[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2013/2014, grupa: Konin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Orzechowo 22 58 18 4 0 94-32 11 0 0 57-11 7 4 0 37-21
2.  Górnik II Konin 22 44 13 5 4 75-49 8 2 1 43-21 5 3 3 32-28 2 4 1 1 0 4-3
3.  SKP II Słupca 22 44 14 2 6 68-43 8 1 2 44-25 6 1 4 24-18 2 1 0 1 1 3-4
4.  Strażak Licheń Stary 22 42 13 3 6 62-41 8 1 2 36-15 5 2 4 26-26
5.  Sokół II Budzisław 22 40 13 1 8 63-43 9 0 2 43-18 4 1 6 20-25
6.  Orlik Miłosław 22 33 9 6 7 48-42 6 5 0 27-9 3 1 7 21-33
7.  Warta Rumin 22 28 9 1 12 45-61 7 0 4 31-24 2 1 8 14-37
8.  Zjednoczeni Rychwał 22 27 7 6 9 39-38 5 4 2 24-13 2 2 7 15-25
9.  GKS Lisewo 22 23 7 2 13 58-70 5 0 6 30-30 2 2 7 28-40
10.  Warta Pyzdry 22 20 6 2 14 43-64 3 2 6 27-30 3 0 8 16-34
11.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 12 3 3 16 26-69 3 2 6 17-22 0 1 10 9-47
12.  Fanclub Dąbroszyn 22 6 1 3 18 20-89 1 2 8 9-35 0 1 10 11-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sparta Orzechowo    7-0 3-2 4-0 4-0 5-2 3-0* 7-4 4-1 4-1 7-0 9-1 
 2 Górnik II Konin4-4     3-2 2-4 3-2 5-2 3-3 1-0 4-1 5-1 10-1 3-1 
 3 SKP II Słupca2-4 1-1     5-2 2-1 5-2 4-3 2-1 4-7 6-2 7-0 6-2 
 4 Strażak Licheń Stary2-2 2-3 5-0     2-0 4-1 2-1 4-2 2-3 2-0 4-3 7-0 
 5 Sokół II Budzisław2-5 5-1 0-2 4-1     1-0 9-1 4-3 4-2 4-1 5-0 5-2 
 6 Orlik Miłosław1-1 3-1 2-0 0-0 6-1     3-0 0-0 4-4 3-1 4-0 1-1 
 7 Warta Rumin2-4 3-5 1-3 4-3 1-4 3-1     1-0 3-2 4-1 2-1 7-0 
 8 Zjednoczeni Rychwał0-0 2-2 0-0 1-2 1-1 2-5 4-0     3-1 5-1 3-1 3-0 
 9 GKS Lisewo1-3 2-8 3-4 2-3 1-3 4-2 6-2 4-0     0-2 2-1 5-2 
 10 Warta Pyzdry3-4 0-4 1-2 2-3 2-5 2-3 3-1 2-2 6-3     2-2 4-1 
 11 Czarni Ostrowite (k. Konina)2-5 2-2 0-4 2-2 3-1 1-2 0-2 0-1 2-0 1-2     4-1 
 12 Fanclub Dąbroszyn2-5 1-5 0-5 0-6* 0-2 1-1 0-1 0-2 4-4 0-4 1-0     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Strażak Licheń Stary 2-3 Górnik II Konin 1 września, 17:00
Warta Rumin 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 1 września, 17:00
Sokół II Budzisław 4-1 Warta Pyzdry 1 września, 17:00
SKP II Słupca 4-7 GKS Lisewo 31 sierpnia, 17:00
Sparta Orzechowo 9-1 Fanclub Dąbroszyn 31 sierpnia, 17:00
Orlik Miłosław 0-0 Zjednoczeni Rychwał 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 7-8 września

Orlik Miłosław 1-1 Fanclub Dąbroszyn 8 września, 17:00
GKS Lisewo 1-3 Sparta Orzechowo 8 września, 17:00
w Skulsku
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-1 Sokół II Budzisław 8 września, 17:00
Górnik II Konin 3-3 Warta Rumin 7 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 Strażak Licheń Stary 7 września, 17:00
SKP II Słupca 6-2 Warta Pyzdry 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Strażak Licheń Stary 4-1 Orlik Miłosław 15 września, 17:00
Warta Rumin 1-0 Zjednoczeni Rychwał 15 września, 17:00
Sokół II Budzisław 5-1 Górnik II Konin 15 września, 17:00
SKP II Słupca 7-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 14 września, 17:00
Sparta Orzechowo 4-1 Warta Pyzdry 14 września, 17:00
Fanclub Dąbroszyn 4-4 GKS Lisewo 15 września, 17:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Orlik Miłosław 4-4 GKS Lisewo 22 września, 16:00
Warta Pyzdry 4-1 Fanclub Dąbroszyn 22 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-5 Sparta Orzechowo 22 września, 16:00
Górnik II Konin 3-2 SKP II Słupca 22 września, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Sokół II Budzisław 21 września, 16:00
Strażak Licheń Stary 2-1 Warta Rumin 22 września, 16:00

Kolejka 5 - 28-29 września

Warta Rumin 3-1 Orlik Miłosław 29 września, 16:00
Sokół II Budzisław 4-1 Strażak Licheń Stary 29 września, 16:00
SKP II Słupca 2-1 Zjednoczeni Rychwał 28 września, 16:00
Sparta Orzechowo 7-0 Górnik II Konin 28 września, 16:00
Fanclub Dąbroszyn 1-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 29 września, 16:00
GKS Lisewo 0-2 Warta Pyzdry 29 września, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Orlik Miłosław 3-1 Warta Pyzdry 6 października, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-0 GKS Lisewo 6 października, 16:00
Górnik II Konin 3-1 Fanclub Dąbroszyn 5 października, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Sparta Orzechowo 5 października, 16:00
Strażak Licheń Stary 5-0 SKP II Słupca 6 października, 16:00
Warta Rumin 1-4 Sokół II Budzisław 6 października, 16:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Sokół II Budzisław 1-0 Orlik Miłosław 13 października, 16:00
SKP II Słupca 4-3 Warta Rumin 12 października, 16:00
Sparta Orzechowo 4-0 Strażak Licheń Stary 12 października, 16:00
Fanclub Dąbroszyn 0-2 Zjednoczeni Rychwał 13 października, 16:00
GKS Lisewo 2-8 Górnik II Konin 13 października, 16:00
w Skulsku
Warta Pyzdry 2-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 13 października, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Orlik Miłosław 4-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 20 października, 15:00
Górnik II Konin 5-1 Warta Pyzdry 19 października, 15:00
Zjednoczeni Rychwał 3-1 GKS Lisewo 19 października, 15:00
Strażak Licheń Stary 7-0 Fanclub Dąbroszyn 20 października, 15:00
Warta Rumin 2-4 Sparta Orzechowo 20 października, 15:00
Sokół II Budzisław 0-2 SKP II Słupca 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 października

SKP II Słupca 5-2 Orlik Miłosław 27 października, 14:00
Sparta Orzechowo 4-0 Sokół II Budzisław 26 października, 15:00
Fanclub Dąbroszyn 0-1 Warta Rumin 27 października, 14:00
GKS Lisewo 2-3 Strażak Licheń Stary 27 października, 14:00
w Skulsku
Warta Pyzdry 2-2 Zjednoczeni Rychwał 27 października, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Górnik II Konin 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 2-3 listopada

Orlik Miłosław 3-1 Górnik II Konin 3 listopada, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 3-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 2 listopada, 14:00
Strażak Licheń Stary 2-0 Warta Pyzdry 3 listopada, 14:00
Warta Rumin 3-2 GKS Lisewo 3 listopada, 14:00
Sokół II Budzisław 5-2 Fanclub Dąbroszyn 3 listopada, 14:00
SKP II Słupca 2-4 Sparta Orzechowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 9-10 listopada

Sparta Orzechowo 5-2 Orlik Miłosław 9 listopada, 13:00
Fanclub Dąbroszyn 0-5 SKP II Słupca 10 listopada, 13:00
GKS Lisewo 1-3 Sokół II Budzisław 10 listopada, 13:00
w Skulsku
Warta Pyzdry 3-1 Warta Rumin 10 listopada, 13:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Strażak Licheń Stary 10 listopada, 13:00
Górnik II Konin 1-0 Zjednoczeni Rychwał 10 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Zjednoczeni Rychwał 2-5 Orlik Miłosław 6 kwietnia, 16:00
Górnik II Konin 2-4 Strażak Licheń Stary 6 kwietnia, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-2 Warta Rumin 6 kwietnia, 16:00
Warta Pyzdry 2-5 Sokół II Budzisław 6 kwietnia, 13:00
GKS Lisewo 3-4 SKP II Słupca 6 kwietnia, 13:00
w Skulsku
Fanclub Dąbroszyn 2-5 Sparta Orzechowo 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Warta Pyzdry 1-2 SKP II Słupca 13 kwietnia, 11:00
Fanclub Dąbroszyn 1-1 Orlik Miłosław 13 kwietnia, 13:00
Sparta Orzechowo 4-1 GKS Lisewo 12 kwietnia, 16:00
Sokół II Budzisław 5-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 13 kwietnia, 16:00
Warta Rumin 3-5 Górnik II Konin 13 kwietnia, 16:00
Strażak Licheń Stary 4-2 Zjednoczeni Rychwał 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Orlik Miłosław 0-0 Strażak Licheń Stary 19 kwietnia, 13:00
Zjednoczeni Rychwał 4-0 Warta Rumin 19 kwietnia, 13:00
Górnik II Konin 3-2 Sokół II Budzisław 19 kwietnia, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-4 SKP II Słupca 19 kwietnia, 13:00
Warta Pyzdry 3-4 Sparta Orzechowo 19 kwietnia, 11:00
GKS Lisewo 5-2 Fanclub Dąbroszyn 19 kwietnia, 13:00
w Skulsku

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

GKS Lisewo 4-2 Orlik Miłosław 27 kwietnia, 17:00
w Skulsku
Fanclub Dąbroszyn 0-4 Warta Pyzdry 27 kwietnia, 17:00
Sparta Orzechowo 7-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 26 kwietnia, 17:00
SKP II Słupca 1-1 Górnik II Konin 27 kwietnia, 16:00
Sokół II Budzisław 4-3 Zjednoczeni Rychwał 27 kwietnia, 16:00
Warta Rumin 4-3 Strażak Licheń Stary 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 maja

Orlik Miłosław 3-0 Warta Rumin 4 maja, 14:00
Strażak Licheń Stary 2-0 Sokół II Budzisław 4 maja, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 0-0 SKP II Słupca 4 maja, 17:00
Górnik II Konin 4-4 Sparta Orzechowo 4 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-1 Fanclub Dąbroszyn 4 maja, 15:30
Warta Pyzdry 6-3 GKS Lisewo 4 maja, 14:00

Kolejka 17 - 10-11 maja

Warta Pyzdry 2-3 Orlik Miłosław 11 maja, 17:00
GKS Lisewo 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 11 maja, 17:00
w Skulsku
Fanclub Dąbroszyn 1-5 Górnik II Konin 11 maja, 17:00
Sparta Orzechowo 7-4 Zjednoczeni Rychwał 10 maja, 17:00
SKP II Słupca 5-2 Strażak Licheń Stary 11 maja, 11:00
Sokół II Budzisław 9-1 Warta Rumin 11 maja, 17:00
w Kleczewie

Kolejka 18 - 17-18 maja

Orlik Miłosław 6-1 Sokół II Budzisław 18 maja, 17:00
Warta Rumin 1-3 SKP II Słupca 18 maja, 14:00
Strażak Licheń Stary 2-2 Sparta Orzechowo 4 maja, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 3-0 Fanclub Dąbroszyn 18 maja, 15:00
Górnik II Konin 4-1 GKS Lisewo 1 maja, 11:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Warta Pyzdry 18 maja, 17:00

Kolejka 19 - 24-25 maja

Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Orlik Miłosław 25 maja, 17:00
Warta Pyzdry 0-4 Górnik II Konin 25 maja, 17:00
GKS Lisewo 4-0 Zjednoczeni Rychwał 25 maja, 17:00
w Skulsku
Fanclub Dąbroszyn 0-6 Strażak Licheń Stary 25 maja, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-6 z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy
Sparta Orzechowo 3-0 Warta Rumin 24 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
SKP II Słupca 2-1 Sokół II Budzisław 25 maja, 11:00

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Orlik Miłosław 2-0 SKP II Słupca 1 czerwca, 14:00
Sokół II Budzisław 2-5 Sparta Orzechowo 1 czerwca, 17:00
Warta Rumin 7-0 Fanclub Dąbroszyn 1 czerwca, 17:00
Strażak Licheń Stary 2-3 GKS Lisewo 1 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 5-1 Warta Pyzdry 1 czerwca, 17:00
Górnik II Konin 10-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 1 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

Górnik II Konin 5-2 Orlik Miłosław 8 czerwca, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Zjednoczeni Rychwał 8 czerwca, 17:00
Warta Pyzdry 2-3 Strażak Licheń Stary 8 czerwca, 17:00
GKS Lisewo 6-2 Warta Rumin 8 czerwca, 17:00
w Skulsku
Fanclub Dąbroszyn 0-2 Sokół II Budzisław 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 17:00) odwołany
Sparta Orzechowo 3-2 SKP II Słupca 8 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

Orlik Miłosław 1-1 Sparta Orzechowo 15 czerwca, 16:00
SKP II Słupca 6-2 Fanclub Dąbroszyn 15 czerwca, 16:00
Sokół II Budzisław 4-2 GKS Lisewo 15 czerwca, 16:00
Warta Rumin 4-1 Warta Pyzdry 15 czerwca, 16:00
Strażak Licheń Stary 4-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 15 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 2-2 Górnik II Konin 11 czerwca, 18:00

Klasa okręgowa Select 2013/2014 (Konin)

Klasa A 2013/2014 (Konin II)

Klasa B 2013/2014 (Konin)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas