[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2013/2014, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Galewice 24 63 20 3 1 91-26 11 1 0 57-8 9 2 1 34-18
2.  Start Świątkowice 24 55 17 4 3 93-44 8 2 2 46-20 9 2 1 47-24
3.  Hetman Żdżary 24 49 15 4 5 66-37 8 2 2 42-14 7 2 3 24-23
4.  LZS Młynisko 24 48 15 3 6 93-37 7 2 3 44-20 8 1 3 49-17
5.  Zryw Wójcin 24 40 13 1 10 72-47 8 0 4 47-21 5 1 6 25-26 2 3 1 0 1 2-1
6.  LZS Krzyworzeka 24 40 12 4 8 45-34 5 3 4 22-19 7 1 4 23-15 2 3 1 0 1 1-2
7.  Piast Ruda 24 39 12 3 9 58-49 5 2 5 29-22 7 1 4 29-27
8.  LZS Pątnów 24 36 11 3 10 89-68 6 1 5 50-29 5 2 5 39-39
9.  LKS Łyskornia 24 28 8 4 12 42-70 5 3 4 22-27 3 1 8 20-43
10.  KS Osiek 24 25 6 7 11 51-50 3 2 7 26-21 3 5 4 25-29
11.  LZS Ożarów 24 15 5 0 19 25-82 4 0 8 19-40 1 0 11 6-42
12.  LZS Staw 24 6 2 0 22 28-102 1 0 11 16-48 1 0 11 12-54
13.  LZS Komorniki 24 3 1 0 23 14-127 1 0 11 10-51 0 0 12 4-76
LKS Kadłub wycofał się z rozgrywek po 5. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Galewice    2-0 7-0 2-1 6-1 2-1 3-0 8-2 3-3 4-0 5-0 1-0 14-0 
 2 Start Świątkowice1-2     1-3 0-0 3-2 3-2 6-4 4-4 2-0 5-1 3-0 9-2 9-0 
 3 Hetman Żdżary1-1 0-4     3-0 2-2 3-2 1-3 2-1 12-0 3-1 3-0 4-0 8-0 
 4 LZS Młynisko3-3 2-3 3-1     1-4 2-0 2-3 10-3 6-0 1-1 5-1 6-1 3-0 
 5 Zryw Wójcin1-3 1-6 1-2 4-3     0-1 3-0 8-3 4-1 6-0 6-1 7-1 6-0 
 6 LZS Krzyworzeka1-2 2-2 1-2 2-3 0-2     2-2 1-0 2-1 3-3 3-1 3-1 2-0 
 7 Piast Ruda3-4 2-6 0-0 1-3 3-0 0-1     2-6 4-1 1-1 5-0 5-0 3-0* 
 8 LZS Pątnów2-3 5-7 6-2 3-5 3-2 1-2 1-2     3-0 1-1 3-0 13-4 9-1 
 9 LKS Łyskornia*** 2-2 2-4 1-6 3-2 1-1 3-0 0-3     4-4 2-1 1-0 3-1 
 10 KS Osiek1-2 1-4 0-0 0-3* 0-2 1-2 0-3* 2-2 2-3     3-0 3-0 13-0 
 11 LZS Ożarów1-7 3-6 0-2 1-6 5-1 0-3 0-4 1-6 4-2 0-3     1-0 3-0 
 12 LZS Staw1-4 3-4 2-4 0-10 0-5 1-2 2-3 1-3 1-3 1-6 1-2     3-2 
 13 LZS Komorniki0-3 1-3 0-4 0-9 0-2 1-6 4-5 0-6 0-6 0-4 3-0* 1-3     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

LZS Młynisko 6-0 LKS Łyskornia 15 sierpnia, 13:00
LZS Komorniki 0-6 LZS Pątnów 15 sierpnia, 16:00
Hetman Żdżary 4-0 LZS Staw 15 sierpnia, 14:00
LZS Ożarów 1-7 Orzeł Galewice 15 sierpnia, 11:00
LZS Krzyworzeka 0-2 Zryw Wójcin 15 sierpnia, 16:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) - KS Osiek 15 sierpnia, 14:00
było 0-3, anulowany
Start Świątkowice 6-4 Piast Ruda 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

LKS Łyskornia 3-0 Piast Ruda 18 sierpnia, 17:00
KS Osiek 1-4 Start Świątkowice 18 sierpnia, 17:00
Zryw Wójcin - LKS Kadłub (k. Sieradza) 18 sierpnia, 14:00
było 3-0, anulowany
Orzeł Galewice 2-1 LZS Krzyworzeka 18 sierpnia, 17:00
LZS Staw 1-2 LZS Ożarów 18 sierpnia, 14:00
LZS Pątnów 6-2 Hetman Żdżary 18 sierpnia, 14:00
LZS Młynisko 3-0 LZS Komorniki 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

LZS Komorniki 0-6 LKS Łyskornia 25 sierpnia, 16:00
Hetman Żdżary 3-0 LZS Młynisko 24 sierpnia, 17:00
LZS Ożarów 1-6 LZS Pątnów 25 sierpnia, 11:00
LZS Krzyworzeka 3-1 LZS Staw 25 sierpnia, 14:00
w Stawie; LZS Krzyworzeka gospodarzem
LKS Kadłub (k. Sieradza) - Orzeł Galewice 25 sierpnia, 14:00
było 0-1, anulowany
Start Świątkowice 3-2 Zryw Wójcin 25 sierpnia, 15:00
Piast Ruda 1-1 KS Osiek 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

LKS Łyskornia 4-4 KS Osiek 1 września, 17:00
Zryw Wójcin 3-0 Piast Ruda 1 września, 14:00
Orzeł Galewice 2-0 Start Świątkowice 1 września, 16:00
LZS Staw - LKS Kadłub (k. Sieradza) 1 września, 14:00
było 5-1, anulowany
LZS Pątnów 1-2 LZS Krzyworzeka 1 września, 14:00
LZS Młynisko 5-1 LZS Ożarów 1 września, 13:00
LZS Komorniki 0-4 Hetman Żdżary 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 września

Hetman Żdżary 12-0 LKS Łyskornia 8 września, 14:00
LZS Ożarów 3-0 LZS Komorniki 8 września, 11:00
LZS Krzyworzeka 2-3 LZS Młynisko 8 września, 11:00
LKS Kadłub (k. Sieradza) - LZS Pątnów 8 września, 14:00
było 0-5, anulowany
Start Świątkowice 9-2 LZS Staw 8 września, 15:00
Piast Ruda 3-4 Orzeł Galewice 8 września, 17:00
KS Osiek 0-2 Zryw Wójcin 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 14-15 września

Pauza: LZS Młynisko.
 
LKS Łyskornia 3-2 Zryw Wójcin 15 września, 16:00
Orzeł Galewice 4-0 KS Osiek 15 września, 15:00
LZS Staw 2-3 Piast Ruda 15 września, 14:00
LZS Pątnów 5-7 Start Świątkowice 15 września, 14:00
LZS Komorniki 1-6 LZS Krzyworzeka 15 września, 16:00
Hetman Żdżary 3-0 LZS Ożarów 15 września, 14:00

Kolejka 7 - 21-22 września

Pauza: LZS Komorniki.
 
LZS Ożarów 4-2 LKS Łyskornia 22 września, 11:00
LZS Krzyworzeka 1-2 Hetman Żdżary 22 września, 11:00
Start Świątkowice 0-0 LZS Młynisko 22 września, 15:00
Piast Ruda 2-6 LZS Pątnów 22 września, 16:00
KS Osiek 3-0 LZS Staw 22 września, 16:00
Zryw Wójcin 1-3 Orzeł Galewice 22 września, 14:00

Kolejka 8 - 28-29 września

Pauza: Hetman Żdżary.
 
LKS Łyskornia - Orzeł Galewice 29 września, 14:00
(wo)
nie odbył się z powodu braku sędziów
LZS Staw 0-5 Zryw Wójcin 29 września, 14:00
LZS Pątnów 1-1 KS Osiek 29 września, 14:00
LZS Młynisko 2-3 Piast Ruda 29 września, 13:00
LZS Komorniki 1-3 Start Świątkowice 29 września, 15:00
LZS Ożarów 0-3 LZS Krzyworzeka 29 września, 11:00

Kolejka 9 - 5-6 października

Pauza: LZS Ożarów.
 
LZS Krzyworzeka 2-1 LKS Łyskornia 6 października, 11:00
Start Świątkowice 1-3 Hetman Żdżary 6 października, 15:00
Piast Ruda 3-0 LZS Komorniki 5 października, 16:00
(wo)
nie odbył się
KS Osiek 0-3 LZS Młynisko 6 października, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zryw Wójcin 8-3 LZS Pątnów 6 października, 14:00
Orzeł Galewice 1-0 LZS Staw 6 października, 15:00

Kolejka 10 - 12-13 października

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
LKS Łyskornia 1-0 LZS Staw 13 października, 14:00
LZS Pątnów 2-3 Orzeł Galewice 13 października, 14:00
LZS Młynisko 1-4 Zryw Wójcin 13 października, 13:00
LZS Komorniki 0-4 KS Osiek 13 października, 15:00
Hetman Żdżary 1-3 Piast Ruda 13 października, 14:00
LZS Ożarów 3-6 Start Świątkowice 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 19-20 października

Pauza: LKS Łyskornia.
 
Start Świątkowice 3-2 LZS Krzyworzeka 20 października, 15:00
Piast Ruda 5-0 LZS Ożarów 20 października, 15:00
KS Osiek 0-0 Hetman Żdżary 20 października, 15:00
Zryw Wójcin 6-0 LZS Komorniki 20 października, 14:00
Orzeł Galewice 2-1 LZS Młynisko 20 października, 14:00
LZS Staw 1-3 LZS Pątnów 20 października, 14:00

Kolejka 12 - 26-27 października

Pauza: Start Świątkowice.
 
LKS Łyskornia 0-3 LZS Pątnów 27 października, 14:00
LZS Młynisko 6-1 LZS Staw 27 października, 13:00
LZS Komorniki 0-3 Orzeł Galewice 27 października, 14:00
Hetman Żdżary 2-2 Zryw Wójcin 27 października, 14:00
LZS Ożarów 0-3 KS Osiek 27 października, 11:00
LZS Krzyworzeka 2-2 Piast Ruda 27 października, 11:00

Kolejka 13 - 3 listopada

Pauza: Piast Ruda.
 
Start Świątkowice 2-0 LKS Łyskornia 3 listopada, 14:00
KS Osiek 1-2 LZS Krzyworzeka 3 listopada, 14:00
Zryw Wójcin 6-1 LZS Ożarów 3 listopada, 14:00
Orzeł Galewice 7-0 Hetman Żdżary 3 listopada, 13:00
LZS Staw 3-2 LZS Komorniki 3 listopada, 14:00
LZS Pątnów 3-5 LZS Młynisko 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pauza: KS Osiek.
 
LKS Łyskornia 1-6 LZS Młynisko 30 marca, 14:00
LZS Pątnów 9-1 LZS Komorniki 30 marca, 14:00
LZS Staw 2-4 Hetman Żdżary 30 marca, 13:00
Orzeł Galewice 5-0 LZS Ożarów 30 marca, 14:00
Zryw Wójcin 0-1 LZS Krzyworzeka 30 marca, 14:00
Piast Ruda 2-6 Start Świątkowice 30 marca, 16:00

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Pauza: Zryw Wójcin.
 
Piast Ruda 4-1 LKS Łyskornia 5 kwietnia, 16:00
Start Świątkowice 5-1 KS Osiek 6 kwietnia, 15:00
LZS Krzyworzeka 1-2 Orzeł Galewice 6 kwietnia, 11:00
LZS Ożarów 1-0 LZS Staw 6 kwietnia, 13:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Pątnów 6 kwietnia, 14:00
LZS Komorniki 0-9 LZS Młynisko 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Pauza: Orzeł Galewice.
 
LKS Łyskornia 3-1 LZS Komorniki 13 kwietnia, 15:00
LZS Młynisko 3-1 Hetman Żdżary 13 kwietnia, 14:00
LZS Pątnów 3-0 LZS Ożarów 13 kwietnia, 14:00
LZS Staw 1-2 LZS Krzyworzeka 13 kwietnia, 11:00
Zryw Wójcin 1-6 Start Świątkowice 13 kwietnia, 15:00
KS Osiek 0-3 Piast Ruda 13 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Pauza: LZS Staw.
 
KS Osiek 2-3 LKS Łyskornia 19 kwietnia, 16:00
Piast Ruda 3-0 Zryw Wójcin 19 kwietnia, 16:00
Start Świątkowice 1-2 Orzeł Galewice 19 kwietnia, 14:00
LZS Krzyworzeka 1-0 LZS Pątnów 19 kwietnia, 16:00
LZS Ożarów 1-6 LZS Młynisko 19 kwietnia, 13:00
Hetman Żdżary 8-0 LZS Komorniki 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 kwietnia, 16:00) goście nie dojechali

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Pauza: LZS Pątnów.
 
LKS Łyskornia 2-4 Hetman Żdżary 27 kwietnia, 16:00
LZS Komorniki 3-0 LZS Ożarów 29 maja, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali
LZS Młynisko 2-0 LZS Krzyworzeka 27 kwietnia, 14:00
LZS Staw 3-4 Start Świątkowice 27 kwietnia, 13:00
Orzeł Galewice 3-0 Piast Ruda 27 kwietnia, 14:00
Zryw Wójcin 6-0 KS Osiek 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: LZS Młynisko.
 
Zryw Wójcin 4-1 LKS Łyskornia 1 maja, 16:00
KS Osiek 1-2 Orzeł Galewice 1 maja, 16:00
Piast Ruda 5-0 LZS Staw 1 maja, 16:00
Start Świątkowice 4-4 LZS Pątnów 1 maja, 15:00
LZS Krzyworzeka 2-0 LZS Komorniki 1 maja, 15:00
LZS Ożarów 0-2 Hetman Żdżary 1 maja, 14:00

Kolejka 20 - 4 maja

Pauza: LZS Komorniki.
 
LKS Łyskornia 2-1 LZS Ożarów 4 maja, 17:00
Hetman Żdżary 3-2 LZS Krzyworzeka 4 maja, 14:00
LZS Młynisko 2-3 Start Świątkowice 4 maja, 14:00
LZS Pątnów 1-2 Piast Ruda 4 maja, 14:00
LZS Staw 1-6 KS Osiek 4 maja, 14:00
Orzeł Galewice 6-1 Zryw Wójcin 4 maja, 14:00

Kolejka 21 - 10-11 maja

Pauza: Hetman Żdżary.
 
Orzeł Galewice 3-3 LKS Łyskornia 11 maja, 15:00
Zryw Wójcin 7-1 LZS Staw 11 maja, 16:00
KS Osiek 2-2 LZS Pątnów 11 maja, 16:00
Piast Ruda 1-3 LZS Młynisko 11 maja, 16:00
Start Świątkowice 9-0 LZS Komorniki 11 maja, 15:00
LZS Krzyworzeka 3-1 LZS Ożarów 11 maja, 11:00

Kolejka 22 - 17-18 maja

Pauza: LZS Ożarów.
 
LKS Łyskornia 1-1 LZS Krzyworzeka 18 maja, 17:00
Hetman Żdżary 0-4 Start Świątkowice 18 maja, 14:00
LZS Komorniki 4-5 Piast Ruda 18 maja, 16:00
LZS Młynisko 1-1 KS Osiek 18 maja, 16:00
LZS Pątnów 3-2 Zryw Wójcin 18 maja, 14:00
LZS Staw 1-4 Orzeł Galewice 18 maja, 14:00

Kolejka 23 - 24-25 maja

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
LZS Staw 1-3 LKS Łyskornia 25 maja, 14:00
Orzeł Galewice 8-2 LZS Pątnów 25 maja, 15:00
Zryw Wójcin 4-3 LZS Młynisko 25 maja, 16:00
KS Osiek 13-0 LZS Komorniki 25 maja, 16:00
Piast Ruda 0-0 Hetman Żdżary 24 maja, 16:00
Start Świątkowice 3-0 LZS Ożarów 25 maja, 15:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: LKS Łyskornia.
 
LZS Krzyworzeka 2-2 Start Świątkowice 1 czerwca, 11:00
LZS Ożarów 0-4 Piast Ruda 1 czerwca, 14:00
Hetman Żdżary 3-1 KS Osiek 1 czerwca, 14:00
LZS Komorniki 0-2 Zryw Wójcin 1 czerwca, 16:00
LZS Młynisko 3-3 Orzeł Galewice 1 czerwca, 14:00
LZS Pątnów 13-4 LZS Staw 1 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 8 czerwca

Pauza: Start Świątkowice.
 
LZS Pątnów 3-0 LKS Łyskornia 8 czerwca, 14:00
LZS Staw 0-10 LZS Młynisko 8 czerwca, 14:00
Orzeł Galewice 14-0 LZS Komorniki 8 czerwca, 14:00
Zryw Wójcin 1-2 Hetman Żdżary 8 czerwca, 14:00
KS Osiek 3-0 LZS Ożarów 8 czerwca, 14:00
Piast Ruda 0-1 LZS Krzyworzeka 8 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 15 czerwca

Pauza: Piast Ruda.
 
LKS Łyskornia 2-2 Start Świątkowice 15 czerwca, 14:00
LZS Krzyworzeka 3-3 KS Osiek 15 czerwca, 14:00
LZS Ożarów 5-1 Zryw Wójcin 15 czerwca, 14:00
Hetman Żdżary 1-1 Orzeł Galewice 15 czerwca, 14:00
LZS Komorniki 1-3 LZS Staw 15 czerwca, 14:00
LZS Młynisko 10-3 LZS Pątnów 15 czerwca, 14:00

Klasa A 2013/2014 (Sieradz I)
Klasa A 2013/2014 (Sieradz II)

Klasa B 2013/2014 (Sieradz I)
Klasa B 2013/2014 (Sieradz III)
Klasa B 2013/2014 (Sieradz IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas