[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Oświęcim
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawa Podolsze 20 51 16 3 1 74-10 8 2 0 34-4 8 1 1 40-6
2.  Hejnał Kęty 20 45 14 3 3 74-23 8 1 1 38-6 6 2 2 36-17
3.  LKS Bulowice 20 44 14 2 4 63-23 7 1 2 33-13 7 1 2 30-10
4.  Sygnał Włosienica 20 34 11 1 8 55-35 6 0 4 27-11 5 1 4 28-24 2 6 2 0 0 8-3
5.  LKS Głębowice 20 34 10 4 6 46-32 7 2 1 26-14 3 2 5 20-18 2 0 0 0 2 3-8
6.  Zaborzanka Zaborze 20 27 9 0 11 51-53 6 0 4 38-30 3 0 7 13-23
7.  LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 20 24 6 6 8 38-38 3 3 4 23-23 3 3 4 15-15
8.  LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 20 22 6 4 10 47-60 4 2 4 26-23 2 2 6 21-37
9.  LKS Palczowice 20 20 6 2 12 40-59 5 0 5 18-21 1 2 7 22-38
10.  Puls Broszkowice 20 14 4 2 14 48-70 2 2 6 29-28 2 0 8 19-42
11.  LKS Harmęże 20 1 0 1 19 14-147 0 1 9 12-73 0 0 10 2-74
LKS Skidziń wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Skawa Podolsze    5-0 2-1 3-1 1-1 3-0* 1-1 4-0 5-0 3-0* 7-0 
 2 Hejnał Kęty1-1     0-2 3-1 1-0 10-1 1-0 5-0 7-1 7-0 3-0* 
 3 LKS Bulowice0-3 3-3     6-0 2-1 1-0 1-2 4-2 3-0 5-1 8-1 
 4 Sygnał Włosienica0-4 0-2 0-1     2-1 1-0 0-2 6-1 4-0 5-0 9-0 
 5 LKS Głębowice2-0 2-2 1-1 2-6     1-0 2-1 3-1 3-1 5-2 5-0 
 6 Zaborzanka Zaborze1-7 2-5 1-7 4-2 3-5     3-2 6-0 3-2 8-0 7-0 
 7 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia)0-5 1-2 0-2 1-2 1-1 2-1     3-3 5-5 4-1 6-1 
 8 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia)1-6 3-2 1-5 1-3 3-0 1-3 1-1     2-2 3-1 10-0 
 9 LKS Palczowice0-1 1-3 3-2 0-5 3-2 3-2 3-0 1-2     1-4 3-0* 
 10 Puls Broszkowice1-3 0-5 1-4 1-1 0-1 0-2 1-4 4-4 5-4     16-0 
 11 LKS Harmęże0-10 0-12 1-5 3-7 2-8 1-4 2-2 1-8 1-7 1-10     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: LKS Głębowice.
 
Zaborzanka Zaborze 7-0 LKS Harmęże 17 sierpnia, 17:00
Skawa Podolsze 3-1 Sygnał Włosienica 16 sierpnia, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 2-2 LKS Palczowice 17 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 4-1 Puls Broszkowice 15 sierpnia, 17:00
Hejnał Kęty 0-2 LKS Bulowice 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: LKS Palczowice.
 
Hejnał Kęty 7-0 Puls Broszkowice 23 sierpnia, 17:00
LKS Głębowice 2-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 24 sierpnia, 17:00
Sygnał Włosienica 6-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 24 sierpnia, 17:00
LKS Harmęże 0-10 Skawa Podolsze 24 sierpnia, 17:00
LKS Bulowice 1-0 Zaborzanka Zaborze 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Sygnał Włosienica.
 
Zaborzanka Zaborze 2-5 Hejnał Kęty 31 sierpnia, 17:00
Skawa Podolsze 2-1 LKS Bulowice 30 sierpnia, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 10-0 LKS Harmęże 31 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 5-5 LKS Palczowice 31 sierpnia, 17:00
Puls Broszkowice 0-1 LKS Głębowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: LKS Harmęże.
 
Hejnał Kęty 1-0 LKS Głębowice 6 września, 16:30
LKS Palczowice 1-4 Puls Broszkowice 6 września, 16:30
Sygnał Włosienica 0-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 7 września, 16:30
LKS Bulowice 4-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 6 września, 16:30
Zaborzanka Zaborze 1-7 Skawa Podolsze 7 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: LKS Bulowice.
 
Skawa Podolsze 5-0 Hejnał Kęty 13 września, 16:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-3 Zaborzanka Zaborze 14 września, 16:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 6-1 LKS Harmęże 14 września, 16:00
Puls Broszkowice 1-1 Sygnał Włosienica 13 września, 16:00
LKS Głębowice 3-1 LKS Palczowice 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Zaborzanka Zaborze.
 
Hejnał Kęty 7-1 LKS Palczowice 20 września, 16:00
Sygnał Włosienica 2-1 LKS Głębowice 21 września, 16:00
LKS Harmęże 1-10 Puls Broszkowice 21 września, 16:00
LKS Bulowice 1-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 20 września, 16:00
Skawa Podolsze 4-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Skawa Podolsze.
 
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-2 Hejnał Kęty 28 września, 15:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 2-1 Zaborzanka Zaborze 28 września, 15:00
Puls Broszkowice 1-4 LKS Bulowice 27 września, 15:00
LKS Głębowice 5-0 LKS Harmęże 28 września, 15:00
LKS Palczowice 0-5 Sygnał Włosienica 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: LKS Piotrowice (k. Oświęcimia).
 
Hejnał Kęty 3-1 Sygnał Włosienica 4 października, 15:00
LKS Harmęże 1-7 LKS Palczowice 5 października, 15:00
LKS Bulowice 2-1 LKS Głębowice 4 października, 15:00
Zaborzanka Zaborze 8-0 Puls Broszkowice 5 października, 15:00
Skawa Podolsze 1-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Hejnał Kęty.
 
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 3-3 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 12 października, 15:00
Puls Broszkowice 1-3 Skawa Podolsze 11 października, 15:00
LKS Głębowice 1-0 Zaborzanka Zaborze 12 października, 15:00
LKS Palczowice 3-2 LKS Bulowice 11 października, 15:00
Sygnał Włosienica 9-0 LKS Harmęże 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia).
 
Hejnał Kęty 3-0 LKS Harmęże 18 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Bulowice 6-0 Sygnał Włosienica 18 października, 14:00
Zaborzanka Zaborze 3-2 LKS Palczowice 19 października, 14:00
Skawa Podolsze 1-1 LKS Głębowice 18 października, 14:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-1 Puls Broszkowice 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Puls Broszkowice.
 
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-2 Hejnał Kęty 26 października, 14:00
LKS Głębowice 3-1 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 26 października, 14:00
LKS Palczowice 0-1 Skawa Podolsze 25 października, 14:00
Sygnał Włosienica 1-0 Zaborzanka Zaborze 26 października, 14:00
LKS Harmęże 1-5 LKS Bulowice 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

Pauza: LKS Głębowice.
 
LKS Bulowice 3-3 Hejnał Kęty 11 kwietnia, 16:00
LKS Harmęże 1-4 Zaborzanka Zaborze 12 kwietnia, 16:00
Sygnał Włosienica 0-4 Skawa Podolsze 12 kwietnia, 16:00
LKS Palczowice 1-2 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 11 kwietnia, 16:00
Puls Broszkowice 1-4 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Pauza: LKS Palczowice.
 
Puls Broszkowice 0-5 Hejnał Kęty 18 kwietnia, 16:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Głębowice 18 kwietnia, 16:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-3 Sygnał Włosienica 18 kwietnia, 16:30
Skawa Podolsze 7-0 LKS Harmęże 18 kwietnia, 16:00
Zaborzanka Zaborze 1-7 LKS Bulowice 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Pauza: Sygnał Włosienica.
 
Hejnał Kęty 10-1 Zaborzanka Zaborze 25 kwietnia, 16:00
LKS Bulowice 0-3 Skawa Podolsze 25 kwietnia, 16:00
LKS Harmęże 1-8 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 26 kwietnia, 16:00
LKS Palczowice 3-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 26 kwietnia, 11:00
LKS Głębowice 5-2 Puls Broszkowice 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 2-3 maja

Pauza: LKS Harmęże.
 
LKS Głębowice 2-2 Hejnał Kęty 1 maja, 17:00
Puls Broszkowice 5-4 LKS Palczowice 2 maja, 17:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-2 Sygnał Włosienica 3 maja, 11:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-5 LKS Bulowice 3 maja, 17:00
Skawa Podolsze 3-0 Zaborzanka Zaborze 2 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 9-10 maja

Pauza: LKS Bulowice.
 
Hejnał Kęty 1-1 Skawa Podolsze 9 maja, 17:00
Zaborzanka Zaborze 6-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 10 maja, 17:00
LKS Harmęże 2-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 10 maja, 17:00
Sygnał Włosienica 5-0 Puls Broszkowice 10 maja, 17:00
LKS Palczowice 3-2 LKS Głębowice 9 maja, 17:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Pauza: Zaborzanka Zaborze.
 
LKS Palczowice 1-3 Hejnał Kęty 16 maja, 17:00
LKS Głębowice 2-6 Sygnał Włosienica 17 maja, 17:00
Puls Broszkowice 16-0 LKS Harmęże 16 maja, 17:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-2 LKS Bulowice 17 maja, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-6 Skawa Podolsze 17 maja, 17:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

Pauza: Skawa Podolsze.
 
Hejnał Kęty 5-0 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 23 maja, 17:00
Zaborzanka Zaborze 3-2 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 24 maja, 17:00
LKS Bulowice 5-1 Puls Broszkowice 23 maja, 17:00
LKS Harmęże 2-8 LKS Głębowice 24 maja, 17:00
Sygnał Włosienica 4-0 LKS Palczowice 24 maja, 17:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Pauza: LKS Piotrowice (k. Oświęcimia).
 
Sygnał Włosienica 0-2 Hejnał Kęty 31 maja, 17:00
LKS Palczowice 3-0 LKS Harmęże 30 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Głębowice 1-1 LKS Bulowice 31 maja, 17:00
Puls Broszkowice 0-2 Zaborzanka Zaborze 30 maja, 17:00
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 0-5 Skawa Podolsze 30 maja, 17:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pauza: Hejnał Kęty.
 
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 1-1 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 7 czerwca, 17:00
Skawa Podolsze 3-0 Puls Broszkowice 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zaborzanka Zaborze 3-5 LKS Głębowice 7 czerwca, 17:00
LKS Bulowice 3-0 LKS Palczowice 6 czerwca, 17:00
LKS Harmęże 3-7 Sygnał Włosienica 7 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Pauza: LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia).
 
LKS Harmęże 0-12 Hejnał Kęty 14 czerwca, 17:00
Sygnał Włosienica 0-1 LKS Bulowice 14 czerwca, 17:00
LKS Palczowice 3-2 Zaborzanka Zaborze 14 czerwca, 17:00
LKS Głębowice 2-0 Skawa Podolsze 13 czerwca, 17:00
Puls Broszkowice 4-4 LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 13 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 21 czerwca

Pauza: Puls Broszkowice.
 
Hejnał Kęty 1-0 LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 21 czerwca, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 3-0 LKS Głębowice 21 czerwca, 17:00
Skawa Podolsze 5-0 LKS Palczowice 20 czerwca, 17:00
Zaborzanka Zaborze 4-2 Sygnał Włosienica 21 czerwca, 17:00
LKS Bulowice 8-1 LKS Harmęże 21 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Oświęcim)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas