[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2013/2014, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przełęcz Kossowa 18 47 15 2 1 76-18 8 1 0 33-7 7 1 1 43-11
2.  Sokół Frydrychowice 18 43 14 1 3 55-22 6 1 2 29-9 8 0 1 26-13 2 3 1 0 1 4-4
3.  Wikliniarz Woźniki 18 43 14 1 3 72-20 7 0 2 44-9 7 1 1 28-11 2 3 1 0 1 4-4
4.  Iskra II Klecza Dolna 18 31 9 4 5 50-40 6 2 1 26-13 3 2 4 24-27
5.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 18 26 8 2 8 48-46 5 1 3 33-17 3 1 5 15-29
6.  Gronie Zagórnik 18 25 8 1 9 51-49 5 0 4 28-23 3 1 5 23-26
7.  Victoria Półwieś 18 16 5 1 12 43-85 3 1 5 22-43 2 0 7 21-42
8.  Sokół Chrząstowice 18 15 5 0 13 50-65 3 0 6 33-32 2 0 7 17-33
9.  Skawa Witanowice 18 13 4 1 13 34-59 4 0 5 21-27 0 1 8 13-32
10.  Spartak Przybradz 18 4 1 1 16 20-95 1 1 7 9-41 0 0 9 11-54
Orzeł II Wieprz wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Przełęcz Kossowa    5-0 0-0 1-0 3-2 3-0* 4-0 6-2 5-2 6-1 
 2 Sokół Frydrychowice3-1     1-2 4-0 1-2 2-2 4-1 3-1 3-0 8-0 
 3 Wikliniarz Woźniki1-2 2-3     7-2 8-0 4-0 6-0 8-0 2-1 6-1 
 4 Iskra II Klecza Dolna2-2 1-3 3-1     2-1 3-0* 6-2 2-1 1-1 6-2 
 5 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)1-4 0-2 1-3 3-3     3-2 9-1 3-0* 6-1 7-1 
 6 Gronie Zagórnik2-4 0-1 3-7 6-1 1-2     3-1 3-2 3-2 7-3 
 7 Victoria Półwieś0-16 0-2 0-3* 1-4 4-4 8-4     2-5 4-3 3-2 
 8 Sokół Chrząstowice2-4 2-3 1-2 3-8 7-1 2-5 4-8     5-1 7-0 
 9 Skawa Witanowice0-2 2-5 1-3 0-4 3-1 1-5 5-3 5-3     4-1 
 10 Spartak Przybradz0-8 1-7 1-7 2-2 0-2 0-5 1-5 1-3 3-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Sokół Frydrychowice 4-1 Victoria Półwieś 24 sierpnia, 17:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-3 Wikliniarz Woźniki 24 sierpnia, 17:00
Gronie Zagórnik 3-2 Sokół Chrząstowice 25 sierpnia, 17:00
Przełęcz Kossowa 6-1 Spartak Przybradz 25 sierpnia, 17:00
Skawa Witanowice 0-4 Iskra II Klecza Dolna 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Victoria Półwieś 1-4 Iskra II Klecza Dolna 1 września, 17:00
Spartak Przybradz 3-2 Skawa Witanowice 1 września, 14:00
Sokół Chrząstowice 2-4 Przełęcz Kossowa 1 września, 17:00
Wikliniarz Woźniki 4-0 Gronie Zagórnik 31 sierpnia, 17:00
Sokół Frydrychowice 1-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 7-8 września

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 9-1 Victoria Półwieś 8 września, 17:00
Gronie Zagórnik 0-1 Sokół Frydrychowice 8 września, 17:00
Przełęcz Kossowa 0-0 Wikliniarz Woźniki 8 września, 17:00
Skawa Witanowice 5-3 Sokół Chrząstowice 7 września, 17:00
Iskra II Klecza Dolna 6-2 Spartak Przybradz 8 września, 17:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Victoria Półwieś 3-2 Spartak Przybradz 15 września, 16:00
Sokół Chrząstowice 3-8 Iskra II Klecza Dolna 15 września, 16:00
Wikliniarz Woźniki 2-1 Skawa Witanowice 14 września, 16:00
Sokół Frydrychowice 3-1 Przełęcz Kossowa 14 września, 16:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-2 Gronie Zagórnik 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 września

Gronie Zagórnik 3-1 Victoria Półwieś 22 września, 16:00
Skawa Witanowice 2-5 Sokół Frydrychowice 22 września, 11:00
Iskra II Klecza Dolna 3-1 Wikliniarz Woźniki 22 września, 16:00
Spartak Przybradz 1-3 Sokół Chrząstowice 22 września, 14:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Przełęcz Kossowa 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Victoria Półwieś 2-5 Sokół Chrząstowice 29 września, 16:00
Wikliniarz Woźniki 6-1 Spartak Przybradz 28 września, 16:00
Sokół Frydrychowice 4-0 Iskra II Klecza Dolna 28 września, 16:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 6-1 Skawa Witanowice 28 września, 16:00
Gronie Zagórnik 2-4 Przełęcz Kossowa 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-6 października

Skawa Witanowice 1-5 Gronie Zagórnik 5 października, 15:30
Iskra II Klecza Dolna 2-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 6 października, 12:00
Spartak Przybradz 1-7 Sokół Frydrychowice 6 października, 14:00
Sokół Chrząstowice 1-2 Wikliniarz Woźniki 6 października, 11:00
Victoria Półwieś 0-16 Przełęcz Kossowa 6 października, 15:00

Kolejka 8 - 12-13 października

Victoria Półwieś 0-3 Wikliniarz Woźniki 13 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Frydrychowice 3-1 Sokół Chrząstowice 12 października, 15:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 7-1 Spartak Przybradz 12 października, 15:00
Gronie Zagórnik 6-1 Iskra II Klecza Dolna 13 października, 15:00
Przełęcz Kossowa 5-2 Skawa Witanowice 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Skawa Witanowice 5-3 Victoria Półwieś 20 października, 11:00
Iskra II Klecza Dolna 2-2 Przełęcz Kossowa 20 października, 15:00
Spartak Przybradz 0-5 Gronie Zagórnik 20 października, 14:00
Sokół Chrząstowice 7-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 20 października, 15:00
Wikliniarz Woźniki 2-3 Sokół Frydrychowice 20 października, 15:00

Kolejka 10 - 13 kwietnia

Victoria Półwieś 0-2 Sokół Frydrychowice 13 kwietnia, 16:00
Wikliniarz Woźniki 8-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 12 kwietnia, 16:00
Sokół Chrząstowice 2-5 Gronie Zagórnik 13 kwietnia, 16:00
Spartak Przybradz 0-8 Przełęcz Kossowa 13 kwietnia, 16:00
Iskra II Klecza Dolna 1-1 Skawa Witanowice 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 27 kwietnia

Iskra II Klecza Dolna 6-2 Victoria Półwieś 27 kwietnia, 17:00
Skawa Witanowice 4-1 Spartak Przybradz 26 kwietnia, 17:00
Przełęcz Kossowa 6-2 Sokół Chrząstowice 19 kwietnia, 14:00
w Łączanach
Gronie Zagórnik 3-7 Wikliniarz Woźniki 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-2 Sokół Frydrychowice 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 4 maja

Victoria Półwieś 4-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4 maja, 17:00
Sokół Frydrychowice 2-2 Gronie Zagórnik 3 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 1-2 Przełęcz Kossowa 3 maja, 17:00
Sokół Chrząstowice 5-1 Skawa Witanowice 4 maja, 17:00
Spartak Przybradz 2-2 Iskra II Klecza Dolna 4 maja, 14:00

Kolejka 13 - 11 maja

Spartak Przybradz 1-5 Victoria Półwieś 11 maja, 14:00
Iskra II Klecza Dolna 2-1 Sokół Chrząstowice 11 maja, 17:00
Skawa Witanowice 1-3 Wikliniarz Woźniki 11 maja, 11:00
Przełęcz Kossowa 5-0 Sokół Frydrychowice 11 maja, 11:00
w Łączanach
Gronie Zagórnik 1-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 11 maja, 17:00

Kolejka 14 - 18 maja

Przełęcz Kossowa 3-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 21 czerwca, 16:00
w Łączanach / w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Półwieś 8-4 Gronie Zagórnik 21 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Frydrychowice 3-0 Skawa Witanowice 22 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wikliniarz Woźniki 7-2 Iskra II Klecza Dolna 22 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Chrząstowice 7-0 Spartak Przybradz 22 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 25 maja

Sokół Chrząstowice 4-8 Victoria Półwieś 25 maja, 17:00
Spartak Przybradz 1-7 Wikliniarz Woźniki 25 maja, 14:00
Iskra II Klecza Dolna 1-3 Sokół Frydrychowice 25 maja, 17:00
Skawa Witanowice 3-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 25 maja, 11:00
Przełęcz Kossowa 3-0 Gronie Zagórnik 24 maja, 16:00
(wo)
w Łączanach / goście nie przyjechali

Kolejka 16 - 1 czerwca

Przełęcz Kossowa 4-0 Victoria Półwieś 1 czerwca, 17:00
w Łączanach
Gronie Zagórnik 3-2 Skawa Witanowice 1 czerwca, 17:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-3 Iskra II Klecza Dolna 1 czerwca, 14:00
Sokół Frydrychowice 8-0 Spartak Przybradz 31 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 8-0 Sokół Chrząstowice 31 maja, 17:00

Kolejka 17 - 8 czerwca

Wikliniarz Woźniki 6-0 Victoria Półwieś 7 czerwca, 17:00
Sokół Chrząstowice 2-3 Sokół Frydrychowice 7 czerwca, 17:00
Spartak Przybradz 0-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 8 czerwca, 17:00
Iskra II Klecza Dolna 3-0 Gronie Zagórnik 8 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Skawa Witanowice 0-2 Przełęcz Kossowa 8 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 15 czerwca

Victoria Półwieś 4-3 Skawa Witanowice 15 czerwca, 14:00
Przełęcz Kossowa 1-0 Iskra II Klecza Dolna 14 czerwca, 17:00
w Łączanach
Gronie Zagórnik 7-3 Spartak Przybradz 15 czerwca, 11:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-0 Sokół Chrząstowice 14 czerwca, 17:00
(wo)
Sokół Frydrychowice 1-2 Wikliniarz Woźniki 15 czerwca, 17:00

Klasa B 2013/2014 (Wadowice I)
Klasa B 2013/2014 (Wadowice II)

Klasa C 2013/2014 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas