[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2013/2014, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mitech II Żywiec 16 37 12 1 3 56-13 6 0 2 32-7 6 1 1 24-6 2 3 1 0 1 5-4
2.  Jaskółki Chorzów 16 37 12 1 3 51-21 7 0 1 30-10 5 1 2 21-11 2 3 1 0 1 4-5
3.  Polonia Tychy 16 36 11 3 2 37-13 5 2 1 17-6 6 1 1 20-7
4.  Polonia Poraj 16 31 10 1 5 34-20 5 1 2 20-9 5 0 3 14-11
5.  Czarni II Sosnowiec 16 25 8 1 7 30-27 4 1 3 16-11 4 0 4 14-16
6.  Wilki Wilcza 16 22 7 1 8 20-22 4 0 4 11-10 3 1 4 9-12
7.  UKS Gamów 16 12 4 0 12 10-33 3 0 5 7-14 1 0 7 3-19
8.  KKS II Zabrze 16 9 3 0 13 16-39 1 0 7 11-17 2 0 6 5-22
9.  Wisła Skoczów 16 3 1 0 15 8-74 1 0 7 4-30 0 0 8 4-44
Czarne II Świerklany zostały wycofane z rozgrywek po 7. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów. Ich wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Mitech II Żywiec    5-2 1-3 1-2 3-0 6-0 3-0* 3-0 10-0 
 2 Jaskółki Chorzów2-0     3-2 5-1 6-3 0-3* 3-0* 6-0 5-1 
 3 Polonia Tychy1-1 0-3     3-1 1-0 1-1 3-0 3-0 5-0 
 4 Polonia Poraj1-4 2-1 0-0     1-2 1-0 4-1 7-1 4-0 
 5 Czarni II Sosnowiec1-3 1-1 1-2 0-3*     2-1 3-0* 2-0 6-1 
 6 Wilki Wilcza0-2 1-2 0-1 2-1 4-1     2-1 0-1 2-1 
 7 UKS Gamów0-4 1-2 0-2 0-3 0-3 2-0     1-0 3-0* 
 8 KKS II Zabrze1-4 0-2 1-3 0-1 0-3 0-2 0-1     9-1 
 9 Wisła Skoczów0-6 1-8 1-7 0-2 1-2 0-2 1-0 0-3     

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

Polonia Tychy - Czarne II Świerklany
w pierwotnym terminie (28 września, 16:00) odwołany z powodu powołań do kadr wojewódzkich / goście zostali wycofani przed drugim terminem meczu (27 października)
Wilki Wilcza 2-1 Polonia Poraj 1 września, 17:00
UKS Gamów 1-0 KKS II Zabrze 1 września, 12:30
Jaskółki Chorzów 5-1 Wisła Skoczów 31 sierpnia, 13:00
Mitech II Żywiec 3-0 Czarni II Sosnowiec 31 sierpnia, 15:00
w Radziechowach

Kolejka 2 - 7-8 września

Czarne II Świerklany - Czarni II Sosnowiec 7 września, 14:30
było 0-7, anulowany
Wisła Skoczów 0-6 Mitech II Żywiec 29 września, 14:30
KKS II Zabrze 0-2 Jaskółki Chorzów 8 września, 14:00
Polonia Poraj 4-1 UKS Gamów 8 września, 12:00
Polonia Tychy 1-1 Wilki Wilcza 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Wilki Wilcza - Czarne II Świerklany 15 września, 17:00
goście zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
UKS Gamów 0-2 Polonia Tychy 1 października, 17:00
Jaskółki Chorzów 5-1 Polonia Poraj 15 września, 17:00
Mitech II Żywiec 3-0 KKS II Zabrze 14 września, 15:00
w Wieprzu
Czarni II Sosnowiec 6-1 Wisła Skoczów 26 października, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Czarne II Świerklany - Wisła Skoczów 10 października, 16:30
w pierwotnym terminie (22 września, 17:00) odwołany, w drugim terminie nie odbył się, później anulowany
KKS II Zabrze 0-3 Czarni II Sosnowiec 22 września, 16:00
Polonia Poraj 1-4 Mitech II Żywiec 22 września, 11:00
Polonia Tychy 0-3 Jaskółki Chorzów 22 września, 15:30
Wilki Wilcza 2-1 UKS Gamów 22 września, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 października

UKS Gamów - Czarne II Świerklany 5 października, 14:00
goście nie przyjechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Jaskółki Chorzów 0-3 Wilki Wilcza 6 października, 16:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Mitech II Żywiec 1-3 Polonia Tychy 5 października, 11:00
w Wieprzu
Czarni II Sosnowiec 0-3 Polonia Poraj 6 października, 11:00
(wo)
na boisku 7-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wisła Skoczów 0-3 KKS II Zabrze 6 października, 16:00

Kolejka 6 - 12-13 października

Czarne II Świerklany - KKS II Zabrze 12 października, 15:30
gospodynie zrezygnowały z gry, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Polonia Poraj 4-0 Wisła Skoczów 12 października, 15:30
Polonia Tychy 1-0 Czarni II Sosnowiec 13 października, 15:00
na boisku Czułowianki
Wilki Wilcza 0-2 Mitech II Żywiec 13 października, 15:30
UKS Gamów 1-2 Jaskółki Chorzów 12 października, 14:00

Kolejka 7 - 19-20 października

Jaskółki Chorzów - Czarne II Świerklany 20 października, 14:30
mecz się nie odbył
Mitech II Żywiec 3-0 UKS Gamów 20 października, 14:30
(wo)
w Wieprzu / goście nie dojechali
Czarni II Sosnowiec 2-1 Wilki Wilcza 20 października, 11:00
Wisła Skoczów 1-7 Polonia Tychy 20 października, 15:00
KKS II Zabrze 0-1 Polonia Poraj 19 października, 15:00

Kolejka 8 - 2-3 listopada

Pauza: Polonia Poraj.
 
Polonia Tychy 3-0 KKS II Zabrze 3 listopada, 17:00
na stadionie przy ul. Sikorskiego / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Wilki Wilcza 2-1 Wisła Skoczów 3 listopada, 13:30
UKS Gamów 0-3 Czarni II Sosnowiec 28 września, 14:00
Jaskółki Chorzów 2-0 Mitech II Żywiec 17 listopada, 13:30

Kolejka 9 - 9-10 listopada

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
Czarni II Sosnowiec 1-1 Jaskółki Chorzów 9 listopada, 11:00
Wisła Skoczów 1-0 UKS Gamów 10 listopada, 13:30
KKS II Zabrze 0-2 Wilki Wilcza 9 listopada, 13:30
Polonia Poraj 0-0 Polonia Tychy 27 października, 11:00
w pierwotnym terminie (9 listopada) odwołany na wniosek gości

Kolejka 10 - 5-6 kwietnia

Pauza: Polonia Tychy.
 
Polonia Poraj 1-0 Wilki Wilcza 6 kwietnia, 12:00
KKS II Zabrze 0-1 UKS Gamów 6 kwietnia, 12:00
Wisła Skoczów 1-8 Jaskółki Chorzów 6 kwietnia, 15:00
Czarni II Sosnowiec 1-3 Mitech II Żywiec 5 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 19 kwietnia

Pauza: Czarni II Sosnowiec.
 
Mitech II Żywiec 10-0 Wisła Skoczów 12 kwietnia, 15:00
Jaskółki Chorzów 6-0 KKS II Zabrze 17 maja, 17:00
UKS Gamów 0-3 Polonia Poraj 19 kwietnia, 11:00
Wilki Wilcza 0-1 Polonia Tychy 19 kwietnia, 13:00
w Knurowie

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Pauza: Wilki Wilcza.
 
Polonia Tychy 3-0 UKS Gamów 18 maja, 15:00
Polonia Poraj 2-1 Jaskółki Chorzów 27 kwietnia, 12:00
KKS II Zabrze 1-4 Mitech II Żywiec 27 kwietnia, 16:30
w Toszku
Wisła Skoczów 1-2 Czarni II Sosnowiec 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 3-4 maja

Pauza: Wisła Skoczów.
 
Czarni II Sosnowiec 2-0 KKS II Zabrze 3 maja, 11:00
Mitech II Żywiec 1-2 Polonia Poraj 3 maja, 11:00
Jaskółki Chorzów 3-2 Polonia Tychy 4 maja, 16:00
UKS Gamów 2-0 Wilki Wilcza 4 maja, 12:00

Kolejka 14 - 10-11 maja

Pauza: UKS Gamów.
 
Wilki Wilcza 1-2 Jaskółki Chorzów 11 maja, 17:00
Polonia Tychy 1-1 Mitech II Żywiec 12 maja, 17:30
Polonia Poraj 1-2 Czarni II Sosnowiec 10 maja, 17:00
KKS II Zabrze 9-1 Wisła Skoczów 26 maja, 18:30
w Toszku

Kolejka 15 - 24-25 maja

Pauza: KKS II Zabrze.
 
Wisła Skoczów 0-2 Polonia Poraj 25 maja, 17:00
Czarni II Sosnowiec 1-2 Polonia Tychy 25 maja, 11:00
Mitech II Żywiec 6-0 Wilki Wilcza 25 maja, 16:00
w Wieprzu
Jaskółki Chorzów 3-0 UKS Gamów 25 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Jaskółki Chorzów.
 
UKS Gamów 0-4 Mitech II Żywiec 1 czerwca, 12:00
Wilki Wilcza 4-1 Czarni II Sosnowiec 1 czerwca, 17:00
Polonia Tychy 5-0 Wisła Skoczów 1 czerwca, 15:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Polonia Poraj 7-1 KKS II Zabrze 1 czerwca, 12:00

Kolejka 17 - 7-8 czerwca

Pauza: Polonia Poraj.
 
KKS II Zabrze 1-3 Polonia Tychy 4 czerwca, 18:00
Wisła Skoczów 0-2 Wilki Wilcza 7 czerwca, 19:00
Czarni II Sosnowiec 3-0 UKS Gamów 6 czerwca, 17:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Mitech II Żywiec 5-2 Jaskółki Chorzów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 14-15 czerwca

Pauza: Mitech II Żywiec.
 
Jaskółki Chorzów 6-3 Czarni II Sosnowiec 12 kwietnia, 9:00
UKS Gamów 3-0 Wisła Skoczów 14 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Wilki Wilcza 0-1 KKS II Zabrze 14 czerwca, 17:00
w Stanicy
Polonia Tychy 3-1 Polonia Poraj 14 czerwca, 10:00

II liga kobiet 2013/2014 (śląska)

III liga kobiet 2013/2014 (dolnośląska)
III liga kobiet 2013/2014 (opolska)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas