[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2013/2014, grupa: Żagań
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Tomaszowo 26 61 19 4 3 86-24 11 2 0 49-9 8 2 3 37-15
2.  Sparta Miodnica 26 58 18 4 4 82-34 9 2 2 34-13 9 2 2 48-21
3.  Pogrom Pożarów 26 55 17 4 5 100-46 9 2 2 61-21 8 2 3 39-25
4.  Kwisa Trzebów 26 52 16 4 6 75-38 7 3 3 39-19 9 1 3 36-19
5.  Beskid Bożnów 26 49 14 7 5 93-41 8 1 4 42-22 6 6 1 51-19
6.  Płomień Czerna 26 39 11 6 9 72-75 7 3 3 39-36 4 3 6 33-39
7.  Piast Wichów 26 38 10 8 8 63-56 5 5 3 33-30 5 3 5 30-26
8.  Czarni Drągowina 26 37 11 4 11 74-67 7 3 3 46-34 4 1 8 28-33
9.  Czarni Przybymierz 26 33 10 3 13 68-67 7 1 5 40-29 3 2 8 28-38
10.  Zorza Brzeźnica 26 27 8 3 15 53-69 5 1 7 29-32 3 2 8 24-37
11.  Czarni Chotków 26 25 7 4 15 56-76 4 3 6 27-34 3 1 9 29-42
12.  UKS Witków 26 23 7 2 17 73-107 3 1 9 42-55 4 1 8 31-52
13.  Raptus Dzikowice 26 19 5 4 17 38-81 4 2 7 19-27 1 2 10 19-54
14.  Victoria Siecieborzyce 26 1 0 1 25 23-175 0 0 13 12-83 0 1 12 11-92

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KP Tomaszowo    1-1 4-1 2-1 1-1 5-1 3-0* 2-1 8-0 4-1 4-1 5-0 2-1 8-0 
 2 Sparta Miodnica0-1     0-0 1-3 1-1 3-1 3-2 3-0 6-0 2-0 3-1 2-1 5-2 5-1 
 3 Pogrom Pożarów4-0 0-2     1-3 0-0 8-4 4-3 3-2 1-1 5-1 4-1 9-4 11-0 11-0 
 4 Kwisa Trzebów1-3 2-1 4-1     1-3 4-0 1-1 0-2 3-3 3-0 2-2 6-1 3-1 9-1 
 5 Beskid Bożnów3-2 2-3 1-2 1-6     1-1 2-1 9-2 2-1 2-0 2-1 2-3 4-0 11-0 
 6 Płomień Czerna2-1 2-4 1-6 2-2 2-7     2-1 4-2 5-4 3-2 6-1 4-4 2-2 4-0 
 7 Piast Wichów0-0 1-7 3-3 1-5 2-2 3-2     3-3 4-1 0-1 3-0 5-1 5-2 3-3 
 8 Czarni Drągowina0-6 2-0 2-5 6-1 2-2 6-2 3-3     4-2 1-1 5-3 3-5 4-2 8-2 
 9 Czarni Przybymierz0-3 1-4 2-6 2-1 3-1 2-3 2-3 2-1     6-4 3-0 5-3 0-0 12-0 
 10 Zorza Brzeźnica1-6 4-6 2-0 2-3 2-2 1-2 1-3 1-3 0-2     3-2 3-1 3-0 6-2 
 11 Czarni Chotków1-1 0-3 1-4 0-3 3-4 3-3 1-5 4-2 2-0 2-2     3-5 4-2 3-0 
 12 UKS Witków1-4 5-5 2-4 1-4 1-8 0-3 1-2 1-4 0-6 6-3 5-7     10-3 9-2 
 13 Raptus Dzikowice1-3 1-3 0-3 0-1 1-4 2-2 2-2 1-0 3-1 1-4 0-4 4-0     3-0 
 14 Victoria Siecieborzyce1-7 0-9 3-4 0-3 0-16 1-9 1-4 0-6 0-7 2-5 2-6 1-3 1-4     

Kolejka 1 - 17-18 sierpnia

Płomień Czerna 3-2 Zorza Brzeźnica 18 sierpnia, 17:00
Czarni Drągowina 8-2 Victoria Siecieborzyce 18 sierpnia, 17:00
Czarni Chotków 0-3 Sparta Miodnica 18 sierpnia, 14:00
Czarni Przybymierz 0-0 Raptus Dzikowice 17 sierpnia, 17:00
Kwisa Trzebów 4-1 Pogrom Pożarów 18 sierpnia, 14:00
KP Tomaszowo 3-0 Piast Wichów 21 sierpnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 18:00) odwołany na wniosek gości / goście nie dojechali
UKS Witków 1-8 Beskid Bożnów 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 13:00) odwołany

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Zorza Brzeźnica 2-2 Beskid Bożnów 25 sierpnia, 15:00
Piast Wichów 5-1 UKS Witków 25 sierpnia, 12:00
Pogrom Pożarów 4-0 KP Tomaszowo 25 sierpnia, 15:00
Raptus Dzikowice 0-1 Kwisa Trzebów 25 sierpnia, 14:00
Sparta Miodnica 6-0 Czarni Przybymierz 25 sierpnia, 12:00
Victoria Siecieborzyce 2-6 Czarni Chotków 25 sierpnia, 14:00
Płomień Czerna 4-2 Czarni Drągowina 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia-1 września

Czarni Drągowina 1-1 Zorza Brzeźnica 1 września, 17:00
Czarni Chotków 3-3 Płomień Czerna 1 września, 16:00
Czarni Przybymierz 12-0 Victoria Siecieborzyce 31 sierpnia, 17:00
Kwisa Trzebów 2-1 Sparta Miodnica 1 września, 14:00
KP Tomaszowo 2-1 Raptus Dzikowice 31 sierpnia, 17:00
UKS Witków 2-4 Pogrom Pożarów 1 września, 13:00
Beskid Bożnów 2-1 Piast Wichów 1 września, 14:00

Kolejka 4 - 7-8 września

Zorza Brzeźnica 1-3 Piast Wichów 8 września, 14:00
Pogrom Pożarów 0-0 Beskid Bożnów 8 września, 15:00
Raptus Dzikowice 4-0 UKS Witków 8 września, 14:00
Sparta Miodnica 0-1 KP Tomaszowo 7 września, 17:00
Victoria Siecieborzyce 0-3 Kwisa Trzebów 8 września, 17:00
Płomień Czerna 5-4 Czarni Przybymierz 8 września, 16:00
Czarni Drągowina 5-3 Czarni Chotków 8 września, 14:00

Kolejka 5 - 14-15 września

Czarni Chotków 2-2 Zorza Brzeźnica 15 września, 15:00
Czarni Przybymierz 2-1 Czarni Drągowina 14 września, 16:00
Kwisa Trzebów 4-0 Płomień Czerna 15 września, 17:00
KP Tomaszowo 8-0 Victoria Siecieborzyce 14 września, 16:00
UKS Witków 5-5 Sparta Miodnica
Beskid Bożnów 4-0 Raptus Dzikowice 14 września, 16:00
Piast Wichów 3-3 Pogrom Pożarów 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (15 września, 12:00) odwołany

Kolejka 6 - 21-22 września

Zorza Brzeźnica 2-0 Pogrom Pożarów 22 września, 13:00
Raptus Dzikowice 2-2 Piast Wichów 22 września, 14:00
Sparta Miodnica 1-1 Beskid Bożnów 22 września, 12:00
Victoria Siecieborzyce 1-3 UKS Witków 22 września, 13:00
Płomień Czerna 2-1 KP Tomaszowo 22 września, 16:00
Czarni Drągowina 6-1 Kwisa Trzebów 22 września, 16:00
Czarni Chotków 2-0 Czarni Przybymierz 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 28-29 września

Czarni Przybymierz 6-4 Zorza Brzeźnica 28 września, 16:00
Kwisa Trzebów 2-2 Czarni Chotków 29 września, 14:00
KP Tomaszowo 2-1 Czarni Drągowina 28 września, 16:00
UKS Witków 0-3 Płomień Czerna 29 września, 13:00
Beskid Bożnów 11-0 Victoria Siecieborzyce 29 września, 16:00
Piast Wichów 1-7 Sparta Miodnica 29 września, 12:00
Pogrom Pożarów 11-0 Raptus Dzikowice 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 5-6 października

Zorza Brzeźnica 3-0 Raptus Dzikowice 6 października, 15:00
Sparta Miodnica 0-0 Pogrom Pożarów 6 października, 12:00
Victoria Siecieborzyce 1-4 Piast Wichów 6 października, 13:00
Płomień Czerna 2-7 Beskid Bożnów 6 października, 15:00
Czarni Drągowina 3-5 UKS Witków 6 października, 14:00
Czarni Chotków 1-1 KP Tomaszowo 6 października, 13:00
Czarni Przybymierz 2-1 Kwisa Trzebów 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12-13 października

Kwisa Trzebów 3-0 Zorza Brzeźnica 13 października, 14:00
KP Tomaszowo 8-0 Czarni Przybymierz 12 października, 15:00
UKS Witków 5-7 Czarni Chotków 13 października, 13:00
Beskid Bożnów 9-2 Czarni Drągowina 12 października, 15:00
Piast Wichów 3-2 Płomień Czerna 13 października, 13:00
Pogrom Pożarów 11-0 Victoria Siecieborzyce 13 października, 12:00
Raptus Dzikowice 1-3 Sparta Miodnica 13 października, 14:00

Kolejka 10 - 19-20 października

Zorza Brzeźnica 4-6 Sparta Miodnica 20 października, 13:00
Victoria Siecieborzyce 1-4 Raptus Dzikowice 20 października, 16:00
Płomień Czerna 1-6 Pogrom Pożarów 20 października, 15:00
Czarni Drągowina 3-3 Piast Wichów 20 października, 13:00
Czarni Chotków 3-4 Beskid Bożnów 20 października, 13:00
Czarni Przybymierz 5-3 UKS Witków 20 października, 15:00
Kwisa Trzebów 1-3 KP Tomaszowo 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 26-27 października

KP Tomaszowo 4-1 Zorza Brzeźnica 26 października, 15:00
UKS Witków 1-4 Kwisa Trzebów 27 października, 12:00
Beskid Bożnów 2-1 Czarni Przybymierz 26 października, 15:00
w Jeleninie
Piast Wichów 3-0 Czarni Chotków 27 października, 12:00
Pogrom Pożarów 3-2 Czarni Drągowina 27 października, 15:00
Raptus Dzikowice 2-2 Płomień Czerna 27 października, 15:00
Sparta Miodnica 5-1 Victoria Siecieborzyce 27 października, 12:00

Kolejka 12 - 2-3 listopada

Zorza Brzeźnica 6-2 Victoria Siecieborzyce 3 listopada, 12:00
Płomień Czerna 2-4 Sparta Miodnica 3 listopada, 14:00
Czarni Drągowina 4-2 Raptus Dzikowice 3 listopada, 14:00
Czarni Chotków 1-4 Pogrom Pożarów 3 listopada, 15:00
Czarni Przybymierz 2-3 Piast Wichów 2 listopada, 14:00
Kwisa Trzebów 1-3 Beskid Bożnów 3 listopada, 14:00
KP Tomaszowo 5-0 UKS Witków 2 listopada, 15:00

Kolejka 13 - 9-10 listopada

UKS Witków 6-3 Zorza Brzeźnica 10 listopada, 13:00
Beskid Bożnów 3-2 KP Tomaszowo 10 listopada, 17:00
w Żaganiu
Piast Wichów 1-5 Kwisa Trzebów 10 listopada, 12:00
Pogrom Pożarów 1-1 Czarni Przybymierz 10 listopada, 14:00
Raptus Dzikowice 0-4 Czarni Chotków 10 listopada, 12:00
Sparta Miodnica 3-0 Czarni Drągowina 10 listopada, 12:00
Płomień Czerna 4-0 Victoria Siecieborzyce 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 22-23 marca

Zorza Brzeźnica 1-2 Płomień Czerna 23 marca, 14:00
Victoria Siecieborzyce 0-6 Czarni Drągowina 22 marca, 14:00
Sparta Miodnica 3-1 Czarni Chotków 22 marca, 15:00
Raptus Dzikowice 3-1 Czarni Przybymierz 23 marca, 14:00
Pogrom Pożarów 1-3 Kwisa Trzebów 23 marca, 14:00
Piast Wichów 0-0 KP Tomaszowo 23 marca, 13:00
Beskid Bożnów 2-3 UKS Witków 23 marca, 14:30

Kolejka 15 - 29-30 marca

Beskid Bożnów 2-0 Zorza Brzeźnica 29 marca, 15:00
UKS Witków 1-2 Piast Wichów 30 marca, 13:00
KP Tomaszowo 4-1 Pogrom Pożarów 29 marca, 15:00
Kwisa Trzebów 3-1 Raptus Dzikowice 30 marca, 14:00
Czarni Przybymierz 1-4 Sparta Miodnica 30 marca, 14:00
Czarni Chotków 3-0 Victoria Siecieborzyce 30 marca, 14:00
Czarni Drągowina 6-2 Płomień Czerna 30 marca, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 kwietnia

Zorza Brzeźnica 1-3 Czarni Drągowina 6 kwietnia, 14:30
Płomień Czerna 6-1 Czarni Chotków 6 kwietnia, 14:00
Victoria Siecieborzyce 0-7 Czarni Przybymierz 6 kwietnia, 14:00
Sparta Miodnica 1-3 Kwisa Trzebów 5 kwietnia, 16:00
Raptus Dzikowice 1-3 KP Tomaszowo 6 kwietnia, 15:00
Pogrom Pożarów 9-4 UKS Witków 6 kwietnia, 13:00
Piast Wichów 2-2 Beskid Bożnów 6 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Piast Wichów 0-1 Zorza Brzeźnica 13 kwietnia, 12:00
Beskid Bożnów 1-2 Pogrom Pożarów 12 kwietnia, 15:00
UKS Witków 10-3 Raptus Dzikowice 13 kwietnia, 13:00
KP Tomaszowo 1-1 Sparta Miodnica 12 kwietnia, 16:00
Kwisa Trzebów 9-1 Victoria Siecieborzyce 13 kwietnia, 14:00
Czarni Przybymierz 2-3 Płomień Czerna 13 kwietnia, 14:00
Czarni Chotków 4-2 Czarni Drągowina 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Zorza Brzeźnica 3-2 Czarni Chotków 27 kwietnia, 16:30
Czarni Drągowina 4-2 Czarni Przybymierz 27 kwietnia, 14:00
Płomień Czerna 2-2 Kwisa Trzebów 27 kwietnia, 16:00
Victoria Siecieborzyce 1-7 KP Tomaszowo 27 kwietnia, 15:00
Sparta Miodnica 2-1 UKS Witków 26 kwietnia, 17:00
Raptus Dzikowice 1-4 Beskid Bożnów 27 kwietnia, 16:00
Pogrom Pożarów 4-3 Piast Wichów 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pogrom Pożarów 5-1 Zorza Brzeźnica 4 maja, 17:00
Piast Wichów 5-2 Raptus Dzikowice 4 maja, 12:00
Beskid Bożnów 2-3 Sparta Miodnica 3 maja, 17:00
UKS Witków 9-2 Victoria Siecieborzyce 19 kwietnia, 16:00
KP Tomaszowo 5-1 Płomień Czerna 3 maja, 17:00
Kwisa Trzebów 0-2 Czarni Drągowina 4 maja, 14:00
Czarni Przybymierz 3-0 Czarni Chotków 4 maja, 14:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

Zorza Brzeźnica 0-2 Czarni Przybymierz 11 maja, 14:00
Czarni Chotków 0-3 Kwisa Trzebów 11 maja, 17:00
Czarni Drągowina 0-6 KP Tomaszowo 11 maja, 14:00
Płomień Czerna 4-4 UKS Witków 11 maja, 14:00
Victoria Siecieborzyce 0-16 Beskid Bożnów 11 maja, 14:00
Sparta Miodnica 3-2 Piast Wichów 10 maja, 17:00
Raptus Dzikowice 0-3 Pogrom Pożarów 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Raptus Dzikowice 1-4 Zorza Brzeźnica 18 maja, 16:00
Pogrom Pożarów 0-2 Sparta Miodnica 18 maja, 15:00
Piast Wichów 3-3 Victoria Siecieborzyce 18 maja, 12:00
Beskid Bożnów 1-1 Płomień Czerna 18 maja, 16:00
UKS Witków 1-4 Czarni Drągowina 16 marca, 13:00
KP Tomaszowo 4-1 Czarni Chotków 17 maja, 16:00
Kwisa Trzebów 3-3 Czarni Przybymierz 18 maja, 14:00

Kolejka 22 - 24-25 maja

Zorza Brzeźnica 2-3 Kwisa Trzebów 25 maja, 14:00
Czarni Przybymierz 0-3 KP Tomaszowo 24 maja, 17:00
Czarni Chotków 3-5 UKS Witków 25 maja, 14:00
Czarni Drągowina 2-2 Beskid Bożnów 25 maja, 14:00
Płomień Czerna 2-1 Piast Wichów 25 maja, 17:00
Victoria Siecieborzyce 3-4 Pogrom Pożarów 25 maja, 17:00
Sparta Miodnica 5-2 Raptus Dzikowice 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Sparta Miodnica 2-0 Zorza Brzeźnica 31 maja, 17:00
Raptus Dzikowice 3-0 Victoria Siecieborzyce 1 czerwca, 16:00
Pogrom Pożarów 8-4 Płomień Czerna 1 czerwca, 15:00
Piast Wichów 3-3 Czarni Drągowina 1 czerwca, 12:00
Beskid Bożnów 2-1 Czarni Chotków 1 czerwca, 16:00
UKS Witków 0-6 Czarni Przybymierz 1 czerwca, 13:00
KP Tomaszowo 2-1 Kwisa Trzebów 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Zorza Brzeźnica 1-6 KP Tomaszowo 8 czerwca, 14:00
Kwisa Trzebów 6-1 UKS Witków 8 czerwca, 14:00
Czarni Przybymierz 3-1 Beskid Bożnów 8 czerwca, 17:00
Czarni Chotków 1-5 Piast Wichów 8 czerwca, 14:00
Czarni Drągowina 2-5 Pogrom Pożarów 8 czerwca, 14:00
Płomień Czerna 2-2 Raptus Dzikowice 8 czerwca, 17:00
Victoria Siecieborzyce 0-9 Sparta Miodnica 7 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Victoria Siecieborzyce 2-5 Zorza Brzeźnica 15 czerwca, 17:00
Sparta Miodnica 3-1 Płomień Czerna 14 czerwca, 16:00
Raptus Dzikowice 1-0 Czarni Drągowina 15 czerwca, 17:00
Pogrom Pożarów 4-1 Czarni Chotków 15 czerwca, 17:00
Piast Wichów 4-1 Czarni Przybymierz 15 czerwca, 12:00
Beskid Bożnów 1-6 Kwisa Trzebów 15 czerwca, 17:00
UKS Witków 1-4 KP Tomaszowo 15 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Victoria Siecieborzyce 1-9 Płomień Czerna 19 czerwca, 17:00
Zorza Brzeźnica 3-1 UKS Witków 1 maja, 14:00
KP Tomaszowo 1-1 Beskid Bożnów 19 czerwca, 17:00
Kwisa Trzebów 1-1 Piast Wichów 19 czerwca, 14:00
Czarni Przybymierz 2-6 Pogrom Pożarów 19 czerwca, 15:00
Czarni Chotków 4-2 Raptus Dzikowice 19 czerwca, 17:00
Czarni Drągowina 2-0 Sparta Miodnica 19 czerwca, 14:00

Klasa A 2013/2014 (Zielona Góra III)

Klasa B 2013/2014 (Zielona Góra)
Klasa B 2013/2014 (Żary)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas