[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA kobiet 2003/2004

Grupa A
 
Runda wstępna
W grupie A przed startem wycofał się SK Aalst (Belgia)

Maccabi Holon 4-2 ®NK Krka Novo Mesto 1 lipca
Gian 6, 11, Shenar 29, Bogolin 90 (s) - Vais 15, 35
Turniej eliminacyjny - Krąko (Słowenia)
TKSK Visa Tallin 1-3 Maccabi Holon 3 lipca
Sasowa 74 - Gian 2, Pahima 4, Shenar 67
Turniej eliminacyjny - Krąko (Słowenia)
®NK Krka Novo Mesto 1-0 TKSK Visa Tallin 5 lipca
Ibricic 90
Turniej eliminacyjny - Krąko (Słowenia)

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Maccabi Holon 2 6 2 0 0 7-3 1 0 0 4-2 1 0 0 3-1
2.  ®NK Krka Novo Mesto 2 3 1 0 1 3-4 1 0 0 1-0 0 0 1 2-4
3.  TKSK Visa Tallin 2 0 0 0 2 1-4 0 0 1 1-3 0 0 1 0-1

Grupa B
 
Runda wstępna
W grupie A przed startem wycofał się SK Aalst (Belgia)

®FK Lombardini Skopje 1-12 ©K ZSNP ®iar nad Hronom 15 lipca
Spirovska 90 - Dugovicova 6, 8, 35, 75, Lukacsova 17, 30, 33, 67, Dodkova 23, Hanzelova 37, 53, 74
Turniej eliminacyjny - Skopje (Macedonia)
SV Neulengbach 14-0 PAÓK Lídra 15 lipca
Hufnagl 6, 8, 25, 69, 88, Gstöttner 12, 47, 82, Fischer 16, 38, Jedlickova 35, Pötzl 49, Brand 64, 90
Turniej eliminacyjny - Skopje (Macedonia)
®FK Lombardini Skopje 5-0 PAÓK Lídra 17 lipca
Spirovska 43, 66, 72, 76, 78
Turniej eliminacyjny - Skopje (Macedonia)
SV Neulengbach 6-3 ©K ZSNP ®iar nad Hronom 17 lipca
Gstöttner 17, 33, 54, 75, Celouch 35, Jedlickova 89 - Dugovicova 26, Celouch 56 (s), Izova 65
Turniej eliminacyjny - Skopje (Macedonia)
®FK Lombardini Skopje 0-7 SV Neulengbach 19 lipca
Gstöttner 12, 50, 67, Ficher 13, 53, Kaspar 48, Brand 71
Turniej eliminacyjny - Skopje (Macedonia)
©K ZSNP ®iar nad Hronom 15-0 PAÓK Lídra 19 lipca
Lukacsova 17, 23, 25, 32, Hanzelova 19, 63, 73, Kolenova 20, 85, Dodokova 41, 49, Dugovicova 54, 76, Izova 78, Knoppova 79
Turniej eliminacyjny - Skopje (Macedonia)

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SV Neulengbach 3 9 3 0 0 27-3 2 0 0 20-3 1 0 0 7-0
2.  ©K ZSNP ®iar nad Hronom 3 6 2 0 1 30-7 1 0 0 15-0 1 0 1 15-7
3.  ®FK Lombardini Skopje 3 3 1 0 2 6-19 1 0 2 6-19 0 0 0 0-0
4.  PAÓK Lídra 3 0 0 0 3 0-34 0 0 0 0-0 0 0 3 0-34

Grupa C
 
Runda wstępna
W grupie A przed startem wycofał się SK Aalst (Belgia)

®NK Osijek 3-0 SFK 2000 Sarajevo 16 lipca
Kozić 24, Milas 42, Koljenik 54
Turniej eliminacyjny - Osijek (Chorwacja)
Cardiff City LFC 0-1 Kazachstan Temir Żoly 16 lipca
Jałowa 25
Turniej eliminacyjny - Osijek (Chorwacja)
®NK Osijek 2-1 Kazachstan Temir Żoly 18 lipca
Omerović 8, Kozić 36 - Krassjukowa 90
Turniej eliminacyjny - Osijek (Chorwacja)
Cardiff City LFC 1-2 SFK 2000 Sarajevo 18 lipca
Cooper 2 - Pehić 9, Fetahović 45
Turniej eliminacyjny - Osijek (Chorwacja)
®NK Osijek 2-4 Cardiff City LFC 20 lipca
Koljenik 35, 52 - Fishlock 2, 16, Jones 29, 45
Turniej eliminacyjny - Osijek (Chorwacja)
SFK 2000 Sarajevo 2-3 Kazachstan Temir Żoly 20 lipca
Hurem 47, 54 - Krassjukowa 20, Jałowa 67, Rybałkina 73
Turniej eliminacyjny - Osijek (Chorwacja)

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ®NK Osijek 3 6 2 0 1 7-5 2 0 1 7-5 0 0 0 0-0 1 3 1 0 0 2-1
2.  Kazachstan Temir Żoly 3 6 2 0 1 5-4 0 0 0 0-0 2 0 1 5-4 1 0 0 0 1 1-2
3.  SFK 2000 Sarajevo 3 3 1 0 2 4-7 0 0 1 2-3 1 0 1 2-4 1 3 1 0 0 2-1
4.  Cardiff City LFC 3 3 1 0 2 5-5 0 0 2 1-3 1 0 0 4-2 1 0 0 0 1 1-2

Grupa 1
 
I runda

Brøndbyernes IF 2-0 Kilmarnock FCL 20 sierpnia
Kjaer Jensen 39, Munch 41
Turniej eliminacyjny - Kopenhaga (Dania)
®FK Masinac-Classic Nią 3-1 KR (Reykjavík) 20 sierpnia
Mitić 67, Mladenović 85, Stefanović 90 - Johannesdottir 12
Turniej eliminacyjny - Kopenhaga (Dania)
Brøndbyernes IF 1-0 KR (Reykjavík) 22 sierpnia
Sørensen 36
Turniej eliminacyjny - Kopenhaga (Dania)
®FK Masinac-Classic Nią 1-1 Kilmarnock FCL 22 sierpnia
Jovanović 66 - Seers 50
Turniej eliminacyjny - Kopenhaga (Dania)
Brøndbyernes IF 4-0 ®FK Masinac-Classic Nią 24 sierpnia
Munch 49, Kjaer Jensen 62, Falk 66, Larsen 90
Turniej eliminacyjny - Kopenhaga (Dania)
Kilmarnock FCL 1-5 KR (Reykjavík) 24 sierpnia
Sneddon 84 - Johannesdottir 37, Samuelsdottir 43, Magnusdottir 45, 61, 66
Turniej eliminacyjny - Kopenhaga (Dania)

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Brøndbyernes IF 3 9 3 0 0 7-0 3 0 0 7-0 0 0 0 0-0
2.  ®FK Masinac-Classic Nią 3 4 1 1 1 4-6 1 1 0 4-2 0 0 1 0-4
3.  KR (Reykjavík) 3 3 1 0 2 6-5 0 0 0 0-0 1 0 2 6-5
4.  Kilmarnock FCL 3 1 0 1 2 2-8 0 0 1 1-5 0 1 1 1-3

Grupa 2
 
I runda

FC Schwerzenbach 1-5 Gömrükçü Baku 21 sierpnia
Soltermann 44 - Dżafarowa 6, Soczniewa 46, 87, 88, Łarionowa 90
Turniej eliminacyjny - Mohylew (Białoru¶)
Bobrujczanka Bobrujsk 2-3 AÉ Aígina 21 sierpnia
Łuczonak 56, Łuckiewicz 66 - Stojiljković 32, 45, Katsaiti 68 (k)
Turniej eliminacyjny - Mohylew (Białoru¶)
FC Schwerzenbach 4-4 AÉ Aígina 23 sierpnia
Zumbühl 8, Schwarz 14, Hügli 76, 90 - Katsaiti 29, 42, Stojanović 50, 60
Turniej eliminacyjny - Mohylew (Białoru¶)
Bobrujczanka Bobrujsk 1-0 Gömrükçü Baku 23 sierpnia
Malinowskaja 80
Turniej eliminacyjny - Mohylew (Białoru¶)
FC Schwerzenbach 1-1 Bobrujczanka Bobrujsk 25 sierpnia
Hügli 38 - Aniskucawa 54
Turniej eliminacyjny - Mohylew (Białoru¶)
Gömrükçü Baku 3-0 AÉ Aígina 25 sierpnia
Pleszakowa 34, Circhlarowa 89, Zinczenko 90
Turniej eliminacyjny - Mohylew (Białoru¶)

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gömrükçü Baku 3 6 2 0 1 8-2 1 0 0 3-0 1 0 1 5-2
2.  AÉ Aígina 3 4 1 1 1 7-9 0 0 0 0-0 1 1 1 7-9 1 3 1 0 0 3-2
3.  Bobrujczanka Bobrujsk 3 4 1 1 1 4-4 1 0 1 3-3 0 1 0 1-1 1 0 0 0 1 2-3
4.  FC Schwerzenbach 3 2 0 2 1 6-10 0 2 1 6-10 0 0 0 0-0

Grupa 3
 
I runda

Umeå IK 15-0 Newtownabbey Strikers WFC 21 sierpnia
Ljungberg 9, 14, Moström 42, Julin 44, Kalmari 52, 61, Lindqvist 57, 66, 67, 68, 89, Eriksson 59, Dahlqvist 63 (k), 90, Nordbrandt 86
Turniej eliminacyjny - Umeå (Szwecja)
SK Slavia Praga 2-0 CFF Clujana Cluj-Napoca 21 sierpnia
Chlumecka 16, 23
Turniej eliminacyjny - Umeå (Szwecja)
Umeå IK 6-0 CFF Clujana Cluj-Napoca 23 sierpnia
Julin 8, Nordbrandt 11, Runesson 14, 31, Serban 23 (s), Lundgren 76
Turniej eliminacyjny - Umeå (Szwecja)
SK Slavia Praga 3-0 Newtownabbey Strikers WFC 23 sierpnia
Budosova 47, Mazlova 85, Penickova 88
Turniej eliminacyjny - Umeå (Szwecja)
Umeå IK 2-1 SK Slavia Praga 25 sierpnia
Dahlqvist 32, Ljungberg 74 - Mocova 87
Turniej eliminacyjny - Umeå (Szwecja)
Newtownabbey Strikers WFC 1-1 CFF Clujana Cluj-Napoca 25 sierpnia
McKenna 67 - Spanu 15
Turniej eliminacyjny - Umeå (Szwecja)

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Umeå IK 3 9 3 0 0 23-1 3 0 0 23-1 0 0 0 0-0
2.  SK Slavia Praga 3 6 2 0 1 6-2 2 0 0 5-0 0 0 1 1-2
3.  CFF Clujana Cluj-Napoca 3 1 0 1 2 1-9 0 0 0 0-0 0 1 2 1-9 1 1 0 1 0 1-1
4.  Newtownabbey Strikers WFC 3 1 0 1 2 1-19 0 1 0 1-1 0 0 2 0-18 1 1 0 1 0 1-1

Grupa 4
 
I runda

FC Foroni Verona 10-0 ®NK Osijek 21 sierpnia
Gazzoli 3, 5, 27, 33, 62, 82, Placchi 11, 90, Camporese 22, Tagliacarne 58
Turniej eliminacyjny - Woroneż (Rosja)
Eniergija Woroneż 11-0 1.FC Femina Budapeszt 21 sierpnia
Strukowa 3, 6, N.Zinczenko 51, 61, 66, Skotnikowa 54, 89, Morozowa 63, 68, 87, Terechowa 82
Turniej eliminacyjny - Woroneż (Rosja)
FC Foroni Verona 0-0 Eniergija Woroneż 23 sierpnia
Turniej eliminacyjny - Woroneż (Rosja)
1.FC Femina Budapeszt 3-3 ®NK Osijek 23 sierpnia
Padar 30 (k), 70, Schumi 80 - Kozić 16, Koljenik 19, Baban 55
Turniej eliminacyjny - Woroneż (Rosja)
FC Foroni Verona 4-0 1.FC Femina Budapeszt 25 sierpnia
Gazzoli 15, 44, 54, 65
Turniej eliminacyjny - Woroneż (Rosja)
Eniergija Woroneż 13-0 ®NK Osijek 25 sierpnia
Morozowa 10, Daniłowa 16, 57, 64, Sajenko 20, Szmaczkowa 27, N.Zinczenko 36 (k), 45, 60, 75, 90 (k), Dygaj 50, Stjepanienko 61
Turniej eliminacyjny - Woroneż (Rosja)

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Eniergija Woroneż 3 7 2 1 0 24-0 2 0 0 24-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
2.  FC Foroni Verona 3 7 2 1 0 14-0 2 1 0 14-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
3.  1.FC Femina Budapeszt 3 1 0 1 2 3-18 0 1 0 3-3 0 0 2 0-15 1 1 0 1 0 3-3
4.  ®NK Osijek 3 1 0 1 2 3-26 0 0 0 0-0 0 1 2 3-26 1 1 0 1 0 3-3

Grupa 5
 
I runda

Malmö FF 3-0 FC United Jakobstad/Pietarsaari 21 sierpnia
Kackur 30, 57, Larsson 37
Turniej eliminacyjny - Czernichów (Ukraina)
Lehend Czernihów 4-0 Maccabi Holon 21 sierpnia
Hodyrewa 50, 70, Kornijewiec 62, Żdanowa 77
Turniej eliminacyjny - Czernichów (Ukraina)
Malmö FF 6-1 Maccabi Holon 23 sierpnia
Jönsson 5, 52, Westerblad 20, Kackur 58, 64, Andersson 61 - Oded 74
Turniej eliminacyjny - Czernichów (Ukraina)
FC United Jakobstad/Pietarsaari 0-2 Lehend Czernihów 23 sierpnia
Hodyrewa 26 (k), Apanaszenko 79
Turniej eliminacyjny - Czernichów (Ukraina)
Malmö FF 3-0 Lehend Czernihów 25 sierpnia
Kackur 8, 90, Andersson 13
Turniej eliminacyjny - Czernichów (Ukraina)
FC United Jakobstad/Pietarsaari 3-1 Maccabi Holon 25 sierpnia
Ruotsalainen 20, 61, Sjölund 45 - Gian 9
Turniej eliminacyjny - Czernichów (Ukraina)

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Malmö FF 3 9 3 0 0 12-1 3 0 0 12-1 0 0 0 0-0
2.  Lehend Czernihów 3 6 2 0 1 6-3 1 0 0 4-0 1 0 1 2-3
3.  FC United Jakobstad/Pietarsaari 3 3 1 0 2 3-6 1 0 1 3-3 0 0 1 0-3
4.  Maccabi Holon 3 0 0 0 3 2-13 0 0 0 0-0 0 0 3 2-13

Grupa 6
 
I runda

Kolbotn IL 15-2 AZS Wrocław 21 sierpnia
T.Hansen 17, 58, 81, Rønning 24, 63, 74, Wang Andersen 28, Bøe Jensen 30, 49, 55, Galvez 65, Gulbrandsen 71, 77, 83, 85 (k) - Nazarczyk 57, Otrębska 68
Turniej eliminacyjny - Oslo, Drøbak (Norwegia)
FCF Juvisy-sur-Orge 6-1 University College Dublin WFC 21 sierpnia
Bourdille 9, 70, Tonazzi 42, 74, Perraudeau 55, 58 - Kissane 90
Turniej eliminacyjny - Oslo, Drøbak (Norwegia)
Kolbotn IL 8-0 University College Dublin WFC 23 sierpnia
Lindblom 4, 37, Stensland 10, Gulbrandsen 26, Wang Andersen 49, 57, Stundal 71, 74
Turniej eliminacyjny - Oslo, Drøbak (Norwegia)
FCF Juvisy-sur-Orge 3-0 AZS Wrocław 23 sierpnia
Soubeyrand 10, 32, Guilbert 61
Turniej eliminacyjny - Oslo, Drøbak (Norwegia)
Kolbotn IL 2-1 FCF Juvisy-sur-Orge 25 sierpnia
Gulbrandsen 29, Bøe Jensen 74 - Perraudeau 85 (k)
Turniej eliminacyjny - Oslo, Drøbak (Norwegia)
AZS Wrocław 3-0 University College Dublin WFC 25 sierpnia
Białasek 43, Otrębska 76, Tarczyńska 90
Turniej eliminacyjny - Oslo, Drøbak (Norwegia)

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kolbotn IL 3 9 3 0 0 25-3 3 0 0 25-3 0 0 0 0-0
2.  FCF Juvisy-sur-Orge 3 6 2 0 1 10-3 2 0 0 9-1 0 0 1 1-2
3.  AZS Wrocław 3 3 1 0 2 5-18 1 0 0 3-0 0 0 2 2-18
4.  University College Dublin WFC 3 0 0 0 3 1-17 0 0 0 0-0 0 0 3 1-17

Grupa 7
 
I runda

1.FFC Frankfurt 4-0 SU 1° de Dezembro 21 sierpnia
Lingor 4, Barucha 20, Albertz 44, Gomes 66 (s)
Turniej eliminacyjny - Hiszpania / Gernika
Athletic Club de Bilbao 2-0 SV Neulengbach 21 sierpnia
Castrillo 70 (k), Fernandez 73
Turniej eliminacyjny - Hiszpania / Gernika
1.FFC Frankfurt 7-1 SV Neulengbach 23 sierpnia
Lingor 5, Affeld 9, Grant 30, Kliehm 33, Albertz 45, 55, Rastetter 80 - Gstöttner 59
Turniej eliminacyjny - Hiszpania / Zamudio
Athletic Club de Bilbao 5-2 SU 1° de Dezembro 23 sierpnia
Ibarra 14, Ferreira 22, Iturregui Sustatxa 49, 90, Angulo 88 - Couto 61, Nunes Brunheira 85
Turniej eliminacyjny - Hiszpania / Sestao
1.FFC Frankfurt 8-1 Athletic Club de Bilbao 25 sierpnia
Grant 15, Hansen 20, 30, Guarrotxena 29 (s), Albertz 48, 77, Barucha 52, 73 - Juaristi 34
Turniej eliminacyjny - Hiszpania / Bilbao
SU 1° de Dezembro 0-1 SV Neulengbach 25 sierpnia
Pötzl 57
Turniej eliminacyjny - Hiszpania / Baracaldo

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1.FFC Frankfurt 3 9 3 0 0 19-2 3 0 0 19-2 0 0 0 0-0
2.  Athletic Club de Bilbao 3 6 2 0 1 8-10 2 0 0 7-2 0 0 1 1-8
3.  SV Neulengbach 3 3 1 0 2 2-9 0 0 0 0-0 1 0 2 2-9
4.  SU 1° de Dezembro 3 0 0 0 3 2-10 0 0 1 0-1 0 0 2 2-9

Grupa 8
 
I runda

Fulham LFC 8-0 KÍ Klaksvík 19 sierpnia
Yankey 6, Chapman 22, 34, Yorston 29, Duncan 56, Waine 69, 86, Jerray-Silver 79
Turniej eliminacyjny - Sassenheim (Holandia)
VV Ter Leede 8-0 Codru Chișinău 19 sierpnia
Noom 2, Drommel 7, Muller 25, Witteman 45, 63, Dijkhuizen 48, 87, van Eyk 88
Turniej eliminacyjny - Sassenheim (Holandia)
Fulham LFC 9-1 Codru Chișinău 21 sierpnia
Jerray-Silver 26, Waine 38, 84, 90, Yankey 41, Hickmott 44, Chapman 50, McArthur 71 (k), Flint 81 - Pufulete 63
Turniej eliminacyjny - Sassenheim (Holandia)
VV Ter Leede 5-0 KÍ Klaksvík 21 sierpnia
van Eyk 7, 10, Drommel 20, Legemate 31, Witteman 90
Turniej eliminacyjny - Sassenheim (Holandia)
Fulham LFC 3-1 VV Ter Leede 23 sierpnia
Yorston 9, 86, Yankey 60 - van der Laan 45 (k)
Turniej eliminacyjny - Sassenheim (Holandia)
KÍ Klaksvík 3-5 Codru Chișinău 23 sierpnia
Andreasen I 29, Andreasen II 37, Josephsen 41 - Pufulete 9, 51, 56, 71, Deliu 74
Turniej eliminacyjny - Sassenheim (Holandia)

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fulham LFC 3 9 3 0 0 20-2 3 0 0 20-2 0 0 0 0-0
2.  VV Ter Leede 3 6 2 0 1 14-3 2 0 0 13-0 0 0 1 1-3
3.  Codru Chișinău 3 3 1 0 2 6-20 0 0 0 0-0 1 0 2 6-20
4.  KÍ Klaksvík 3 0 0 0 3 3-18 0 0 1 3-5 0 0 2 0-13

1/4 finału

Brøndbyernes IF 9-0 Gömrükçü Baku 1 listopada
Falk 6, Andersen 11, Lund Johansen 33, 65, Sørensen 58, Jørgensen 79, Bukh Rydahl 81, Larsen 86, Olsen 90
Eniergija Woroneż 1-2 Umeå IK 7 listopada
Daniłowa 20 - Julin 23, Marklund 32
Malmö FF 2-0 Kolbotn IL 22 listopada
Kackur 4, 65
1.FFC Frankfurt 3-1 Fulham LFC 2 listopada
Kliehm 7, Albertz 58, Prinz 70 - McArthur 10

Gömrükçü Baku 0-3 Brøndbyernes IF 29 listopada
Kjaer Jensen 14, 40, Munch 20
Umeå IK 2-1 Eniergija Woroneż 23 listopada
Dygaj 60 (s), Ljungberg 90 - Sitnikowa 65
Kolbotn IL 1-0 Malmö FF 30 listopada
Galvez 67
Fulham LFC 1-4 1.FFC Frankfurt 30 listopada
Bird 80 - Prinz 50, Wünderlich 82, Barucha 84, 90

1/2 finału

Brøndbyernes IF 2-3 Umeå IK 27 marca
Sørensen 34, Bukh Rydahl 44 (k) - Kalmari 22, Julin 45, Marta 80
Malmö FF 0-0 1.FFC Frankfurt 28 marca

Umeå IK 1-0 Brøndbyernes IF 4 kwietnia
Marta 34
1.FFC Frankfurt 4-1 Malmö FF 11 kwietnia
Wünderlich 71, Weichelt 75, Lingor 89, 90 - Kackur 59

Finał

Umeå IK 3-0 1.FFC Frankfurt 8 maja, 15:00
Marta 16, 58, Östberg 49
Solna

1.FFC Frankfurt 0-5 Umeå IK 6 czerwca, 14:30
Marta 27, Östberg 45, Sjöström 49, 70, Moström 68

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas