[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2013/2014, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Delta Miszewko Strzałkowskie 18 54 18 0 0 92-9 9 0 0 60-5 9 0 0 32-4
2.  Mazowia Słubice 18 38 12 2 4 49-27 7 1 1 31-11 5 1 3 18-16
3.  GKS Góra 18 33 11 0 7 56-38 6 0 3 31-15 5 0 4 25-23
4.  Olimpia Gozdowo 18 30 9 3 6 34-32 5 2 2 19-9 4 1 4 15-23
5.  FK Rybno 18 29 9 2 7 53-33 6 0 3 31-10 3 2 4 22-23
6.  Orkan Lelice 18 22 7 1 10 42-41 6 0 3 34-14 1 1 7 8-27
7.  Siedemdziesiątka Płock 18 14 4 2 12 22-71 2 2 5 14-20 2 0 7 8-51
8.  Relax Miszewo Murowane 18 9 3 0 15 23-76 1 0 8 13-31 2 0 7 10-45
9.  Bzura II Chodaków (Sochaczew) 18 19 6 1 11 23-41 3 1 5 15-18 3 0 6 8-23
 Amator II Maszewo 18 13 4 1 13 20-52 2 0 7 9-27 2 1 6 11-25
Amator II Maszewo i Bzura II Chodaków wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Delta Miszewko Strzałkowskie    3-0* 8-2 10-0 11-1 3-0 9-0 8-0 3-0* 5-2 
 2 Mazowia Słubice2-3     2-1 1-0 2-1 2-2 9-0 6-3 3-0* 4-1 
 3 GKS Góra0-3 2-5     4-0 2-5 4-1 5-1 8-0 3-0* 3-0* 
 4 Olimpia Gozdowo0-2 1-1 2-3     2-0 2-1 3-0 3-0 4-0 2-2 
 5 FK Rybno1-2 2-3 1-2 3-2     4-1 10-0 4-0 3-0* 3-0* 
 6 Orkan Lelice0-7 3-1 0-3* 2-3 2-0     9-0 12-0 3-0* 3-0* 
 7 Siedemdziesiątka Płock0-3 1-2 2-6 1-1 1-1 3-0*     4-1 2-4 0-2 
 8 Relax Miszewo Murowane1-6 0-3 1-6 2-3 0-5 1-2 6-1     0-1 2-4 
 9 Bzura II Chodaków (Sochaczew)0-3* 4-0 2-0 0-3* 3-3 6-0 0-3* 0-3*     *** 
 10 Amator II Maszewo0-3* 0-3* 5-2 0-3* 0-6 2-1 0-3* 0-3* 2-3     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 31 sierpnia-1 września

FK Rybno 4-0 Relax Miszewo Murowane 1 września, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 5-2 Amator II Maszewo 1 września, 11:00
w Wykowie
Orkan Lelice 3-1 Mazowia Słubice 1 września, 11:00
Olimpia Gozdowo 4-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 1 września, 11:00
GKS Góra 5-1 Siedemdziesiątka Płock 1 września, 11:00
w Staroźrebach

Kolejka 2 - 7-8 września

Relax Miszewo Murowane 6-1 Siedemdziesiątka Płock 8 września, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 2-0 GKS Góra 8 września, 11:00
Mazowia Słubice 1-0 Olimpia Gozdowo 8 września, 11:00
Amator II Maszewo 2-1 Orkan Lelice 8 września, 11:00
FK Rybno 1-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 8 września, 11:00

Kolejka 3 - 14-15 września

Delta Miszewko Strzałkowskie 8-0 Relax Miszewo Murowane 15 września, 11:00
w Wykowie
Orkan Lelice 2-0 FK Rybno 15 września, 11:00
Olimpia Gozdowo 2-2 Amator II Maszewo 15 września, 11:00
GKS Góra 2-5 Mazowia Słubice 15 września, 11:00
w Staroźrebach
Siedemdziesiątka Płock 2-4 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 15 września, 11:00

Kolejka 4 - 21-22 września

Relax Miszewo Murowane 0-1 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 22 września, 11:00
Mazowia Słubice 9-0 Siedemdziesiątka Płock 22 września, 11:00
Amator II Maszewo 5-2 GKS Góra 22 września, 11:00
FK Rybno 3-2 Olimpia Gozdowo 22 września, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-0 Orkan Lelice 22 września, 11:00
w Wykowie

Kolejka 5 - 28-29 września

Orkan Lelice 12-0 Relax Miszewo Murowane 29 września, 11:00
Olimpia Gozdowo 0-2 Delta Miszewko Strzałkowskie 29 września, 11:00
GKS Góra 2-5 FK Rybno 29 września, 11:00
w Staroźrebach
Siedemdziesiątka Płock 0-2 Amator II Maszewo 28 września, 16:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 4-0 Mazowia Słubice 29 września, 11:00

Kolejka 6 - 5-6 października

Relax Miszewo Murowane 0-3 Mazowia Słubice 6 października, 11:00
Amator II Maszewo 2-3 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 6 października, 11:00
FK Rybno 10-0 Siedemdziesiątka Płock 6 października, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 8-2 GKS Góra 6 października, 11:00
w Wykowie
Orkan Lelice 2-3 Olimpia Gozdowo 6 października, 11:00

Kolejka 7 - 12-13 października

Olimpia Gozdowo 3-0 Relax Miszewo Murowane 13 października, 11:00
GKS Góra 4-1 Orkan Lelice 13 października, 11:00
w Staroźrebach
Siedemdziesiątka Płock 0-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 13 października, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 3-3 FK Rybno 13 października, 11:00
Mazowia Słubice 4-1 Amator II Maszewo 13 października, 11:00

Kolejka 8 - 19-20 października

Relax Miszewo Murowane 2-4 Amator II Maszewo 20 października, 11:00
FK Rybno 2-3 Mazowia Słubice 20 października, 11:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew) 20 października, 11:00
(wo)
w Wykowie / goście nie dojechali
Orkan Lelice 9-0 Siedemdziesiątka Płock 20 października, 11:00
Olimpia Gozdowo 2-3 GKS Góra 20 października, 11:00

Kolejka 9 - 26-27 października

GKS Góra 8-0 Relax Miszewo Murowane 27 października, 11:00
w Staroźrebach
Siedemdziesiątka Płock 1-1 Olimpia Gozdowo 27 października, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 6-0 Orkan Lelice 27 października, 11:00
Mazowia Słubice 2-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 27 października, 11:00
Amator II Maszewo 0-6 FK Rybno 27 października, 11:00

Kolejka 10 - 27 kwietnia

Relax Miszewo Murowane 0-5 FK Rybno 27 kwietnia, 16:00
Amator II Maszewo 0-3 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Mazowia Słubice 2-2 Orkan Lelice 27 kwietnia, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 0-3 Olimpia Gozdowo
(wo)
Siedemdziesiątka Płock 2-6 GKS Góra 27 kwietnia, 15:00
w Staroźrebach

Kolejka 11 - 4 maja

Siedemdziesiątka Płock 4-1 Relax Miszewo Murowane 4 maja, 16:00
GKS Góra 3-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew)
(wo)
Olimpia Gozdowo 1-1 Mazowia Słubice 4 maja, 16:00
Orkan Lelice 3-0 Amator II Maszewo
(wo)
Delta Miszewko Strzałkowskie 11-1 FK Rybno 4 maja, 11:00
w Wykowie

Kolejka 12 - 11 maja

Relax Miszewo Murowane 1-6 Delta Miszewko Strzałkowskie 11 maja, 16:00
FK Rybno 4-1 Orkan Lelice 11 maja, 11:00
Amator II Maszewo 0-3 Olimpia Gozdowo
(wo)
Mazowia Słubice 2-1 GKS Góra 18 maja, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 0-3 Siedemdziesiątka Płock
(wo)

Kolejka 13 - 18 maja

Bzura II Chodaków (Sochaczew) 0-3 Relax Miszewo Murowane
(wo)
Siedemdziesiątka Płock 1-2 Mazowia Słubice 25 maja, 11:00
w Słubicach; Siedemdziesiątka gospodarzem
GKS Góra 3-0 Amator II Maszewo
(wo)
Olimpia Gozdowo 2-0 FK Rybno 18 maja, 16:00
Orkan Lelice 0-7 Delta Miszewko Strzałkowskie 18 maja, 11:00

Kolejka 14 - 25 maja

Relax Miszewo Murowane 1-2 Orkan Lelice 25 maja, 16:00
Delta Miszewko Strzałkowskie 10-0 Olimpia Gozdowo 25 maja, 11:00
FK Rybno 1-2 GKS Góra 25 maja, 11:00
Amator II Maszewo 0-3 Siedemdziesiątka Płock
(wo)
Mazowia Słubice 3-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew)
(wo)

Kolejka 15 - 1 czerwca

Mazowia Słubice 6-3 Relax Miszewo Murowane 1 czerwca, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) - Amator II Maszewo
(wo)
obustronny walkower
Siedemdziesiątka Płock 1-1 FK Rybno 1 czerwca, 16:00
GKS Góra 0-3 Delta Miszewko Strzałkowskie 30 maja, 18:00
w Staroźrebach
Olimpia Gozdowo 2-1 Orkan Lelice 1 czerwca, 16:00

Kolejka 16 - 8 czerwca

Relax Miszewo Murowane 2-3 Olimpia Gozdowo 8 czerwca, 16:00
Orkan Lelice 0-3 GKS Góra 8 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się
Delta Miszewko Strzałkowskie 9-0 Siedemdziesiątka Płock 8 czerwca, 11:00
w Wykowie
FK Rybno 3-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew)
(wo)
Amator II Maszewo 0-3 Mazowia Słubice
(wo)

Kolejka 17 - 15 czerwca

Amator II Maszewo 0-3 Relax Miszewo Murowane
(wo)
Mazowia Słubice 2-1 FK Rybno 8 czerwca, 11:00
Bzura II Chodaków (Sochaczew) 0-3 Delta Miszewko Strzałkowskie
(wo)
Siedemdziesiątka Płock 3-0 Orkan Lelice 15 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Góra 4-0 Olimpia Gozdowo 15 czerwca, 16:00
w Staroźrebach

REKLAMA

Kolejka 18 - 22 czerwca

Relax Miszewo Murowane 1-6 GKS Góra 22 czerwca, 16:00
Olimpia Gozdowo 3-0 Siedemdziesiątka Płock 22 czerwca, 16:00
Orkan Lelice 3-0 Bzura II Chodaków (Sochaczew)
(wo)
Delta Miszewko Strzałkowskie 3-0 Mazowia Słubice 22 czerwca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
FK Rybno 3-0 Amator II Maszewo
(wo)

Klasa A 2013/2014 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas