[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27 lipca
Sokół Granowo, Wicher Brojce - wolny los

Orkan Rów - GKS II Golenice
Sparta Skalin - Gryf Kobylanka
Wicher Reptowo - Fagus Kołbacz
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Wiarus Szczecin
Orzeł Małkocin - Znicz Niedźwiedź
Grom Płonno - Błękitni Sarnik
Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica
Lech Stołeczna - Odra II Chojna
Jantar Dziwnów - Gryf II Kamień Pomorski
Orzeł Prusinowo - Piast Chociwel
Orzeł Mrzeżyno - Rega-Merida II Trzebiatów
Dragon Nowielice - Wybrzeże/Bałtyk Gostyń
Mechanik Piaski Wielkie - Iskra Golczewo
Pomorzanin Przybiernów - Radovia Radowo Małe
Iskra II Golczewo - Sowianka Sowno
Orkania/Vineta II Wolin - Fala/Flota II Międzyzdroje
Znicz Wysoka Kamieńska - Sarmata Dobra
Pionier Żarnowo 1-4 Masovia Maszewo
Dąbrovia II Chlebowo - Orzeł Pęzino
Orzeł Rożnowo Nowogardzkie 1-11 Dąb Dębice
lub 1-10
Gardominka Mechowo - Błękitni Trzygłów
Ina Ińsko - Sparta Węgorzyno
WODR Barzkowice - Jeziorak Załom (Szczecin)
Błękitni II Stargard Szczeciński - Świt Skolwin (Szczecin)
Victoria Szczecin - Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Piast Kolin - Unia Dolice
Pomorzanin Krąpiel - Dąbrovia Stara Dąbrowa
Jedność Przewłoki - Piast II Chociwel
Gwiazda Żalęcino - Sęp Brzesko
Strzelcy Pucice - Hutnik Szczecin
Leśnik Kliniska 0-4 Orzeł Łożnica
Czarni Czarnówko - Ogniwo Babinek
KP II Police - Bulk Cargo Port Szczecin
Czarni Lubanowo - Fedorowicz Dobra Szczecińska
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice
Błyskawica Kluki - Unia Swochowo
Orkan Dalewo - Zorza II Dobrzany
Gryf Nowielin - Łabędź Widuchowa
Zryw Góralice - Orzeł Trzcińsko Zdrój
GKS Golenice - Gryf Sulimierz
Sekwoja Brwice - Sparta Godków
Pomorzanin Cychry - Myśla Dargomyśl
Hetman Grzybno - Sokół Różańsko
Kłos Kamienny Jaz - Czcibor Cedynia
Orły Lubiechów Górny - Morzycko Moryń
Olimpia Troszyn - Chrobry/Dąb II Boleszkowice
Sokół Przyjezierze - Witniczanka Witnica
Grom Krajnik Dolny - Odrzanka Radziszewo
Santos Sarbinowo - Piast Piaseczno
Sparta Lubieniów - Świt Barnimie
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin
Pomorzanka Jarosławsko - Ina Nadarzyn
Mercury Nowogródek Pomorski - Koral Mostkowo
Zjednoczeni Zieleniewo - Drawa Drawno
Polonia Giżyn - Piast Karsko
SKL Jagów 2000 - Woda Rzecko
Korona Raduń - Sława Sławęcin
Wigor Piasecznik - Orkan Suchań
Klon Krzymów 4-1 Rosnowianka Rosnowo

II runda - 20 sierpnia
Ina Nadarzyn – wolny los

Orkan Rów - Pogoń II Barlinek
Sparta Skalin 0-7 Fagus Kołbacz
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) - Hutnik Szczecin
Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź
Grom Płonno 1-2 Sława Sławęcin
Bizon Cerkwica - Gryf Kamień Pomorski
Klon Krzymów 2-6 Odra II Chojna
Jantar Dziwnów - Fala/Flota II Międzyzdroje
Orzeł Prusinowo - Orkania/Vineta II Wolin
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-2 Światowid Łobez
Radovia Radowo Małe 9-0 Sparta Gryfice
Piast Kolin - Sarmata Dobra
Jedność Przewłoki 1-2 Sparta Węgorzyno
Dąb Dębice 2-5 Masovia Maszewo
Orzeł Pęzino - Kluczevia Stargard Szczeciński
Gardominka Mechowo - Polonia Płoty
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Jeziorak Załom (Szczecin) - Energetyk Gryfino
Iskra II Golczewo 1-3 Mewa Resko
Bryza Reńsko - Dąbrovia Stara Dąbrowa
Błyskawica Kluki - Gwiazda Żalęcino
Orzeł Łożnica 0-4 GKS Mierzyn
Grom Krajnik Dolny - Łabędź Widuchowa
Sparta Godków 3-2 Mieszko Mieszkowice
Pomorzanin Cychry 2-3 Olimpia Troszyn
Piast Piaseczno - Sokół Różańsko
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno
Rurzyca Nawodna - Iskra Banie
Ogniwo Babinek 3-2 Morzycko Moryń
Sokół Przyjezierze - Orzeł Trzcińsko Zdrój
Świt Barnimie 0-2 Remor Recz
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Sulimierz
Sokół Granowo - Mercury Nowogródek Pomorski
Polonia Giżyn 1-7 Kłos Pełczyce
w Sulimierzu
Drawa Drawno 1-6 Woda Rzecko
Wicher Brojce 5-0 Korona Stuchowo
KP II Police 1-0 Rybak Trzebież
Zorza II Dobrzany 4-0 Orkan Suchań
Świt Skolwin (Szczecin) 0-5 Stal Szczecin
Promień Mosty 0-1 Iskra Golczewo

III runda - 17 września
Orzeł Trzcińsko Zdrój - wolny los

Fagus Kołbacz - Energetyk Gryfino
Sława Sławęcin - Pogoń II Barlinek
Hutnik Szczecin - Stal Szczecin
Znicz Niedźwiedź - Fedorowicz Dobra Szczecińska
Fala/Flota II Międzyzdroje - Gryf Kamień Pomorski
Odra II Chojna - Iskra Banie
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno - Orkania/Vineta II Wolin
Wicher Brojce - Polonia Płoty
Dąb Dębice - Radovia Radowo Małe
Gwiazda Żalęcino - Kluczevia Stargard Szczeciński
Olimpia Troszyn - Sparta Godków
Sokół Różańsko - Dąb Dębno
Iskra Golczewo - Mewa Resko
Bryza Reńsko - Sparta Węgorzyno
KP II Police - GKS Mierzyn
Piast Kolin - Zorza II Dobrzany
Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa
Woda Rzecko - Remor Recz
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn
Mercury Nowogródek Pomorski - Kłos Pełczyce

IV runda - 15 października

Fagus Kołbacz 0-6 KP Police
Pomorzanin Zamęcin 2-3 Piast Choszczno 9 października
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-9 Odra Chojna
Odra II Chojna 0-4 Dąb Dębno
Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-6 Arkonia Szczecin
Wicher Brojce 1-4 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 8-0 Pomorzanin Nowogard
Dąb Dębice 0-2 Ina Goleniów
KP II Police 0-7 Victoria 95 Przecław
Woda Rzecko 1-2 Pogoń Barlinek
Pogoń II Barlinek 0-2 Kłos Pełczyce
Stal Szczecin 2-6 Pogoń II Szczecin
Olimpia Troszyn 2-3 Osadnik Myślibórz
Zorza II Dobrzany 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński
Fala II Międzyzdroje 1-5 Rega-Merida Trzebiatów
Sparta Węgorzyno 0-1 Mewa Resko
Łabędź Widuchowa 1-2 Sokół Pyrzyce

V runda - 2 listopada
Ina Goleniów - wolny los

Mewa Resko 2-1 Rega-Merida Trzebiatów
pd.
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Odra Chojna 4-3 Osadnik Myślibórz
pd.
dogrywka niepewna
Dąb Dębno 2-1 Pogoń Barlinek
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-2 Victoria 95 Przecław
Kłos Pełczyce 1-3 Piast Choszczno
Sokół Pyrzyce 1-6 Pogoń II Szczecin 29 października
KP Police 1-2 Arkonia Szczecin 29 października

VI runda - 29 lutego
Do gry przystępują III-ligowcy: Flota Świnoujście i Zorza Dobrzany.
Mewa Resko, Dąb Dębno, Odra Chojna, Victoria 95 Przecław, Piast Choszczno - wolny los

Arkonia Szczecin 3-0 Zorza Dobrzany
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-3 Flota Świnoujście
Pogoń II Szczecin 3-4 Ina Goleniów

1/4 finału - 7 marca

Mewa Resko 0-3 Dąb Dębno 29 lutego
Arkonia Szczecin 1-2 Odra Chojna
w Policach
Piast Choszczno 3-0 Flota Świnoujście
Victoria 95 Przecław 4-2 Ina Goleniów
w Policach

1/2 finału - 28 kwietnia

Dąb Dębno 2-1 Victoria 95 Przecław
Piast Choszczno 0-1 Odra Chojna

Finał - 19 maja

Dąb Dębno 2-3 Odra Chojna 19 maja, 17:00
w Dębnie

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas