[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

Runda wstępna - 15 sierpnia

Orzeł Srebrzyszcze 0-3 Malowane Chełm 15 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Victoria II Żmudź 2-4 Eko Różanka 15 sierpnia, 11:00

I runda - 18 sierpnia

Malowane Chełm 1-10 Unia Rejowiec 18 sierpnia, 17:00
Eko Różanka 4-7 GKS Pławanice/Kamień 18 sierpnia, 17:00
pd.
Agros Suchawa 0-6 Start Krasnystaw 18 sierpnia, 17:00
Leszkopol Bezek 0-8 Granica Dorohusk 18 sierpnia, 17:00
Sawena Sawin 4-3 Unia Białopole 18 sierpnia, 17:00
pd.
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Brat Siennica Nadolna 18 sierpnia, 17:00
Hutnik Dubeczno 1-7 Ogniwo Wierzbica 18 sierpnia, 17:00
Tatran Kraśniczyn 1-2 Frassati Fajsławice 18 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-1 Vojsławia Wojsławice 18 sierpnia, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Ruch Izbica 18 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Kłos Chełm 18 sierpnia, 14:00

II runda - 4 września

GKS Pławanice/Kamień 2-7 Victoria Żmudź 4 września, 16:00
Mirosław Neckar 44 (k), Jarosław Szałaj 89 - Mateusz Panasiuk 21, 41, Kamil Sawa 65, Krystian Mroczek 78, 83, Robert Wagner 85, Łukasz Kiejda 90
Unia Rejowiec 0-6 Hetman Żółkiewka 4 września, 16:00
Sawena Sawin 1-1 Hutnik Ruda-Huta 4 września, 16:00
k. 3-4
Spółdzielca Siedliszcze 2-9 Ogniwo Wierzbica 4 września, 16:00
Granica Dorohusk 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 4 września, 16:00
Start Krasnystaw 6-2 Frassati Fajsławice 4 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-7 Kłos Chełm 4 września, 16:00
pd.

III runda - 18 września
(Losowanie - 5 września 2013 - siedziba OZPN Chełm)
Do gry przystępuje Chełmianka Chełm.

Ogniwo Wierzbica 1-6 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 września, 16:00
nieznany ? - Jacek Ziarkowski ?, ?, ?, Piotr Michoński ?, ?, Przemysław Ziętek ?
Kłos Chełm 1-3 Victoria Żmudź 18 września, 16:00
Radosław Ciołek ? - Kamil Sawa ?, ?, Paweł Wysokiński ?
Start Krasnystaw 3-1 Hetman Żółkiewka 18 września, 16:00
Sebastian Sadowski ?, Daniel Chariasz ?, Piotr Mazurek ? - Rafał Bielak ?
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Chełmianka Chełm 11 września, 16:00
Marek Grzywna 80 (s) - Daniel Krakiewicz 13, Paweł Fornal 26, 90, Marcin Fiedeń 34

1/2 finału - 16 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Victoria Żmudź 16 października, 15:00
Artur Rutkowski 65, Michał Mazurczak 84 - Kamil Olęder 21
Start Krasnystaw 2-1 Chełmianka Chełm 16 października, 15:00
Sebastian Sadowski 22, Kamil Góra 73 - Oskar Wróbel 44

Finał - 7 maja

Start Krasnystaw 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 maja, 16:30
pd. k. 4-5
w Krasnymstawie

Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2013/2014 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas