[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tłuchovia Tłuchowo 16 38 12 2 2 54-17 7 1 0 30-4 5 1 2 24-13
2.  Lubienianka Lubień Kujawski 16 37 12 1 3 73-25 7 0 1 46-12 5 1 2 27-13
3.  Ziemowit Osięciny 16 35 11 2 3 63-20 6 1 1 41-9 5 1 2 22-11
4.  Tęcza Topólka 16 28 8 4 4 40-29 6 2 0 30-6 2 2 4 10-23
5.  Orion Popowo 16 24 7 3 6 26-28 4 2 2 16-9 3 1 4 10-19
6.  Kujawiak Kruszyn 16 20 6 2 8 37-32 3 1 4 22-16 3 1 4 15-16
7.  Wiślanin Bobrowniki 16 6 2 0 14 25-81 2 0 6 17-33 0 0 8 8-48 2 3 1 0 1 9-5
8.  Polonia Bytoń 16 6 2 0 14 14-83 2 0 6 10-19 0 0 8 4-64 2 3 1 0 1 5-9
9.  Włocłavia II Włocławek 16 15 5 0 11 29-46 5 0 3 26-15 0 0 8 3-31
Cheko Skórzno wycofało się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Włocłavia II Włocławek wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Tłuchovia Tłuchowo    2-2 4-2 3-0 1-0 3-0 7-0 7-0 3-0* 
 2 Lubienianka Lubień Kujawski3-1     3-5 6-1 8-0 4-1 10-1 9-2 3-1 
 3 Ziemowit Osięciny2-3 3-1     4-1 6-1 1-1 4-2 13-0 8-0 
 4 Tęcza Topólka3-3 4-2 1-0     1-1 3-0 7-0 8-0 3-0* 
 5 Orion Popowo0-3 0-2 2-2 0-0     3-2 2-0 6-0 3-0* 
 6 Kujawiak Kruszyn1-4 1-6 0-1 0-0 0-1     10-2 5-0 5-2 
 7 Wiślanin Bobrowniki1-7 1-6 1-6 1-4 0-4 2-4     8-2 3-0* 
 8 Polonia Bytoń0-1 2-5 0-3 2-3 0-2 0-4 3-1     3-0* 
 9 Włocłavia II Włocławek3-2 0-3* 0-3* 7-1 3-1 0-3* 5-2 8-0     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Orion Popowo 6-0 Polonia Bytoń 1 września, 17:00
w Wichowie
Włocłavia II Włocławek 7-1 Tęcza Topólka 1 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-6 Ziemowit Osięciny 1 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 1-4 Tłuchovia Tłuchowo 1 września, 18:00
we Włocławku; na stadionie OSiR

Kolejka 2 - 7-8 września

Pauza: Orion Popowo.
 
Polonia Bytoń 0-1 Tłuchovia Tłuchowo 8 września, 14:00
w Morzycach
Ziemowit Osięciny 1-1 Kujawiak Kruszyn 7 września, 13:00
Tęcza Topólka 7-0 Wiślanin Bobrowniki 7 września, 16:00
w Dębiankach
Lubienianka Lubień Kujawski 3-1 Włocłavia II Włocławek 8 września, 16:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Włocłavia II Włocławek 3-1 Orion Popowo 15 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-6 Lubienianka Lubień Kujawski 15 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 0-0 Tęcza Topólka 15 września, 15:00
we Włocławku; na Stadionie OSiR
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Ziemowit Osięciny 15 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Pauza: Włocłavia II Włocławek.
 
Polonia Bytoń 0-3 Ziemowit Osięciny 22 września, 14:00
w Morzycach
Tęcza Topólka 3-3 Tłuchovia Tłuchowo 21 września, 16:00
w Dębiankach
Lubienianka Lubień Kujawski 4-1 Kujawiak Kruszyn 22 września, 16:00
Orion Popowo 2-0 Wiślanin Bobrowniki 21 września, 17:00
w Wichowie

Kolejka 5 - 28-29 września

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Włocłavia II Włocławek 8-0 Polonia Bytoń 29 września, 11:00
Kujawiak Kruszyn 0-1 Orion Popowo 29 września, 15:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Lubienianka Lubień Kujawski 29 września, 11:00
Ziemowit Osięciny 4-1 Tęcza Topólka 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Polonia Bytoń 2-3 Tęcza Topólka 6 października, 14:00
w Morzycach
Lubienianka Lubień Kujawski 3-5 Ziemowit Osięciny 6 października, 15:00
Orion Popowo 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 5 października, 16:00
w Wichowie
Włocłavia II Włocławek 5-2 Wiślanin Bobrowniki 6 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wiślanin Bobrowniki 8-2 Polonia Bytoń 13 października, 14:00
Kujawiak Kruszyn 5-2 Włocłavia II Włocławek 12 października, 14:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
Ziemowit Osięciny 6-1 Orion Popowo 13 października, 14:00
Tęcza Topólka 4-2 Lubienianka Lubień Kujawski 12 października, 15:00
w Dębiankach

Kolejka 8 - 19-20 października

Pauza: Ziemowit Osięciny.
 
Polonia Bytoń 2-5 Lubienianka Lubień Kujawski 20 października, 13:00
w Morzycach
Orion Popowo 0-0 Tęcza Topólka 19 października, 16:00
w Wichowie
Włocłavia II Włocławek 3-2 Tłuchovia Tłuchowo 3 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (20 października, 11:00) odwołany z powodu braku ważnych badań lekarskich gości
Wiślanin Bobrowniki 2-4 Kujawiak Kruszyn 20 października, 14:00

Kolejka 9 - 26-27 października

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Kujawiak Kruszyn 5-0 Polonia Bytoń 27 października, 15:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
Tłuchovia Tłuchowo 7-0 Wiślanin Bobrowniki 27 października, 11:00
Ziemowit Osięciny 8-0 Włocłavia II Włocławek 26 października, 13:00
Lubienianka Lubień Kujawski 8-0 Orion Popowo 27 października, 14:00

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Polonia Bytoń 0-2 Orion Popowo 13 kwietnia, 11:00
w Morzycach
Tęcza Topólka 3-0 Włocłavia II Włocławek
(wo)
Ziemowit Osięciny 4-2 Wiślanin Bobrowniki 13 kwietnia, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Kujawiak Kruszyn 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 26-27 kwietnia

Pauza: Orion Popowo.
 
Tłuchovia Tłuchowo 7-0 Polonia Bytoń 27 kwietnia, 11:00
Kujawiak Kruszyn 0-1 Ziemowit Osięciny 26 kwietnia, 16:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
Wiślanin Bobrowniki 1-4 Tęcza Topólka 27 kwietnia, 16:00
Włocłavia II Włocławek 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski
(wo)

Kolejka 12 - 3-4 maja

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Orion Popowo 3-0 Włocłavia II Włocławek
(wo)
Lubienianka Lubień Kujawski 10-1 Wiślanin Bobrowniki 4 maja, 16:00
Tęcza Topólka 3-0 Kujawiak Kruszyn 3 maja, 16:00
w Dębiankach
Ziemowit Osięciny 2-3 Tłuchovia Tłuchowo 3 maja, 15:00

Kolejka 13 - 10-11 maja

Pauza: Włocłavia II Włocławek.
 
Ziemowit Osięciny 13-0 Polonia Bytoń 11 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Tęcza Topólka 11 maja, 11:00
Kujawiak Kruszyn 1-6 Lubienianka Lubień Kujawski 11 maja, 15:00
we Włocławku; na stadionie OSiR
Wiślanin Bobrowniki 0-4 Orion Popowo 11 maja, 11:00
w Wichowie

Kolejka 14 - 17-18 maja

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Polonia Bytoń 3-0 Włocłavia II Włocławek
(wo)
Orion Popowo 3-2 Kujawiak Kruszyn 17 maja, 16:00
w Wichowie
Lubienianka Lubień Kujawski 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 18 maja, 16:00
Tęcza Topólka 1-0 Ziemowit Osięciny 17 maja, 16:00
w Dębiankach

Kolejka 15 - 24-25 maja

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Tęcza Topólka 8-0 Polonia Bytoń 24 maja, 16:00
w Dębiankach
Ziemowit Osięciny 3-1 Lubienianka Lubień Kujawski 25 maja, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-0 Orion Popowo 25 maja, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Włocłavia II Włocławek
(wo)

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Polonia Bytoń 3-1 Wiślanin Bobrowniki 1 czerwca, 11:00
w Morzycach
Włocłavia II Włocławek 0-3 Kujawiak Kruszyn
(wo)
Orion Popowo 2-2 Ziemowit Osięciny 31 maja, 16:00
w Wichowie
Lubienianka Lubień Kujawski 6-1 Tęcza Topólka 1 czerwca, 16:00

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: Ziemowit Osięciny.
 
Lubienianka Lubień Kujawski 9-2 Polonia Bytoń 8 czerwca, 11:00
Tęcza Topólka 1-1 Orion Popowo 8 czerwca, 11:00
w Dębiankach
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Włocłavia II Włocławek
(wo)
Kujawiak Kruszyn 10-2 Wiślanin Bobrowniki 8 czerwca, 11:00
we Włocławku; na stadionie OSiR

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Polonia Bytoń 0-4 Kujawiak Kruszyn 15 czerwca, 11:00
w Morzycach
Wiślanin Bobrowniki 1-7 Tłuchovia Tłuchowo 15 czerwca, 11:00
w Tłuchowie; Wiślanin gospodarzem
Włocłavia II Włocławek 0-3 Ziemowit Osięciny
(wo)
Orion Popowo 0-2 Lubienianka Lubień Kujawski 15 czerwca, 11:00
w Wichowie

Klasa A 2013/2014 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas