[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słupia Charnowo 20 46 14 4 2 68-24 7 1 2 35-15 7 3 0 33-9 2 6 2 0 0 5-3
2.  Sokół Szczypkowice 20 46 15 1 4 75-27 8 0 2 43-15 7 1 2 32-12 2 0 0 0 2 3-5
3.  Błękitni Główczyce 20 43 13 4 3 56-35 6 3 1 24-13 7 1 2 32-22
4.  KS Włynkówko 20 38 12 2 6 57-36 7 2 1 30-13 5 0 5 27-23
5.  Szansa Siemianice 20 30 9 3 8 44-48 6 1 3 27-20 3 2 5 17-28
6.  Victoria Słupsk 20 27 9 0 11 40-54 6 0 4 27-25 3 0 7 13-29
7.  Dąb Kusowo 20 24 8 0 12 43-44 5 0 5 25-16 3 0 7 18-28
8.  Bistal Machowino 20 21 6 3 11 38-53 3 1 6 15-24 3 2 5 23-29 2 6 2 0 0 6-3
9.  Smoki Podole Małe 20 21 7 0 13 36-54 3 0 7 16-34 4 0 6 20-20 2 0 0 0 2 3-6
10.  Studnica Przytocko 20 19 5 4 11 27-48 4 3 3 19-18 1 1 8 8-30
11.  KS Zaleskie 20 4 1 1 18 12-73 0 0 10 6-36 1 1 8 6-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Słupia Charnowo    2-1 3-3 3-0 3-0 7-0 7-2 2-6 3-0 4-1 1-2 
 2 Sokół Szczypkowice2-3     2-4 5-2 6-0 3-0 3-1 6-2 4-2 5-1 7-0 
 3 Błękitni Główczyce0-1 2-2     3-2 4-4 1-0 2-0 2-2 2-1 3-1 5-0 
 4 KS Włynkówko1-1 3-2 3-1     1-1 6-1 4-1 7-2 0-3* 4-1 1-0 
 5 Szansa Siemianice1-1 1-5 5-2 4-1     4-6 3-1 2-1 2-3 3-0 2-0 
 6 Victoria Słupsk0-6 0-4 2-5 0-3 2-1     5-2 3-2 3-1 6-1 6-0 
 7 Dąb Kusowo1-3 0-4 2-4 0-2 6-0 3-0     3-0* 0-3* 3-0* 7-0 
 8 Bistal Machowino0-4* 0-1 3-5 1-5 1-3 1-0 1-2     2-1 1-1 5-2 
 9 Smoki Podole Małe1-4 1-4 1-4 3-9 2-3 2-1 1-4 2-4     1-0 2-1 
 10 Studnica Przytocko3-3 2-4 1-3 4-2 2-1 1-2 1-0 1-1 3-1     1-1 
 11 KS Zaleskie0-7 1-5 0-1 0-1 1-4 1-3 1-5 1-3 1-5 0-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: KS Włynkówko.
 
Słupia Charnowo 2-6 Bistal Machowino 11 września, 17:00
Błękitni Główczyce 2-2 Sokół Szczypkowice 1 września, 13:30
Smoki Podole Małe 1-4 Dąb Kusowo 1 września, 13:00
Szansa Siemianice 2-0 KS Zaleskie 1 września, 13:00
Studnica Przytocko 1-2 Victoria Słupsk 1 września, 13:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Bistal Machowino.
 
Victoria Słupsk 0-3 KS Włynkówko 8 września, 16:00
KS Zaleskie 0-2 Studnica Przytocko 8 września, 14:00
Dąb Kusowo 6-0 Szansa Siemianice 7 września, 17:00
Sokół Szczypkowice 4-2 Smoki Podole Małe 8 września, 12:00
Słupia Charnowo 3-3 Błękitni Główczyce 8 września, 14:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Victoria Słupsk.
 
Błękitni Główczyce 2-2 Bistal Machowino 15 września, 15:00
Smoki Podole Małe 1-4 Słupia Charnowo 15 września, 13:00
Szansa Siemianice 1-5 Sokół Szczypkowice 15 września, 12:15
Studnica Przytocko 1-0 Dąb Kusowo 15 września, 13:00
KS Włynkówko 1-0 KS Zaleskie 14 września, 15:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: KS Zaleskie.
 
Bistal Machowino 1-0 Victoria Słupsk 22 września, 14:00
Dąb Kusowo 0-2 KS Włynkówko 21 września, 16:00
Sokół Szczypkowice 5-1 Studnica Przytocko 22 września, 12:00
Słupia Charnowo 3-0 Szansa Siemianice 22 września, 14:00
Błękitni Główczyce 2-1 Smoki Podole Małe 22 września, 13:30

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Dąb Kusowo.
 
Smoki Podole Małe 2-4 Bistal Machowino 29 września, 13:00
Szansa Siemianice 5-2 Błękitni Główczyce 29 września, 12:15
Studnica Przytocko 3-3 Słupia Charnowo 29 września, 13:00
KS Włynkówko 3-2 Sokół Szczypkowice 28 września, 15:00
Victoria Słupsk 6-0 KS Zaleskie 29 września, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Sokół Szczypkowice.
 
Bistal Machowino 5-2 KS Zaleskie 6 października, 14:00
Dąb Kusowo 3-0 Victoria Słupsk 5 października, 16:00
Słupia Charnowo 3-0 KS Włynkówko 6 października, 14:00
Błękitni Główczyce 3-1 Studnica Przytocko 6 października, 13:30
Smoki Podole Małe 2-3 Szansa Siemianice 6 października, 13:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Słupia Charnowo.
 
Szansa Siemianice 2-1 Bistal Machowino 13 października, 12:15
Studnica Przytocko 3-1 Smoki Podole Małe 13 października, 13:00
KS Włynkówko 3-1 Błękitni Główczyce 12 października, 14:00
Victoria Słupsk 0-4 Sokół Szczypkowice 13 października, 16:00
KS Zaleskie 1-5 Dąb Kusowo 13 października, 14:00

Kolejka 8 - 20 października

Pauza: Błękitni Główczyce.
 
Bistal Machowino 1-2 Dąb Kusowo 20 października, 14:00
Sokół Szczypkowice 7-0 KS Zaleskie 20 października, 12:00
Słupia Charnowo 7-0 Victoria Słupsk 20 października, 14:00
Smoki Podole Małe 3-9 KS Włynkówko 20 października, 13:00
Szansa Siemianice 3-0 Studnica Przytocko 20 października, 12:15

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Studnica Przytocko 1-1 Bistal Machowino 27 października, 13:00
KS Włynkówko 1-1 Szansa Siemianice 26 października, 13:00
Victoria Słupsk 2-5 Błękitni Główczyce 27 października, 14:00
KS Zaleskie 0-7 Słupia Charnowo 27 października, 14:00
Dąb Kusowo 0-4 Sokół Szczypkowice 26 października, 15:00

Kolejka 10 - 3 listopada

Pauza: Szansa Siemianice.
 
Bistal Machowino 0-1 Sokół Szczypkowice 3 listopada, 14:00
Słupia Charnowo 7-2 Dąb Kusowo 3 listopada, 14:00
Błękitni Główczyce 5-0 KS Zaleskie 3 listopada, 13:30
Smoki Podole Małe 2-1 Victoria Słupsk 3 listopada, 13:00
Studnica Przytocko 4-2 KS Włynkówko 3 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Pauza: Studnica Przytocko.
 
KS Włynkówko 7-2 Bistal Machowino 9 listopada, 12:00
Victoria Słupsk 2-1 Szansa Siemianice 10 listopada, 14:00
KS Zaleskie 1-5 Smoki Podole Małe 10 listopada, 14:00
Dąb Kusowo 2-4 Błękitni Główczyce 9 listopada, 14:00
Sokół Szczypkowice 2-3 Słupia Charnowo 10 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 12-13 kwietnia

Pauza: KS Włynkówko.
 
Bistal Machowino 0-4 Słupia Charnowo 13 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-4
Sokół Szczypkowice 2-4 Błękitni Główczyce 13 kwietnia, 12:00
Dąb Kusowo 0-3 Smoki Podole Małe 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
KS Zaleskie 1-4 Szansa Siemianice 13 kwietnia, 14:00
Victoria Słupsk 6-1 Studnica Przytocko 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 16 kwietnia

Pauza: Bistal Machowino.
 
KS Włynkówko 6-1 Victoria Słupsk 19 kwietnia, 16:00
Studnica Przytocko 1-1 KS Zaleskie 19 kwietnia, 17:00
Szansa Siemianice 3-1 Dąb Kusowo 16 kwietnia, 15:30
Smoki Podole Małe 1-4 Sokół Szczypkowice 19 kwietnia, 15:00
Błękitni Główczyce 0-1 Słupia Charnowo 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 26-27 kwietnia

Pauza: Victoria Słupsk.
 
Bistal Machowino 3-5 Błękitni Główczyce 27 kwietnia, 14:00
Słupia Charnowo 3-0 Smoki Podole Małe 27 kwietnia, 14:00
Sokół Szczypkowice 6-0 Szansa Siemianice 27 kwietnia, 12:00
Dąb Kusowo 3-0 Studnica Przytocko 26 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2
KS Zaleskie 0-1 KS Włynkówko 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 maja

Pauza: KS Zaleskie.
 
Victoria Słupsk 3-2 Bistal Machowino 3 maja, 17:00
w Jezierzycach
KS Włynkówko 4-1 Dąb Kusowo 3 maja, 16:00
Studnica Przytocko 2-4 Sokół Szczypkowice 4 maja, 15:00
Szansa Siemianice 1-1 Słupia Charnowo 4 maja, 12:00
Smoki Podole Małe 1-4 Błękitni Główczyce 4 maja, 13:00
w Gogolewie

Kolejka 16 - 10-11 maja

Pauza: Dąb Kusowo.
 
Bistal Machowino 2-1 Smoki Podole Małe 11 maja, 14:00
Błękitni Główczyce 4-4 Szansa Siemianice 11 maja, 13:00
Słupia Charnowo 4-1 Studnica Przytocko 11 maja, 14:00
Sokół Szczypkowice 5-2 KS Włynkówko 11 maja, 12:00
KS Zaleskie 1-3 Victoria Słupsk 11 maja, 14:00

Kolejka 17 - 17-18 maja

Pauza: Sokół Szczypkowice.
 
KS Zaleskie 1-3 Bistal Machowino 18 maja, 14:00
Victoria Słupsk 5-2 Dąb Kusowo 17 maja, 17:00
w Jezierzycach
KS Włynkówko 1-1 Słupia Charnowo 17 maja, 16:00
Studnica Przytocko 1-3 Błękitni Główczyce 18 maja, 15:00
Szansa Siemianice 2-3 Smoki Podole Małe 18 maja, 12:00

Kolejka 18 - 24-25 maja

Pauza: Słupia Charnowo.
 
Bistal Machowino 1-3 Szansa Siemianice 25 maja, 14:00
Smoki Podole Małe 1-0 Studnica Przytocko 25 maja, 13:00
w Gogolewie
Błękitni Główczyce 3-2 KS Włynkówko 25 maja, 13:00
Sokół Szczypkowice 3-0 Victoria Słupsk 24 maja, 14:00
Dąb Kusowo 7-0 KS Zaleskie 24 maja, 17:00

Kolejka 19 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Błękitni Główczyce.
 
Dąb Kusowo 3-0 Bistal Machowino 31 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
KS Zaleskie 1-5 Sokół Szczypkowice 1 czerwca, 14:00
Victoria Słupsk 0-6 Słupia Charnowo 31 maja, 17:00
w Jezierzycach
KS Włynkówko 0-3 Smoki Podole Małe 31 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-0
Studnica Przytocko 2-1 Szansa Siemianice 1 czerwca, 15:00

Kolejka 20 - 7-8 czerwca

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Bistal Machowino 1-1 Studnica Przytocko 8 czerwca, 14:00
Szansa Siemianice 4-1 KS Włynkówko 8 czerwca, 12:00
Błękitni Główczyce 1-0 Victoria Słupsk 8 czerwca, 13:00
Słupia Charnowo 1-2 KS Zaleskie 8 czerwca, 14:00
Sokół Szczypkowice 3-1 Dąb Kusowo 8 czerwca, 12:00

Kolejka 21 - 14-15 czerwca

Pauza: Szansa Siemianice.
 
Sokół Szczypkowice 6-2 Bistal Machowino 15 czerwca, 12:00
Dąb Kusowo 1-3 Słupia Charnowo 14 czerwca, 17:00
KS Zaleskie 0-1 Błękitni Główczyce 15 czerwca, 14:00
Victoria Słupsk 3-1 Smoki Podole Małe 14 czerwca, 14:00
w Jezierzycach
KS Włynkówko 4-1 Studnica Przytocko 14 czerwca, 16:00

Kolejka 22 - 21-22 czerwca

Pauza: Studnica Przytocko.
 
Bistal Machowino 1-5 KS Włynkówko 22 czerwca, 15:00
Szansa Siemianice 4-6 Victoria Słupsk 22 czerwca, 15:00
Smoki Podole Małe 2-1 KS Zaleskie 22 czerwca, 15:00
w Gogolewie
Błękitni Główczyce 2-0 Dąb Kusowo 22 czerwca, 15:00
Słupia Charnowo 2-1 Sokół Szczypkowice 22 czerwca, 15:00

Klasa A 2013/2014 (Słupsk I)
Klasa A 2013/2014 (Słupsk II)

Klasa B 2013/2014 (Słupsk II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas