[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Toruń II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 16 39 12 3 1 80-16 6 1 1 45-8 6 2 0 35-8
2.  Pogrom Zbójno 16 31 9 4 3 46-26 5 2 1 28-15 4 2 2 18-11
3.  Legia Osiek 16 30 9 3 4 33-23 6 2 0 18-7 3 1 4 15-16
4.  Relaks Górzno 16 23 7 2 7 50-44 5 1 2 33-22 2 1 5 17-22
5.  Zryw Wrocki 16 20 6 2 8 24-34 4 0 4 13-15 2 2 4 11-19
6.  LZS Zbiczno 16 19 6 1 9 34-43 4 0 4 16-19 2 1 5 18-24
7.  Zryw Książki 16 17 5 2 9 16-42 3 1 4 7-18 2 1 5 9-24
8.  Cukrownik Mełno 16 16 5 1 10 29-62 5 0 3 22-26 0 1 7 7-36
9.  LZS Steklin 16 10 2 4 10 20-42 2 4 2 9-11 0 0 8 11-31
Ułani Grudziądz wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Radzynianka Radzyń Chełmiński    1-1 6-0 2-3 9-1 6-1 11-0 6-0 4-2 
 2 Pogrom Zbójno1-1     3-1 3-3 2-4 4-2 4-2 5-1 6-1 
 3 Legia Osiek1-1 3-1     3-1 3-1 1-1 2-1 2-1 3-0 
 4 Relaks Górzno1-6 5-3 3-2     0-0 5-4 2-3 12-2 5-2 
 5 Zryw Wrocki0-3 0-2 0-3 0-4     2-1 1-0 5-0 5-2 
 6 LZS Zbiczno2-4 0-3 1-2 5-4 2-1     0-1 3-2 3-2 
 7 Zryw Książki0-5 0-0 1-6 2-0 0-2 0-4     2-0 2-1 
 8 Cukrownik Mełno2-11 2-5 2-1 5-2 2-1 2-3 4-2     3-1 
 9 LZS Steklin1-4 0-3 0-0 2-0 1-1 4-2 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 7-8 września

Pauza: Relaks Górzno.
 
Pogrom Zbójno 5-1 Cukrownik Mełno 8 września, 11:00
Zryw Książki 0-2 Zryw Wrocki 8 września, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 6-0 Legia Osiek 7 września, 17:00
LZS Zbiczno 3-2 LZS Steklin 7 września, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 września

Pauza: Zryw Wrocki.
 
Cukrownik Mełno 3-1 LZS Steklin 14 września, 14:00
Legia Osiek 1-1 LZS Zbiczno 15 września, 12:00
Relaks Górzno 1-6 Radzynianka Radzyń Chełmiński 15 września, 15:00
w Miesiączkowie
Pogrom Zbójno 4-2 Zryw Książki 15 września, 14:00

Kolejka 3 - 21-22 września

Pauza: Pogrom Zbójno.
 
Zryw Książki 2-0 Cukrownik Mełno 22 września, 12:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 9-1 Zryw Wrocki 21 września, 17:00
LZS Zbiczno 5-4 Relaks Górzno 21 września, 17:00
LZS Steklin 0-0 Legia Osiek 22 września, 11:00

Kolejka 4 - 28-29 września

Pauza: Zryw Książki.
 
Cukrownik Mełno 2-1 Legia Osiek 28 września, 14:00
Relaks Górzno 5-2 LZS Steklin 29 września, 15:00
w Miesiączkowie
Zryw Wrocki 2-1 LZS Zbiczno 29 września, 12:00
Pogrom Zbójno 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 września, 14:00

Kolejka 5 - 5-6 października

Pauza: Cukrownik Mełno.
 
Radzynianka Radzyń Chełmiński 11-0 Zryw Książki 5 października, 16:00
LZS Zbiczno 0-3 Pogrom Zbójno 5 października, 16:00
LZS Steklin 1-1 Zryw Wrocki 6 października, 11:00
Legia Osiek 3-1 Relaks Górzno 5 października, 15:00

Kolejka 6 - 12-13 października

Pauza: Radzynianka Radzyń Chełmiński.
 
Cukrownik Mełno 5-2 Relaks Górzno 12 października, 14:00
Zryw Wrocki 0-3 Legia Osiek 13 października, 12:00
Pogrom Zbójno 6-1 LZS Steklin 13 października, 14:00
Zryw Książki 0-4 LZS Zbiczno 13 października, 12:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Pauza: LZS Zbiczno.
 
Radzynianka Radzyń Chełmiński 6-0 Cukrownik Mełno 19 października, 15:00
LZS Steklin 0-0 Zryw Książki 20 października, 11:00
Legia Osiek 3-1 Pogrom Zbójno 20 października, 12:00
Relaks Górzno 0-0 Zryw Wrocki 20 października, 14:00
w Miesiączkowie

Kolejka 8 - 26-27 października

Pauza: LZS Steklin.
 
Cukrownik Mełno 2-1 Zryw Wrocki 26 października, 14:00
Pogrom Zbójno 3-3 Relaks Górzno 27 października, 14:00
Zryw Książki 1-6 Legia Osiek 27 października, 12:00
LZS Zbiczno 2-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 26 października, 15:00

Kolejka 9 - 2-3 listopada

Pauza: Legia Osiek.
 
LZS Zbiczno 3-2 Cukrownik Mełno 2 listopada, 14:00
LZS Steklin 1-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński 3 listopada, 11:00
Relaks Górzno 2-3 Zryw Książki 3 listopada, 14:00
w Miesiączkowie
Zryw Wrocki 0-2 Pogrom Zbójno 3 listopada, 12:00

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Pauza: Relaks Górzno.
 
Cukrownik Mełno 2-5 Pogrom Zbójno 12 kwietnia, 15:00
Zryw Wrocki 1-0 Zryw Książki 13 kwietnia, 12:00
Legia Osiek 1-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 12 kwietnia, 16:00
LZS Steklin 4-2 LZS Zbiczno 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 kwietnia

Pauza: Zryw Wrocki.
 
LZS Steklin 1-1 Cukrownik Mełno 27 kwietnia, 11:00
LZS Zbiczno 1-2 Legia Osiek 26 kwietnia, 16:30
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Relaks Górzno 27 kwietnia, 18:00
w Grudziądzu
Zryw Książki 0-0 Pogrom Zbójno 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 3-4 maja

Pauza: Pogrom Zbójno.
 
Cukrownik Mełno 4-2 Zryw Książki 3 maja, 15:00
Zryw Wrocki 0-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński 4 maja, 12:00
Relaks Górzno 5-4 LZS Zbiczno 3 maja, 16:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 3-0 LZS Steklin 3 maja, 17:00

Kolejka 13 - 10-11 maja

Pauza: Zryw Książki.
 
Legia Osiek 2-1 Cukrownik Mełno 10 maja, 17:00
LZS Steklin 2-0 Relaks Górzno 11 maja, 11:00
LZS Zbiczno 2-1 Zryw Wrocki 10 maja, 16:30
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-1 Pogrom Zbójno 11 maja, 18:00
w Grudziądzu

Kolejka 14 - 17-18 maja

Pauza: Cukrownik Mełno.
 
Zryw Książki 0-5 Radzynianka Radzyń Chełmiński 17 maja, 16:00
Pogrom Zbójno 4-2 LZS Zbiczno 18 maja, 12:00
Zryw Wrocki 5-2 LZS Steklin 18 maja, 12:00
Relaks Górzno 3-2 Legia Osiek 17 maja, 15:00
w Miesiączkowie

Kolejka 15 - 24-25 maja

Pauza: Radzynianka Radzyń Chełmiński.
 
Relaks Górzno 12-2 Cukrownik Mełno 24 maja, 16:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 3-1 Zryw Wrocki 24 maja, 17:00
LZS Steklin 0-3 Pogrom Zbójno 25 maja, 11:00
LZS Zbiczno 0-1 Zryw Książki 24 maja, 16:30

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: LZS Zbiczno.
 
Cukrownik Mełno 2-11 Radzynianka Radzyń Chełmiński 31 maja, 15:00
Zryw Książki 2-1 LZS Steklin 31 maja, 16:00
Pogrom Zbójno 3-1 Legia Osiek 1 czerwca, 12:00
Zryw Wrocki 0-4 Relaks Górzno 1 czerwca, 12:00

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: LZS Steklin.
 
Radzynianka Radzyń Chełmiński 6-1 LZS Zbiczno 8 czerwca, 11:00
Zryw Wrocki 5-0 Cukrownik Mełno 8 czerwca, 11:00
Relaks Górzno 5-3 Pogrom Zbójno 8 czerwca, 11:00
w Miesiączkowie
Legia Osiek 2-1 Zryw Książki 8 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: Legia Osiek.
 
Cukrownik Mełno 2-3 LZS Zbiczno 15 czerwca, 11:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-2 LZS Steklin 15 czerwca, 11:00
Zryw Książki 2-0 Relaks Górzno 15 czerwca, 11:00
Pogrom Zbójno 2-4 Zryw Wrocki 15 czerwca, 11:00

Klasa A 2013/2014 (Toruń)

Klasa B 2013/2014 (Toruń I)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas