10 grudnia
Élber 6, Juninho Pernambucano 52, 86 (k) - Hartson 24, Sutton 75

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 10 3 1 2 7-7 2 1 0 5-3 1 0 2 2-4
2.  FC Bayern München 6 9 2 3 1 6-5 2 0 1 4-3 0 3 0 2-2
3.  Celtic FC 6 7 2 1 3 8-7 2 1 0 5-1 0 0 3 3-6 2 3 1 0 1 3-2
4.  RSC Anderlecht 6 7 2 1 3 4-6 2 1 0 3-1 0 0 3 1-5 2 3 1 0 1 2-3

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

Arsenal FC 0-3 FC Internazionale Milano 17 września
Julio Ricardo Cruz 22, van der Meyde 24, Martins 41
Dynamo Kijów 2-0 Łokomotiw Moskwa 17 września
Rincón 83, 90

Kolejka 2

FC Internazionale Milano 2-1 Dynamo Kijów 30 września
Adani 23, Vieri 90 - Fedorow 34
Łokomotiw Moskwa 0-0 Arsenal FC 30 września

Kolejka 3

Dynamo Kijów 2-1 Arsenal FC 21 października
Szackich 27, Bielkiewicz 64 - Henry 80
Łokomotiw Moskwa 3-0 FC Internazionale Milano 21 października
Łośkow 2, Aszwetia 50, Chochłow 57

Kolejka 4

Arsenal FC 1-0 Dynamo Kijów 5 listopada
Ashley Cole 88
FC Internazionale Milano 1-1 Łokomotiw Moskwa 5 listopada
Recoba 14 - Łośkow 54

Kolejka 5

FC Internazionale Milano 1-5 Arsenal FC 25 listopada
Vieri 33 - Henry 25, 85, Ljungberg 49, Edú I 88, Pires 89
Łokomotiw Moskwa 3-2 Dynamo Kijów 25 listopada
Buznikin 28, Ignaszewicz 45 (k), Parks 89 - Bielkiewicz 37, Szackich 65

Kolejka 6

Arsenal FC 2-0 Łokomotiw Moskwa 10 grudnia
Pires 12, Ljungberg 67
Dynamo Kijów 1-1 FC Internazionale Milano 10 grudnia
Rincón 85 - Adani 68

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arsenal FC 6 10 3 1 2 9-6 2 0 1 3-3 1 1 1 6-3
2.  Łokomotiw Moskwa 6 8 2 2 2 7-7 2 1 0 6-2 0 1 2 1-5 2 4 1 1 0 4-1
3.  FC Internazionale Milano 6 8 2 2 2 8-11 1 1 1 4-7 1 1 1 4-4 2 1 0 1 1 1-4
4.  Dynamo Kijów 6 7 2 1 3 8-8 2 1 0 5-2 0 0 3 3-6

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

AÉK (Ateny) 1-1 RC Deportivo de La Coruña 17 września
Tsiartas 86 - Pandiani 12
PSV Eindhoven 1-2 AS Monaco FC 17 września
Bouma 65 - Morientes 31, Edouard Cissé 56

Kolejka 2

RC Deportivo de La Coruña 2-0 PSV Eindhoven 30 września
Sergio 20, Pandiani 51 (k)
AS Monaco FC 4-0 AÉK (Ateny) 30 września
Giuly 23, Morientes 27, 56, Pršo 86

Kolejka 3

AÉK (Ateny) 0-1 PSV Eindhoven 21 października
Lucius 37
RC Deportivo de La Coruña 1-0 AS Monaco FC 21 października
Diego Tristán 83

Kolejka 4

AS Monaco FC 8-3 RC Deportivo de La Coruña 5 listopada
Rothen 2, Giuly 11, Pršo 26, 30, 45, 49, Plašil 47, Edouard Cissé 67 - Diego Tristán 39, 52, Scaloni 45
PSV Eindhoven 2-0 AÉK (Ateny) 5 listopada
Bouma 51, Robben 63

Kolejka 5

RC Deportivo de La Coruña 3-0 AÉK (Ateny) 25 listopada
Héctor 22, Valerón 51, Luque 71
AS Monaco FC 1-1 PSV Eindhoven 25 listopada
Morientes 34 - Vennegoor of Hesselink 84

Kolejka 6

AÉK (Ateny) 0-0 AS Monaco FC 10 grudnia
PSV Eindhoven 3-2 RC Deportivo de La Coruña 10 grudnia
de Jong 14, 90, Robben 48 - Luque 59, Pandiani 83

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AS Monaco FC 6 11 3 2 1 15-6 2 1 0 13-4 1 1 1 2-2
2.  RC Deportivo de La Coruña 6 10 3 1 2 12-12 3 0 0 6-0 0 1 2 6-12 2 3 1 0 1 4-3
3.  PSV Eindhoven 6 10 3 1 2 8-7 2 0 1 6-4 1 1 1 2-3 2 3 1 0 1 3-4
4.  AÉK (Ateny) 6 2 0 2 4 1-11 0 2 1 1-2 0 0 3 0-9

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

Juventus FC 2-1 Galatasaray SK 17 września
del Piero 5, Ferrara 73 - Hakan Şükür 19
Real Sociedad de Fútbol 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 17 września
Kovačević 80 (k)

Kolejka 2

Galatasaray SK 1-2 Real Sociedad de Fútbol 30 września
Hakan Şükür 61 - Kovačević 3, Xabi Alonso 72
Olympiakós SFP (Pireus) 1-2 Juventus FC 30 września
Stoltidis 11 - Nedvěd 21, 79

Kolejka 3

Galatasaray SK 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 21 października
Cihan Haspolatlı 9
Juventus FC 4-2 Real Sociedad de Fútbol 21 października
Trezeguet 3, 63, di Vaio 7, 45 - Tudor 67 (s), de Pedro 80

Kolejka 4

Olympiakós SFP (Pireus) 3-0 Galatasaray SK 5 listopada
Mavrogenidis 6, Castillo 34, Giovanni 90
Real Sociedad de Fútbol 0-0 Juventus FC 5 listopada

Kolejka 5

Galatasaray SK 2-0 Juventus FC 2 grudnia
Hakan Şükür 47, 90
mecz w Dortmundzie (Niemcy) / mecz przełożono z powodu fali zamachów bombowych na terytorium Turcji - UEFA postanowiła o przeniesieniu spotkania na neutralny teren
Olympiakós SFP (Pireus) 2-2 Real Sociedad de Fútbol 25 listopada
Stoltidis 59, Castillo 71 - Gabilondo 31, Schürrer 74

Kolejka 6

Juventus FC 7-0 Olympiakós SFP (Pireus) 10 grudnia
Trezeguet 14, 25, Miccoli 19, Maresca 28, di Vaio 62, del Piero 67, Zalayeta 79
Real Sociedad de Fútbol 1-1 Galatasaray SK 10 grudnia
de Paula 51 - Hakan Şükür 26

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Juventus FC 6 13 4 1 1 15-6 3 0 0 13-3 1 1 1 2-3
2.  Real Sociedad de Fútbol 6 9 2 3 1 8-8 1 2 0 2-1 1 1 1 6-7
3.  Galatasaray SK 6 7 2 1 3 6-8 2 0 1 4-2 0 1 2 2-6
4.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 4 1 1 4 6-13 1 1 1 6-4 0 0 3 0-9

Grupa E
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

Manchester United FC 5-0 Panathinaïkós AÓ 16 września
Silvestre 13, Fortune 14, Solskjær 33, Butt 40, Djemba-Djemba 83
Rangers FC 2-1 VfB Stuttgart 1893 16 września
Nerlinger 74, Peter Løvenkrands 79 - Kuranyi 45

Kolejka 2

Panathinaïkós AÓ 1-1 Rangers FC 1 października
Pantelis Konstantinidis 88 - Emerson 35
VfB Stuttgart 1893 2-1 Manchester United FC 1 października
Szabics 50, Kuranyi 52 - van Nistelrooij 67 (k)

Kolejka 3

Rangers FC 0-1 Manchester United FC 22 października
Phillip Neville 5
VfB Stuttgart 1893 2-0 Panathinaïkós AÓ 22 października
Szabics 13, Soldo 25

Kolejka 4

Manchester United FC 3-0 Rangers FC 4 listopada
Forlán 6, van Nistelrooij 43, 60
Panathinaïkós AÓ 1-3 VfB Stuttgart 1893 4 listopada
Konstantinou 60 - Fyssas 67 (s), Kuranyi 75, Hinkel 77

Kolejka 5

Panathinaïkós AÓ 0-1 Manchester United FC 26 listopada
Forlán 85
VfB Stuttgart 1893 1-0 Rangers FC 26 listopada
Wenzel 45

Kolejka 6

Manchester United FC 2-0 VfB Stuttgart 1893 9 grudnia
van Nistelrooij 45, Giggs 58
Rangers FC 1-3 Panathinaïkós AÓ 9 grudnia
Mols 28 - Žutautas 32, Bassinas 62, Konstantinou 80

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 6 15 5 0 1 13-2 3 0 0 10-0 2 0 1 3-2
2.  VfB Stuttgart 1893 6 12 4 0 2 9-6 3 0 0 5-1 1 0 2 4-5
3.  Panathinaïkós AÓ 6 4 1 1 4 5-13 0 1 2 2-5 1 0 2 3-8 2 4 1 1 0 4-2
4.  Rangers FC 6 4 1 1 4 4-10 1 0 2 3-5 0 1 2 1-5 2 1 0 1 1 2-4

Grupa F
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

FK Partizan (Belgrad) 1-1 FC Porto 16 września
Andrija Delibašić 54 - Costinha 22
Real Madrid CF 4-2 Olympique de Marseille 16 września
Roberto Carlos 29, Ronaldo 34, 57, Figo 61 (k) - Drogba 26, van Buyten 83

Kolejka 2

Olympique de Marseille 3-0 FK Partizan (Belgrad) 1 października
Drogba 62, 68, 85
FC Porto 1-3 Real Madrid CF 1 października
Costinha 7 - Helguera 28, Solari 37, Zidane 67

Kolejka 3

Olympique de Marseille 2-3 FC Porto 22 października
Drogba 24, Marlet 84 - Maniche 31, Derlei 35, Aleniczew 81
Real Madrid CF 1-0 FK Partizan (Belgrad) 22 października
Raúl 38

Kolejka 4

FK Partizan (Belgrad) 0-0 Real Madrid CF 4 listopada
FC Porto 1-0 Olympique de Marseille 4 listopada
McCarthy 21

Kolejka 5

Olympique de Marseille 1-2 Real Madrid CF 26 listopada
Mido 63 - Beckham 35, Ronaldo 73
FC Porto 2-1 FK Partizan (Belgrad) 26 listopada
McCarthy 25, 50 - Andrija Delibašić 90

Kolejka 6

FK Partizan (Belgrad) 1-1 Olympique de Marseille 9 grudnia
Andrija Delibašić 80 - Mido 61
Real Madrid CF 1-1 FC Porto 9 grudnia
Solari 9 - Derlei 35 (k)

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 6 14 4 2 0 11-5 2 1 0 6-3 2 1 0 5-2
2.  FC Porto 6 11 3 2 1 9-8 2 0 1 4-4 1 2 0 5-4
3.  Olympique de Marseille 6 4 1 1 4 9-11 1 0 2 6-5 0 1 2 3-6
4.  FK Partizan (Belgrad) 6 3 0 3 3 3-8 0 3 0 2-2 0 0 3 1-6

Grupa G
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

Beşiktaş JK 0-2 SS Lazio 16 września
Stam 37, Fiore 77
AC Sparta Praga 0-1 Chelsea FC 16 września
Gallas 85

Kolejka 2

Chelsea FC 0-2 Beşiktaş JK 1 października
Sergen Yalçin 24, 29
SS Lazio 2-2 AC Sparta Praga 1 października
Simone Inzaghi 46, 61 - Sionko 27, Poborský 35

Kolejka 3

Chelsea FC 2-1 SS Lazio 22 października
Lampard 57, Mutu 65 - Simone Inzaghi 38
AC Sparta Praga 2-1 Beşiktaş JK 22 października
Zelenka 58, Poborský 84 - Pancu 60 (k)

Kolejka 4

Beşiktaş JK 1-0 AC Sparta Praga 4 listopada
Ronaldo Guiaro 82
SS Lazio 0-4 Chelsea FC 4 listopada
Crespo 15, Gudjohnsen 70, Duff 75, Lampard 80

Kolejka 5

Chelsea FC 0-0 AC Sparta Praga 26 listopada
SS Lazio 1-1 Beşiktaş JK 26 listopada
Muzzi 56 - Pancu 45

Kolejka 6

Beşiktaş JK 0-2 Chelsea FC 9 grudnia
Hasselbaink 77, Bridge 85
mecz w Gelsenkirchen (Niemcy) / spotkanie przeniesiono na neutralny teren z powodu narastającej fali zamachów terrorystycznych w Turcji
AC Sparta Praga 1-0 SS Lazio 9 grudnia
Kincl 90

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 13 4 1 1 9-3 1 1 1 2-3 3 0 0 7-0
2.  AC Sparta Praga 6 8 2 2 2 5-5 2 0 1 3-2 0 2 1 2-3
3.  Beşiktaş JK 6 7 2 1 3 5-7 1 0 2 1-4 1 1 1 4-3
4.  SS Lazio 6 5 1 2 3 6-10 0 2 1 3-7 1 0 2 3-3

Grupa H
 
Kolejka 1
(Losowanie - 28 sierpnia 2003, 16:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 32 drużyny (16 drużyn + 16 zwycięzców z III rundy eliminacyjnej)

Club Brugge KV 1-1 RC Celta de Vigo 16 września
Sæternes 84 - Juanfran 50
AC Milan 1-0 AFC Ajax 16 września
Filippo Inzaghi 67

Kolejka 2

AFC Ajax 2-0 Club Brugge KV 1 października
Sonck 11, 54
RC Celta de Vigo 0-0 AC Milan 1 października

Kolejka 3

AFC Ajax 1-0 RC Celta de Vigo 22 października
Ibrahimovic 53
AC Milan 0-1 Club Brugge KV 22 października
Mendoza 33

Kolejka 4

RC Celta de Vigo 3-2 AFC Ajax 4 listopada
Luccin 25 (k), Milošević 39, Vagner 63 - Sonck 53, van der Vaart 82
Club Brugge KV 0-1 AC Milan 4 listopada
Kaká 86

Kolejka 5

AFC Ajax 0-1 AC Milan 26 listopada
Szewczenko 51
RC Celta de Vigo 1-1 Club Brugge KV 26 listopada
Mostowoj 74 - Lange 90

Kolejka 6

Club Brugge KV 2-1 AFC Ajax 9 grudnia
Lange 27, Sæternes 84 - Sonck 42 (k)
AC Milan 1-2 RC Celta de Vigo 9 grudnia
Kaká 40 - Jesuli 42, José Ignacio 71

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AC Milan 6 10 3 1 2 4-3 1 0 2 2-3 2 1 0 2-0
2.  RC Celta de Vigo 6 9 2 3 1 7-6 1 2 0 4-3 1 1 1 3-3
3.  Club Brugge KV 6 8 2 2 2 5-6 1 1 1 3-3 1 1 1 2-3
4.  AFC Ajax 6 6 2 0 4 6-7 2 0 1 3-1 0 0 3 3-6

1/8 finału - 24-25 lutego, 9-10 marca
(Losowanie - 12 grudnia 2003, 12:00 - Nyon)

VfB Stuttgart 1893 0-1 Chelsea FC 25 lutego
Fernando Meira 12 (s)
FC Porto 2-1 Manchester United FC 25 lutego
McCarthy 29, 78 - Fortune 14
Real Sociedad de Fútbol 0-1 Olympique Lyonnais 25 lutego
Schürrer 18 (s)
RC Celta de Vigo 2-3 Arsenal FC 24 lutego
Edú II 27, José Ignacio 64 - Edú I 18, 58, Pires 80
FC Bayern München 1-1 Real Madrid CF 24 lutego
Makaay 75 - Roberto Carlos 83
AC Sparta Praga 0-0 AC Milan 24 lutego
RC Deportivo de La Coruña 1-0 Juventus FC 25 lutego
Luque 37
Łokomotiw Moskwa 2-1 AS Monaco FC 24 lutego
Izmajłow 32, Maminow 59 - Morientes 69

Chelsea FC 0-0 VfB Stuttgart 1893 9 marca
Manchester United FC 1-1 FC Porto 9 marca
Scholes 32 - Costinha 90
Olympique Lyonnais 1-0 Real Sociedad de Fútbol 9 marca
Juninho Pernambucano 77
Arsenal FC 2-0 RC Celta de Vigo 10 marca
Henry 14, 34
Real Madrid CF 1-0 FC Bayern München 10 marca
Zidane 32
AC Milan 4-1 AC Sparta Praga 10 marca
Filippo Inzaghi 45, Szewczenko 66, 79, Gattuso 85 - Jun 59
Juventus FC 0-1 RC Deportivo de La Coruña 9 marca
Pandiani 12
AS Monaco FC 1-0 Łokomotiw Moskwa 10 marca
Pršo 60

1/4 finału - 23-24 marca, 6-7 kwietnia
(Losowanie - 12 marca 2004, 12:30 - Nyon)

FC Porto 2-0 Olympique Lyonnais 23 marca
Deco 44, Ricardo Carvalho 71
Real Madrid CF 4-2 AS Monaco FC 24 marca
Helguera 51, Zidane 70, Figo 77, Ronaldo 81 - Squillaci 43, Morientes 83
Chelsea FC 1-1 Arsenal FC 24 marca
Gudjohnsen 53 - Pires 59
AC Milan 4-1 RC Deportivo de La Coruña 23 marca
Kaká 45, 49, Szewczenko 46, Pirlo 53 - Pandiani 11

Olympique Lyonnais 2-2 FC Porto 7 kwietnia
Luyindula 14, Élber 90 - Maniche 6, 47
AS Monaco FC 3-1 Real Madrid CF 6 kwietnia
Giuly 45, 66, Morientes 48 - Raúl 36
Arsenal FC 1-2 Chelsea FC 6 kwietnia
Reyes 45 - Lampard 51, Bridge 87
RC Deportivo de La Coruña 4-0 AC Milan 7 kwietnia
Pandiani 5, Valerón 35, Luque 44, Fran 76

1/2 finału - 20-21 kwietnia, 4-5 maja
(Losowanie - 12 marca 2004, 12:30 - Nyon)

AS Monaco FC 3-1 Chelsea FC 20 kwietnia
Pršo 17, Morientes 77, Nonda 83 - Crespo 22
FC Porto 0-0 RC Deportivo de La Coruña 21 kwietnia

Chelsea FC 2-2 AS Monaco FC 5 maja
Grønkjær 22, Lampard 44 - Ibarra 45, Morientes 60
RC Deportivo de La Coruña 0-1 FC Porto 4 maja
Derlei 60 (k)

Finał - 26 maja

FC Porto 3-0 AS Monaco FC 26 maja, 20:45
Carlos Alberto 39, Deco 71, Aleniczew 75
Gelsenkirchen, Arena AufSchalke

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas