[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Stalowa Wola I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ceramika Hadykówka 24 61 20 1 3 74-23 11 0 1 41-9 9 1 2 33-14
2.  Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 24 57 18 3 3 78-27 9 2 1 36-13 9 1 2 42-14
3.  Łęg Kopcie 24 47 15 2 7 58-33 11 1 0 39-9 4 1 7 19-24
4.  LZS Krzątka 24 42 12 6 6 60-36 8 2 2 35-14 4 4 4 25-22
5.  Junior Zakrzów 24 40 12 4 8 58-36 9 1 2 37-13 3 3 6 21-23
6.  LZS Cygany 24 36 11 3 10 62-55 7 2 3 40-20 4 1 7 22-35
7.  KS Wola Baranowska 24 32 9 5 10 37-43 5 3 4 18-20 4 2 6 19-23
8.  Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 24 31 9 4 11 64-57 7 2 3 41-22 2 2 8 23-35
9.  Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 24 29 9 2 13 42-57 6 1 5 22-22 3 1 8 20-35
10.  LZS Tarnowska Wola 24 28 8 4 12 41-54 5 3 4 20-22 3 1 8 21-32
11.  Kolejarz Knapy 24 23 7 2 15 46-65 4 1 7 22-31 3 1 8 24-34
12.  Płomień Chmielów 24 22 6 4 14 27-66 4 2 6 19-33 2 2 8 8-33
13.  Wisła Baranów Sandomierski 24 0 0 0 24 9-104 0 0 12 6-52 0 0 12 3-52
Wisła Baranów Sandomierski wycofała się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Ceramika Hadykówka    2-3 3-0 3-2 2-1 2-0 3-1 3-1 3-1 3-0* 2-0 8-0 7-0 
 2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)0-3     2-1 1-1 4-3 5-1 1-1 1-0 7-0 4-1 5-1 3-0 3-1 
 3 Łęg Kopcie1-1 1-0     3-0 2-1 3-1 4-2 8-0 3-1 3-1 3-2 5-0 3-0* 
 4 LZS Krzątka2-3 2-3 5-2     1-1 3-1 3-1 5-0 4-1 1-1 2-0 1-0 6-1 
 5 Junior Zakrzów3-0* 1-3 1-0 3-1     6-1 2-0 3-3 2-3 3-0 6-1 4-1 3-0* 
 6 LZS Cygany1-4 0-6 7-2 1-1 1-1     3-0* 4-1 4-1 0-4 2-0 2-0 15-0 
 7 KS Wola Baranowska1-4 1-1 0-1 2-2 3-0* 0-1     3-2 3-2 2-1 0-4 1-1 2-1 
 8 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)2-3 1-4 1-5 1-1 5-2 9-1 3-0     2-2 6-2 4-1 4-1 3-0* 
 9 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej)0-1 1-6 2-0 0-3 2-3 2-2 0-3* 1-0     2-1 5-3 4-0 3-0* 
 10 LZS Tarnowska Wola1-3 3-2 1-0 4-1 1-1 1-3 1-4 1-1 1-0     3-7 0-0 3-0* 
 11 Kolejarz Knapy2-1 1-4 0-0 3-6 2-1 1-5 1-2 2-5 5-3 1-2     1-2 3-0* 
 12 Płomień Chmielów1-4 1-7 2-4 1-4 0-3* 2-1 2-2 4-2 1-3 3-2 1-1     1-0 
 13 Wisła Baranów Sandomierski0-6 0-3* 0-4 0-3* 0-4 1-5 0-3* 0-8 0-3* 4-6 1-4 0-3*     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Pauza: Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg).
 
KS Wola Baranowska 1-4 Ceramika Hadykówka 11 sierpnia, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-5 LZS Cygany 11 sierpnia, 16:00
Junior Zakrzów 4-1 Płomień Chmielów 11 sierpnia, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 5-3 Kolejarz Knapy 11 sierpnia, 16:00
LZS Tarnowska Wola 3-2 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 11 sierpnia, 16:00
LZS Krzątka 5-2 Łęg Kopcie 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Łęg Kopcie.
 
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Krzątka 15 sierpnia, 16:00
Kolejarz Knapy 1-2 LZS Tarnowska Wola 15 sierpnia, 16:00
Płomień Chmielów 1-3 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 15 sierpnia, 16:00
LZS Cygany 1-1 Junior Zakrzów 15 sierpnia, 17:00
Ceramika Hadykówka 7-0 Wisła Baranów Sandomierski 15 sierpnia, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-0 KS Wola Baranowska 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Pauza: KS Wola Baranowska.
 
Wisła Baranów Sandomierski 0-8 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 18 sierpnia, 16:00
Junior Zakrzów 3-0 Ceramika Hadykówka 18 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych kart zdrowia
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-2 LZS Cygany 18 sierpnia, 16:00
LZS Tarnowska Wola 0-0 Płomień Chmielów 18 sierpnia, 16:00
LZS Krzątka 2-0 Kolejarz Knapy 18 sierpnia, 16:00
Łęg Kopcie 1-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Pauza: Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg).
 
Kolejarz Knapy 0-0 Łęg Kopcie 24 sierpnia, 16:00
Płomień Chmielów 1-4 LZS Krzątka 25 sierpnia, 16:00
LZS Cygany 0-4 LZS Tarnowska Wola 3 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) przełożony
Ceramika Hadykówka 3-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 25 sierpnia, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 5-2 Junior Zakrzów 25 sierpnia, 16:00
KS Wola Baranowska 2-1 Wisła Baranów Sandomierski 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 1 września

Pauza: Wisła Baranów Sandomierski.
 
Junior Zakrzów 2-0 KS Wola Baranowska 1 września, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1 września, 16:00
LZS Tarnowska Wola 1-3 Ceramika Hadykówka 1 września, 16:00
LZS Krzątka 3-1 LZS Cygany 1 września, 16:00
Łęg Kopcie 5-0 Płomień Chmielów 1 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 5-1 Kolejarz Knapy 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8 września

Pauza: Kolejarz Knapy.
 
Płomień Chmielów 1-7 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 8 września, 16:00
LZS Cygany 7-2 Łęg Kopcie 8 września, 16:00
Ceramika Hadykówka 3-2 LZS Krzątka 8 września, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6-2 LZS Tarnowska Wola 8 września, 16:00
KS Wola Baranowska 3-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 8 września, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-4 Junior Zakrzów 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15 września

Pauza: Junior Zakrzów.
 
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 15 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LZS Tarnowska Wola 1-4 KS Wola Baranowska 15 września, 16:00
LZS Krzątka 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 15 września, 16:00
Łęg Kopcie 1-1 Ceramika Hadykówka 15 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 5-1 LZS Cygany 15 września, 16:00
Kolejarz Knapy 1-2 Płomień Chmielów 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22 września

Pauza: Płomień Chmielów.
 
LZS Cygany 2-0 Kolejarz Knapy 22 września, 16:00
Ceramika Hadykówka 2-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 22 września, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-5 Łęg Kopcie 22 września, 16:00
KS Wola Baranowska 2-2 LZS Krzątka 22 września, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 4-6 LZS Tarnowska Wola 22 września, 16:00
Junior Zakrzów 2-3 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29 września

Pauza: Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej).
 
LZS Tarnowska Wola 1-1 Junior Zakrzów 29 września, 16:00
LZS Krzątka 6-1 Wisła Baranów Sandomierski 29 września, 16:00
Łęg Kopcie 4-2 KS Wola Baranowska 29 września, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 29 września, 16:00
Kolejarz Knapy 2-1 Ceramika Hadykówka 29 września, 16:00
Płomień Chmielów 2-1 LZS Cygany 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6 października

Pauza: LZS Cygany.
 
Ceramika Hadykówka 8-0 Płomień Chmielów 6 października, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 Kolejarz Knapy 6 października, 15:00
KS Wola Baranowska 1-1 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 6 października, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-4 Łęg Kopcie 6 października, 15:00
Junior Zakrzów 3-1 LZS Krzątka 6 października, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-1 LZS Tarnowska Wola 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13 października

Pauza: LZS Tarnowska Wola.
 
LZS Krzątka 4-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 13 października, 15:00
Łęg Kopcie 2-1 Junior Zakrzów 13 października, 15:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-1 Wisła Baranów Sandomierski 13 października, 15:00
Kolejarz Knapy 1-2 KS Wola Baranowska 13 października, 15:00
Płomień Chmielów 4-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 13 października, 15:00
LZS Cygany 1-4 Ceramika Hadykówka 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20 października

Pauza: Ceramika Hadykówka.
 
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 9-1 LZS Cygany 20 października, 15:00
KS Wola Baranowska 1-1 Płomień Chmielów 20 października, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-4 Kolejarz Knapy 20 października, 15:00
Junior Zakrzów 1-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 20 października, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-0 Łęg Kopcie 20 października, 15:00
LZS Tarnowska Wola 4-1 LZS Krzątka 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27 października

Pauza: LZS Krzątka.
 
Łęg Kopcie 3-1 LZS Tarnowska Wola 27 października, 14:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 7-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 26 października, 15:00
Kolejarz Knapy 2-1 Junior Zakrzów 27 października, 14:00
Płomień Chmielów 1-0 Wisła Baranów Sandomierski 27 października, 14:00
LZS Cygany 3-0 KS Wola Baranowska 27 października, 14:00
(wo)
nie odbył się - goście nie mieli ważnych badań lekarskich
Ceramika Hadykówka 3-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 13 kwietnia

Pauza: Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg).
 
Ceramika Hadykówka 3-1 KS Wola Baranowska 13 kwietnia, 15:00
LZS Cygany 15-0 Wisła Baranów Sandomierski 13 kwietnia, 15:00
Płomień Chmielów 0-3 Junior Zakrzów 13 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Kolejarz Knapy 5-3 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 13 kwietnia, 15:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4-1 LZS Tarnowska Wola 13 kwietnia, 12:00
Łęg Kopcie 3-0 LZS Krzątka 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 19 kwietnia

Pauza: Łęg Kopcie.
 
LZS Krzątka 2-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 19 kwietnia, 15:00
LZS Tarnowska Wola 3-7 Kolejarz Knapy 19 kwietnia, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4-0 Płomień Chmielów 19 kwietnia, 15:00
Junior Zakrzów 6-1 LZS Cygany 19 kwietnia, 12:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-6 Ceramika Hadykówka 19 kwietnia, 13:00
KS Wola Baranowska 3-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 27 kwietnia

Pauza: KS Wola Baranowska.
 
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 27 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Ceramika Hadykówka 2-1 Junior Zakrzów 27 kwietnia, 15:30
LZS Cygany 4-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 27 kwietnia, 15:00
Płomień Chmielów 3-2 LZS Tarnowska Wola 27 kwietnia, 15:00
Kolejarz Knapy 3-6 LZS Krzątka 27 kwietnia, 15:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 2-1 Łęg Kopcie 27 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 1 maja

Pauza: Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg).
 
Łęg Kopcie 3-2 Kolejarz Knapy 1 maja, 16:00
LZS Krzątka 1-0 Płomień Chmielów 1 maja, 16:00
LZS Tarnowska Wola 1-3 LZS Cygany 1 maja, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-1 Ceramika Hadykówka 1 maja, 16:00
Junior Zakrzów 3-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1 maja, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 KS Wola Baranowska 1 maja, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 10. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 18 - 4 maja

Pauza: Wisła Baranów Sandomierski.
 
KS Wola Baranowska 3-0 Junior Zakrzów 4 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4 maja, 11:00
Ceramika Hadykówka 3-0 LZS Tarnowska Wola 4 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Cygany 1-1 LZS Krzątka 4 maja, 16:00
Płomień Chmielów 2-4 Łęg Kopcie 4 maja, 16:00
Kolejarz Knapy 1-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4 maja, 16:00

Kolejka 19 - 11 maja

Pauza: Kolejarz Knapy.
 
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 3-0 Płomień Chmielów 11 maja, 13:00
Łęg Kopcie 3-1 LZS Cygany 11 maja, 16:00
LZS Krzątka 2-3 Ceramika Hadykówka 11 maja, 16:00
LZS Tarnowska Wola 1-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 11 maja, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-3 KS Wola Baranowska 11 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Junior Zakrzów 3-0 Wisła Baranów Sandomierski
(wo)

Kolejka 20 - 18 maja

Pauza: Junior Zakrzów.
 
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej)
(wo)
KS Wola Baranowska 2-1 LZS Tarnowska Wola 18 maja, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-1 LZS Krzątka 17 maja, 17:00
na boisku przy ul. Zwierzynieckiej
Ceramika Hadykówka 3-0 Łęg Kopcie 18 maja, 16:00
LZS Cygany 0-6 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 29 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Chmielów 1-1 Kolejarz Knapy 18 maja, 16:00

Kolejka 21 - 25 maja

Pauza: Płomień Chmielów.
 
Kolejarz Knapy 1-5 LZS Cygany 25 maja, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 0-3 Ceramika Hadykówka 25 maja, 12:00
Łęg Kopcie 8-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 25 maja, 16:00
LZS Krzątka 3-1 KS Wola Baranowska 25 maja, 16:00
LZS Tarnowska Wola 3-0 Wisła Baranów Sandomierski
(wo)
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-3 Junior Zakrzów 25 maja, 16:00

Kolejka 22 - 1 czerwca

Pauza: Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej).
 
Junior Zakrzów 3-0 LZS Tarnowska Wola 1 czerwca, 16:00
w Tarnowskiej Woli; Junior gospodarzem
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 LZS Krzątka
(wo)
KS Wola Baranowska 0-1 Łęg Kopcie 1 czerwca, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-4 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 31 maja, 17:30
na boisku przy ul. Zwierzynieckiej
Ceramika Hadykówka 2-0 Kolejarz Knapy 1 czerwca, 16:00
LZS Cygany 2-0 Płomień Chmielów 1 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 8 czerwca

Pauza: LZS Cygany.
 
Płomień Chmielów 1-4 Ceramika Hadykówka 8 czerwca, 16:00
Kolejarz Knapy 2-5 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 8 czerwca, 16:00
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 1-1 KS Wola Baranowska 7 czerwca, 17:30
Łęg Kopcie 3-0 Wisła Baranów Sandomierski
(wo)
LZS Krzątka 1-1 Junior Zakrzów 8 czerwca, 16:00
LZS Tarnowska Wola 1-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 8 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 15 czerwca

Pauza: LZS Tarnowska Wola.
 
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-3 LZS Krzątka 15 czerwca, 16:00
Junior Zakrzów 1-0 Łęg Kopcie 15 czerwca, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
(wo)
KS Wola Baranowska 0-4 Kolejarz Knapy 15 czerwca, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 Płomień Chmielów 14 czerwca, 17:30
na boisku przy ul. Zwierzynieckiej
Ceramika Hadykówka 2-0 LZS Cygany 15 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 19 czerwca

Pauza: Ceramika Hadykówka.
 
LZS Cygany 4-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 19 czerwca, 16:00
Płomień Chmielów 2-2 KS Wola Baranowska 19 czerwca, 16:00
Kolejarz Knapy 3-0 Wisła Baranów Sandomierski
(wo)
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 4-3 Junior Zakrzów 18 czerwca, 18:00
Łęg Kopcie 3-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 19 czerwca, 16:00
LZS Krzątka 1-1 LZS Tarnowska Wola 19 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Pauza: LZS Krzątka.
 
LZS Tarnowska Wola 1-0 Łęg Kopcie 22 czerwca, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-6 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 22 czerwca, 14:00
Junior Zakrzów 6-1 Kolejarz Knapy 22 czerwca, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-3 Płomień Chmielów
(wo)
KS Wola Baranowska 0-1 LZS Cygany 22 czerwca, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-3 Ceramika Hadykówka 21 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2013/2014 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2013/2014 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2013/2014 (Stalowa Wola II)
Klasa B 2013/2014 (Stalowa Wola III)
Klasa B 2013/2014 (Stalowa Wola IV)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas