[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Leszno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Pudliszki 26 60 19 3 4 94-40 10 2 1 51-15 9 1 3 43-25
2.  Awdaniec Pakosław 26 55 17 4 5 67-20 10 1 2 42-7 7 3 3 25-13
3.  GKS Krzemieniewo 26 54 17 3 6 67-31 10 1 2 37-12 7 2 4 30-19
4.  Wielkopolanka Szelejewo 26 47 15 2 9 65-45 9 0 4 41-18 6 2 5 24-27
5.  Tęcza/Osa Osieczna 26 44 13 5 8 58-43 7 3 3 31-18 6 2 5 27-25
6.  Korona Wilkowice 26 41 12 5 9 54-54 6 5 2 33-22 6 0 7 21-32
7.  Sokół Chwałkowo 26 37 11 4 11 52-41 6 3 4 27-17 5 1 7 25-24
8.  Pelikan Dębno Polskie 26 35 10 5 11 41-47 6 2 5 29-26 4 3 6 12-21 2 4 1 1 0 4-2
9.  Korona Piaski 26 35 10 5 11 45-43 7 2 4 23-18 3 3 7 22-25 2 1 0 1 1 2-4
10.  Sarnowianka Sarnowa 26 29 9 2 15 46-58 7 1 5 30-20 2 1 10 16-38
11.  Mas-Rol Spławie 26 26 8 2 16 38-68 7 2 4 26-21 1 0 12 12-47 2 3 1 0 1 4-4
12.  Sokół Włoszakowice 26 26 8 2 16 53-75 6 0 7 34-29 2 2 9 19-46 2 3 1 0 1 4-4
13.  Lew Pogorzela 26 25 6 7 13 32-62 5 3 5 18-25 1 4 8 14-37
14.  Kormoran Święciechowa 26 7 2 1 23 15-100 2 0 11 11-46 0 1 12 4-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Pudliszki    1-1 2-3 5-1 2-1 3-1 0-0 5-0 4-2 8-3 3-0 8-1 6-2 4-0 
 2 Awdaniec Pakosław1-2     0-1 1-1 4-1 3-0 2-0 4-0 1-0 3-0 6-1 5-0 7-0 5-1 
 3 GKS Krzemieniewo2-2 2-0     4-1 1-2 1-2 2-1 2-0 3-2 1-0 4-2 6-0 4-0 5-0 
 4 Wielkopolanka Szelejewo3-2 0-3 3-1     0-3 4-2 0-2 1-2 3-2 6-0 5-0 4-1 2-0 10-0 
 5 Tęcza/Osa Osieczna2-4 0-0 1-1 1-1     5-2 2-1 2-0 1-4 2-1 4-0 7-0 0-3 4-1 
 6 Korona Wilkowice3-7 2-1 1-2 4-2 2-2     3-1 1-1 4-1 1-1 2-1 2-2 1-1 7-0 
 7 Sokół Chwałkowo0-1 1-2 4-1 3-1 2-4 0-1     0-0 0-0 4-1 4-1 4-3 2-2 3-0 
 8 Pelikan Dębno Polskie2-5 1-2 0-0 2-3 3-2 4-2 3-2     3-1 2-4 3-1 1-3 1-1 4-0 
 9 Korona Piaski1-2 0-2 3-2 0-1 4-1 2-5 3-0 1-1     1-0 2-1 2-1 2-0 2-2 
 10 Sarnowianka Sarnowa5-1 0-2 0-3 1-3 0-1 3-2 5-4 0-2 1-1     8-0 2-0 2-1 3-0 
 11 Mas-Rol Spławie2-1 2-2 3-2 1-2 4-2 0-1 2-3 2-1 3-2 1-2     2-1 2-2 2-0 
 12 Sokół Włoszakowice2-6 2-3 1-4 4-2 1-3 7-1 0-2 0-2 1-3 3-0 3-2     6-1 4-0 
 13 Lew Pogorzela1-5 2-1 1-4 0-2 2-2 0-1 1-4 2-1 1-1 3-2 2-0 2-2     1-0 
 14 Kormoran Święciechowa1-5 0-6 0-6 1-4 0-3 0-1 1-5 1-2 0-3 3-2 1-3 1-5 2-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Awdaniec Pakosław 17 sierpnia, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 GKS Krzemieniewo 16 sierpnia, 18:00
Tęcza/Osa Osieczna 4-1 Kormoran Święciechowa 16 listopada, 13:00
Sokół Włoszakowice 1-3 Korona Piaski 16 sierpnia, 17:00
Pelikan Dębno Polskie 3-1 Mas-Rol Spławie 16 sierpnia, 16:00
Korona Wilkowice 3-1 Sokół Chwałkowo 17 sierpnia, 13:00
Lew Pogorzela 3-2 Sarnowianka Sarnowa 17 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Awdaniec Pakosław 6-1 Mas-Rol Spławie 24 sierpnia, 16:30
Lew Pogorzela 2-1 Pelikan Dębno Polskie 24 sierpnia, 12:00
Korona Piaski 3-0 Sokół Chwałkowo 23 sierpnia, 17:00
Kormoran Święciechowa 1-5 Sokół Włoszakowice 24 sierpnia, 11:30
GKS Krzemieniewo 1-2 Tęcza/Osa Osieczna 24 sierpnia, 15:00
w Pawłowicach
Zjednoczeni Pudliszki 5-1 Wielkopolanka Szelejewo 24 sierpnia, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 3-2 Korona Wilkowice 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Wielkopolanka Szelejewo 0-3 Awdaniec Pakosław 27 sierpnia, 18:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-4 Zjednoczeni Pudliszki 27 sierpnia, 18:00
Sokół Włoszakowice 1-4 GKS Krzemieniewo 27 sierpnia, 18:00
Sokół Chwałkowo 3-0 Kormoran Święciechowa 27 sierpnia, 18:00
Sarnowianka Sarnowa 1-1 Korona Piaski 27 sierpnia, 18:00
Pelikan Dębno Polskie 4-2 Korona Wilkowice 27 sierpnia, 18:00
Mas-Rol Spławie 2-2 Lew Pogorzela 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Awdaniec Pakosław 7-0 Lew Pogorzela 31 sierpnia, 16:00
Korona Wilkowice 2-1 Mas-Rol Spławie 30 sierpnia, 16:30
Korona Piaski 1-1 Pelikan Dębno Polskie 30 sierpnia, 17:00
Kormoran Święciechowa 3-2 Sarnowianka Sarnowa 31 sierpnia, 11:30
GKS Krzemieniewo 2-1 Sokół Chwałkowo 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Pudliszki 8-1 Sokół Włoszakowice 31 sierpnia, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-3 Tęcza/Osa Osieczna 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Tęcza/Osa Osieczna 0-0 Awdaniec Pakosław 6 września, 17:30
Sokół Włoszakowice 4-2 Wielkopolanka Szelejewo 6 września, 17:00
Sokół Chwałkowo 0-1 Zjednoczeni Pudliszki 7 września, 15:30
Sarnowianka Sarnowa 0-3 GKS Krzemieniewo 7 września, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 4-0 Kormoran Święciechowa 6 września, 16:00
Mas-Rol Spławie 3-2 Korona Piaski 7 września, 14:00
Lew Pogorzela 0-1 Korona Wilkowice 7 września, 12:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Awdaniec Pakosław 3-0 Korona Wilkowice 14 września, 15:00
Korona Piaski 2-0 Lew Pogorzela 13 września, 17:00
Kormoran Święciechowa 1-3 Mas-Rol Spławie 13 września, 17:00
GKS Krzemieniewo 2-0 Pelikan Dębno Polskie 14 września, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 8-3 Sarnowianka Sarnowa 14 września, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-2 Sokół Chwałkowo 13 września, 17:00
Tęcza/Osa Osieczna 7-0 Sokół Włoszakowice 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Sokół Włoszakowice 2-3 Awdaniec Pakosław 20 września, 16:30
Sokół Chwałkowo 2-4 Tęcza/Osa Osieczna 21 września, 15:30
Sarnowianka Sarnowa 1-3 Wielkopolanka Szelejewo 21 września, 15:30
Pelikan Dębno Polskie 2-5 Zjednoczeni Pudliszki 20 września, 16:00
Mas-Rol Spławie 3-2 GKS Krzemieniewo 21 września, 14:00
Lew Pogorzela 1-0 Kormoran Święciechowa 21 września, 12:00
Korona Wilkowice 4-1 Korona Piaski 20 września, 16:30

Kolejka 8 - 27-28 września

Awdaniec Pakosław 1-0 Korona Piaski 28 września, 15:00
Kormoran Święciechowa 0-1 Korona Wilkowice 28 września, 11:30
GKS Krzemieniewo 4-0 Lew Pogorzela 27 września, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 3-0 Mas-Rol Spławie 28 września, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-2 Pelikan Dębno Polskie 27 września, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-1 Sarnowianka Sarnowa 27 września, 16:30
Sokół Włoszakowice 0-2 Sokół Chwałkowo 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 września, 16:30) odwołany na wniosek gospodarzy

Kolejka 9 - 4-5 października

Sokół Chwałkowo 1-2 Awdaniec Pakosław 5 października, 15:30
Sarnowianka Sarnowa 2-0 Sokół Włoszakowice 5 października, 15:00
Pelikan Dębno Polskie 3-2 Tęcza/Osa Osieczna 4 października, 16:00
Mas-Rol Spławie 1-2 Wielkopolanka Szelejewo 5 października, 14:00
Lew Pogorzela 1-5 Zjednoczeni Pudliszki 5 października, 12:00
Korona Wilkowice 1-2 GKS Krzemieniewo 4 października, 16:30
Korona Piaski 2-2 Kormoran Święciechowa 4 października, 16:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Awdaniec Pakosław 5-1 Kormoran Święciechowa 12 października, 15:00
GKS Krzemieniewo 3-2 Korona Piaski 11 października, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 3-1 Korona Wilkowice 12 października, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-0 Lew Pogorzela 11 października, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 4-0 Mas-Rol Spławie 11 października, 15:00
Sokół Włoszakowice 0-2 Pelikan Dębno Polskie 12 października, 13:30
Sokół Chwałkowo 4-1 Sarnowianka Sarnowa 12 października, 15:30

Kolejka 11 - 18-19 października

Sarnowianka Sarnowa 0-2 Awdaniec Pakosław 19 października, 15:00
Pelikan Dębno Polskie 3-2 Sokół Chwałkowo 18 października, 15:00
Mas-Rol Spławie 2-1 Sokół Włoszakowice 19 października, 14:00
Lew Pogorzela 2-2 Tęcza/Osa Osieczna 19 października, 12:00
Korona Wilkowice 4-2 Wielkopolanka Szelejewo 18 października, 16:30
Korona Piaski 1-2 Zjednoczeni Pudliszki 18 października, 13:00
Kormoran Święciechowa 0-6 GKS Krzemieniewo 19 października, 11:30

Kolejka 12 - 25-26 października

Awdaniec Pakosław 0-1 GKS Krzemieniewo 26 października, 14:00
Zjednoczeni Pudliszki 4-0 Kormoran Święciechowa 26 października, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-2 Korona Piaski 25 października, 14:00
Tęcza/Osa Osieczna 5-2 Korona Wilkowice 25 października, 15:00
Sokół Włoszakowice 6-1 Lew Pogorzela 26 października, 13:30
Sokół Chwałkowo 4-1 Mas-Rol Spławie 26 października, 15:30
Sarnowianka Sarnowa 0-2 Pelikan Dębno Polskie 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pelikan Dębno Polskie 1-2 Awdaniec Pakosław 8 listopada, 14:00
Mas-Rol Spławie 1-2 Sarnowianka Sarnowa 9 listopada, 14:00
Lew Pogorzela 1-4 Sokół Chwałkowo 9 listopada, 12:00
Korona Wilkowice 2-2 Sokół Włoszakowice 8 listopada, 14:00
Korona Piaski 4-1 Tęcza/Osa Osieczna 8 listopada, 14:00
Kormoran Święciechowa 1-4 Wielkopolanka Szelejewo 9 listopada, 11:30
GKS Krzemieniewo 2-2 Zjednoczeni Pudliszki 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Sokół Chwałkowo 0-1 Korona Wilkowice 22 marca, 13:00
Sarnowianka Sarnowa 2-1 Lew Pogorzela 22 marca, 14:00
Awdaniec Pakosław 1-2 Zjednoczeni Pudliszki 22 marca, 15:00
GKS Krzemieniewo 4-1 Wielkopolanka Szelejewo 22 marca, 15:00
Kormoran Święciechowa 0-3 Tęcza/Osa Osieczna 22 marca, 11:30
Korona Piaski 2-1 Sokół Włoszakowice 21 marca, 15:00
Mas-Rol Spławie 2-1 Pelikan Dębno Polskie 22 marca, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Korona Wilkowice 1-1 Sarnowianka Sarnowa 28 marca, 15:00
Mas-Rol Spławie 2-2 Awdaniec Pakosław 29 marca, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 1-1 Lew Pogorzela 28 marca, 15:00
Sokół Chwałkowo 0-0 Korona Piaski 29 marca, 13:00
Sokół Włoszakowice 4-0 Kormoran Święciechowa 29 marca, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-1 GKS Krzemieniewo 28 marca, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-2 Zjednoczeni Pudliszki 28 marca, 14:00

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Awdaniec Pakosław 1-1 Wielkopolanka Szelejewo 4 kwietnia, 15:30
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Tęcza/Osa Osieczna 4 kwietnia, 14:00
GKS Krzemieniewo 6-0 Sokół Włoszakowice 4 kwietnia, 16:00
Kormoran Święciechowa 1-5 Sokół Chwałkowo 4 kwietnia, 17:00
Korona Piaski 1-0 Sarnowianka Sarnowa 4 kwietnia, 15:00
Korona Wilkowice 1-1 Pelikan Dębno Polskie 6 kwietnia, 12:00
Lew Pogorzela 2-0 Mas-Rol Spławie 4 kwietnia, 12:30

Kolejka 17 - 11-12 kwietnia

Lew Pogorzela 2-1 Awdaniec Pakosław 12 kwietnia, 12:30
Mas-Rol Spławie 0-1 Korona Wilkowice 12 kwietnia, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 3-1 Korona Piaski 11 kwietnia, 16:00
Sarnowianka Sarnowa 3-0 Kormoran Święciechowa 12 kwietnia, 15:00
Sokół Chwałkowo 4-1 GKS Krzemieniewo 12 kwietnia, 13:00
Sokół Włoszakowice 2-6 Zjednoczeni Pudliszki 11 kwietnia, 16:30
Tęcza/Osa Osieczna 1-1 Wielkopolanka Szelejewo 11 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Awdaniec Pakosław 4-1 Tęcza/Osa Osieczna 19 kwietnia, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 4-1 Sokół Włoszakowice 18 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 0-0 Sokół Chwałkowo 19 kwietnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-0 Sarnowianka Sarnowa 18 kwietnia, 16:00
Kormoran Święciechowa 1-2 Pelikan Dębno Polskie 19 kwietnia, 11:30
Korona Piaski 2-1 Mas-Rol Spławie 18 kwietnia, 16:00
Korona Wilkowice 1-1 Lew Pogorzela 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Korona Wilkowice 2-1 Awdaniec Pakosław 25 kwietnia, 16:00
Lew Pogorzela 1-1 Korona Piaski 26 kwietnia, 12:30
Mas-Rol Spławie 2-0 Kormoran Święciechowa 26 kwietnia, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 0-0 GKS Krzemieniewo 25 kwietnia, 16:00
Sarnowianka Sarnowa 5-1 Zjednoczeni Pudliszki 26 kwietnia, 15:00
Sokół Chwałkowo 3-1 Wielkopolanka Szelejewo 26 kwietnia, 13:00
Sokół Włoszakowice 1-3 Tęcza/Osa Osieczna 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 2-3 maja

Awdaniec Pakosław 5-0 Sokół Włoszakowice 1 maja, 17:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-1 Sokół Chwałkowo 1 maja, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 6-0 Sarnowianka Sarnowa 1 maja, 14:00
Zjednoczeni Pudliszki 5-0 Pelikan Dębno Polskie 1 maja, 11:00
GKS Krzemieniewo 4-2 Mas-Rol Spławie 1 maja, 15:00
Kormoran Święciechowa 2-1 Lew Pogorzela 3 maja, 11:30
Korona Piaski 2-5 Korona Wilkowice 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 maja

Korona Piaski 0-2 Awdaniec Pakosław 9 maja, 17:00
Korona Wilkowice 7-0 Kormoran Święciechowa 9 maja, 16:00
Lew Pogorzela 1-4 GKS Krzemieniewo 10 maja, 12:30
Mas-Rol Spławie 2-1 Zjednoczeni Pudliszki 10 maja, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 2-3 Wielkopolanka Szelejewo 9 maja, 16:00
Sarnowianka Sarnowa 0-1 Tęcza/Osa Osieczna 10 maja, 15:00
Sokół Chwałkowo 4-3 Sokół Włoszakowice 9 maja, 17:00

Kolejka 22 - 16-17 maja

Awdaniec Pakosław 2-0 Sokół Chwałkowo 16 maja, 16:00
Sokół Włoszakowice 3-0 Sarnowianka Sarnowa 17 maja, 16:00
Tęcza/Osa Osieczna 2-0 Pelikan Dębno Polskie 16 maja, 17:30
Wielkopolanka Szelejewo 5-0 Mas-Rol Spławie 16 maja, 16:00
Zjednoczeni Pudliszki 6-2 Lew Pogorzela 17 maja, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-2 Korona Wilkowice 16 maja, 16:00
Kormoran Święciechowa 0-3 Korona Piaski 17 maja, 11:30

Kolejka 23 - 23-24 maja

Kormoran Święciechowa 0-6 Awdaniec Pakosław 23 maja, 17:00
Korona Piaski 3-2 GKS Krzemieniewo 23 maja, 17:00
Korona Wilkowice 3-7 Zjednoczeni Pudliszki 13 maja, 18:00
Lew Pogorzela 0-2 Wielkopolanka Szelejewo 24 maja, 12:30
Mas-Rol Spławie 4-2 Tęcza/Osa Osieczna 24 maja, 14:00
Pelikan Dębno Polskie 1-3 Sokół Włoszakowice 22 maja, 18:00
Sarnowianka Sarnowa 5-4 Sokół Chwałkowo 23 maja, 15:00

Kolejka 24 - 27 maja

Awdaniec Pakosław 3-0 Sarnowianka Sarnowa 27 maja, 17:30
Sokół Chwałkowo 0-0 Pelikan Dębno Polskie 27 maja, 17:30
Sokół Włoszakowice 3-2 Mas-Rol Spławie 27 maja, 17:30
Tęcza/Osa Osieczna 0-3 Lew Pogorzela 28 maja, 18:00
Wielkopolanka Szelejewo 4-2 Korona Wilkowice 27 maja, 17:30
Zjednoczeni Pudliszki 4-2 Korona Piaski 27 maja, 17:30
GKS Krzemieniewo 5-0 Kormoran Święciechowa 27 maja, 17:30

Kolejka 25 - 31 maja

GKS Krzemieniewo 2-0 Awdaniec Pakosław 30 maja, 15:00
Kormoran Święciechowa 1-5 Zjednoczeni Pudliszki 31 maja, 15:00
Korona Piaski 0-1 Wielkopolanka Szelejewo 31 maja, 15:00
Korona Wilkowice 2-2 Tęcza/Osa Osieczna 31 maja, 15:00
Lew Pogorzela 2-2 Sokół Włoszakowice 30 maja, 16:00
Mas-Rol Spławie 2-3 Sokół Chwałkowo 31 maja, 15:00
Pelikan Dębno Polskie 2-4 Sarnowianka Sarnowa 31 maja, 15:00

Kolejka 26 - 7 czerwca

Awdaniec Pakosław 4-0 Pelikan Dębno Polskie 7 czerwca, 15:00
Sarnowianka Sarnowa 8-0 Mas-Rol Spławie 7 czerwca, 15:00
Sokół Chwałkowo 2-2 Lew Pogorzela 7 czerwca, 15:00
Sokół Włoszakowice 7-1 Korona Wilkowice 7 czerwca, 15:00
Tęcza/Osa Osieczna 1-4 Korona Piaski 7 czerwca, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 10-0 Kormoran Święciechowa 7 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Pudliszki 2-3 GKS Krzemieniewo 7 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)
Baraże o udział w klasie A (Leszno)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Leszno)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Leszno)

Klasa A 2014/2015 (Leszno II)

Klasa B 2014/2015 (Leszno I)
Klasa B 2014/2015 (Leszno II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas