[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2013/2014, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

I runda - 11 sierpnia

Błękitni Gonne Małe 2-5 Zawisza Grzmiąca 11 sierpnia, 16:00
Bricomarché Radacz 1-0 Pionier 95 Borne Sulinowo 11 sierpnia, 16:00
Drzewiarz Krosino 0-5 Wiarus Żółtnica 11 sierpnia, 16:00
Lider Sępolno Wielkie 1-3 Błękitni Trzesieka 11 sierpnia, 16:00
Polonia Stępień 1-6 Błonie Barwice 11 sierpnia, 16:00
Fala Hen Gąski 5-3 Radew Białogórzyno 11 sierpnia, 16:00
w Białgórzynie; Fala Hen gospodarzem
Płomień Pobłocie Wielkie 1-6 Graf Bukówko 11 sierpnia, 16:00
Pogoda Nasutowo 3-0 Start/Iskra Mokre 11 sierpnia, 16:00
goście nie stawili się na spotkanie
Wicher/Hajka Mierzym 3-0 Bajgiel Będzino 11 sierpnia, 16:00
w Strzekęcinie
Victoria II Sianów 3-1 Grom Świelino 11 sierpnia, 16:00
w Skibnie
Iskra Kłanino 2-4 GKS II Manowo 11 sierpnia, 16:00
Passat Bukowo Morskie 3-4 Wrzos Wrześnica 11 sierpnia, 16:00
Wieża Postomino 1-5 Darpol Barzowice 11 sierpnia, 16:00
Sokół Spore 3-1 Orzeł Łubowo 11 sierpnia, 16:00
Kopanik Lubno 0-1 Sad Chwiram 14 sierpnia, 17:30
Legion Strączno 3-2 Mirstal Mirosławiec 11 sierpnia, 16:00
Sokół Suliszewo 1-3 Kolejarz Wierzchowo 11 sierpnia, 16:00
w Drawsku Pomorskim
Wspólni Różewo 4-2 Calisia Kalisz Pomorski 11 sierpnia, 16:00
Santos Kłębowiec 0-3 Jedność Tuczno 11 sierpnia, 16:00
mecz się nie odbył - gospodarze nie zapewnili boiska do gry
Don Bosko Rzepczyno 0-3 Pomorzanin Sławoborze 11 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Jantar Siemyśl 3-0 Spójnia Świdwin 11 sierpnia, 16:00
Grot Gorawino 2-6 Płomień Myślino 11 sierpnia, 12:00
Resko Karcino 2-6 Saturn Mielno 11 sierpnia, 16:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Syrena/Grot Rymań 1-2 Wrzos Wrzosowo 11 sierpnia, 16:00
Wicher Rąbino 3-1 Głaz Tychowo 11 sierpnia, 16:00
Huragan Bierzwnica 5-3 Drawa II Drawsko Pomorskie 11 sierpnia, 14:00

II runda - 28 sierpnia
(Losowanie - 12 sierpnia 2013, 15:00 - siedziba OZPN Koszalin)
Lech Czaplinek - wolny los

Wiarus Żółtnica 0-3 Mechanik Bobolice 28 sierpnia, 17:00
(wo)
Kolejarz Wierzchowo 2-5 Orzeł Wałcz 28 sierpnia, 17:00
Sokół Spore 1-2 Błękitni Trzesieka 28 sierpnia, 17:00
Wspólni Różewo 1-11 Korona Człopa 28 sierpnia, 17:00
Jedność Tuczno 2-0 Drzewiarz Świerczyna 28 sierpnia, 17:00
Legion Strączno 3-1 Sad Chwiram 28 sierpnia, 17:00
Huragan Bierzwnica 0-3 Olimp Złocieniec 28 sierpnia, 17:00
Bricomarché Radacz 0-3 Pogoń Połczyn Zdrój 28 sierpnia, 17:00
Zawisza Grzmiąca 2-4 Graf Bukówko 28 sierpnia, 17:00
Pogoda Nasutowo 4-1 Wrzos Wrzosowo 28 sierpnia, 17:00
Jantar Siemyśl 9-3 Pomorzanin Sławoborze 28 sierpnia, 17:00
Wicher Rąbino 3-5 Olimp Gościno 28 sierpnia, 17:00
Płomień Myślino 0-3 Bałtyk II Koszalin 28 sierpnia, 17:00
Sokół Karlino 4-1 Piast Drzonowo 28 sierpnia, 17:00
Błonie Barwice 5-3 Hubertus Biały Bór 28 sierpnia, 17:00
Victoria II Sianów 6-4 Wybrzeże Biesiekierz 28 sierpnia, 17:00
Wicher/Hajka Mierzym 0-5 Gryf Polanów 28 sierpnia, 17:00
Saturn Mielno 3-1 Wiekowianka Wiekowo 28 sierpnia, 17:00
Victoria Sianów 0-4 GKS II Manowo 28 sierpnia, 18:00
Darpol Barzowice 2-3 Sława Sławno 28 sierpnia, 17:00
Wrzos Wrześnica 0-3 Zryw Kretomino 28 sierpnia, 17:00
Arkadia Malechowo 12-1 Fala Hen Gąski 28 sierpnia, 17:00

III runda - 25 września
(Losowanie - 17 września 2013, 12:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Victoria II Sianów 0-4 GKS Manowo 25 września, 16:30
Dawid Ejzygman 27, Marcin Gozdal 50, 75 (k), Paweł Marczak 77
GKS II Manowo 2-1 Bałtyk Koszalin 25 września, 16:30
Gwardia Koszalin 5-0 Olimp Gościno 24 września, 16:00
Damian Miętek ?, ?, ?, Maciej Stańczyk ?, Daniel Sidor ?
Bałtyk II Koszalin 1-5 Kotwica Kołobrzeg 25 września, 16:30
bez udziału publiczności
Jantar Siemyśl 2-0 Gryf Polanów 2 października, 16:30
Sokół Karlino 0-2 Rasel Dygowo 25 września, 16:30
Sława Sławno 0-2 Arkadia Malechowo 2 października, 16:30
Pogoda Nasutowo 1-4 Zryw Kretomino 2 października, 16:30
Saturn Mielno 5-2 Astra Ustronie Morskie 2 października, 16:30
Wielim Szczecinek 2-3 Drawa Drawsko Pomorskie 25 września, 16:30
Pogoń Połczyn Zdrój 1-3 Olimp Złocieniec 2 października, 16:30
Graf Bukówko 1-0 Darzbór Szczecinek 25 września, 16:30
Legion Strączno 3-5 Mechanik Bobolice 2 października, 16:30
Orzeł Wałcz 3-0 Korona Człopa 25 września, 16:30
Błonie Barwice 5-2 Błękitni Trzesieka 24 września, 16:30
pd.
Mariusz Dziwirski ?, Sebastian Głuszak 61, 102, Grzegorz Kwiatkowski 105 (k), Jarosław Adamowicz 116 - Mateusz Pańczyk 43, nieznany 97
Jedność Tuczno 3-1 Lech Czaplinek 24 września, 16:30

1/8 finału - 2 kwietnia

GKS II Manowo 3-2 Mechanik Bobolice 15 marca, 15:00
Karol Gładysz ?, Dariusz Siwiecki ?, Piotr Pawluch ? - Wojciech Grześkowiak ?, Dawid Kot ?
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 15 marca, 15:00
(wo)
Bartosz Chyliński 15, 68, Damian Krzyżaniak 85, 86
obustronny walkower / na boisku 0-4; w obu drużynach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Błonie Barwice 5-1 Graf Bukówko 22 marca, 15:00
Bartosz Kreft 4, 28, 60, Mariusz Dziwirski 32, Mateusz Stępień 63 - Jacek Niemiec 66
Arkadia Malechowo 2-5 Gwardia Koszalin 2 kwietnia, 16:30
Michał Jarzębiński ? (k), ? (k) - Daniel Sidor ?, Mateusz Wiśniewski ?, ?, Daniel Wojciechowski ? (k), Norbert Dondera 20
Zryw Kretomino 1-2 GKS Manowo 1 kwietnia, 17:00
nieznany 87 (k) - Mateusz Czaja 70, Konrad Romańczyk 85
Jantar Siemyśl 0-13 Kotwica Kołobrzeg 2 kwietnia, 16:30
Damian Kupisz 3, 48, 90, Dawid Ambroziak 19, Daniel Popiołek 25, Piotr Grabarczyk 26, Kacper Rak 35, Mikołaj Duwe 55 (k), 72, Patryk Skórecki 74, 81, 82, 86
Saturn Mielno 0-2 Rasel Dygowo 2 kwietnia, 16:30
Andrzej Wojciechowski ? (k), Maksymilian Krzyżewski ?
Jedność Tuczno 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 2 kwietnia, 16:30
pd.
Piotr Hawrasz 110, Cezary Szałek 115

1/4 finału - 23 kwietnia
(Losowanie - 11 kwietnia 2014, 11:00 - siedziba OZPN Koszalin)
Gwardia Koszalin - wolny los

Rasel Dygowo 0-0 GKS Manowo 23 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-2
GKS II Manowo 0-2 Kotwica Kołobrzeg 23 kwietnia, 17:00
Daniel Kokosiński 38, Damian Kupisz 88
w Wyszewie
Błonie Barwice 0-6 Drawa Drawsko Pomorskie 23 kwietnia, 17:00
Kacper Stukonis 10, Maciej Wyganowski 15, Przemysław Brzeziański 35, Mateusz Zalewski 53, Artur Kapeliński 75, Mateusz Owedyk 80

1/2 finału - 7 maja
(Losowanie - 11 kwietnia 2014, 11:00 - siedziba OZPN Koszalin)

Rasel Dygowo 1-2 Kotwica Kołobrzeg 7 maja, 17:30
Adrian Rutkowski 44 - Michał Danilczyk 22, Tomasz Bejuk 27
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Gwardia Koszalin 7 maja, 17:30
Marek Hermanowicz 71 - Artur Wojach 45, Mateusz Wiśniewski 69

Finał - 21 maja

Kotwica Kołobrzeg 2-0 Gwardia Koszalin 21 maja, 20:00 (2000)
Patryk Skórecki 24, 41
w Kołobrzegu

Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas