[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2003/2004

Grupa 1
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

CSÖ Montage Budapeszt 2-0 The Peace Team Beer Szewa 7 października
turniej w Budapeszcie
Playas de Castellón FS 11-0 AGBU-Ararat Nikozja 7 października
turniej w Budapeszcie
CSÖ Montage Budapeszt 9-0 AGBU-Ararat Nikozja 8 października
turniej w Budapeszcie
The Peace Team Beer Szewa 3-7 Playas de Castellón FS 8 października
turniej w Budapeszcie
AGBU-Ararat Nikozja 2-5 The Peace Team Beer Szewa 10 października
turniej w Budapeszcie
CSÖ Montage Budapeszt 1-6 Playas de Castellón FS 10 października
turniej w Budapeszcie

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Playas de Castellón FS 3 9 3 0 0 24-4 1 0 0 11-0 2 0 0 13-4
2.  CSÖ Montage Budapeszt 3 6 2 0 1 12-6 2 0 1 12-6 0 0 0 0-0
3.  The Peace Team Beer Szewa 3 3 1 0 2 8-11 0 0 1 3-7 1 0 1 5-4
4.  AGBU-Ararat Nikozja 3 0 0 0 3 2-25 0 0 1 2-5 0 0 2 0-20

Grupa 2
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

MNK Split 1700 9-0 Golden Futsal Team Espoo 7 października
turniej w Splicie
Dorożnik Mińsk 3-1 AS Odorheiu Secuiesc 7 października
turniej w Splicie
Golden Futsal Team Espoo 2-8 Dorożnik Mińsk 8 października
turniej w Splicie
MNK Split 1700 5-1 AS Odorheiu Secuiesc 8 października
turniej w Splicie
AS Odorheiu Secuiesc 3-3 Golden Futsal Team Espoo 10 października
turniej w Splicie
MNK Split 1700 5-2 Dorożnik Mińsk 10 października
turniej w Splicie

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Split 1700 3 9 3 0 0 19-3 3 0 0 19-3 0 0 0 0-0
2.  Dorożnik Mińsk 3 6 2 0 1 13-8 1 0 0 3-1 1 0 1 10-7
3.  AS Odorheiu Secuiesc 3 1 0 1 2 5-11 0 1 0 3-3 0 0 2 2-8 1 1 0 1 0 3-3
4.  Golden Futsal Team Espoo 3 1 0 1 2 5-20 0 0 1 2-8 0 1 1 3-12 1 1 0 1 0 3-3

Grupa 3
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Interviú Boomerang (Madryt) 11-3 Iberia 2000 Tbilisi 7 października
turniej w Kownie
Inkaras Kowno 8-2 KMF VIP Sofia 7 października
turniej w Kownie
KMF VIP Sofia 0-22 Interviú Boomerang (Madryt) 8 października
turniej w Kownie
Inkaras Kowno 2-1 Iberia 2000 Tbilisi 8 października
turniej w Kownie
Inkaras Kowno 0-5 Interviú Boomerang (Madryt) 10 października
turniej w Kownie
Iberia 2000 Tbilisi 8-3 KMF VIP Sofia 10 października
turniej w Kownie

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 38-3 1 0 0 11-3 2 0 0 27-0
2.  Inkaras Kowno 3 6 2 0 1 10-8 2 0 1 10-8 0 0 0 0-0
3.  Iberia 2000 Tbilisi 3 3 1 0 2 12-16 1 0 0 8-3 0 0 2 4-13
4.  KMF VIP Sofia 3 0 0 0 3 5-38 0 0 1 0-22 0 0 2 5-16

Grupa 4
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Prato Calcio a 5 4-1 ŠK Program Dubnica nad Váhom 6 października
turniej w Rydze
FK Oma Ryga 3-3 FC AMMK Baku 6 października
turniej w Rydze
FK Oma Ryga 4-7 Prato Calcio a 5 7 października
turniej w Rydze
ŠK Program Dubnica nad Váhom 1-1 FC AMMK Baku 7 października
turniej w Rydze
FC AMMK Baku 9-7 Prato Calcio a 5 9 października
turniej w Rydze
FK Oma Ryga 3-6 ŠK Program Dubnica nad Váhom 9 października
turniej w Rydze

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prato Calcio a 5 3 6 2 0 1 18-14 1 0 0 4-1 1 0 1 14-13
2.  FC AMMK Baku 3 5 1 2 0 13-11 1 0 0 9-7 0 2 0 4-4
3.  ŠK Program Dubnica nad Váhom 3 4 1 1 1 8-8 0 1 0 1-1 1 0 1 7-7
4.  FK Oma Ryga 3 1 0 1 2 10-16 0 1 2 10-16 0 0 0 0-0

Grupa 5
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Nejzbach Vysoké Mýto 0-3 FC Santa Coloma 8 października
(wo)
na boisku 6-2 / turniej w Skopje
KMF Skopje 0-3 InterKrAZ Kijów 8 października
(wo)
na boisku 2-4 / turniej w Skopje
InterKrAZ Kijów 16-1 FC Santa Coloma 9 października
turniej w Skopje
KMF Skopje 3-1 Nejzbach Vysoké Mýto 9 października
turniej w Skopje
Nejzbach Vysoké Mýto 0-3 InterKrAZ Kijów 11 października
turniej w Skopje
KMF Skopje 7-0 FC Santa Coloma 11 października
turniej w Skopje

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  InterKrAZ Kijów 3 9 3 0 0 22-1 1 0 0 16-1 2 0 0 6-0
2.  KMF Skopje 3 6 2 0 1 10-4 2 0 1 10-4 0 0 0 0-0
3.  FC Santa Coloma 3 3 1 0 2 4-23 0 0 0 0-0 1 0 2 4-23
4.  Nejzbach Vysoké Mýto 3 0 0 0 3 1-9 0 0 2 0-6 0 0 1 1-3

Grupa 6
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Olimpic Tirana 3-44 Action 21 Charleroi 7 października
turniej w Gliwicach
P.A. Nova Gliwice 1-4 Zarea Bălți 7 października
turniej w Gliwicach
Action 21 Charleroi 10-3 Zarea Bălți 8 października
turniej w Gliwicach
P.A. Nova Gliwice 14-1 Olimpic Tirana 8 października
turniej w Gliwicach
Zarea Bălți 18-6 Olimpic Tirana 10 października
turniej w Gliwicach
P.A. Nova Gliwice 0-7 Action 21 Charleroi 10 października
turniej w Gliwicach

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Action 21 Charleroi 3 9 3 0 0 61-6 1 0 0 10-3 2 0 0 51-3
2.  Zarea Bălți 3 6 2 0 1 25-17 1 0 0 18-6 1 0 1 7-11
3.  P.A. Nova Gliwice 3 3 1 0 2 15-12 1 0 2 15-12 0 0 0 0-0
4.  Olimpic Tirana 3 0 0 0 3 10-76 0 0 1 3-44 0 0 2 7-32

Grupa 7
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Dinamo Moskwa 0-3 ZVV West Stars Den Haag 9 października
(wo)
na boisku 11-2 / turniej w Litija
KMN SVEA Lesna Litija 6-4 Żigitter Astana 9 października
turniej w Litija
Dinamo Moskwa 11-2 Żigitter Astana 10 października
turniej w Litija
KMN SVEA Lesna Litija 4-7 ZVV West Stars Den Haag 10 października
turniej w Litija
KMN SVEA Lesna Litija 2-3 Dinamo Moskwa 12 października
turniej w Litija
Żigitter Astana 3-1 ZVV West Stars Den Haag 12 października
turniej w Litija

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZVV West Stars Den Haag 3 6 2 0 1 11-7 0 0 0 0-0 2 0 1 11-7 1 3 1 0 0 3-0
2.  Dinamo Moskwa 3 6 2 0 1 14-7 1 0 1 11-5 1 0 0 3-2 1 0 0 0 1 0-3
3.  KMN SVEA Lesna Litija 3 3 1 0 2 12-14 1 0 2 12-14 0 0 0 0-0 1 3 1 0 0 6-4
4.  Żigitter Astana 3 3 1 0 2 9-18 1 0 0 3-1 0 0 2 6-17 1 0 0 0 1 4-6

Grupa 8
 
Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

CD Shop Mozart Danilovgrad 2-2 SFA Athína 90 15 października
turniej w Sao João da Madeira
SL e Benfica 11-0 MNK Kaskada Gračanica 15 października
turniej w Sao João da Madeira
MNK Kaskada Gračanica 8-12 CD Shop Mozart Danilovgrad 16 października
turniej w Sao João da Madeira
SL e Benfica 12-0 SFA Athína 90 16 października
turniej w Sao João da Madeira
SFA Athína 90 7-3 MNK Kaskada Gračanica 18 października
turniej w Sao João da Madeira
SL e Benfica 4-2 CD Shop Mozart Danilovgrad 18 października
turniej w Sao João da Madeira

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 9 3 0 0 27-2 3 0 0 27-2 0 0 0 0-0
2.  CD Shop Mozart Danilovgrad 3 4 1 1 1 16-14 0 1 0 2-2 1 0 1 14-12 1 1 0 1 0 2-2
3.  SFA Athína 90 3 4 1 1 1 9-17 1 0 0 7-3 0 1 1 2-14 1 1 0 1 0 2-2
4.  MNK Kaskada Gračanica 3 0 0 0 3 11-30 0 0 1 8-12 0 0 2 3-18

Runda przedwstępna

Tranmere Victoria FC 1-7 AS Odorheiu Secuiesc 7 września
Liverpool

AS Odorheiu Secuiesc 10-1 Tranmere Victoria FC 14 września
Odorheiu Secuiesc

Runda wstępna
Runda wstępna w formie turniejów na terenie jednego z uczestników - awans zwycięzców do turnieju finałowego

Grupa A
 
I runda
Najlepsze drużyny z obu grup awansują do finału rozgrywanego systemem mecz i rewanż.

Playas de Castellón FS 17-0 ZVV West Stars Den Haag 18 marca
turniej w Madrycie
Interviú Boomerang (Madryt) 5-4 InterKrAZ Kijów 18 marca
turniej w Madrycie
InterKrAZ Kijów 5-5 Playas de Castellón FS 20 marca
turniej w Madrycie
Interviú Boomerang (Madryt) 10-0 ZVV West Stars Den Haag 20 marca
turniej w Madrycie
ZVV West Stars Den Haag 2-7 InterKrAZ Kijów 21 marca
turniej w Madrycie
Playas de Castellón FS 2-2 Interviú Boomerang (Madryt) 21 marca
turniej w Madrycie

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 7 2 1 0 17-6 2 0 0 15-4 0 1 0 2-2
2.  Playas de Castellón FS 3 5 1 2 0 24-7 1 1 0 19-2 0 1 0 5-5
3.  InterKrAZ Kijów 3 4 1 1 1 16-12 0 1 0 5-5 1 0 1 11-7
4.  ZVV West Stars Den Haag 3 0 0 0 3 2-34 0 0 1 2-7 0 0 2 0-27

Grupa B
 
I runda
Najlepsze drużyny z obu grup awansują do finału rozgrywanego systemem mecz i rewanż.

MNK Split 1700 0-6 Action 21 Charleroi 17 marca
turniej w Lizbonie
Prato Calcio a 5 2-5 SL e Benfica 17 marca
turniej w Lizbonie
Action 21 Charleroi 5-1 Prato Calcio a 5 18 marca
turniej w Lizbonie
MNK Split 1700 0-7 SL e Benfica 18 marca
turniej w Lizbonie
Prato Calcio a 5 2-1 MNK Split 1700 20 marca
turniej w Lizbonie
SL e Benfica 5-4 Action 21 Charleroi 20 marca
turniej w Lizbonie

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 9 3 0 0 17-6 1 0 0 5-4 2 0 0 12-2
2.  Action 21 Charleroi 3 6 2 0 1 15-6 1 0 0 5-1 1 0 1 10-5
3.  Prato Calcio a 5 3 3 1 0 2 5-11 1 0 1 4-6 0 0 1 1-5
4.  MNK Split 1700 3 0 0 0 3 1-15 0 0 2 0-13 0 0 1 1-2

Finał

Interviú Boomerang (Madryt) 4-1 SL e Benfica 24 kwietnia, 17:00
Marquinho 2, Daniel 2, 4, Andreu 34 - Arnaldo 40

SL e Benfica 4-3 Interviú Boomerang (Madryt) 1 maja, 16:00
Rogério Vilela 7, André Lima 25, 33, 33 - Daniel 2, 35, Marquinho 17

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas