[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2013/2014

1/16 finału - 1-2 lutego
(Losowanie - 8 stycznia 2014 - siedziba PZPN)

AZS UW Warszawa 1-10 Wisła Krakbet Kraków 1 lutego, 18:00
Zawbud Iława 1-2 AZS UG Gdańsk 1 lutego, 19:00
Podlasie Białystok 16-0 Red Devils Chojnice 2 lutego, 19:00
Słoneczny Stok Białystok 2-4 Elhurt Helios Białystok 2 lutego, 16:00
Mściwoj Kartuzy 5-4 Euromaster Głogów 2 lutego, 18:00
pd.
w Przodkowie
Red Dragons Pniewy 2-6 Gatta Zduńska Wola 31 stycznia, 19:00
FC Toruń 3-3 Pogoń 04 Szczecin 1 lutego, 16:15
pd. k. 3-4
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Budmax Przodkowo 10-4 Persa Old Profes Zielona Góra 2 lutego, 14:00
KS AZS UMCS Lublin 3-2 GKS Tychy 1 lutego, 19:00
BSF Bochnia 4-7 Clearex Chorzów 2 lutego, 16:00
pd.
Spar Rzeszów 3-9 Rekord Bielsko-Biała 2 lutego, 17:00
Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna 6-4 EBS Kielce 2 lutego, 15:00
Strzelec Gorzyczki 4-3 Remedium Pyskowice 2 lutego, 17:30
KP Łódź 3-3 AZS UŚ Katowice 2 lutego, 16:30
pd. k. 2-4
Berland OSiR Komprachcice 3-8 GAF-Jasna Gliwice 2 lutego, 18:00
Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław 4-7 Gwiazda Ruda Śląska 23 stycznia, 19:30

1/8 finału - 1-2 marca
(Losowanie - 8 stycznia 2014 - siedziba PZPN)

AZS UG Gdańsk 1-4 Wisła Krakbet Kraków 2 marca, 14:00
Łukasz Olszewski 40 - Roman Wachuła 5, Błażej Korczyński 21, Sebastian Wojciechowski 26, Piotr Morawski 33
w Przodkowie
Podlasie Białystok 2-3 Elhurt Helios Białystok 1 marca, 19:00
Rafał Weremczuk 7, Mateusz Kondraciuk 27 - Marcin Borowik 16, Tomasz Koniczek 32, Marcin Bochenek 37
Mściwoj Kartuzy 2-6 Gatta Zduńska Wola 2 marca, 19:00
Maciej Osłowski 19, Przemysław Kostuch 32 - Daniel Krawczyk 1, Krzysztof Adamski 8, Igor Sobalczyk 24, 37, Michał Szymczak 30, Michał Marciniak 38
w Przodkowie
Budmax Przodkowo 3-6 Pogoń 04 Szczecin 2 marca, 16:30
Jakub Hoffmann 13, 40, Mikołaj Kreft 14 - Marcin Mikołajewicz 4, 33, 38, Michał Kubik 12, Łukasz Tubacki 18, Mateusz Jakubiak 22
KS AZS UMCS Lublin 1-5 Clearex Chorzów 1 marca, 19:00
Łukasz Gromba 22 - Paweł Lesik 10, 21, Mariusz Seget 19, 40, Michał Tkacz 26
Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna 5-6 Rekord Bielsko-Biała 2 marca, 17:00
Sebastian Brocki 15, 17, 21, 28, Damian Skała 18 - Łukasz Mentel 6, Michał Bąba 13 (s), Wojciech Łysoń 13, 33, Radek Polášek 14, Tomasz Dura 24
Strzelec Gorzyczki 3-4 AZS UŚ Katowice 2 marca, 17:30
Adam Jachimowicz 12, Bartłomiej Sikorski 17, Robert Żbikowski 28 - Paweł Barański 14, Jędrzej Jasiński 16, Kamil Kmiecik 22, 30
GAF-Jasna Gliwice 6-3 Gwiazda Ruda Śląska 1 marca, 19:00
Przemysław Dewucki ?, 13, 20, 23, Dominik Śmiałkowski 6, Przemysław Kośmider 39 - Szymon Łuszczek 3, Mateusz Krzymiński 29, Ariel Piasecki 37

1/4 finału - 5-6 kwietnia, 3-4 maja
(Losowanie - 8 stycznia 2014 - siedziba PZPN)

Elhurt Helios Białystok 1-8 Wisła Krakbet Kraków 5 kwietnia, 18:00
Karol Domalewski 39 - Paweł Budniak 15, Sebastian Wojciechowski 19, 39, Daniel Lebiedziński 21, Adrian Pater 24, 24, Roman Wachuła 34, Adam Jonczyk 40
Gatta Zduńska Wola 1-1 Pogoń 04 Szczecin 5 kwietnia, 18:00
Marcin Olejniczak 40 - Ołeksandr Szamotij 19
Clearex Chorzów 3-0 Rekord Bielsko-Biała 6 kwietnia, 17:00
Michał Tkacz 27, Krzysztof Salisz 35, Daniel Wojtyna 40
GAF-Jasna Gliwice 2-0 AZS UŚ Katowice 6 kwietnia, 18:30
Denys Demyszew ?, Marcin Kiełpiński ?

Wisła Krakbet Kraków 12-2 Elhurt Helios Białystok 1 maja, 18:00
Adrian Pater 2, 14, 19, Ricardinho 5, 11, 31, Douglas I 13, Serhij Zadorożnij 16, 25, Marcin Czech 31, Daniel Lebiedziński 32, 34 - Przemysław Siuchno 29, Marcin Borowik 39
Rekord Bielsko-Biała 12-3 Clearex Chorzów 4 maja, 18:00
Michał Marek 3, 8, Paweł Machura 6, Tomasz Dura 17, 25, Wojciech Łysoń 17, Rafał Franz 22, Piotr Szymura 22, 33, Łukasz Mentel 32, Piotr Bubec 35, Radek Polášek 39 - Piotr Łopuch 13, Tomasz Lutecki 18, Michał Tkacz 30
AZS UŚ Katowice 1-1 GAF-Jasna Gliwice 4 maja, 18:00
Aleksander Kolmas 38 - Marcin Kiełpiński 17
Pogoń 04 Szczecin 3-5 Gatta Zduńska Wola 4 maja, 19:00
Ołeksandr Szamotij 31, Łukasz Tubacki 35, Marcin Mikołajewicz 37 - Marcin Olejniczak 6 (k), Mariusz Milewski 22, Igor Sobalczyk 31, Krzysztof Adamski 33, Michał Szymczak 40

1/2 finału - 17 maja

GAF-Jasna Gliwice 4-0 Rekord Bielsko-Biała 17 maja, 17:00
Denys Demyszew 10, Przemysław Dewucki 15, Maciej Mizgajski 38, Damian Rybitwa 40
w Gliwicach
Wisła Krakbet Kraków 7-1 Gatta Zduńska Wola 17 maja, 19:30
Douglas I 10, 20, 35, Serhij Zadorożnij 18, Daniel Lebiedziński 20, Adrian Pater 24, Roman Wachuła 36 - Igor Sobalczyk 39
w Gliwicach

Finał - 18 maja

GAF-Jasna Gliwice 2-6 Wisła Krakbet Kraków 18 maja, 17:00
Maciej Mizgajski 6, Denys Demyszew 35 - Douglas I 15, 36, 36, Roman Wachuła 22, Piotr Morawski 23, Marcin Czech 35
w Gliwicach

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas