[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2014/2015, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 30 79 26 1 3 81-13 13 1 1 46-4 13 0 2 35-9
2.  MKS Polonia Warszawa 30 60 20 0 10 65-36 11 0 4 39-16 9 0 6 26-20
3.  Cracovia 30 53 16 5 9 65-42 9 4 2 32-12 7 1 7 33-30
4.  Jagiellonia Białystok 30 52 15 7 8 54-29 10 2 3 29-8 5 5 5 25-21 2 3 1 0 1 4-3
5.  Wisła Kraków 30 52 16 4 10 53-43 10 1 4 30-17 6 3 6 23-26 2 3 1 0 1 3-4
6.  GKS Bełchatów 30 48 12 12 6 36-31 5 6 4 13-13 7 6 2 23-18
7.  Korona Kielce 30 43 12 7 11 49-39 9 3 3 30-13 3 4 8 19-26 2 3 1 0 1 4-3
8.  Motor Lublin 30 43 13 4 13 54-47 8 2 5 38-21 5 2 8 16-26 2 3 1 0 1 3-4
9.  Stal Mielec 30 41 12 5 13 43-38 6 3 6 21-20 6 2 7 22-18
10.  Stal Rzeszów 30 36 9 9 12 31-49 5 5 5 14-16 4 4 7 17-33
11.  ŁKS Łódź 30 35 11 2 17 41-65 4 1 10 21-40 7 1 7 20-25 2 2 0 2 0 2-2
12.  KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 30 35 8 11 11 35-36 6 5 4 25-18 2 6 7 10-18 2 2 0 2 0 2-2
13.  Olimpia Elbląg 30 27 8 3 19 28-65 6 1 8 20-23 2 2 11 8-42
14.  Stomil Olsztyn 30 25 6 7 17 41-70 4 3 8 29-41 2 4 9 12-29
15.  ŁKS 1926 Łomża 30 24 6 6 18 27-67 5 3 7 15-25 1 3 11 12-42
16.  Wisła Puławy 30 23 6 5 19 35-68 3 4 8 18-31 3 1 11 17-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    3-0 3-0 3-1 5-0 3-0 1-0 4-0 1-0 9-0 1-2 1-1 4-0 4-0 1-0 3-0 
 2 MKS Polonia Warszawa0-2     3-1 3-2 2-6 2-3 3-0 2-0 3-0 3-0 5-0 2-0 0-1 2-0 3-0 6-1 
 3 Cracovia0-2 0-1     1-1 3-2 1-1 1-0 3-0 4-1 2-1 2-0 1-1 7-0 2-0 2-2 3-0 
 4 Jagiellonia Białystok0-1 2-0 3-2     2-0 0-0 4-0 1-2 0-0 1-2 1-0 2-1 5-0 1-0 3-0 4-0 
 5 Wisła Kraków0-3 0-2 3-1 3-2     2-1 0-1 0-0 2-3 2-0 3-2 2-1 5-0 4-1 2-0 2-0 
 6 GKS Bełchatów1-4 1-4 2-1 1-1 0-0     2-0 0-1 2-0 2-0 0-2 0-0 0-0 0-0 0-0 2-0 
 7 Korona Kielce4-0 0-1 1-2 1-1 3-2 0-2     3-1 2-0 1-1 2-1 1-1 4-0 4-0 2-0 2-1 
 8 Motor Lublin0-1 3-4 2-2 3-2 0-2 2-2 2-1     0-1 6-1 1-2 2-0 4-1 5-0 5-1 3-1 
 9 Stal Mielec0-2 3-2 3-4 0-0 2-0 0-1 1-1 0-3     0-1 1-2 2-1 2-1 1-1 3-1 3-0 
 10 Stal Rzeszów0-3 0-2 1-0 0-2 0-0 1-1 3-1 3-1 0-0     0-2 0-0 3-0 2-1 1-1 0-2 
 11 ŁKS Łódź0-1 3-2 1-8 0-2 1-2 1-3 1-2 3-2 2-4 1-4     0-0 1-3 0-4 4-2 3-1 
 12 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski0-3 2-0 1-2 2-1 1-1 0-1 3-2 0-1 1-0 0-0 2-2     3-0 1-1 7-2 2-2 
 13 Olimpia Elbląg2-0 0-3 1-2 1-2 0-2 2-3 1-1 4-1 1-0 3-1 0-3 3-0     2-0 0-2 0-3 
 14 Stomil Olsztyn0-8 1-3 2-3 0-4 5-1 0-0 2-8 2-1 0-3 1-1 6-1 0-2 1-1     8-1 1-4 
 15 ŁKS 1926 Łomża0-2 1-0 3-1 1-2 1-2 2-2 1-1 1-1 0-5 0-3 1-0 0-1 1-0 0-3     3-2 
 16 Wisła Puławy2-3 1-2 1-4 2-2 1-3 2-3 1-1 0-2 0-5 2-2 0-1 2-1 2-1 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Legia Warszawa 3-0 GKS Bełchatów 9 sierpnia, 16:00 (150)
Sylwester Szymański 42, Eryk Więdłocha 66, Konrad Michalak 74
Wisła Kraków 3-2 Jagiellonia Białystok 10 sierpnia, 12:00
Oskar Wąsikowski 63, 67, Grzegorz Marszalik 76 - Emil Gajko 73, Przemysław Mystkowski 82
Korona Kielce 1-1 Stal Rzeszów 9 sierpnia, 13:00
Michał Mokrzycki 36 (k) - Michał Żebrakowski 16
na Stadionie Kusocińskiego
Motor Lublin 3-1 Wisła Puławy 10 sierpnia, 16:00
Marcin Michota 25, 61, Eryk Głaz 31 - Arkadiusz Drapsa 83
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Stomil Olsztyn 10 sierpnia, 14:00
Cezary Sobolewski 52, Mateusz Kostek 72 (k), Szymon Sokołowski 83
Olimpia Elbląg 1-0 Stal Mielec 9 sierpnia, 15:00
Kacper Lichołat 14
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Cracovia 10 sierpnia, 12:00
Kamil Bełczowski 45 - Krzysztof Szewczyk 47, 60
ŁKS Łódź 3-2 MKS Polonia Warszawa 9 sierpnia, 12:00
Łukasz Dynel 6, 8, Marcin Nawrocki 84 - Krzysztof Borowski 27 (s), Aleksander Giczela 63

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

GKS Bełchatów 1-4 MKS Polonia Warszawa 17 sierpnia, 15:00
Krystian Pałczyński 70 - Adrian Dylewski 22, 36, Kacper Banasiak 24 (s), Marcin Kluska 39
Cracovia 2-0 ŁKS Łódź 16 sierpnia, 12:00
Dawid Surma 76, Eryk Ceglarz 88
na boisku przy ul. Wielickiej
Stal Mielec 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia, 12:00
Piotr Chodziutko 10, Jakub Zięba 83 - Karol Rola 48
Stomil Olsztyn 1-1 Olimpia Elbląg 16 sierpnia, 17:00
Cezary Sobolewski 17 - Kamil Jarosiński 76
Wisła Puławy 1-0 ŁKS 1926 Łomża 18 sierpnia, 16:00
Adrian Popiołek 75 (k)
Stal Rzeszów 3-1 Motor Lublin 16 sierpnia, 13:00
Michał Żebrakowski 30, 78, Michał Karnas 81 - Krystian Brudz 55
Jagiellonia Białystok 4-0 Korona Kielce 16 sierpnia, 11:00
Przemysław Mystkowski 13, Karol Świderski 46, Łukasz Zińczuk 68 (k), Michał Domański 84
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa 5-0 Wisła Kraków 16 sierpnia, 16:00 (170)
Konrad Michalak 5, 53, Michał Trąbka 20, Kamil Anczewski 27, Eryk Więdłocha 73
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Wisła Kraków 2-1 GKS Bełchatów 24 sierpnia, 16:00
Grzegorz Kociołek 68, Grzegorz Marszalik 75 - Krystian Pałczyński 81
Korona Kielce 4-0 Legia Warszawa 23 sierpnia, 13:00
Adam Zawierucha 2, 30, 56, Piotr Pietrzyk 84
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 3-2 Jagiellonia Białystok 20 sierpnia, 16:00
Marcin Michota 42, Krystian Brudz 55, Kamil Wolski 59 - Emil Gajko 5, 17
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Stal Rzeszów 24 sierpnia, 14:00
Michał Żebrakowski 7, 40, 83
Olimpia Elbląg 0-3 Wisła Puławy 24 sierpnia, 15:00
Adrian Popiołek 22 (k), 90, Arkadiusz Drapsa 79
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Stomil Olsztyn 24 sierpnia, 12:00
Kamil Bełczowski 71 - Rafał Śledź 85
ŁKS Łódź 2-4 Stal Mielec 23 sierpnia, 14:00
Łukasz Dynel 20, 75 - Piotr Chodziutko 42, Przemysław Koszel 73, Patryk Tetlak 85, Damian Bożek 90
MKS Polonia Warszawa 3-1 Cracovia 24 sierpnia, 14:00
Sebastian Szewczyk 38, Filip Kowalczyk 42, Daniel Choroś 44 - Mateusz Wdowiak 37

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

GKS Bełchatów 2-1 Cracovia 31 sierpnia, 15:00
Krystian Pałczyński 29 (k), 78 - Damian Leśniak 88
Stal Mielec 3-2 MKS Polonia Warszawa 31 sierpnia, 12:00
Patryk Tetlak 31, Damian Bożek 40, Kamil Rokita 89 - Krystian Siatkowski 59, Bartosz Wybraniec 90
Stomil Olsztyn 6-1 ŁKS Łódź 30 sierpnia, 17:00
Mateusz Kostek 31 (k), 42 (k), Damian Zacheja 49, Rafał Śledź 70, Wiktor Biedrzycki 84 (k), 87 (k) - Łukasz Dynel 15
Wisła Puławy 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 31 sierpnia, 13:00
Łukasz Furga 84, Mateusz Pańko 89 - Patryk Świrk 35
Stal Rzeszów 3-0 Olimpia Elbląg 30 sierpnia, 13:00
Michał Żebrakowski 17, Andrzej Trubeha 23, Jakub Woźniak 89
Jagiellonia Białystok 3-0 ŁKS 1926 Łomża 1 września, 17:00
Damian Grabowski 44, Michał Dawidowicz 85, Emil Gajko 90
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa 4-0 Motor Lublin 30 sierpnia, 12:00 (100)
Konrad Michalak 58, 62, Arkadiusz Górka 72 (k), Eryk Więdłocha 84
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce 30 sierpnia, 15:00
Michał Mokrzycki 78

Kolejka 5 - 6-7 września

Korona Kielce 0-2 GKS Bełchatów 6 września, 13:00
Krystian Pałczyński 29 (k), 40
na Stadionie Kusocińskiego
Motor Lublin 0-2 Wisła Kraków 5 września, 15:00
Adrian Ryś 8, Mateusz Zając 20
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Legia Warszawa 24 września, 16:00
Sylwester Szymański 47, 55
w pierwotnym terminie (7 września, 14:00) odwołany z powodu wyjazdu piłkarzy na zgrupowania reprezentacji
Olimpia Elbląg 1-2 Jagiellonia Białystok 7 września, 14:00
Kamil Jarosiński 75 - Damian Grabowski 20, 55
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Stal Rzeszów 7 września, 12:00
ŁKS Łódź 3-1 Wisła Puławy 6 września, 12:00
Łukasz Dynel 36, 80, Przemysław Nawrocki 89 - Adrian Popiołek 52 (k)
MKS Polonia Warszawa 2-0 Stomil Olsztyn 5 września, 15:00
Marcin Kluska 48, Bartosz Wybraniec 68
na stadionie Junaka
Cracovia 4-1 Stal Mielec 12 listopada, 12:00
Marcin Szymczak 70, Eryk Ceglarz 71, Dawid Surma 75, Krzysztof Szewczyk 90 - Wojciech Byszewski 88
w pierwotnym terminie (6 września, 12:00) na boisku przy ul. Wielickiej odwołany z powodu nieprzygotowania boiska przez gospodarzy / w drugim terminie w Mielcu; Cracovia gospodarzem

Kolejka 6 - 13-14 września

GKS Bełchatów 2-0 Stal Mielec 14 września, 15:00
Kacper Banasiak 39, Maciej Łabędzki 82
Stomil Olsztyn 2-3 Cracovia 13 września, 11:00
Wiktor Biedrzycki 26, 32 (k) - Marcin Szymczak 67, 83, Dawid Surma 90
w Ostródzie
Wisła Puławy 1-2 MKS Polonia Warszawa 15 września, 14:00
Arkadiusz Drapsa 1 - Krystian Siatkowski 60, Krzysztof Możdżonek 87
Stal Rzeszów 0-2 ŁKS Łódź 14 września, 15:00
Przemysław Nawrocki 7, 17 (k)
Jagiellonia Białystok 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 13 września, 12:00
Karol Buzun 37 (k), Emil Łupiński 39 - Sebastian Wąs 86
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa 4-0 Olimpia Elbląg 13 września, 14:00 (75)
Arkadiusz Górka 30, 42, Kamil Anczewski 59, Eryk Więdłocha 79
Wisła Kraków 2-0 ŁKS 1926 Łomża 14 września, 16:30
Patryk Michniak 90, Grzegorz Marszalik 90 (k)
Korona Kielce 3-1 Motor Lublin 14 września, 13:00
Michał Mokrzycki 40, 56 (k), Damian Pietras 87 - Karol Niećko 83 (k)
na Stadionie Kusocińskiego

Kolejka 7 - 20-21 września

Motor Lublin 2-2 GKS Bełchatów 21 września, 16:00
Kamil Wolski 26, Krystian Brudz 77 - Albin Maciejewski 16, Krystian Pałczyński 24
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Korona Kielce 21 września, 11:00
Hubert Boroń 52 - Kamil Mech 90
Olimpia Elbląg 0-2 Wisła Kraków 21 września, 15:00
Patryk Michniak 61, Grzegorz Marszalik 87 (k)
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Legia Warszawa 21 września, 12:00
Kamil Anczewski 20, Filip Karbowy 22, Michał Suchanek 80
ŁKS Łódź 0-2 Jagiellonia Białystok 20 września, 12:00
Emil Gajko 14, 45
MKS Polonia Warszawa 3-0 Stal Rzeszów 22 września, 13:00
Krystian Siatkowski 8, 67, Grzegorz Janiszewski 88
na stadionie Junaka
Cracovia 3-0 Wisła Puławy 21 września, 15:00
Dawid Pawlusiński 37, Eryk Ceglarz 58, 89
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Stal Mielec 1-1 Stomil Olsztyn 20 września, 15:00
Grzegorz Płatek 44 - Dariusz Cekała 85
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 8 - 27-28 września

GKS Bełchatów 0-0 Stomil Olsztyn 28 września, 15:00
na bocznym boisku nr 3
Wisła Puławy 0-5 Stal Mielec 28 września, 13:00
Damian Bożek 25, Szymon Urbaniak 58, 66, 87, Przemysław Orzechowski 70
Stal Rzeszów 1-0 Cracovia 28 września, 12:00
Mateusz Górak 44
Jagiellonia Białystok 2-0 MKS Polonia Warszawa 27 września, 12:00
Emil Gajko 56, 75
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa 1-2 ŁKS Łódź 28 września, 18:00 (50)
Filip Karbowy 22 (k) - Dominik Bonikowski 17, Łukasz Dynel 47
Wisła Kraków 2-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 28 września, 15:00
Grzegorz Marszalik 45, Damian Mężyk 90 (s) - Karol Rola 15
Korona Kielce 4-0 Olimpia Elbląg 28 września, 12:00
Adam Zawierucha 22, 32, 89, Kamil Jasiak 73
na Stadionie Kusocińskiego
Motor Lublin 5-1 ŁKS 1926 Łomża 28 września, 16:00
Marcin Michota 17, 68, Krystian Brudz 53, 66, Jakub Bednara 73 - Konrad Kamienowski 82 (k)

Kolejka 9 - 4-5 października

ŁKS 1926 Łomża 2-2 GKS Bełchatów 5 października, 14:00
Dariusz Korytkowski 30, Michał Tarnowski 75 - Piotr Góralczyk 25, Krystian Pałczyński 80
Olimpia Elbląg 4-1 Motor Lublin 5 października, 15:00
Wojciech Klonowski 7, Michał Bartkowski 84 (k), Jakub Dzieżyc 90, Michał Maliszewski 90 (s) - Krystian Brudz 15
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Korona Kielce 5 października, 12:00
Kamil Wochniak 68, 75, Kamil Bełczowski 90 - Adam Zawierucha 32, 90
ŁKS Łódź 1-2 Wisła Kraków 4 października, 14:00
Łukasz Dynel 71 - Patryk Michniak 29, Mateusz Zając 90
MKS Polonia Warszawa 0-2 Legia Warszawa 5 października, 14:00
Robert Bartczak 11, Kamil Anczewski 15
na stadionie Junaka
Cracovia 1-1 Jagiellonia Białystok 5 października, 12:00
Dawid Surma 60 - Emil Gajko 80
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Stal Mielec 0-1 Stal Rzeszów 5 października, 14:00
Michał Karnas 55
Stomil Olsztyn 1-4 Wisła Puławy 4 października, 12:00
Cezary Sobolewski 46 - Łukasz Furga 15, Arkadiusz Drapsa 27, 80, Mateusz Pańko 33
w Olsztynku

Kolejka 10 - 11-12 października

GKS Bełchatów 2-0 Wisła Puławy 12 października, 15:00
Marcin Rakowski 6, Krystian Pałczyński 15
Stal Rzeszów 2-1 Stomil Olsztyn 11 października, 10:00
Patryk Rusin 65, Patryk Zieliński 83 - Wiktor Biedrzycki 45 (k)
Jagiellonia Białystok 0-0 Stal Mielec 11 października, 12:00
w Juchnowcu Dolnym
Legia Warszawa 3-0 Cracovia 12 października, 13:30 (120)
Michał Suchanek 3, Arkadiusz Górka 33 (k), Kamil Anczewski 75
Wisła Kraków 0-2 MKS Polonia Warszawa 11 października, 15:00
Krystian Siatkowski 65 (k), 87
Korona Kielce 2-1 ŁKS Łódź 11 października, 15:00
Dawid Kwiatek 31, Kamil Jasiak 60 - Adrian Ślęzak 3
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 2-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 12 października, 15:00
Kamil Wolski 43, Szymon Michoński 83
ŁKS 1926 Łomża 1-0 Olimpia Elbląg 12 października, 14:00
Dariusz Korytkowski 75

Kolejka 11 - 18-19 października

Olimpia Elbląg 2-3 GKS Bełchatów 19 października, 15:00
Konrad Kuciński 2, Michał Bartkowski 50 - Hubert Berłowski 17, Mateusz Orski 89, Krystian Pałczyński 90
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 7-2 ŁKS 1926 Łomża 19 października, 12:00
Kamil Wochniak 18, 43, Dominik Boguś 25, Krzysztof Świątek 29, Kamil Bełczowski 31, Damian Mężyk 81, 90 - Bartosz Sulkowski 45, Konrad Kamienowski 66
ŁKS Łódź 3-2 Motor Lublin 18 października, 12:00
Łukasz Dynel 12, 53, 80 - Rafał Burczaniuk 47, Krystian Brudz 72
MKS Polonia Warszawa 3-0 Korona Kielce 19 października, 14:00
Filip Kowalczyk 33, Grzegorz Janiszewski 35, 69
na stadionie Junaka
Cracovia 3-2 Wisła Kraków 19 października, 12:00
Dawid Surma 10, Bartosz Czarnecki 27, Hubert Król 53 - Grzegorz Marszalik 25, Adrian Wójcik 44
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Stal Mielec 0-2 Legia Warszawa 19 października, 12:00
Michał Trąbka 21, Michał Suchanek 37
Stomil Olsztyn 0-4 Jagiellonia Białystok 18 października, 12:00
Emil Gajko 25, 72, Karol Buzun 31 (k), 83
Wisła Puławy 2-2 Stal Rzeszów 19 października, 13:00
Adrian Popiołek 59, Damian Osiak 90 - Norbert Słaby 37, Jakub Sroka 78

Kolejka 12 - 25-26 października

GKS Bełchatów 2-0 Stal Rzeszów 26 października, 14:00
Hubert Berłowski 28, Piotr Góralczyk 75
Jagiellonia Białystok 4-0 Wisła Puławy 25 października, 12:00
Karol Buzun 57, Kacper Piechniak 62, Emil Gajko 80, Kacper Falon 90
Legia Warszawa 4-0 Stomil Olsztyn 26 października, 13:30
Arkadiusz Górka 13 (k), Filip Karbowy 59 (k), Konrad Michalak 72, Mateusz Leleno 90
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-3 Stal Mielec 26 października, 13:00
Adrian Wójcik 27, 58 - Kamil Wietecha 15, Szymon Urbaniak 42, Krystian Ryński 74
Korona Kielce 1-2 Cracovia 25 października, 12:00
Mateusz Kowalczyk 21 - Przemysław Czubek 52, Hubert Król 69
Motor Lublin 3-4 MKS Polonia Warszawa 26 października, 14:00
Krystian Brudz 15, Konrad Gąsiorowski 68, Kamil Wolski 74 - Filip Kowalczyk 21, Krzysztof Możdżonek 31, Sebastian Pindor 57, Sebastian Szewczyk 85
ŁKS 1926 Łomża 1-0 ŁKS Łódź 26 października, 14:00
Bartosz Sulkowski 65
Olimpia Elbląg 3-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 26 października, 14:00
Daniel Folusiewicz 19, Wojciech Klonowski 59, Michał Bartkowski 75

Kolejka 13 - 2 listopada

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 GKS Bełchatów 30 października, 13:00
Krystian Pałczyński 61
ŁKS Łódź 1-3 Olimpia Elbląg 2 listopada, 12:00
Jakub Olejniczak 37 - Michał Bartkowski 8, 14, Paweł Leszczyński 26
MKS Polonia Warszawa 3-0 ŁKS 1926 Łomża 2 listopada, 14:00
Krystian Siatkowski 37, Filip Kowalczyk 44, Adrian Dylewski 90
na stadionie Junaka
Cracovia 3-0 Motor Lublin 30 października, 13:00
Dawid Surma 40, Szymon Kiebzak 65, 78
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Stal Mielec 1-1 Korona Kielce 31 października, 12:00
Krystian Ryński 45 - Adam Zawierucha 45
Stomil Olsztyn 5-1 Wisła Kraków 31 października, 11:00
Dawid Chabko 2, Kamil Szlachta 23 (s), Patryk Rosoliński 24, 45, Mateusz Kostek 43 (k) - Arkadiusz Chlebowski 56
Wisła Puławy 2-3 Legia Warszawa 5 listopada, 15:10
Łukasz Furga 21, Rafał Cąkała 90 - Konrad Michalak 43, Arkadiusz Górka 76, Tomasz Nawotka 84
na bocznym boisku Stadionu MOSiR / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Stal Rzeszów 0-2 Jagiellonia Białystok 31 października, 13:00
Emil Gajko 14, Michał Domański 86
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 14 - 8-9 listopada

GKS Bełchatów 1-1 Jagiellonia Białystok 9 listopada, 14:00
Maciej Łabędzki 69 - Paweł Kaczmarczyk 41
Legia Warszawa 9-0 Stal Rzeszów 9 listopada, 14:00
Michał Trąbka 3, 41, Konrad Michalak 16, 40, Arkadiusz Górka 26, Wojciech Kochański 47, Sylwester Szymański 49, 90, Szymon Babiarz 75
w Sulejówku
Wisła Kraków 2-0 Wisła Puławy 9 listopada, 14:00
Adrian Ryś 83, 87
Korona Kielce 4-0 Stomil Olsztyn 9 listopada, 12:00
Adrian Uniat 50, 55, Kamil Makocki 63, Norbert Korcz 78
na Stadionie Kusocińskiego
Motor Lublin 0-1 Stal Mielec 9 listopada, 13:00
Jakub Zięba 46
ŁKS 1926 Łomża 3-1 Cracovia 9 listopada, 13:00
Dariusz Korytkowski 20, 61, Bartosz Sulkowski 55 - Mateusz Wdowiak 60
Olimpia Elbląg 0-3 MKS Polonia Warszawa 9 listopada, 13:00
Marcin Kluska 11, 49, 61
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 ŁKS Łódź 8 listopada, 13:00
Sebastian Wąs 21, Kamil Bełczowski 53 - Łukasz Dynel 40, 49

Kolejka 15 - 15-16 listopada

ŁKS Łódź 1-3 GKS Bełchatów 15 listopada, 12:00
Kamil Zawadowski 6 - Albin Maciejewski 67, Krystian Pałczyński 90, Paweł Majchrowski 90
MKS Polonia Warszawa 2-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 15 listopada, 13:00
Sebastian Pindor 62, Marcin Kluska 87
na stadionie Junaka
Cracovia 7-0 Olimpia Elbląg 15 listopada, 12:00
Dawid Pawlusiński 52, Szymon Kiebzak 57, Dawid Surma 70, 77, 89, Marcin Szymczak 87, Mateusz Wdowiak 90
w Wieliczce; na stadionie Górnika
Stal Mielec 3-1 ŁKS 1926 Łomża 16 listopada, 12:00 (100)
Jakub Zięba 13, Kamil Rokita 75, Patryk Tetlak 88 - Mateusz Walendziewski 89
Stomil Olsztyn 2-1 Motor Lublin 15 listopada, 13:00
Cezary Sobolewski 31, Dawid Chabko 85 - Krystian Brudz 27
Wisła Puławy 1-1 Korona Kielce 16 listopada, 13:00
Mateusz Pańko 72 - Adam Zawierucha 17
Stal Rzeszów 0-0 Wisła Kraków 16 listopada, 13:00
Jagiellonia Białystok 0-1 Legia Warszawa 19 listopada, 13:00
Tomasz Nawotka 8

Kolejka 16 - 22-23 listopada

GKS Bełchatów 1-4 Legia Warszawa 22 listopada, 13:00
Albin Maciejewski 17 - Grzegorz Tomasiewicz 22, Arkadiusz Górka 61, Filip Karbowy 65, 80
na bocznym boisku nr 2
Jagiellonia Białystok 2-0 Wisła Kraków 22 listopada, 12:00
Damian Grabowski 4, Kacper Falon 73
Stal Rzeszów 3-1 Korona Kielce 23 listopada, 13:00
Michał Żebrakowski 20, Michał Karnas 27, Przemysław Kudła 34 - Norbert Korcz 90
Wisła Puławy 0-2 Motor Lublin 23 listopada, 12:00
Jakub Bednara 79 (k), Kamil Wolski 86
Stomil Olsztyn 8-1 ŁKS 1926 Łomża 23 listopada, 13:00
Dawid Chabko 3, 11, 54, Wiktor Biedrzycki 25, 45, Łukasz Kundo 57, Cezary Sobolewski 61, Patryk Rosoliński 86 - Dariusz Korytkowski 34
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Stal Mielec 2-1 Olimpia Elbląg 22 listopada, 12:00 (100)
Jakub Zięba 75, Patryk Tetlak 89 - Kamil Jarosiński 87
Cracovia 1-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 22 listopada, 12:00
Eryk Ceglarz 30 - Kamil Wochniak 52
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 5-0 ŁKS Łódź 22 listopada, 13:00
Grzegorz Janiszewski 5, Marcin Kluska 15, 22, 25, 39
w Pruszkowie; na bocznym boisku stadionu MZOS

Kolejka 17 - 29-30 listopada

MKS Polonia Warszawa 2-3 GKS Bełchatów 29 listopada, 15:00
Piotr Stępniak 38, Sebastian Szewczyk 81 - Krystian Pałczyński 83, Hubert Berłowski 90, Albin Maciejewski 90
w Pruszkowie; na bocznym boisku stadionu MZOS
ŁKS Łódź 1-8 Cracovia 29 listopada, 12:00
Przemysław Nawrocki 87 - Eryk Ceglarz 17, 43, Mateusz Wdowiak 34, 57, 65, Krzysztof Szewczyk 59, 90, Damian Leśniak 80
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Stal Mielec 29 listopada, 12:00
Piotr Jedlikowski 5
Olimpia Elbląg 2-0 Stomil Olsztyn 30 listopada, 13:00
Dominik Pawłowski 37 (k), Rafał Maciążek 72 (k)
na boisku przy ul. Skrzydlatej
ŁKS 1926 Łomża 3-2 Wisła Puławy 30 listopada, 13:00
Dariusz Korytkowski 16, 86, Mateusz Walendziewski 78 - Adrian Popiołek 59, Jakub Szczodry 83
Motor Lublin 6-1 Stal Rzeszów 29 listopada, 12:00
Kamil Wolski 14, Jakub Bednara 27, 81, Maciej Muszyński 38, Bartosz Wawrzonek 45, Kacper Persona 88 - Andrzej Trubeha 74
Korona Kielce 1-1 Jagiellonia Białystok 30 listopada, 12:00
Maciej Załęcki 80 (k) - Emil Gajko 36
na boisku przy ul. Szczepaniaka
Wisła Kraków 0-3 Legia Warszawa 29 listopada, 12:00
Arkadiusz Górka 15, 81, Tomasz Nawotka 72

Kolejka 18 - 7-8 marca

GKS Bełchatów 0-0 Wisła Kraków 8 marca, 14:00
na bocznym boisku
Legia Warszawa 1-0 Korona Kielce 8 marca, 13:30
Robert Bartczak 45
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 1-2 Motor Lublin 8 marca, 12:00
Emil Gajko 82 - Marcin Michota 65, Szymon Kowalczyk 73
Stal Rzeszów 1-1 ŁKS 1926 Łomża 7 marca, 13:00
Patryk Rusin 55 - Konrad Kamienowski 71 (k)
Wisła Puławy 2-1 Olimpia Elbląg 8 marca, 12:00
Łukasz Furga 23, Damian Osiak 49 - Wojciech Klonowski 75
na bocznym boisku Stadionu MOSiR
Stomil Olsztyn 0-2 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 8 marca, 12:00
Damian Mężyk 26 (k), Sebastian Wąs 42
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Stal Mielec 1-2 ŁKS Łódź 8 marca, 15:00 (200)
Damian Bożek 52 - Krzysztof Borowski 66, Jan Sobociński 88
na stadionie Gryfa
Cracovia 0-1 MKS Polonia Warszawa 7 marca, 14:00
Przemysław Płacheta 53
na boisku przy ul. Wielickiej

Kolejka 19 - 14-15 marca

Cracovia 1-1 GKS Bełchatów 15 marca, 14:00
Krzysztof Szewczyk 47 - Marcin Piekarski 52 (s)
w Wieliczce
MKS Polonia Warszawa 3-0 Stal Mielec 15 marca, 16:30
Marcin Kluska 17, 40, Piotr Stępniak 30
na bocznym boisku stadionu KS Ursus
ŁKS Łódź 0-4 Stomil Olsztyn 14 marca, 14:00
Patryk Rosoliński 43, Dawid Chabko 60, 87, Cezary Sobolewski 76
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisła Puławy 15 marca, 12:00
Mateusz Madej 16, 35 - Adrian Popiołek 28 (k), 90 (k)
Olimpia Elbląg 3-1 Stal Rzeszów 15 marca, 14:00
Michał Bartkowski 44, 60, 72 - Andrzej Trubeha 79
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Jagiellonia Białystok 15 marca, 14:00
Marcin Świderski 43 - Karol Buzun 22, Dominik Prusaczyk 35
Motor Lublin 0-1 Legia Warszawa 15 marca, 12:00
Miłosz Kozak 42
na bocznym boisku Areny Lublin
Korona Kielce 3-2 Wisła Kraków 14 marca, 13:00
Piotr Poński 1, Adam Zawierucha 35, 84 - Adrian Wójcik 70, Patryk Michniak 83
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 20 - 21-22 marca

GKS Bełchatów 2-0 Korona Kielce 22 marca, 14:00
Albin Maciejewski 32, Michał Lewandowski 90
Wisła Kraków 0-0 Motor Lublin 22 marca, 14:00
Legia Warszawa 1-0 ŁKS 1926 Łomża 22 marca, 14:30 (60)
Mateusz Kaczyński 88 (s)
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 5-0 Olimpia Elbląg 21 marca, 15:00
Emil Łupiński 4, Karol Świderski 5, Karol Buzun 23, 23, 90
w Juchnowcu Dolnym
Stal Rzeszów 0-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 22 marca, 11:00
Wisła Puławy 0-1 ŁKS Łódź 22 marca, 12:00
Kamil Zawadowski 83
Stomil Olsztyn 1-3 MKS Polonia Warszawa 22 marca, 12:00
Dariusz Cekała 46 - Marcin Kluska 1, Piotr Stępniak 34, Daniel Choroś 90
Stal Mielec 3-4 Cracovia 22 marca, 12:00 (200)
Kamil Rokita 5, Jakub Zięba 62, Grzegorz Płatek 66 - Dawid Surma 10, 32, Eryk Ceglarz 34, Marcin Szymczak 89
na stadionie Gryfa

Kolejka 21 - 28-29 marca

Stal Mielec 0-1 GKS Bełchatów 28 marca, 15:00
Robert Dadok 62
na stadionie Gryfa
Cracovia 2-0 Stomil Olsztyn 29 marca, 12:00
Hubert Król 34, Damian Leśniak 90
na boisku przy ul. Wielickiej
MKS Polonia Warszawa 6-1 Wisła Puławy 29 marca, 12:00
Kacper Roszak-Kasza 17, Marcin Kluska 25, Mateusz Małek 55, Aleksander Giczela 63, 80, Jacek Bloch 70 - Adrian Popiołek 43
na bocznym boisku stadionu KS Ursus
ŁKS Łódź 1-4 Stal Rzeszów 29 marca, 14:00
Przemysław Nawrocki 8 - Andrzej Trubeha 19, 49, Patryk Rusin 41, Patryk Zieliński 64
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Jagiellonia Białystok 28 marca, 13:00
Damian Mężyk 18, 90 - Kacper Piechniak 7
Olimpia Elbląg 2-0 Legia Warszawa 29 marca, 15:00
Wojciech Klonowski 57, 86
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Wisła Kraków 29 marca, 12:00
Dariusz Korytkowski 80 - Jakub Janur 23, Oskar Wąsikowski 67
Motor Lublin 2-1 Korona Kielce 29 marca, 13:15
Rafał Burczaniuk 37, Jakub Bednara 64 - Mateusz Kowalczyk 90
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 22 - 4 kwietnia

GKS Bełchatów 0-1 Motor Lublin 4 kwietnia, 14:00
Dorian Goliszewski 57
Korona Kielce 2-0 ŁKS 1926 Łomża 27 maja, 14:00
Adam Zawierucha 46, 89
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (13 maja, 12:00) odwołany
Wisła Kraków 5-0 Olimpia Elbląg 3 kwietnia, 11:00
Oskar Wąsikowski 27, Adrian Wójcik 31, 73, 88, Grzegorz Marszalik 53
Legia Warszawa 1-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 4 kwietnia, 12:00 (40)
Kamil Anczewski 4 - Kamil Bełczowski 18
Jagiellonia Białystok 1-0 ŁKS Łódź 4 kwietnia, 12:00
Emil Gajko 77
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 0-2 MKS Polonia Warszawa 2 kwietnia, 12:00
Aleksander Giczela 34, Daniel Choroś 90
Wisła Puławy 1-4 Cracovia 3 kwietnia, 15:00
Adrian Popiołek 81 - Dawid Surma 57, Dawid Pawlusiński 61, 85, Szymon Kiebzak 65
Stomil Olsztyn 0-3 Stal Mielec 2 kwietnia, 12:00
Jakub Zięba 7, 17, Patryk Tetlak 74
w Łukcie

Kolejka 23 - 11-12 kwietnia

Stomil Olsztyn 0-0 GKS Bełchatów 11 kwietnia, 12:00
w Olsztynku
Stal Mielec 3-0 Wisła Puławy 12 kwietnia, 12:00
Damian Bożek 57, 58, 84
na stadionie Gryfa
Cracovia 2-1 Stal Rzeszów 12 kwietnia, 12:00
Daniel Najduch 63, Beniamin Jeż 90 - Przemysław Kudła 42
w Wieliczce
MKS Polonia Warszawa 3-2 Jagiellonia Białystok 12 kwietnia, 15:00
Bartosz Wybraniec 44, Mateusz Małek 75, Marcin Kluska 89 - Emil Łupiński 64, Karol Buzun 90
na stadionie Junaka
ŁKS Łódź 0-1 Legia Warszawa 11 kwietnia, 12:00
Maciej Wojczuk 76
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Wisła Kraków 11 kwietnia, 13:00
Piotr Jedlikowski 78 - Grzegorz Marszalik 80
Olimpia Elbląg 1-1 Korona Kielce 12 kwietnia, 13:00
Karol Kuciński 24 - Krzysztof Słaby 17
na boisku przy ul. Skrzydlatej
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Motor Lublin 12 kwietnia, 15:00
Artur Bajor 37 - Rafał Burczaniuk 43

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

GKS Bełchatów 0-0 ŁKS 1926 Łomża 19 kwietnia, 15:00
Motor Lublin 4-1 Olimpia Elbląg 19 kwietnia, 16:00
Marcin Michota 2, Krystian Brudz 55, Szymon Kamiński 65, Norbert Pioś 72 - Michał Bartkowski 7
na bocznym boisku Areny Lublin
Korona Kielce 1-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 18 kwietnia, 13:00
Krzysztof Słaby 35 - Michał Rutkowski 47
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła Kraków 3-2 ŁKS Łódź 19 kwietnia, 15:00
Oskar Wąsikowski 61, 64, Adrian Wójcik 86 - Marcin Kacela 24, Mateusz Krysiński 90
Legia Warszawa 3-0 MKS Polonia Warszawa 18 kwietnia, 12:00
Kamil Anczewski 4, Arkadiusz Górka 29, Michał Trąbka 85
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 3-2 Cracovia 19 kwietnia, 12:00
Damian Grabowski 12, Michał Dawidowicz 45, Karol Świderski 90 - Eryk Ceglarz 5, Marcin Szymczak 78 (k)
w Juchnowcu Dolnym
Stal Rzeszów 0-0 Stal Mielec 18 kwietnia, 11:00 (100)
Wisła Puławy 1-1 Stomil Olsztyn 19 kwietnia, 12:00
Szymon Grzechnik 45 - Damian Zacheja 51
na bocznym boisku

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Wisła Puławy 2-3 GKS Bełchatów 26 kwietnia, 12:00
Łukasz Furga 68, 72 - Krystian Pałczyński 29, Marcin Rakowski 54, Tomasz Kolus 87
Stomil Olsztyn 1-1 Stal Rzeszów 25 kwietnia, 12:00
Konrad Korzep 85 - Dawid Szagała 53
w Olsztynku
Stal Mielec 0-0 Jagiellonia Białystok 26 kwietnia, 12:00
Cracovia 0-2 Legia Warszawa 26 kwietnia, 12:00
Arkadiusz Górka 78 (k), Sylwester Szymański 81
w Wieliczce; na stadionie Górnika
MKS Polonia Warszawa 2-6 Wisła Kraków 26 kwietnia, 17:30
Piotr Stępniak 33, Marcin Kluska 37 - Adrian Wójcik 14, 42, 45, Oskar Wąsikowski 38, Kevin Kuźba 48, Grzegorz Kociołek 90
na stadionie KS Ursus
ŁKS Łódź 1-2 Korona Kielce 25 kwietnia, 12:00
Przemysław Nawrocki 76 - Adam Zawierucha 20, Krzysztof Słaby 90 (k)
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Motor Lublin 26 kwietnia, 14:00
Szymon Kamiński 90
Olimpia Elbląg 0-2 ŁKS 1926 Łomża 26 kwietnia, 15:00
Konrad Kamienowski 61, Mariusz Stupak 76 (s)

Kolejka 26 - 2-3 maja

GKS Bełchatów 0-0 Olimpia Elbląg 3 maja, 14:00
ŁKS 1926 Łomża 0-1 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 13:00
Mateusz Madej 31
Motor Lublin 1-2 ŁKS Łódź 2 maja, 13:00
Krystian Brudz 47 - Jan Sobociński 25, Mateusz Krysiński 70
na bocznym boisku Areny Lublin
Korona Kielce 0-1 MKS Polonia Warszawa 30 kwietnia, 17:30
Michał Kolasa 44 (s)
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła Kraków 3-1 Cracovia 2 maja, 10:30
Przemysław Porębski 15, 19, Konrad Handzlik 74 - Krzysztof Szewczyk 65
Legia Warszawa 1-0 Stal Mielec 2 maja, 12:00 (70)
Jakub Szrek 28
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 1-0 Stomil Olsztyn 1 maja, 12:00
Karol Buzun 82 (k)
w Juchnowcu Dolnym
Stal Rzeszów 0-2 Wisła Puławy 1 maja, 14:00
Arkadiusz Drapsa 15, Damian Stelmaszuk 65

Kolejka 27 - 9-10 maja

Stal Rzeszów 1-1 GKS Bełchatów 9 maja, 12:00
Rafał Drożdżal 7 - Filip Przybylski 77
Wisła Puławy 2-2 Jagiellonia Białystok 10 maja, 14:00
Mateusz Pańko 16, Daniel Kędra 72 - Kacper Falon 27, Emil Łupiński 32
Stomil Olsztyn 0-8 Legia Warszawa 9 maja, 12:00
Sylwester Szymański 12, Michał Trąbka 22, Filip Karbowy 33, Tomasz Nawotka 53, 58, Jakub Szrek 71, Michał Suchanek 75, Bartosz Skowron 88 (k)
w Olsztynku
Stal Mielec 2-0 Wisła Kraków 10 maja, 17:00 (200)
Szymon Urbaniak 55, Jakub Zięba 85
na bocznym boisku
Cracovia 1-0 Korona Kielce 8 maja, 17:00
Daniel Najduch 25
w Wieliczce
MKS Polonia Warszawa 2-0 Motor Lublin 10 maja, 12:00
Maciej Wilanowski 32, Bazyli Kokot 63
na stadionie KS Ursus
ŁKS Łódź 4-2 ŁKS 1926 Łomża 9 maja, 12:00
Mateusz Krysiński 9, Łukasz Dynel 29 (k), 65, Marcin Kacela 84 - Marcin Kraska 22, Dariusz Korytkowski 67
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Olimpia Elbląg 10 maja, 17:00
Piotr Jedlikowski 49, 88, Sebastian Wąs 84

Kolejka 28 - 16-17 maja

GKS Bełchatów 0-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 17 maja, 13:00
Olimpia Elbląg 0-3 ŁKS Łódź 17 maja, 15:00
Łukasz Dynel 36, Jakub Olejniczak 89, Arkadiusz Jakubowski 90
ŁKS 1926 Łomża 1-0 MKS Polonia Warszawa 16 maja, 15:00
Dariusz Korytkowski 36
Motor Lublin 2-2 Cracovia 17 maja, 15:30
Norbert Pioś 12, Krystian Brudz 87 - Dawid Surma 9, Dawid Pawlusiński 50
na bocznym boisku Areny Lublin
Korona Kielce 2-0 Stal Mielec 17 maja, 13:00
Krzysztof Słaby 10, Adam Zawierucha 29
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła Kraków 4-1 Stomil Olsztyn 17 maja, 11:00
Ernest Świętek 17, 70, 72, Grzegorz Kociołek 74 - Rafał Witkowski 25
Legia Warszawa 3-0 Wisła Puławy 16 maja, 12:00 (55)
Michał Suchanek 18, Bartosz Skowron 25, Tomasz Nawotka 47
Jagiellonia Białystok 1-2 Stal Rzeszów 16 maja, 12:00
Emil Gajko 40 (k) - Michał Żebrakowski 30, 52

Kolejka 29 - 23 maja

Jagiellonia Białystok 0-0 GKS Bełchatów 23 maja, 14:00
na bocznym boisku
Stal Rzeszów 0-3 Legia Warszawa 23 maja, 14:00
Kajetan Ochalik 17 (s), Marcel Stec 48, Aleksander Karbowiak 78
Wisła Puławy 1-3 Wisła Kraków 23 maja, 14:00
Daniel Kędra 36 - Ernest Świętek 9, Grzegorz Kociołek 74, Kamil Szlachta 77
Stomil Olsztyn 2-8 Korona Kielce 23 maja, 14:00
Maciej Serewiś 56, Konrad Balcerzak 71 - Norbert Korcz 20, 48, Krzysztof Słaby 24, 75, 86, Adam Zawierucha 44, Kamil Makocki 84, Mateusz Kowalczyk 90
w Łukcie
Stal Mielec 0-3 Motor Lublin 23 maja, 14:00
Maciej Muszyński 45, 72, Marcin Michota 58
Cracovia 2-2 ŁKS 1926 Łomża 23 maja, 14:00
Damian Leśniak 33, Grzegorz Gawle 57 - Damian Brutkowski 54, Michał Tarnowski 90
w Wieliczce
MKS Polonia Warszawa 0-1 Olimpia Elbląg 23 maja, 13:00
Karol Kuciński 31
na stadionie KS Ursus
ŁKS Łódź 0-0 KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 23 maja, 14:00
na boisku przy ul. Minerskiej

Kolejka 30 - 30 maja

GKS Bełchatów 0-2 ŁKS Łódź 30 maja, 14:00
Łukasz Dynel 38, Piotr Pyrdoł 84
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 MKS Polonia Warszawa 30 maja, 14:00
Patryk Świrk 10, Kamil Bełczowski 50
Olimpia Elbląg 1-2 Cracovia 30 maja, 14:00
Michał Sieńczak 90 - Dariusz Żaba 11, Dawid Pawlusiński 65
ŁKS 1926 Łomża 0-5 Stal Mielec 30 maja, 14:00
Przemysław Koszel 15, Szymon Urbaniak 19, Patryk Wąs 32, Michał Stasz 63, Grzegorz Płatek 64
Motor Lublin 5-0 Stomil Olsztyn 30 maja, 14:00
Eryk Głaz 66, 78, 84, Marcin Michota 69, 89
Korona Kielce 2-1 Wisła Puławy 30 maja, 14:00
Arkadiusz Krzymieński 9, Kamil Makocki 82 - Kamil Piasek 69
na Stadionie Kusocińskiego
Wisła Kraków 2-0 Stal Rzeszów 30 maja, 14:00
Mateusz Zając 68, Arkadiusz Chlebowski 90
Legia Warszawa 3-1 Jagiellonia Białystok 30 maja, 14:00 (60)
Mateusz Hołownia 14, Michał Trąbka 66, Miłosz Kozak 76 - Kacper Falon 88
na stadionie OSiR Targówek

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów

Centralna Liga Juniorów 2014/2015

Centralna Liga Juniorów 2014/2015 (zachodnia)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas