[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2014/2015

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

ZVV Hovocubo 1966 8-0 Wrexham Futsal Club 26 sierpnia, 17:30
Dublin
EID Futsal 4-2 İstanbul Üniversitesi SK 26 sierpnia, 20:00
Dublin

Kolejka 2

İstanbul Üniversitesi SK 1-2 ZVV Hovocubo 1966 27 sierpnia, 17:30
Dublin
EID Futsal 9-2 Wrexham Futsal Club 27 sierpnia, 20:00
Dublin

Kolejka 3

Wrexham Futsal Club 2-8 İstanbul Üniversitesi SK 29 sierpnia, 17:30
Dublin
ZVV Hovocubo 1966 3-2 EID Futsal 29 sierpnia, 20:00
Dublin

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZVV Hovocubo 1966 3 9 3 0 0 13-3 2 0 0 11-2 1 0 0 2-1
2.  EID Futsal 3 6 2 0 1 15-7 2 0 0 13-4 0 0 1 2-3
3.  İstanbul Üniversitesi SK 3 3 1 0 2 11-8 0 0 1 1-2 1 0 1 10-6
4.  Wrexham Futsal Club 3 0 0 0 3 4-25 0 0 1 2-8 0 0 2 2-17

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

MNK Orlić (Sarajewo) 7-1 Malmö City FC 27 sierpnia, 18:00
Sarajewo
Baku United FC 10-0 Gibraltar Scorpions FC 27 sierpnia, 20:30
Sarajewo

Kolejka 2

MNK Orlić (Sarajewo) 10-7 Gibraltar Scorpions FC 28 sierpnia, 18:00
Sarajewo
Malmö City FC 0-10 Baku United FC 28 sierpnia, 20:30
Sarajewo

Kolejka 3

Gibraltar Scorpions FC 4-4 Malmö City FC 30 sierpnia, 17:00
Sarajewo
Baku United FC 6-3 MNK Orlić (Sarajewo) 30 sierpnia, 19:30
Sarajewo

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baku United FC 3 9 3 0 0 26-3 2 0 0 16-3 1 0 0 10-0
2.  MNK Orlić (Sarajewo) 3 6 2 0 1 20-14 2 0 0 17-8 0 0 1 3-6
3.  Gibraltar Scorpions FC 3 1 0 1 2 11-24 0 1 0 4-4 0 0 2 7-20 1 1 0 1 0 4-4
4.  Malmö City FC 3 1 0 1 2 5-21 0 0 1 0-10 0 1 1 5-11 1 1 0 1 0 4-4

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

Rekord Bielsko-Biała 10-0 Perth Saltires 27 sierpnia, 19:30
Bielsko-Biała
Ilves FS 5-0 Lokomotyvas Radviliškis 27 sierpnia, 17:00
Bielsko-Biała

Kolejka 2

Rekord Bielsko-Biała 5-2 Lokomotyvas Radviliškis 28 sierpnia, 19:30
Bielsko-Biała
Perth Saltires 0-12 Ilves FS 28 sierpnia, 17:00
Bielsko-Biała

Kolejka 3

Lokomotyvas Radviliškis 10-2 Perth Saltires 30 sierpnia, 17:00
Bielsko-Biała
Ilves FS 1-2 Rekord Bielsko-Biała 30 sierpnia, 19:30
Bielsko-Biała

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 3 9 3 0 0 17-3 2 0 0 15-2 1 0 0 2-1
2.  Ilves FS 3 6 2 0 1 18-2 1 0 1 6-2 1 0 0 12-0
3.  Lokomotyvas Radviliškis 3 3 1 0 2 12-12 1 0 0 10-2 0 0 2 2-10
4.  Perth Saltires 3 0 0 0 3 2-32 0 0 1 0-12 0 0 2 2-20

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

Nafi Stuttgart 3-4 Flamurtari Vlorë 27 sierpnia, 16:00
Nikozja
APÓEL (Nikozja) 5-3 FC Anži Tallin 27 sierpnia, 18:30
Nikozja

Kolejka 2

FC Anži Tallin 6-2 Nafi Stuttgart 28 sierpnia, 16:00
Nikozja
APÓEL (Nikozja) 9-1 Flamurtari Vlorë 28 sierpnia, 18:30
Nikozja

Kolejka 3

Flamurtari Vlorë 3-3 FC Anži Tallin 30 sierpnia, 16:00
Nikozja
Nafi Stuttgart 1-10 APÓEL (Nikozja) 30 sierpnia, 18:30
Nikozja

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  APÓEL (Nikozja) 3 9 3 0 0 24-5 2 0 0 14-4 1 0 0 10-1
2.  FC Anži Tallin 3 4 1 1 1 12-10 1 0 0 6-2 0 1 1 6-8 1 1 0 1 0 3-3
3.  Flamurtari Vlorë 3 4 1 1 1 8-15 0 1 0 3-3 1 0 1 5-12 1 1 0 1 0 3-3
4.  Nafi Stuttgart 3 0 0 0 3 6-20 0 0 2 4-14 0 0 1 2-6

Grupa E
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

Stolica Mińsk 2-1 Tal Grig Erewan 27 sierpnia, 18:30
Schwaz
FSC Schwaz 3-4 FC Encamp Dicoansa 27 sierpnia, 20:45
Schwaz

Kolejka 2

FC Encamp Dicoansa 1-7 Stolica Mińsk 28 sierpnia, 18:30
Schwaz
FSC Schwaz 4-10 Tal Grig Erewan 28 sierpnia, 20:45
Schwaz

Kolejka 3

Tal Grig Erewan 9-1 FC Encamp Dicoansa 30 sierpnia, 18:30
Schwaz
Stolica Mińsk 12-3 FSC Schwaz 30 sierpnia, 20:45
Schwaz

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stolica Mińsk 3 9 3 0 0 21-5 2 0 0 14-4 1 0 0 7-1
2.  Tal Grig Erewan 3 6 2 0 1 20-7 1 0 0 9-1 1 0 1 11-6
3.  FC Encamp Dicoansa 3 3 1 0 2 6-19 0 0 1 1-7 1 0 1 5-12
4.  FSC Schwaz 3 0 0 0 3 10-26 0 0 2 7-14 0 0 1 3-12

Grupa F
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

MNK Alumnus (Zagrzeb) 7-2 ZC Excess Futsal 27 sierpnia, 20:00
Zagrzeb

Kolejka 2

ZC Excess Futsal 5-3 København Futsal 28 sierpnia, 20:00
Zagrzeb

Kolejka 3

København Futsal 2-7 MNK Alumnus (Zagrzeb) 29 sierpnia, 20:00
Zagrzeb

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Alumnus (Zagrzeb) 2 6 2 0 0 14-4 1 0 0 7-2 1 0 0 7-2
2.  ZC Excess Futsal 2 3 1 0 1 7-10 1 0 0 5-3 0 0 1 2-7
3.  København Futsal 2 0 0 0 2 5-12 0 0 1 2-7 0 0 1 3-5

Grupa G
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

FK Agama (Podgorica) 4-1 ASA Ben Gurion 28 sierpnia, 21:00
Podgorica

Kolejka 2

ASA Ben Gurion 4-9 KMF Železarec (Skopje) 29 sierpnia, 21:00
Podgorica

Kolejka 3

KMF Železarec (Skopje) 4-1 FK Agama (Podgorica) 30 sierpnia, 21:00
Podgorica

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Železarec (Skopje) 2 6 2 0 0 13-5 1 0 0 4-1 1 0 0 9-4
2.  FK Agama (Podgorica) 2 3 1 0 1 5-5 1 0 0 4-1 0 0 1 1-4
3.  ASA Ben Gurion 2 0 0 0 2 5-13 0 0 1 4-9 0 0 1 1-4

Grupa H
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)

Grand Pro-Koktejłs Warna 2-2 Progress Chișinău 29 sierpnia, 19:00
Warna

Kolejka 2

Progress Chișinău 4-1 Uni Futsal Team Bulle 30 sierpnia, 19:00
Warna

Kolejka 3

Uni Futsal Team Bulle 1-8 Grand Pro-Koktejłs Warna 31 sierpnia, 19:00
Warna

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grand Pro-Koktejłs Warna 2 4 1 1 0 10-3 0 1 0 2-2 1 0 0 8-1 1 1 0 1 0 2-2
2.  Progress Chișinău 2 4 1 1 0 6-3 1 0 0 4-1 0 1 0 2-2 1 1 0 1 0 2-2
3.  Uni Futsal Team Bulle 2 0 0 0 2 2-12 0 0 1 1-8 0 0 1 1-4

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)
Z powodu napiętej sytuacji politycznej pomiędzy Rosją a Ukrainą przeprowadzono dodatkowe losowanie (8 sierpnia 2014, 14:00 - Nyon). W miejsce Łokomotywu Charków w grupie 3 (jej mecze odbędą się w Rosji) zagra Action 21 Charleroi. Ukraińcy zagrają zamiast Belgów w grupie 4.

Sporting Club de Paris 6-3 KMF Železarec (Skopje) 30 września, 17:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 3-2 Stolica Mińsk 30 września, 20:00
Chrudim

Kolejka 2

Stolica Mińsk 7-10 Sporting Club de Paris 1 października, 17:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 4-2 KMF Železarec (Skopje) 1 października, 20:00
Chrudim

Kolejka 3

KMF Železarec (Skopje) 3-6 Stolica Mińsk 3 października, 17:30
Chrudim
Sporting Club de Paris 6-4 FK Era-Pack Chrudim 3 października, 20:00
Chrudim

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Club de Paris 3 9 3 0 0 22-14 2 0 0 12-7 1 0 0 10-7
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 11-10 2 0 0 7-4 0 0 1 4-6
3.  Stolica Mińsk 3 3 1 0 2 15-16 0 0 1 7-10 1 0 1 8-6
4.  KMF Železarec (Skopje) 3 0 0 0 3 8-16 0 0 1 3-6 0 0 2 5-10

Grupa 2
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)
Z powodu napiętej sytuacji politycznej pomiędzy Rosją a Ukrainą przeprowadzono dodatkowe losowanie (8 sierpnia 2014, 14:00 - Nyon). W miejsce Łokomotywu Charków w grupie 3 (jej mecze odbędą się w Rosji) zagra Action 21 Charleroi. Ukraińcy zagrają zamiast Belgów w grupie 4.

Iberia 2000 Tbilisi 0-4 Rekord Bielsko-Biała 2 października, 16:30
Ryga
Nikars Ryga 4-1 Grand Pro-Koktejłs Warna 2 października, 19:00
Ryga

Kolejka 2

Grand Pro-Koktejłs Warna 4-0 Iberia 2000 Tbilisi 3 października, 16:30
Ryga
Nikars Ryga 3-1 Rekord Bielsko-Biała 3 października, 19:00
Ryga

Kolejka 3

Rekord Bielsko-Biała 0-2 Grand Pro-Koktejłs Warna 5 października, 12:00
Ryga
Iberia 2000 Tbilisi 1-0 Nikars Ryga 5 października, 15:00
Ryga

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nikars Ryga 3 6 2 0 1 7-3 2 0 0 7-2 0 0 1 0-1 1 3 1 0 0 4-1
2.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 6 2 0 1 7-4 1 0 0 4-0 1 0 1 3-4 1 0 0 0 1 1-4
3.  Rekord Bielsko-Biała 3 3 1 0 2 5-5 0 0 1 0-2 1 0 1 5-3 1 3 1 0 0 4-0
4.  Iberia 2000 Tbilisi 3 3 1 0 2 1-8 1 0 1 1-4 0 0 1 0-4 1 0 0 0 1 0-4

Grupa 3
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)
Z powodu napiętej sytuacji politycznej pomiędzy Rosją a Ukrainą przeprowadzono dodatkowe losowanie (8 sierpnia 2014, 14:00 - Nyon). W miejsce Łokomotywu Charków w grupie 3 (jej mecze odbędą się w Rosji) zagra Action 21 Charleroi. Ukraińcy zagrają zamiast Belgów w grupie 4.

Action 21 Charleroi 4-2 MNK Alumnus (Zagrzeb) 2 października, 15:00
Moskwa
Dina Moskwa 4-2 CIP Deva 2 października, 17:30
Moskwa

Kolejka 2

CIP Deva 2-3 Action 21 Charleroi 3 października, 15:00
Moskwa
Dina Moskwa 8-3 MNK Alumnus (Zagrzeb) 3 października, 17:30
Moskwa

Kolejka 3

MNK Alumnus (Zagrzeb) 2-4 CIP Deva 5 października, 12:00
Moskwa
Action 21 Charleroi 1-5 Dina Moskwa 5 października, 14:30
Moskwa

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dina Moskwa 3 9 3 0 0 17-6 2 0 0 12-5 1 0 0 5-1
2.  Action 21 Charleroi 3 6 2 0 1 8-9 1 0 1 5-7 1 0 0 3-2
3.  CIP Deva 3 3 1 0 2 8-9 0 0 1 2-3 1 0 1 6-6
4.  MNK Alumnus (Zagrzeb) 3 0 0 0 3 7-16 0 0 1 2-4 0 0 2 5-12

Grupa 4
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)
Z powodu napiętej sytuacji politycznej pomiędzy Rosją a Ukrainą przeprowadzono dodatkowe losowanie (8 sierpnia 2014, 14:00 - Nyon). W miejsce Łokomotywu Charków w grupie 3 (jej mecze odbędą się w Rosji) zagra Action 21 Charleroi. Ukraińcy zagrają zamiast Belgów w grupie 4.

Interviú Boomerang (Madryt) 5-0 ZVV Hovocubo 1966 2 października, 17:30
Nova Gorica
KMN Oplast Kobarid 1-6 Łokomotyw Charków 2 października, 20:00
Nova Gorica

Kolejka 2

Łokomotyw Charków 2-5 Interviú Boomerang (Madryt) 3 października, 17:30
Nova Gorica
KMN Oplast Kobarid 4-1 ZVV Hovocubo 1966 3 października, 20:00
Nova Gorica

Kolejka 3

ZVV Hovocubo 1966 0-5 Łokomotyw Charków 5 października, 14:00
Nova Gorica
Interviú Boomerang (Madryt) 6-2 KMN Oplast Kobarid 5 października, 16:30
Nova Gorica

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 16-4 2 0 0 11-2 1 0 0 5-2
2.  Łokomotyw Charków 3 6 2 0 1 13-6 0 0 1 2-5 2 0 0 11-1
3.  KMN Oplast Kobarid 3 3 1 0 2 7-13 1 0 1 5-7 0 0 1 2-6
4.  ZVV Hovocubo 1966 3 0 0 0 3 1-14 0 0 1 0-5 0 0 2 1-9

Grupa 5
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)
Z powodu napiętej sytuacji politycznej pomiędzy Rosją a Ukrainą przeprowadzono dodatkowe losowanie (8 sierpnia 2014, 14:00 - Nyon). W miejsce Łokomotywu Charków w grupie 3 (jej mecze odbędą się w Rosji) zagra Action 21 Charleroi. Ukraińcy zagrają zamiast Belgów w grupie 4.

Luparense Calcio a 5 2-6 Baku United FC 1 października, 18:00
Kragujevac
KMF Ekonomac (Kragujevac) 3-1 SFA Athína 90 1 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 2

SFA Athína 90 0-3 Luparense Calcio a 5 2 października, 18:00
Kragujevac
KMF Ekonomac (Kragujevac) 1-4 Baku United FC 2 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 3

Baku United FC 2-0 SFA Athína 90 4 października, 18:00
Kragujevac
Luparense Calcio a 5 2-3 KMF Ekonomac (Kragujevac) 4 października, 20:30
Kragujevac

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Baku United FC 3 9 3 0 0 12-3 1 0 0 2-0 2 0 0 10-3
2.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 6 2 0 1 7-7 1 0 1 4-5 1 0 0 3-2
3.  Luparense Calcio a 5 3 3 1 0 2 7-9 0 0 2 4-9 1 0 0 3-0
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 1-8 0 0 1 0-3 0 0 2 1-5

Grupa 6
 
Kolejka 1
(Losowanie - 3 lipca 2014, 14:00 - Nyon)
Z powodu napiętej sytuacji politycznej pomiędzy Rosją a Ukrainą przeprowadzono dodatkowe losowanie (8 sierpnia 2014, 14:00 - Nyon). W miejsce Łokomotywu Charków w grupie 3 (jej mecze odbędą się w Rosji) zagra Action 21 Charleroi. Ukraińcy zagrają zamiast Belgów w grupie 4.

Slov-Matic Fofo Bratysława 5-1 APÓEL (Nikozja) 2 października, 17:00
Berettyóújfalu
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3-2 Vegakameratene 2 października, 19:30
Berettyóújfalu

Kolejka 2

Vegakameratene 0-3 Slov-Matic Fofo Bratysława 3 października, 17:00
Berettyóújfalu
Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 2-3 APÓEL (Nikozja) 3 października, 19:30
Berettyóújfalu

Kolejka 3

APÓEL (Nikozja) 3-3 Vegakameratene 5 października, 14:00
Berettyóújfalu
Slov-Matic Fofo Bratysława 1-5 Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 5 października, 16:30
Berettyóújfalu

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3 6 2 0 1 10-6 1 0 1 5-5 1 0 0 5-1 1 3 1 0 0 5-1
2.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 6 2 0 1 9-6 1 0 1 6-6 1 0 0 3-0 1 0 0 0 1 1-5
3.  APÓEL (Nikozja) 3 4 1 1 1 7-10 0 1 0 3-3 1 0 1 4-7
4.  Vegakameratene 3 1 0 1 2 5-9 0 0 1 0-3 0 1 1 5-6

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1
(Losowanie - 17 października 2014. 14:00 - Nyon)

Interviú Boomerang (Madryt) 6-0 Grand Pro-Koktejłs Warna 20 listopada, 19:00
Odivelas
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5-3 Action 21 Charleroi 20 listopada, 21:30
Odivelas

Kolejka 2

Action 21 Charleroi 0-4 Interviú Boomerang (Madryt) 21 listopada, 19:00
Odivelas
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 8-2 Grand Pro-Koktejłs Warna 21 listopada, 21:30
Odivelas

Kolejka 3

Grand Pro-Koktejłs Warna 0-3 Action 21 Charleroi 23 listopada, 15:30
Odivelas
Interviú Boomerang (Madryt) 0-1 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 23 listopada, 18:00
Odivelas

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 9 3 0 0 14-5 2 0 0 13-5 1 0 0 1-0
2.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 6 2 0 1 10-1 1 0 1 6-1 1 0 0 4-0
3.  Action 21 Charleroi 3 3 1 0 2 6-9 0 0 1 0-4 1 0 1 6-5
4.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 0 0 0 3 2-17 0 0 1 0-3 0 0 2 2-14

Grupa B
 
Kolejka 1
(Losowanie - 17 października 2014. 14:00 - Nyon)

Araz Naxçıvan 3-4 Slov-Matic Fofo Bratysława 18 listopada, 15:30
Pardubice
FK Era-Pack Chrudim 0-3 Dina Moskwa 18 listopada, 18:00
Pardubice

Kolejka 2

Dina Moskwa 5-4 Araz Naxçıvan 19 listopada, 15:30
Pardubice
FK Era-Pack Chrudim 2-1 Slov-Matic Fofo Bratysława 19 listopada, 18:00
Pardubice

Kolejka 3

Slov-Matic Fofo Bratysława 1-4 Dina Moskwa 21 listopada, 15:30
Pardubice
Araz Naxçıvan 0-6 FK Era-Pack Chrudim 21 listopada, 18:00
Pardubice

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dina Moskwa 3 9 3 0 0 12-5 1 0 0 5-4 2 0 0 7-1
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 8-4 1 0 1 2-4 1 0 0 6-0
3.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 3 1 0 2 6-9 0 0 1 1-4 1 0 1 5-5
4.  Araz Naxçıvan 3 0 0 0 3 7-15 0 0 2 3-10 0 0 1 4-5

Grupa C
 
Kolejka 1
(Losowanie - 17 października 2014. 14:00 - Nyon)

KMF Ekonomac (Kragujevac) 1-4 Sporting Club de Paris 20 listopada, 13:00
Ałmaty
Kajrat Ałmaty 11-2 Nikars Ryga 20 listopada, 15:30
Ałmaty

Kolejka 2

Nikars Ryga 5-5 KMF Ekonomac (Kragujevac) 21 listopada, 13:00
Ałmaty
Kajrat Ałmaty 11-7 Sporting Club de Paris 21 listopada, 15:30
Ałmaty

Kolejka 3

Sporting Club de Paris 5-4 Nikars Ryga 23 listopada, 10:30
Ałmaty
KMF Ekonomac (Kragujevac) 3-6 Kajrat Ałmaty 23 listopada, 13:00
Ałmaty

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 28-12 2 0 0 22-9 1 0 0 6-3
2.  Sporting Club de Paris 3 6 2 0 1 16-16 1 0 0 5-4 1 0 1 11-12
3.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 1 0 1 2 9-15 0 0 2 4-10 0 1 0 5-5 1 1 0 1 0 5-5
4.  Nikars Ryga 3 1 0 1 2 11-21 0 1 0 5-5 0 0 2 6-16 1 1 0 1 0 5-5

Grupa D
 
Kolejka 1
(Losowanie - 17 października 2014. 14:00 - Nyon)

Łokomotyw Charków 2-1 Baku United FC 19 listopada, 18:45
Barcelona
FC Barcelona 4-1 Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 19 listopada, 21:00
Barcelona

Kolejka 2

Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 1-4 Łokomotyw Charków 20 listopada, 19:30
Barcelona
FC Barcelona 5-1 Baku United FC 20 listopada, 21:45
Barcelona

Kolejka 3

Baku United FC 6-0 Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 22 listopada, 11:00
Barcelona
Łokomotyw Charków 0-5 FC Barcelona 22 listopada, 13:15
Barcelona

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 3 9 3 0 0 14-2 2 0 0 9-2 1 0 0 5-0
2.  Łokomotyw Charków 3 6 2 0 1 6-7 1 0 1 2-6 1 0 0 4-1
3.  Baku United FC 3 3 1 0 2 8-7 1 0 0 6-0 0 0 2 2-7
4.  Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 3 0 0 0 3 2-14 0 0 1 1-4 0 0 2 1-10

1/2 finału - 24 kwietnia
(Losowanie - 8 lutego 2015, 21:45 - Lizbona)

Dina Moskwa 4-7 Kajrat Ałmaty 24 kwietnia, 20:00
pd.
Lizbona
FC Barcelona 5-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 24 kwietnia, 22:30
Lizbona

Mecz o 3. miejsce - 26 kwietnia

Dina Moskwa 3-8 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 26 kwietnia, 16:00
Lizbona

Finał - 26 kwietnia

Kajrat Ałmaty 3-2 FC Barcelona 26 kwietnia, 18:30
Lizbona

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas