[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2003/2004

Runda wstępna - 14 sierpnia, 28 sierpnia
(Losowanie - 20 czerwca 2003, 14:00 - Hotel Hilton, Genewa) - 82 drużyny

FK Ventspils 1-1 Wisła Płock 13 sierpnia, 17:00 (1000)
Butriks 60 - Gęsior 42
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Atlantas Kłajpeda 14 sierpnia, 20:00 (3500)
Rasiak 37, 53
FK Cementarnica 55 (Skopje) 0-0 GKS Katowice 14 sierpnia, 17:00 (2000)
AIK (Solna) 1-0 Fylkir (Reykjavík)
Quansah 89
Vllaznia Shkodër 0-2 Dundee FC
Lovell 44, Novo 50
FC Levadia Maardu 1-3 NK Varteks (Varaždin)
Rõtškov 55 - Mumlek 33, 65, Rezić 71
mecz w Tallinie
Esbjerg fB 5-0 FC Santa Coloma
T.Lovenkrands 14, 23, Thorup 41, 76, H.Hansen 83
NK Željezničar (Sarajewo) 1-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Gredić 71
Hapoel Tel Awiw 1-1 Bananc Erewan
Rosen 45 - Amirjan 73
mecz w Rotterdamie (Holandia)
Brøndbyernes IF 3-0 Dinamo Mińsk
A.Jakobsson 3, Wieghorst 19, Bagger 89
Malmö FF 4-0 Portadown F&AC
Mattisson 23, Yngvesson 29, 57, Skoog 77
Dinamo Bukareszt 5-2 Metalurgs Lipawa
Danciulescu 18, 88, Petre 31, 73, Barcauan 80 - Dobrecovs 45 (k), Safranko 59
Valletta FC 0-2 Neuchâtel Xamax FC 12 sierpnia
Griffiths 18, Mangane 35
mecz w Ta'Qali
FC Kärnten 2-1 Grindavík
Schellander 28, Kabat 77 (k) - Floventsson 84
FK Viktoria Žižkov (Praga) 3-0 Żenis Astana
Dirnbach 54, Chihuri 60, Mikolanda 90
FK Sarajevo 1-1 FK Sartid (Smederevo) 12 sierpnia
Kovacević 83 (s) - Mirosavljević 5
APÓEL (Nikozja) 2-1 Derry City FC
W.Kowalczyk 22, Okkarides 55 - Beckett 44
Liteks Łowecz 0-0 Zimbru Chișinău
Nieman Grodno 1-1 Steaua Bukareszt
Dolia 69 - Oprita 88
mecz w Mińsku
FC Etzella Ettelbruck 1-2 NK Kamen Ingrad (Velika)
Mischo 21 - Zekić 29, 50
Manchester City FC 5-0 Llansantffraid FC
Sinclair 14, Wright-Phillips 48, Jihai Sun 60, Sommeil 74, Anelka 87
Molde FK 2-0 KÍ Klaksvík
Hoset 35 (k), Ljung 37
Odense Boldklub 1-1 Tallinna VMK
Miti 24 - Kurjanow 60
Myllykosken Pallo-47 3-2 BSC Young Boys Berno
Okkonen 2 (k), 71, Luiz Antonio 23 - Leandro Fonseca 19, Magnin 57
FC Vaduz 0-1 Dnipro Dniepropietrowsk
Rykun 89
Coleraine FC 2-1 UD Leiria
Gaston 10, Hamill 45 - Joao Manuel 43
Dinamo Tirana 0-4 KSC Lokeren
de Beule 19, 54, Baldvinsson 40, van Hoeylandt 45
Cwmbrân Town AFC 0-3 Maccabi Hajfa
Tal 9, Zandberg 29, Dante Lopez 90
NK Publikum (Celje) 7-2 FK Belasica Geras Cunev (Strumica)
Kriznik 7, Brulc 11, 21, Maletić 35, Cadikovski 48, 63, Robnik 85 - Baldovaliev 49, 87 (k)
ŠK Matador Púchov 3-0 Sioni Bolnisi
Breska 48, 90, Pernis 79
FK Crvena zvezda (Belgrad) 5-0 Nistru Otaci
Žigić 8, 20, 49, Vidić 45 (k), Bosković 46
Birkirkara FC 0-5 Ferencvárosi TC
Rosa 31, 90, Jović 55, 60, Gera 73
mecz w Ta'Qali
FC Haka 2-1 HNK Hajduk (Split) 12 sierpnia
Popowicz 14, Ristilä 42 - Krpan 2
Torpiedo Moskwa 5-0 SP Domagnano
Wołkow 25, Szirko 30, 56, Ossipow 48, Zyrjanow 87
FK Atyrau 1-4 Lewski Sofia
Agabajew 88 - Czilikow 9, Gonzo 13, 33, Temile 20
NK Olimpija (Lublana) 1-0 Shelbourne FC
Jusufbeaović 72
RC Lens 3-0 Torpedo Kutaisi
Moreira 69, Utaka 82, Bouba Diop 85
FC Nordsjælland 4-0 Szirak Giumri
D.Sørensen 12, 45, 48, D.Rasmussen 56
FC Artmedia Petržalka 1-0 Football 1991 Dudelange
Durica 14
NSÍ Runavík 1-3 SFK Lyn
Hansen 87 - Sundgot 22, J.Gudmundsson 38, H.Sigurdsson 80
mecz w Toftir
Ekranas Poniewież 1-1 Debreceni VSC
Luksys 17 - Bajzat 74

Wisła Płock 2-2 FK Ventspils 28 sierpnia, 18:00 (2500)
Jeleń 12, 40 - Rimkus 51, Zangariew 68
Atlantas Kłajpeda 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 sierpnia, 16:00 (500)
Tarvydas 90 - Rasiak 31, Kriżanac 34, Niedzielan 47, 65
GKS Katowice 1-1 FK Cementarnica 55 (Skopje) 28 sierpnia, 21:00 (3500)
J.Kowalczyk 57 - Bajramovski 24
Fylkir (Reykjavík) 0-0 AIK (Solna)
Dundee FC 4-0 Vllaznia Shkodër
Novo 2, 89, Sara 40, Rae 50
NK Varteks (Varaždin) 3-2 FC Levadia Maardu
Karić 34, Kristić 59, Šafarić 70 - Leitan 83, 87
FC Santa Coloma 1-4 Esbjerg fB
Walker 40 - T.Lovenkrands 9, Thorup 10, H.Hansen 31, Jacobsen Høgh 62
mecz w Andorra la Vella
AS Anórthossis Ammochóstou 1-3 NK Željezničar (Sarajewo)
Joldić 20 (s) - Gredić 9, Jahić 25, 72
Bananc Erewan 1-2 Hapoel Tel Awiw
Amirjan 70 - Solchaga 10, Ederi 55
Dinamo Mińsk 0-2 Brøndbyernes IF
Retov 29, M.Jonson 82
Portadown F&AC 0-2 Malmö FF
Ijeh 60, 62
Metalurgs Lipawa 1-1 Dinamo Bukareszt
Grebis 44 - Zicu 23
Neuchâtel Xamax FC 2-0 Valletta FC
Griffiths 45, Portillo 90
Grindavík 1-1 FC Kärnten
Ray Anthony Jónsson 77 - Hota 90
Żenis Astana 1-3 FK Viktoria Žižkov (Praga) 27 sierpnia
Kozulin 90 - Oravec 15, Pikl 28, Chihuri 81
FK Sartid (Smederevo) 3-0 FK Sarajevo
Pantelić 31 (k), Zecević 65, Mudrinić 90
Derry City FC 0-3 APÓEL (Nikozja)
Malekkos 36, Charalambides 80, Papandreou 90
Zimbru Chișinău 2-0 Liteks Łowecz
Balasa 67, Cebotari 81 (k)
mecz w Tyraspolu
Steaua Bukareszt 0-0 Nieman Grodno
NK Kamen Ingrad (Velika) 7-0 FC Etzella Ettelbruck
Bajsić 33 (k), Popović 49, 60, Lisnić 64, A.Kovac 68, Kopunović 82, 87
Llansantffraid FC 0-2 Manchester City FC
Negouai 43, Huckerby 81
mecz w Cardiff
KÍ Klaksvík 0-4 Molde FK
Berg Hestad 29, F.Gustafson 36, Stavrum 77, Ljung 88
mecz w Toftir
Tallinna VMK 0-3 Odense Boldklub
S.Berg 68, Miti 77, 84
BSC Young Boys Berno 2-2 Myllykosken Pallo-47
Sermeter 25, 77 - Luiz Antonio 71, Taipale 86
mecz w Bazylei
Dnipro Dniepropietrowsk 1-0 FC Vaduz
Rykun 75
UD Leiria 5-0 Coleraine FC
Ludemar 58, 79, Edson 73, 76, Caico 90
mecz w Marinha Grande
KSC Lokeren 3-1 Dinamo Tirana
Baldvinsson 28, Fofana 57, 76 - Xhihani 11
Maccabi Hajfa 3-0 Cwmbrân Town AFC
Katan 36, Rosso 45, Zandberg 61
mecz w Izmirze (Turcja)
FK Belasica Geras Cunev (Strumica) 0-5 NK Publikum (Celje)
Budimir 30, Kriznik 37, Cadikovski 65, Kvas 75, Plastovski 76
Sioni Bolnisi 0-3 ŠK Matador Púchov
Nemec 16, 34, Gegic 45
Nistru Otaci 2-3 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Bursuc 24, 65 - Bogavac 2, Krivokapic 9, Perović 87
mecz w Kiszyniowie
Ferencvárosi TC 1-0 Birkirkara FC
Dragoner 90
HNK Hajduk (Split) 1-0 FC Haka
Racunica 9
SP Domagnano 0-4 Torpiedo Moskwa
Leonczenko 44 (k), Samusiovas 54, Wołkow 56, Oper 74
mecz w Serravalle
Lewski Sofia 2-0 FK Atyrau
Angelow 28 (k), Telkijski 69
Shelbourne FC 2-3 NK Olimpija (Lublana)
Cahill 14, J.Byrne 90 - Jusufbeaović 9, Żlogar 45, Kmetec 56
Torpedo Kutaisi 0-2 RC Lens
Bakari 35, 41
Szirak Giumri 0-2 FC Nordsjælland
D.Rasmussen 45, 89
Football 1991 Dudelange 0-1 FC Artmedia Petržalka
Durica 87
SFK Lyn 6-0 NSÍ Runavík
Hadzimehmedović 11, 31, 42, 49, 50, 58
Debreceni VSC 2-1 Ekranas Poniewież
pd.
Bajzat 41, 101 - Kavaliauskas 60

I runda - 24 września, 15 października
(Losowanie - 29 sierpnia 2003, 13:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 96 drużyn (41 zwycięzców z rundy wstępnej + 36 drużyn zwolnionych z eliminacji + 16 przegranych z III rundy eliminacyjnej LM + 3 zwycięzców Pucharu UEFA Intertoto)

Wisła Kraków 2-1 NEC (Nijmegen) 25 września, 20:00 (5000)
Frankowski 29, 56 - Wielaert 65 (k)
Hertha BSC Berlin 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 września, 17:30 (23 142)
AIK (Solna) 0-1 València CF
Ricardo Oliveira 64
Dinamo Bukareszt 2-0 Szachtar Donieck
Niculescu 87, Zicu 88
Maccabi Hajfa 2-1 NK Publikum (Celje)
Badir 8, Katan 83 - Kvas 90
mecz w Izmirze (Turcja)
CSKA Sofia 1-1 Torpiedo Moskwa
W.Dimitrow 18 - Semszow 77
Dundee FC 1-2 AC Perugia
Mair 64 - Di Loreto 51, Fusani 84
FK Cementarnica 55 (Skopje) 0-1 RC Lens
Bouba Diop 90
Newcastle United FC 5-0 NAC (Breda)
Bellamy 31, 37, Bramble 59, Shearer 77, Ambrose 85
RAA Louviéroise 1-1 SL e Benfica
Odemwingie 24 - Simao 52
mecz w Charleroi
Paniónios GSS 2-1 FC Nordsjælland
Smiljanić 30, Majewski 33 - Ziberi 67
Heart of Midlothian FC 2-0 NK Željezničar (Sarajewo)
de Vries 28, Webster 60
SV Austria Salzburg 0-1 Udinese Calcio
Fava Passaro 36
mecz w Linzu
Gençlerbirliği SK 3-1 Blackburn Rovers FC
Skoko 42, Youla 43, 60 - Emerton 57
ŠK Matador Púchov 1-1 FC Barcelona
Jambor 90 - Kluivert 49
mecz w Trnawie
NK Dinamo (Zagrzeb) 3-1 MTK-Hungária FC
Eduardo da Silva 38, Agić 48, Sedloski 56 (k) - Torghelle 3
Hapoel Ramat Gan 0-1 Lewski Sofia
B.Dimitrow 80
mecz w Dunajskiej Stredzie (Słowacja)
1.FC Kaiserslautern 1-2 FK Teplice
Klose 57 - Rezek 6, Bencik 64
FK Sartid (Smederevo) 1-2 SK Slavia Praga
Kocić 90 - Dosek 44, Bejbl 45 (k)
Villarreal CF 0-0 Trabzonspor Kulübü
Grasshopper-Club Zurych 1-1 HNK Hajduk (Split)
Petrić 40 - Neretljak 60
NK Olimpija (Lublana) 1-1 Liverpool FC
Żlogar 66 - Owen 78
Vålerengens IF 0-0 Grazer AK
Zimbru Chișinău 1-1 AS Áris (Saloniki)
Balasa 56 - Malous 26
mecz w Tyraspolu
Ferencvárosi TC 1-1 FC København
Kriston 37 - T.Jónsson 2
NK Varteks (Varaždin) 1-3 Debreceni VSC
Jolić 45 - Sandor 24, Kiss 57, Dombi 89
Hamburger SV 2-1 Dnipro Dniepropietrowsk 25 września
Hoogma 49 (k), Romeo 81 - Wenglinskij 10
FC Girondins de Bordeaux 2-1 FC Artmedia Petržalka 25 września
Riera 7, Darcheville 36 - Krejci 16
AS Roma 4-0 FK Vardar (Skopje)
Dellas 12, de Rossi 20, Carew 54, Delvecchio 90
Manchester City FC 3-2 KSC Lokeren
Sibierski 8, Fowler 77, Anelka 80 (k) - Zoundi 14, Kristinsson 40
Spartak Moskwa 2-0 Esbjerg fB
Pawlenko 14, Kaliniczenko 33
UD Leiria 1-0 Molde FK
Caico 53
mecz w Marinha Grande
FK Austria Wiedeń 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Janocko 39 - Addo 38, Ricken 67
AJ Auxerre 1-0 Neuchâtel Xamax FC
Kalou 6
FK Ventspils 1-4 Rosenborg BK
Rimkus 82 (k) - F.Johnsen 23, Stensaas 32, Storflor 40, Brattbakk 68
mecz w Lipawie
Gaziantepspor Kulübü 1-0 Hapoel Tel Awiw
Hasan Özer 86
Odense Boldklub 2-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Miti 17, Borre 90 - Žigić 22, 64
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 Malmö FF
Lourenco 15, Liedson 84
FC Utrecht 2-0 MŠK Žilina
van der Haar 44, Tanghe 86
Metałurh Donieck 1-1 Parma AC
Szyszczenko 44 - Adriano 67
Myllykosken Pallo-47 0-1 FC Sochaux-Montbéliard
S.Diawara 45
NK Kamen Ingrad (Velika) 0-0 FC Schalke 04 25 września
APÓEL (Nikozja) 1-2 RCD Mallorca
Papandreou 46 - Toni González 21, Bruggink 57
Southampton FC 1-1 Steaua Bukareszt
Phillips 52 - Raducanu 20
Feyenoord Rotterdam 2-1 FC Kärnten 25 września
Kuijt 63, Buffel 76 - Marić 56
PAÓK 0-1 SFK Lyn
H.Sigurdsson 40
Malatyaspor Kulübü 0-2 FC Basel 1893
H.Yakin 15, Yakel 76
Brøndbyernes IF 1-0 FK Viktoria Žižkov (Praga)
M.Jonson 65

NEC (Nijmegen) 1-2 Wisła Kraków 15 października, 20:30 (12 500)
Zonneveld 33 - Frankowski 45, 68
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Hertha BSC Berlin 15 października, 17:30 (4500)
Šimunić 84 (s)
València CF 1-0 AIK (Solna)
Mista 72
Szachtar Donieck 2-3 Dinamo Bukareszt
Aghahowa 18, 45 - Niculescu 28, Marica 75, Danciulescu 86
NK Publikum (Celje) 2-2 Maccabi Hajfa
Koren 43, 60 - Tal 63, Rosso 84
Torpiedo Moskwa 1-1 CSKA Sofia
pd. k. 3-2
Oper 11 - W.Dimitrow 90
AC Perugia 1-0 Dundee FC
Margiotta 71
RC Lens 5-0 FK Cementarnica 55 (Skopje)
Coridon 15, Moreira 45, Utaka 53, Coulibaly 56, Bakari 90
NAC (Breda) 0-1 Newcastle United FC
Robert 87
SL e Benfica 1-0 RAA Louviéroise
M.Feher 58
mecz w Porto
FC Nordsjælland 0-1 Paniónios GSS
Raguel 90
NK Željezničar (Sarajewo) 0-0 Heart of Midlothian FC
Udinese Calcio 1-2 SV Austria Salzburg
Bertotto 15 - T.Hässler 62, Ibertsberger 79
Blackburn Rovers FC 1-1 Gençlerbirliği SK
M.Jansen 64 - Mustafa Özkan 66
FC Barcelona 8-0 ŠK Matador Púchov
Ronaldinho 6, 20, 57, Motta 40, Luis Enrique 63, 75, Saviola 71, 89
MTK-Hungária FC 0-0 NK Dinamo (Zagrzeb)
Lewski Sofia 4-0 Hapoel Ramat Gan
Czilikow 23, G.Iwanow 75, Simonović 79, Demba-Nyren 90
FK Teplice 1-0 1.FC Kaiserslautern 16 października
Bencik 71
SK Slavia Praga 2-1 FK Sartid (Smederevo)
Dostalek 5, Adauto 29 - Mirosavljević 47
Trabzonspor Kulübü 2-3 Villarreal CF
Gökdeniz Karadeniz 72, Fatih Tekke 82 - S.Anderson 61, Jose Mari 66, 90
HNK Hajduk (Split) 0-0 Grasshopper-Club Zurych
Liverpool FC 3-0 NK Olimpija (Lublana)
Le Tallec 30, Heskey 37, Kewell 47
Grazer AK 1-1 Vålerengens IF
Ramusch 32 - Berre 59
AS Áris (Saloniki) 2-1 Zimbru Chișinău
Koltsidas 44, Lazanas 86 - Szyszelow 18
FC København 1-1 Ferencvárosi TC
pd. k. 3-2
P.Nielsen 90 (k) - Lipcsei 83
Debreceni VSC 3-2 NK Varteks (Varaždin)
Granić 45 (k), Kiss 45, Habi 90 - Šafarić 25, Vucković 57
Dnipro Dniepropietrowsk 3-0 Hamburger SV
Mihajlenko 5, Rykun 68, Wenglinskij 79
FC Artmedia Petržalka 1-1 FC Girondins de Bordeaux
Krejci 90 - Darcheville 90
mecz w Bratysławie
FK Vardar (Skopje) 1-1 AS Roma
Zaharievski 40 (k) - Mancini 63
KSC Lokeren 0-1 Manchester City FC
Anelka 18 (k)
Esbjerg fB 1-1 Spartak Moskwa
L.Kryger 86 - Pawljuczenko 43
mecz w Aarhus
Molde FK 3-1 UD Leiria
Hoset 35 (k), 78, Berg Hestad 51 - Maciel 58
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 FK Austria Wiedeń
Ricken 17
Neuchâtel Xamax FC 0-1 AJ Auxerre
Lachuer 53
Rosenborg BK 6-0 FK Ventspils
Karadas 17, Brattbakk 29, 90, Hoftun 45, Solli 57, Lukasevics 90 (s)
Hapoel Tel Awiw 0-0 Gaziantepspor Kulübü
mecz w Rotterdamie (Holandia)
FK Crvena zvezda (Belgrad) 4-3 Odense Boldklub
Žigić 3, Vidić 12, 86, Djordjić 27 - Stokholm 11, Hojer 39, Lindrup 78
Malmö FF 0-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Liedson 49
MŠK Žilina 0-4 FC Utrecht
van der Haar 20, 66, Lamey 79, Tanghe 82
Parma AC 3-0 Metałurh Donieck
Gilardino 44, 46, Marchionni 73
FC Sochaux-Montbéliard 2-0 Myllykosken Pallo-47
Monsoreau 58, Francileudo dos Santos 82
FC Schalke 04 1-0 NK Kamen Ingrad (Velika) 16 października
Hanke 77
RCD Mallorca 4-2 APÓEL (Nikozja)
Eto'o 30, 62, 67, Correa 89 - Okkarides 10, Amanatidis 90
Steaua Bukareszt 1-0 Southampton FC
Raducanu 83
FC Kärnten 0-1 Feyenoord Rotterdam 16 października
Buffel 14
SFK Lyn 0-3 PAÓK
Yasemakis 51, Koutsis 61, Vokolos 68
FC Basel 1893 1-2 Malatyaspor Kulübü
pd.
Streller 95 - Celaleddin Koçak 65, 85
FK Viktoria Žižkov (Praga) 0-1 Brøndbyernes IF 16 października
Daugaard 88

II runda - 6 listopada, 27 listopada
(Losowanie - 17 października 2003, 12:00 - Nyon) - 48 drużyn

Manchester City FC 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 listopada, 21:05 (32 506)
Anelka 6 - Mila 64
Vålerengens IF 0-0 Wisła Kraków 6 listopada, 18:30 (3716)
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 Dnipro Dniepropietrowsk
Wenglinskij 8, Maksymiuk 84
BV Borussia 1909 (Dortmund) 2-2 FC Sochaux-Montbéliard
Senesie 68, Ewerthon 76 - Francileudo dos Santos 12, Frau 27
Paniónios GSS 0-3 FC Barcelona
Luis Garcia 43, Kluivert 47, Xavi 90
SL e Benfica 3-1 Molde FK
Nuno Gomes 18, 53, Geovanni 51 - Berg Hestad 76
SK Slavia Praga 2-2 Lewski Sofia
Kuka 22, Fort 90 - Gonzo 77, Müller 90 (s)
Rosenborg BK 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 29 października
València CF 0-0 Maccabi Hajfa
Spartak Moskwa 4-0 Dinamo Bukareszt
Pjanović 23, 62, Kaliniczenko 59, Pawlenko 73
Gaziantepspor Kulübü 3-0 RC Lens
Devran Ayhan 43, Riadh Bouazizi 59, Lazarow 65
FC Schalke 04 2-1 Brøndbyernes IF
Hanke 60, 73 - A.Jakobsson 35
AC Perugia 2-0 AS Áris (Saloniki)
Margiotta 47, 86
FC Utrecht 0-0 AJ Auxerre
Steaua Bukareszt 1-1 Liverpool FC
Raducanu 68 - Traore 22
FC København 1-2 RCD Mallorca
Alvaro Santos 32 - Albrechtsen 28 (s), Nagore 74
PAÓK 1-1 Debreceni VSC
Karadimos 8 - Bajzat 25
SV Austria Salzburg 0-4 Parma AC
Filippini 60 (k), Gilardino 65, Nakata 84, Rosina 87
mecz w Linzu
FC Basel 1893 2-3 Newcastle United FC
Cantaluppi 12, Chipperfield 16 - Robert 14, Bramble 38, Ameobi 76
AS Roma 1-0 HNK Hajduk (Split)
Cassano 90
Gençlerbirliği SK 1-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
Veysel Cihan 55 - Liedson 50
Villarreal CF 2-0 Torpiedo Moskwa
Riquelme 51, 68
Feyenoord Rotterdam 0-2 FK Teplice
Dolezal 3, Rezek 57
FC Girondins de Bordeaux 0-1 Heart of Midlothian FC
de Vries 79

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Manchester City FC 27 listopada, 16:15 (5000)
Wisła Kraków 0-0 Vålerengens IF 27 listopada, 20:00 (8000)
pd. k. 3-4
Dnipro Dniepropietrowsk 1-1 NK Dinamo (Zagrzeb)
Wenglinskij 64 - Sedloski 62
FC Sochaux-Montbéliard 4-0 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Frau 6 (k), Francileudo dos Santos 67, Oruma 76, Mathieu 89
FC Barcelona 2-0 Paniónios GSS
Saviola 33, Luis Garcia 43
Molde FK 0-2 SL e Benfica
Tiago 35, 42
Lewski Sofia 0-0 SK Slavia Praga
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-1 Rosenborg BK
Brattbakk 51
Maccabi Hajfa 0-4 València CF 11 grudnia
Mista 10, Baraja 24, Albelda 90, Angulo 90
mecz w Rotterdamie (Holandia) / pierwotnie mecz miał się odbyć w Izmirze (Turcja), ale spotkanie przełożono oraz przeniesiono do Rotterdamu z powodu fali zamachów bombowych na terytorium Turcji
Dinamo Bukareszt 3-1 Spartak Moskwa
Danciulescu 28, 73, Iordache 58 - Parfionow 85 (k)
RC Lens 1-3 Gaziantepspor Kulübü
Mehmet Polat 74 (s) - Bülent Bölükbasi 40, Erhan Namli 55, Lazarow 85 (k)
Brøndbyernes IF 2-1 FC Schalke 04
pd. k. 3-1
A.Jakobsson 16 (k), M.Jonson 71 - Agali 55
AS Áris (Saloniki) 1-1 AC Perugia
N.Papadopoulos 90 - Margiotta 28
AJ Auxerre 4-0 FC Utrecht
Cisse 21, 48, Kapo 28, Kalou 57
Liverpool FC 1-0 Steaua Bukareszt
Kewell 49
RCD Mallorca 1-1 FC København
Campano 67 - Albrechtsen 86
Debreceni VSC 0-0 PAÓK
Parma AC 5-0 SV Austria Salzburg
Carbone 1, 7, Filippini 43, Sorrentino 47, 86
Newcastle United FC 1-0 FC Basel 1893
Smiljanić 14 (s)
HNK Hajduk (Split) 1-1 AS Roma
Bule 33 - Cassano 85
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-3 Gençlerbirliği SK
Ali Tandogan 45, Anderson Polga 45 (s), Veysel Cihan 50
Torpiedo Moskwa 1-0 Villarreal CF
Semszow 71
FK Teplice 1-1 Feyenoord Rotterdam
Horváth 40 (k) - Snoyl 38
Heart of Midlothian FC 0-2 FC Girondins de Bordeaux
Riera 8, Feindouno 66

III runda - 26 lutego, 3 marca
(Losowanie - 12 grudnia 2003, 13:00 - Nyon) - 32 drużyny (24 zwycięzców z II rundy + 8 drużyn z 3. miejsc w grupach LM)

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 FC Girondins de Bordeaux 26 lutego, 18:00 (4400)
Chamakh 90
Brøndbyernes IF 0-1 FC Barcelona
Ronaldinho 63
Parma AC 0-1 Gençlerbirliği SK
Skoko 59
SL e Benfica 1-0 Rosenborg BK
Zahovič 59
Olympique de Marseille 1-0 Dnipro Dniepropietrowsk
Drogba 54 (k)
Celtic FC 3-0 FK Teplice
H.Larsson 3, 90, Sutton 12
AC Perugia 0-0 PSV Eindhoven
València CF 3-2 Beşiktaş JK
Sissoko 25, Canobbio 43, David Navarro 90 - Pancu 17, 39
Galatasaray SK 2-2 Villarreal CF
Murat Erdogan 26, César Prates 52 - S.Anderson 7, Riquelme 22
Club Brugge KV 1-0 Debreceni VSC
Lange 40
FC Sochaux-Montbéliard 2-2 FC Internazionale Milano
Frau 59, 81 - Vieri 8, Recoba 61
Liverpool FC 2-0 Lewski Sofia
Gerrard 67, Kewell 70
Spartak Moskwa 0-3 RCD Mallorca
Eto'o 67, Toni González 81, Jesús Perera 85
Gaziantepspor Kulübü 1-0 AS Roma
Yusuf Simsek 19
AJ Auxerre 0-0 Panathinaïkós AÓ
Vålerengens IF 1-1 Newcastle United FC
Normann 54 - Bellamy 39

FC Girondins de Bordeaux 4-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3 marca, 18:45 (9197)
Planus 41, Chamakh 42, Križanac 64 (s), Riera 74 (k) - Wieszczycki 90
FC Barcelona 2-1 Brøndbyernes IF
Luis Garcia 31, Cocu 43 - P.Nielsen 84
Gençlerbirliği SK 3-0 Parma AC
Daems 37 (k), Ferrari 81 (s), Ali Tandogan 90
Rosenborg BK 2-1 SL e Benfica
Ø.Berg 7, Karadas 15 - Nuno Gomes 19
Dnipro Dniepropietrowsk 0-0 Olympique de Marseille
FK Teplice 1-0 Celtic FC
Mašek 35
PSV Eindhoven 3-1 AC Perugia
Hofland 22, Kežman 43, 48 - Zé Maria 88
Beşiktaş JK 0-2 València CF
Angulo 12, Juan Sánchez 57
Villarreal CF 3-0 Galatasaray SK
S.Anderson 48, Roger 52, Riquelme 88
Debreceni VSC 0-0 Club Brugge KV
FC Internazionale Milano 0-0 FC Sochaux-Montbéliard
Lewski Sofia 2-4 Liverpool FC
G.Iwanow 27, Simonović 40 - Gerrard 7, Owen 11, Hamann 44, Hyypiä 67
RCD Mallorca 0-1 Spartak Moskwa
Samiedow 44
AS Roma 2-0 Gaziantepspor Kulübü
Emerson 23, Cassano 43
Panathinaïkós AÓ 0-1 AJ Auxerre
Kalou 71
Newcastle United FC 3-1 Vålerengens IF
Shearer 20, Ameobi 47, 89 - Hagen 25

IV runda - 11 marca, 25 marca
(Losowanie - 4 marca 2004, 14:00 - Nyon)

Celtic FC 1-0 FC Barcelona
A.Thompson 59
Gençlerbirliği SK 1-0 València CF
Daems 12 (k)
FC Girondins de Bordeaux 3-1 Club Brugge KV
Celades 60, 71, Riera 87 - Verheyen 58
Newcastle United FC 4-1 RCD Mallorca
Bellamy 67, Shearer 71, Robert 74, Bramble 84 - Correa 58
AJ Auxerre 1-1 PSV Eindhoven
Tainio 36 - Lucius 71
SL e Benfica 0-0 FC Internazionale Milano
Liverpool FC 1-1 Olympique de Marseille
Baroš 55 - Drogba 79
Villarreal CF 2-0 AS Roma
S.Anderson 29, Jose Mari 35

FC Barcelona 0-0 Celtic FC
València CF 2-0 Gençlerbirliği SK
pd.
Mista 63, Vicente 94
Club Brugge KV 0-1 FC Girondins de Bordeaux
Chamakh 84
RCD Mallorca 0-3 Newcastle United FC
Shearer 46, 89, Bellamy 78
PSV Eindhoven 3-0 AJ Auxerre
Kežman 4, 27, van Bommel 73
FC Internazionale Milano 4-3 SL e Benfica
Martins 45, 70, Recoba 60, Vieri 64 - Nuno Gomes 36, 67, Tiago 77
Olympique de Marseille 2-1 Liverpool FC
Drogba 38 (k), Méïté 58 - Heskey 15
AS Roma 2-1 Villarreal CF
Emerson 10, Cassano 50 - S.Anderson 66

1/4 finału - 8 kwietnia, 14 kwietnia
(Losowanie - 4 marca 2004, 14:00 - Nyon)

FC Girondins de Bordeaux 1-2 València CF
Riera 18 - Baraja 75, Rufete 88
Olympique de Marseille 1-0 FC Internazionale Milano
Drogba 46
Celtic FC 1-1 Villarreal CF
H.Larsson 64 - Josico 9
PSV Eindhoven 1-1 Newcastle United FC
Kežman 15 - Jenas 45

València CF 2-1 FC Girondins de Bordeaux
Pellegrino 52, Rufete 60 - Eduardo Costa 71
FC Internazionale Milano 0-1 Olympique de Marseille
Meriem 74
Villarreal CF 2-0 Celtic FC
S.Anderson 6, Roger 68
Newcastle United FC 2-1 PSV Eindhoven
Shearer 9, Speed 66 - Kežman 52 (k)

1/2 finału - 22 kwietnia, 6 maja
(Losowanie - 4 marca 2004, 14:00 - Nyon)

Newcastle United FC 0-0 Olympique de Marseille
Villarreal CF 0-0 València CF

Olympique de Marseille 2-0 Newcastle United FC
Drogba 18, 82
València CF 1-0 Villarreal CF
Mista 16 (k)

Finał - 19 maja

Olympique de Marseille 0-2 València CF
Vicente 45 (k), Mista 58
Göteborg, Ullevi

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas