[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GLKS Stanin 22 56 17 5 0 79-21 9 2 0 45-11 8 3 0 34-10
2.  ULKS Dębowica 22 49 15 4 3 81-21 8 1 2 46-8 7 3 1 35-13
3.  Bór Dąbie 22 47 15 2 5 79-28 9 1 1 58-14 6 1 4 21-14
4.  WKS Wólka Świątkowa 22 40 13 1 8 65-42 6 0 5 35-18 7 1 3 30-24
5.  Orlęta Gołaszyn 22 37 12 1 9 46-44 6 1 4 23-22 6 0 5 23-22
6.  Sokół Wólka Domaszewska 22 36 11 3 8 54-40 6 1 4 29-16 5 2 4 25-24
7.  Armaty Stoczek Łukowski 22 30 9 3 10 48-61 6 1 4 25-22 3 2 6 23-39
8.  Bad Boys Zastawie 22 29 9 2 11 57-47 5 1 5 34-20 4 1 6 23-27
9.  Unia II Krzywda 22 23 6 5 11 40-57 4 4 3 24-21 2 1 8 16-36
10.  Perła Dwornia 22 21 6 3 13 30-61 4 2 5 18-19 2 1 8 12-42
11.  Sokół Krynka 22 10 3 1 18 21-85 1 1 9 11-37 2 0 9 10-48
12.  Orzeł Zalesie 22 3 1 0 21 26-119 0 0 11 14-56 1 0 10 12-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GLKS Stanin    2-2 3-1 4-2 8-2 2-1 9-1 2-1 1-1 3-0 8-0 3-0 
 2 ULKS Dębowica1-1     0-1 0-4 3-0 6-1 3-0* 6-0 2-0 7-1 3-0 15-0 
 3 Bór Dąbie2-4 2-2     8-3 1-0 6-1 4-3 4-0 9-0 4-1 9-0 9-0 
 4 WKS Wólka Świątkowa2-5 1-3 0-1     0-4 0-2 6-0 2-1 4-1 6-0 6-1 8-0 
 5 Orlęta Gołaszyn1-4 2-7 2-1 3-1     0-2 1-3 2-2 1-0 3-1 3-0 5-1 
 6 Sokół Wólka Domaszewska1-1 0-3 1-2 1-4 2-1     8-0 2-3 4-1 4-0 3-1 3-0* 
 7 Armaty Stoczek Łukowski0-1 2-1 3-3 3-5 0-3* 5-3     0-3 5-1 3-1 2-0 2-1 
 8 Bad Boys Zastawie0-6 0-2 0-1 0-1 6-2 1-1 0-3*     3-1 9-1 7-1 8-1 
 9 Unia II Krzywda1-1 3-3 1-0 1-1 0-1 1-4 6-1 5-4     1-1 2-3 3-2 
 10 Perła Dwornia0-4 1-2 1-3 0-1 0-3 3-3 0-0 3-0 4-3     3-0 3-0* 
 11 Sokół Krynka0-4 0-7 2-0 1-2 1-3 0-1 1-1 0-3 2-6 0-3*     4-7 
 12 Orzeł Zalesie2-3 0-3 1-8 3-6 1-4 0-6 1-11 1-6 1-2 2-3 2-4     

Kolejka 1 - 1 września

Perła Dwornia 1-2 ULKS Dębowica 1 września, 13:00
Bad Boys Zastawie 0-1 WKS Wólka Świątkowa 1 września, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-0 Sokół Krynka 1 września, 13:00
GLKS Stanin 3-0 Orzeł Zalesie 1 września, 13:00
Orlęta Gołaszyn 2-1 Bór Dąbie 1 września, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 4-1 Unia II Krzywda 1 września, 13:00

Kolejka 2 - 8 września

ULKS Dębowica 0-1 Bór Dąbie 8 września, 13:00
Orzeł Zalesie 1-4 Orlęta Gołaszyn 8 września, 13:00
Sokół Krynka 0-4 GLKS Stanin 8 września, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 6-0 Armaty Stoczek Łukowski 8 września, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 2-3 Bad Boys Zastawie 8 września, 13:00
Perła Dwornia 4-3 Unia II Krzywda 8 września, 13:00

Kolejka 3 - 15 września

Unia II Krzywda 3-3 ULKS Dębowica 15 września, 12:00
Bad Boys Zastawie 9-1 Perła Dwornia 15 września, 13:00
w Żdżarach
Armaty Stoczek Łukowski 5-3 Sokół Wólka Domaszewska 15 września, 13:00
w Starej Prawdzie
GLKS Stanin 4-2 WKS Wólka Świątkowa 15 września, 13:00
Orlęta Gołaszyn 3-0 Sokół Krynka 15 września, 13:00
przerwany po I połowie przy stanie 3-0 - goście zrezygnowali z gry / uznano wynik z boiska
Bór Dąbie 9-0 Orzeł Zalesie 15 września, 13:00

Kolejka 4 - 22 września

ULKS Dębowica 15-0 Orzeł Zalesie 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 września, 12:00) odwołany
Sokół Krynka 2-0 Bór Dąbie 22 września, 12:00
WKS Wólka Świątkowa 0-4 Orlęta Gołaszyn 22 września, 12:00
Sokół Wólka Domaszewska 1-1 GLKS Stanin 22 września, 12:00
Perła Dwornia 0-0 Armaty Stoczek Łukowski 22 września, 12:00
Unia II Krzywda 5-4 Bad Boys Zastawie 22 września, 12:00

Kolejka 5 - 29 września

Bad Boys Zastawie 0-2 ULKS Dębowica 29 września, 12:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-1 Unia II Krzywda 29 września, 12:00
GLKS Stanin 3-0 Perła Dwornia 29 września, 11:30
Orlęta Gołaszyn 0-2 Sokół Wólka Domaszewska 29 września, 12:00
Bór Dąbie 8-3 WKS Wólka Świątkowa 29 września, 12:00
Orzeł Zalesie 2-4 Sokół Krynka 29 września, 11:30

Kolejka 6 - 6 października

ULKS Dębowica 3-0 Sokół Krynka 6 października, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 8-0 Orzeł Zalesie 6 października, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 1-2 Bór Dąbie 6 października, 13:00
Perła Dwornia 0-3 Orlęta Gołaszyn 6 października, 13:00
Unia II Krzywda 1-1 GLKS Stanin 6 października, 13:00
Bad Boys Zastawie 0-3 Armaty Stoczek Łukowski 6 października, 13:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy przeprowadzono za dużo zmian

Kolejka 7 - 13 października

Armaty Stoczek Łukowski 2-1 ULKS Dębowica 13 października, 12:00
GLKS Stanin 2-1 Bad Boys Zastawie 13 października, 12:00
Orlęta Gołaszyn 1-0 Unia II Krzywda 13 października, 12:00
Bór Dąbie 4-1 Perła Dwornia 13 października, 12:00
Orzeł Zalesie 0-6 Sokół Wólka Domaszewska 13 października, 12:00
Sokół Krynka 1-2 WKS Wólka Świątkowa 13 października, 12:00

Kolejka 8 - 20 października

ULKS Dębowica 0-4 WKS Wólka Świątkowa 20 października, 12:00
Sokół Wólka Domaszewska 3-1 Sokół Krynka 20 października, 12:00
Perła Dwornia 3-0 Orzeł Zalesie 20 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia II Krzywda 1-0 Bór Dąbie 20 października, 12:00
Bad Boys Zastawie 6-2 Orlęta Gołaszyn 20 października, 11:00
w Zagoździu
Armaty Stoczek Łukowski 0-1 GLKS Stanin 20 października, 12:00
w Starej Prawdzie

Kolejka 9 - 27 października

GLKS Stanin 2-2 ULKS Dębowica 27 października, 11:00
Orlęta Gołaszyn 1-3 Armaty Stoczek Łukowski 27 października, 13:00
Bór Dąbie 4-0 Bad Boys Zastawie 17 listopada, 12:00
Orzeł Zalesie 1-2 Unia II Krzywda 27 października, 11:00
Sokół Krynka 0-3 Perła Dwornia 27 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
WKS Wólka Świątkowa 0-2 Sokół Wólka Domaszewska 27 października, 13:00

Kolejka 10 - 3 listopada

ULKS Dębowica 6-1 Sokół Wólka Domaszewska 3 listopada, 13:00
Perła Dwornia 0-1 WKS Wólka Świątkowa 3 listopada, 11:00
Unia II Krzywda 2-3 Sokół Krynka 3 listopada, 11:00
Bad Boys Zastawie 8-1 Orzeł Zalesie 3 listopada, 11:00
w Żdżarach
Armaty Stoczek Łukowski 3-3 Bór Dąbie 3 listopada, 13:00
w Starej Prawdzie
GLKS Stanin 8-2 Orlęta Gołaszyn 3 listopada, 11:00
w Kosutach

Kolejka 11 - 10 listopada

Orlęta Gołaszyn 2-7 ULKS Dębowica 10 listopada, 11:00
Bór Dąbie 2-4 GLKS Stanin 10 listopada, 13:00
Orzeł Zalesie 1-11 Armaty Stoczek Łukowski 10 listopada, 11:00
Sokół Krynka 0-3 Bad Boys Zastawie 10 listopada, 11:00
WKS Wólka Świątkowa 4-1 Unia II Krzywda 10 listopada, 11:00
Sokół Wólka Domaszewska 4-0 Perła Dwornia 10 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 13 kwietnia

Unia II Krzywda 1-4 Sokół Wólka Domaszewska 13 kwietnia, 13:00
ULKS Dębowica 7-1 Perła Dwornia 13 kwietnia, 11:30
WKS Wólka Świątkowa 2-1 Bad Boys Zastawie 13 kwietnia, 13:00
Sokół Krynka 1-1 Armaty Stoczek Łukowski 13 kwietnia, 13:00
Orzeł Zalesie 2-3 GLKS Stanin 13 kwietnia, 13:00
Bór Dąbie 1-0 Orlęta Gołaszyn 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 27 kwietnia

Bór Dąbie 2-2 ULKS Dębowica 27 kwietnia, 13:00
Orlęta Gołaszyn 5-1 Orzeł Zalesie 27 kwietnia, 13:00
GLKS Stanin 8-0 Sokół Krynka 27 kwietnia, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 3-5 WKS Wólka Świątkowa 27 kwietnia, 13:00
Bad Boys Zastawie 1-1 Sokół Wólka Domaszewska 27 kwietnia, 13:00
Unia II Krzywda 1-1 Perła Dwornia 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 1 maja

ULKS Dębowica 2-0 Unia II Krzywda 1 maja, 13:00
Perła Dwornia 3-0 Bad Boys Zastawie 1 maja, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 8-0 Armaty Stoczek Łukowski 1 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 2-5 GLKS Stanin 1 maja, 13:00
Sokół Krynka 1-3 Orlęta Gołaszyn 1 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 1-8 Bór Dąbie 1 maja, 11:00

Kolejka 15 - 4 maja

Orzeł Zalesie 0-3 ULKS Dębowica 4 maja, 13:00
Bór Dąbie 9-0 Sokół Krynka 4 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 3-1 WKS Wólka Świątkowa 4 maja, 13:00
GLKS Stanin 2-1 Sokół Wólka Domaszewska 4 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 3-1 Perła Dwornia 4 maja, 13:00
Bad Boys Zastawie 3-1 Unia II Krzywda 4 maja, 13:00

Kolejka 16 - 11 maja

ULKS Dębowica 6-0 Bad Boys Zastawie 11 maja, 13:00
Unia II Krzywda 6-1 Armaty Stoczek Łukowski 11 maja, 13:00
Perła Dwornia 0-4 GLKS Stanin 11 maja, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 2-1 Orlęta Gołaszyn 11 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 0-1 Bór Dąbie 10 maja, 16:00
Sokół Krynka 4-7 Orzeł Zalesie 11 maja, 13:00

Kolejka 17 - 18 maja

Sokół Krynka 0-7 ULKS Dębowica 18 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 3-6 WKS Wólka Świątkowa 18 maja, 13:00
Bór Dąbie 6-1 Sokół Wólka Domaszewska 18 maja, 13:00
Orlęta Gołaszyn 3-1 Perła Dwornia 18 maja, 13:00
GLKS Stanin 1-1 Unia II Krzywda 18 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-3 Bad Boys Zastawie 28 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 25 maja

ULKS Dębowica 3-0 Armaty Stoczek Łukowski 25 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Bad Boys Zastawie 0-6 GLKS Stanin 25 maja, 13:00
Unia II Krzywda 0-1 Orlęta Gołaszyn 25 maja, 13:00
Perła Dwornia 1-3 Bór Dąbie 25 maja, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 3-0 Orzeł Zalesie 25 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
WKS Wólka Świątkowa 6-1 Sokół Krynka 25 maja, 13:00

Kolejka 19 - 1 czerwca

WKS Wólka Świątkowa 1-3 ULKS Dębowica 1 czerwca, 13:00
Sokół Krynka 0-1 Sokół Wólka Domaszewska 1 czerwca, 13:00
Orzeł Zalesie 2-3 Perła Dwornia 1 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 9-0 Unia II Krzywda 1 czerwca, 13:00
Orlęta Gołaszyn 2-2 Bad Boys Zastawie 1 czerwca, 13:00
GLKS Stanin 9-1 Armaty Stoczek Łukowski 1 czerwca, 13:00

Kolejka 20 - 8 czerwca

ULKS Dębowica 1-1 GLKS Stanin 8 czerwca, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-3 Orlęta Gołaszyn 8 czerwca, 13:00
(wo)
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bad Boys Zastawie 0-1 Bór Dąbie 8 czerwca, 13:00
Unia II Krzywda 3-2 Orzeł Zalesie 8 czerwca, 13:00
Perła Dwornia 3-0 Sokół Krynka 8 czerwca, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 1-4 WKS Wólka Świątkowa 8 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 15 czerwca

Sokół Wólka Domaszewska 0-3 ULKS Dębowica 15 czerwca, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 6-0 Perła Dwornia 15 czerwca, 13:00
Sokół Krynka 2-6 Unia II Krzywda 15 czerwca, 13:00
Orzeł Zalesie 1-6 Bad Boys Zastawie 15 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 4-3 Armaty Stoczek Łukowski 15 czerwca, 13:00
Orlęta Gołaszyn 1-4 GLKS Stanin 15 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 19 czerwca

ULKS Dębowica 3-0 Orlęta Gołaszyn 19 czerwca, 16:00
GLKS Stanin 3-1 Bór Dąbie 19 czerwca, 16:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-1 Orzeł Zalesie 19 czerwca, 16:00
Bad Boys Zastawie 7-1 Sokół Krynka 19 czerwca, 16:00
Unia II Krzywda 1-1 WKS Wólka Świątkowa 19 czerwca, 16:00
Perła Dwornia 3-3 Sokół Wólka Domaszewska 19 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Biała Podlaska)

Klasa A 2013/2014 (Biała Podlaska)

Klasa B 2013/2014 (Biała Podlaska I)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas