[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2013/2014, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 14 36 12 0 2 48-7 5 0 2 24-5 7 0 0 24-2
2.  Zagłębie Lubin 14 30 10 0 4 45-23 6 0 1 26-9 4 0 3 19-14
3.  Śląsk Wrocław 14 28 9 1 4 45-20 5 0 2 25-7 4 1 2 20-13
4.  UKP Zielona Góra 14 26 8 2 4 21-21 4 1 2 12-12 4 1 2 9-9
5.  MOSiR Jastrzębie Zdrój 14 20 6 2 6 24-26 4 0 3 15-9 2 2 3 9-17
6.  MKS Kluczbork 14 8 2 2 10 12-45 1 1 5 8-18 1 1 5 4-27 2 3 1 0 1 4-4
7.  MOSiR Opole 14 8 2 2 10 12-39 1 2 4 9-19 1 0 6 3-20 2 3 1 0 1 4-4
8.  Tęcza Krosno Odrzańskie 14 6 1 3 10 8-34 1 2 4 5-12 0 1 6 3-22

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Górnik Zabrze    1-2 0-1 4-1 5-1 5-0 6-0 3-0 
 2 Zagłębie Lubin2-3     6-3 3-1 3-2 3-0 5-0 4-0 
 3 Śląsk Wrocław0-3 3-1     0-2 8-1 8-0 3-0 3-0 
 4 UKP Zielona Góra0-5 2-4 3-2     0-0 4-0 1-0 2-1 
 5 MOSiR Jastrzębie Zdrój0-2 4-2 0-2 0-1     5-1 2-1 4-0 
 6 MKS Kluczbork0-5 1-5 2-2 0-1 0-3     1-2 4-0 
 7 MOSiR Opole0-3 2-1 2-8 1-1 0-1 2-3     2-2 
 8 Tęcza Krosno Odrzańskie0-3 1-4 0-2 1-2 1-1 0-0 2-0     

Kolejka 1 - 22-23 marca

Śląsk Wrocław 3-1 Zagłębie Lubin 22 marca, 11:00
Jakub Berkowicz 10, Mariusz Idzik 42, 75 - Dawid Pakulski ?
na Stadionie Lekkoatletycznym
Górnik Zabrze 6-0 MOSiR Opole 22 marca, 15:00
Brajan Kalbarczyk 23, 38, 68, Bartosz Bogacz 39, Michał Trąbka 55, 58
na stadionie Walki Makoszowy
MKS Kluczbork 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 23 marca, 11:00
Miłosz Reisch 12, 17, Kamil Nykiel 43, Daniel Słomka 80
MOSiR Jastrzębie Zdrój 0-1 UKP Zielona Góra 23 marca, 13:00
Mateusz Torbiczuk 33

Kolejka 2 - 29-30 marca

MOSiR Jastrzębie Zdrój 0-2 Śląsk Wrocław 30 marca, 13:00
Artur Łuczkiewicz 15, Maciej Majgier 35
UKP Zielona Góra 4-0 MKS Kluczbork 29 marca, 13:00
Mateusz Torbiczuk 30, Radosław Żebrowski 40, Przemysław Złamański 65, 75
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-3 Górnik Zabrze 29 marca, 15:00
Bartosz Pikul 28, Bartosz Bogacz 52, Dominik Konieczny 56
MOSiR Opole 2-1 Zagłębie Lubin 29 marca, 15:00
Piotr Stępień ?, Sebastian Jaroszyński ? - Paweł Żyra ?

Kolejka 3 - 5-6 kwietnia

Śląsk Wrocław 3-0 MOSiR Opole 5 kwietnia, 11:00
Mariusz Idzik ?, Artur Łuczkiewicz ?, Kamil Majgier ?
Zagłębie Lubin 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 kwietnia, 14:00
Paweł Żyra 5, Wojciech Błąd 18, 30, Mateusz Piotrowski 70
Górnik Zabrze 4-1 UKP Zielona Góra 5 kwietnia, 12:00
Michał Trąbka 60, Bartosz Bogacz 72, Bartosz Pikul 80 (k), 90 - Patryk Nidecki 71 (k)
na stadionie Walki Makoszowy
MKS Kluczbork 0-3 MOSiR Jastrzębie Zdrój 5 kwietnia, 11:00
Mateusz Badowski 4, Marcin Ryszka 12, Bartłomiej Lorenc 80

Kolejka 4 - 12-13 kwietnia

MKS Kluczbork 2-2 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 11:00
Kamil Nykiel 15, 40 - Maciej Pałaszewski 55, Artur Łuczkiewicz 67 (k)
MOSiR Jastrzębie Zdrój 0-2 Górnik Zabrze 12 kwietnia, 13:00
Bartosz Bogacz 19, Rafał Lewandowski 62
UKP Zielona Góra 2-4 Zagłębie Lubin 12 kwietnia, 13:00
Jakub Szrek 25, 64 - Paweł Żyra 15, Adrian Rejmak 25, 35, Mateusz Piotrowski 60
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-0 MOSiR Opole 12 kwietnia, 15:00
Bartosz Woźniak ?, Kamil Konopski ?

Kolejka 5 - 17 kwietnia

Śląsk Wrocław 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 17 kwietnia, 15:00
Jakub Berkowicz 2, Mariusz Idzik 20, Damian Kalarus 22
na boisku Kompleksu Naukowo-Dydaktycznego P-5 AWF
MOSiR Opole 1-1 UKP Zielona Góra 17 kwietnia, 16:00
nieznany 5 - Rafał Rogalski 15
Zagłębie Lubin 3-2 MOSiR Jastrzębie Zdrój 7 maja, 13:00
Paweł Bieliński 5, nieznany 75 (s), Mateusz Piotrowski 80 - Jakub Benek ?, Oskar Mazurkiewicz ? (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 13:00) odwołany
Górnik Zabrze 5-0 MKS Kluczbork 17 kwietnia, 16:00
Michał Chmurczyk 6, Michael Zuzel 29, Bartosz Pikul 53 (k), 64, Miłosz Turewicz 74
na stadionie Walki Makoszowy

Kolejka 6 - 26-27 kwietnia

Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 26 kwietnia, 12:00
Jakub Berkowicz 56
na stadionie Walki Makoszowy
MKS Kluczbork 1-5 Zagłębie Lubin 26 kwietnia, 11:00
nieznany ? - Mateusz Piotrowski ?, ?, Dawid Pakulski ?, Paweł Żyra ?, Damian Oko ?
MOSiR Jastrzębie Zdrój 2-1 MOSiR Opole 26 kwietnia, 16:00
nieznany ?, ? - Mateusz Ramus 72
UKP Zielona Góra 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 kwietnia, 13:00
Maciej Mazurkiewicz 55, Patryk Nidecki 73 - Bartosz Woźniak 53

Kolejka 7 - 30 kwietnia

Śląsk Wrocław 0-2 UKP Zielona Góra 30 kwietnia, 17:00
Patryk Nidecki 35, Patryk Lityński 58
na boisku Kompleksu Naukowo-Dydaktycznego P-5 AWF
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 MOSiR Jastrzębie Zdrój 30 kwietnia, 17:00
Hubert Babicz 67 - nieznany 8
MOSiR Opole 2-3 MKS Kluczbork 30 kwietnia, 17:00
Mateusz Ramus 34, Bartłomiej Kuźma 75 (k) - Kamil Nykiel 28, Kamil Babiarz 33, Patryk Skoczylas 68
Zagłębie Lubin 2-3 Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:00
Damian Zagórski 15, Mateusz Piotrowski 25 - Bartosz Pikul 15, 70, Michał Chmurczyk 20

Kolejka 8 - 3-4 maja

Zagłębie Lubin 6-3 Śląsk Wrocław 3 maja, 17:00
Paweł Bieliński 5, Mateusz Piotrowski 15, 35, Paweł Żyra 30, Krystian Kaczmarczyk 65, Jakub Obłój 75 - Maciej Pałaszewski 32, Damian Kalarus 51, Jakub Berkowicz 76
MOSiR Opole 0-3 Górnik Zabrze 3 maja, 17:00
Filip Robel 45, Michał Trąbka 46, Bartosz Pikul 76
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-0 MKS Kluczbork 3 maja, 17:00
UKP Zielona Góra 0-0 MOSiR Jastrzębie Zdrój 3 maja, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 maja

Śląsk Wrocław 8-1 MOSiR Jastrzębie Zdrój 10 maja, 15:00
Mariusz Idzik ?, ?, ?, ?, ?, Damian Kalarus ?, ?, Jakub Berkowicz ? - nieznany ?
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
MKS Kluczbork 0-1 UKP Zielona Góra 10 maja, 11:00
Patryk Lityński 25
Górnik Zabrze 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 10 maja, 15:00
Remigiusz Hojka 66, Bartosz Pikul 76 (k), Michał Trąbka 80
na stadionie Walki Makoszowy
Zagłębie Lubin 5-0 MOSiR Opole 10 maja, 13:00
Krystian Kaczmarczyk ?, ?, Dawid Pakulski ?, Adrian Nowacki ?, Dominik Jończy ?

Kolejka 10 - 17-18 maja

MOSiR Opole 2-8 Śląsk Wrocław 17 maja, 17:00
nieznany ?, ? - Mariusz Idzik ?, ?, ?, Miłosz Kubacki ?, Jakub Berkowicz ?, Maciej Pałaszewski ?, Maciej Idzik ?, Mateusz Garłowski ?
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-4 Zagłębie Lubin 17 maja, 17:00
Kacper Magdziak 59 - Łukasz Soszyński 3 (k), Adrian Nowacki 50, Jakub Obłój 52, Sebastian Bogiel 70
UKP Zielona Góra 0-5 Górnik Zabrze 18 maja, 12:00
Bartosz Pikul 23, 41, Michał Chmurczyk 58, Miłosz Turewicz 64, Krzysztof Kiklaisz 79
MOSiR Jastrzębie Zdrój 5-1 MKS Kluczbork 17 maja, 13:00

Kolejka 11 - 24-25 maja

Śląsk Wrocław 8-0 MKS Kluczbork 25 maja, 11:00
Mariusz Idzik ?, ?, ?, ?, ?, Maciej Majgier ?, Maciej Pałaszewski ?, Jakub Berkowicz ?
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Górnik Zabrze 5-1 MOSiR Jastrzębie Zdrój 24 maja, 12:00
Bartosz Pikul 9, Remigiusz Hojka 58, 70, Paweł Dryk 69, Bartosz Bogacz 80 - nieznany 78
na stadionie Walki Makoszowy
Zagłębie Lubin 3-1 UKP Zielona Góra 24 maja, 17:00
Krystian Kaczmarczyk ?, Dawid Pakulski ?, Jakub Obłój ? - Maciej Bartczak ?
MOSiR Opole 2-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 24 maja, 17:00
Sebastian Jaroszyński 21, Michał Grochowski 23 - Bartosz Woźniak ?, Hubert Babicz ?

Kolejka 12 - 31 maja-1 czerwca

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Śląsk Wrocław 31 maja, 17:00
Mariusz Idzik 62, Michał Babiec 76
UKP Zielona Góra 1-0 MOSiR Opole 31 maja, 17:00
Bartosz Migdałek 90
MOSiR Jastrzębie Zdrój 4-2 Zagłębie Lubin 1 czerwca, 13:00
MKS Kluczbork 0-5 Górnik Zabrze 31 maja, 11:00
Bartosz Pikul 6, Bartosz Bogacz 20, 63, Michał Trąbka 40, 73 (k)

Kolejka 13 - 4 czerwca

Śląsk Wrocław 0-3 Górnik Zabrze 4 czerwca, 17:00
Michał Chmurczyk 12, Bartosz Bogacz 16, Michał Trąbka 78
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 3-0 MKS Kluczbork 4 czerwca, 17:00
MOSiR Opole 0-1 MOSiR Jastrzębie Zdrój 4 czerwca, 17:00
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-2 UKP Zielona Góra 4 czerwca, 17:00
Damian Sadowski 79 - Maciej Mazurkiewicz 23, Radosław Żebrowski 66

Kolejka 14 - 7 czerwca

UKP Zielona Góra 3-2 Śląsk Wrocław 7 czerwca, 13:00
Maciej Bartczak 5, Jakub Szrek 20, 53 - nieznany 61, 72
MOSiR Jastrzębie Zdrój 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 czerwca, 13:00
Karol Dziki ?, ?, Oskar Mazurkiewicz ? (k), Paweł Gwóźdź ?
MKS Kluczbork 1-2 MOSiR Opole 7 czerwca, 13:00
Miłosz Reisch 77 - Sebastian Jaroszyński ?, Ignacy Kulczycki ?
Górnik Zabrze 1-2 Zagłębie Lubin 7 czerwca, 13:00
Bartosz Pikul 10 - Damian Maślej 60, Oskar Giziński 65

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2013/2014

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2013/2014 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2013/2014 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie))
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych 2013/2014 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas