[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Krosno Odrzańskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Dychów 18 45 14 3 1 60-20 7 2 0 31-10 7 1 1 29-10
2.  Płomień Chlebowo 18 37 12 1 5 52-26 8 0 1 30-10 4 1 4 22-16 2 3 1 0 1 4-4
3.  Polesie Białków 18 37 12 1 5 58-35 7 0 2 33-14 5 1 3 25-21 2 3 1 0 1 4-4
4.  Odra Radnica 18 33 11 0 7 48-44 6 0 3 34-20 5 0 4 14-24
5.  Bóbr Bobrowice 18 31 10 1 7 47-45 6 0 3 29-17 4 1 4 18-28
6.  Spartakus Dąbie 18 24 8 0 10 36-29 6 0 3 22-9 2 0 7 14-20
7.  Nafta Rybaki 18 19 5 4 9 41-45 3 3 3 21-17 2 1 6 20-28
8.  Odra Rąpice 18 14 4 2 12 34-63 3 2 4 20-26 1 0 8 14-37
9.  Piaszno Bronków 18 12 4 0 14 33-53 3 0 6 20-24 1 0 8 13-29
10.  Solaris Drzeńsk Wielki 18 11 3 2 13 20-69 1 0 8 9-33 2 2 5 11-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Energetyk Dychów    1-0 3-3 5-1 3-3 3-1 2-1 6-0 3-1 5-0 
 2 Płomień Chlebowo0-3     1-0 6-0 8-1 2-1 3-2 3-2 4-1 3-0 
 3 Polesie Białków1-2 4-3     4-5 3-0 1-0 4-0 3-0 3-1 10-3 
 4 Odra Radnica0-6 2-4 1-2     8-1 3-0* 3-2 6-3 2-1 9-1 
 5 Bóbr Bobrowice1-2 2-1 3-7 3-0     2-1 6-0 7-1 4-2 1-3 
 6 Spartakus Dąbie0-3 0-2 3-1 4-1 3-1     5-0 3-0* 4-0 0-1 
 7 Nafta Rybaki2-2 2-2 5-0 1-2 0-4 5-1     2-1 3-4 1-1 
 8 Odra Rąpice3-2 1-7 2-3 1-3 3-4 3-2 2-2     3-1 2-2 
 9 Piaszno Bronków3-4 4-2 1-2 0-1 0-3 0-2 2-8 5-2     5-0 
 10 Solaris Drzeńsk Wielki0-5 0-1 2-7 0-1 0-1 1-6 1-5 2-5 3-2     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Bóbr Bobrowice 3-7 Polesie Białków 31 sierpnia, 16:00
Energetyk Dychów 3-1 Spartakus Dąbie 31 sierpnia, 16:00
Odra Radnica 2-1 Piaszno Bronków 31 sierpnia, 13:00
Odra Rąpice 2-2 Nafta Rybaki 31 sierpnia, 13:00
Płomień Chlebowo 3-0 Solaris Drzeńsk Wielki 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 7 września

Polesie Białków 10-3 Solaris Drzeńsk Wielki 7 września, 16:00
Nafta Rybaki 2-2 Płomień Chlebowo 7 września, 16:00
Piaszno Bronków 5-2 Odra Rąpice 7 września, 16:00
Spartakus Dąbie 4-1 Odra Radnica 7 września, 13:30
Bóbr Bobrowice 1-2 Energetyk Dychów 7 września, 16:00

Kolejka 3 - 14 września

Energetyk Dychów 3-3 Polesie Białków 14 września, 16:00
Odra Radnica 8-1 Bóbr Bobrowice 14 września, 13:00
Odra Rąpice 3-2 Spartakus Dąbie 14 września, 13:00
Płomień Chlebowo 4-1 Piaszno Bronków 14 września, 16:00
Solaris Drzeńsk Wielki 1-5 Nafta Rybaki 14 września, 16:00

Kolejka 4 - 21 września

Polesie Białków 4-0 Nafta Rybaki 21 września, 16:00
Piaszno Bronków 5-0 Solaris Drzeńsk Wielki 21 września, 16:00
Spartakus Dąbie 0-2 Płomień Chlebowo 21 września, 13:30
Bóbr Bobrowice 7-1 Odra Rąpice 21 września, 16:00
Energetyk Dychów 5-1 Odra Radnica 21 września, 16:00

Kolejka 5 - 28 września

Odra Radnica 1-2 Polesie Białków 28 września, 13:00
Odra Rąpice 3-2 Energetyk Dychów 28 września, 13:00
Płomień Chlebowo 8-1 Bóbr Bobrowice 28 września, 15:00
Solaris Drzeńsk Wielki 1-6 Spartakus Dąbie 28 września, 15:00
Nafta Rybaki 3-4 Piaszno Bronków 28 września, 15:00

Kolejka 6 - 5 października

Polesie Białków 3-1 Piaszno Bronków 5 października, 15:00
Spartakus Dąbie 5-0 Nafta Rybaki 5 października, 12:30
Bóbr Bobrowice 1-3 Solaris Drzeńsk Wielki 5 października, 15:00
Energetyk Dychów 1-0 Płomień Chlebowo 5 października, 15:00
Odra Radnica 6-3 Odra Rąpice 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 12 października

Odra Rąpice 2-3 Polesie Białków 12 października, 12:00
Płomień Chlebowo 6-0 Odra Radnica 12 października, 15:00
Solaris Drzeńsk Wielki 0-5 Energetyk Dychów 12 października, 15:00
Nafta Rybaki 0-4 Bóbr Bobrowice 12 października, 15:00
Piaszno Bronków 0-2 Spartakus Dąbie 12 października, 15:00

Kolejka 8 - 19 października

Polesie Białków 1-0 Spartakus Dąbie 19 października, 14:00
Bóbr Bobrowice 4-2 Piaszno Bronków 19 października, 14:00
Energetyk Dychów 2-1 Nafta Rybaki 19 października, 14:00
Odra Radnica 9-1 Solaris Drzeńsk Wielki 19 października, 14:00
Odra Rąpice 1-7 Płomień Chlebowo 19 października, 12:00

Kolejka 9 - 26 października

Płomień Chlebowo 1-0 Polesie Białków 26 października, 14:00
Solaris Drzeńsk Wielki 2-5 Odra Rąpice 26 października, 14:00
Nafta Rybaki 1-2 Odra Radnica 26 października, 14:00
Piaszno Bronków 3-4 Energetyk Dychów 26 października, 14:00
Spartakus Dąbie 3-1 Bóbr Bobrowice 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 12 kwietnia

Polesie Białków 3-0 Bóbr Bobrowice 12 kwietnia, 15:00
Spartakus Dąbie 0-3 Energetyk Dychów 12 kwietnia, 13:00
Piaszno Bronków 0-1 Odra Radnica 12 kwietnia, 16:00
Nafta Rybaki 2-1 Odra Rąpice 12 kwietnia, 15:00
Solaris Drzeńsk Wielki 0-1 Płomień Chlebowo 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 19 kwietnia

Solaris Drzeńsk Wielki 2-7 Polesie Białków 19 kwietnia, 12:00
Płomień Chlebowo 3-2 Nafta Rybaki 19 kwietnia, 15:00
Odra Rąpice 3-1 Piaszno Bronków 19 kwietnia, 13:00
Odra Radnica 3-0 Spartakus Dąbie 19 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Energetyk Dychów 3-3 Bóbr Bobrowice 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 26 kwietnia

Polesie Białków 1-2 Energetyk Dychów 26 kwietnia, 16:00
Bóbr Bobrowice 3-0 Odra Radnica 26 kwietnia, 16:00
Spartakus Dąbie 3-0 Odra Rąpice 26 kwietnia, 12:30
(wo)
nie odbył się
Piaszno Bronków 4-2 Płomień Chlebowo 26 kwietnia, 16:30
Nafta Rybaki 1-1 Solaris Drzeńsk Wielki 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 3 maja

Nafta Rybaki 5-0 Polesie Białków 3 maja, 16:00
Solaris Drzeńsk Wielki 3-2 Piaszno Bronków 3 maja, 16:00
Płomień Chlebowo 2-1 Spartakus Dąbie 3 maja, 16:00
Odra Rąpice 3-4 Bóbr Bobrowice 3 maja, 13:00
Odra Radnica 0-6 Energetyk Dychów 3 maja, 13:30

Kolejka 14 - 10 maja

Polesie Białków 4-5 Odra Radnica 10 maja, 16:00
Energetyk Dychów 6-0 Odra Rąpice 10 maja, 16:00
Bóbr Bobrowice 2-1 Płomień Chlebowo 10 maja, 16:00
Spartakus Dąbie 0-1 Solaris Drzeńsk Wielki 10 maja, 12:30
Piaszno Bronków 2-8 Nafta Rybaki 10 maja, 16:30

Kolejka 15 - 17 maja

Piaszno Bronków 1-2 Polesie Białków 17 maja, 16:30
Nafta Rybaki 5-1 Spartakus Dąbie 17 maja, 16:00
Solaris Drzeńsk Wielki 0-1 Bóbr Bobrowice 17 maja, 16:00
Płomień Chlebowo 0-3 Energetyk Dychów 17 maja, 16:00
Odra Rąpice 1-3 Odra Radnica 17 maja, 13:00

Kolejka 16 - 24 maja

Polesie Białków 3-0 Odra Rąpice 24 maja, 16:00
Odra Radnica 2-4 Płomień Chlebowo 24 maja, 14:00
Energetyk Dychów 5-0 Solaris Drzeńsk Wielki 24 maja, 16:00
Bóbr Bobrowice 6-0 Nafta Rybaki 24 maja, 16:00
Spartakus Dąbie 4-0 Piaszno Bronków 24 maja, 12:30

Kolejka 17 - 31 maja

Spartakus Dąbie 3-1 Polesie Białków 31 maja, 17:00
Piaszno Bronków 0-3 Bóbr Bobrowice 31 maja, 17:00
Nafta Rybaki 2-2 Energetyk Dychów 31 maja, 17:00
Solaris Drzeńsk Wielki 0-1 Odra Radnica 31 maja, 14:00
Płomień Chlebowo 3-2 Odra Rąpice 31 maja, 17:00

Kolejka 18 - 4 czerwca

Polesie Białków 4-3 Płomień Chlebowo 4 czerwca, 17:00
Odra Rąpice 2-2 Solaris Drzeńsk Wielki 4 czerwca, 13:00
Odra Radnica 3-2 Nafta Rybaki 4 czerwca, 14:00
Energetyk Dychów 3-1 Piaszno Bronków 4 czerwca, 17:00
Bóbr Bobrowice 2-1 Spartakus Dąbie 4 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Zielona Góra I)
Klasa A 2014/2015 (Zielona Góra II)
Klasa A 2014/2015 (Zielona Góra III)
Klasa A 2014/2015 (Zielona Góra IV)

Klasa B 2014/2015 (Nowa Sól)
Klasa B 2014/2015 (Świebodzin)
Klasa B 2014/2015 (Zielona Góra)
Klasa B 2014/2015 (Żagań)
Klasa B 2014/2015 (Żary)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas