[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Zasów-Mokre 16 39 12 3 1 44-14 7 1 0 28-5 5 2 1 16-9
2.  LKS Łęki Górne 16 33 11 0 5 50-32 6 0 2 29-8 5 0 3 21-24
3.  LKS Jodłowa 16 31 10 1 5 31-23 4 1 3 15-11 6 0 2 16-12 2 6 2 0 0 6-3
4.  LKS Stasiówka 16 31 10 1 5 42-28 5 1 2 26-15 5 0 3 16-13 2 0 0 0 2 3-6
5.  Sokół Siedliska Bogusz 16 23 7 2 7 28-34 4 1 3 14-13 3 1 4 14-21
6.  Orły Borowa 16 22 7 1 8 34-36 4 0 4 18-20 3 1 4 16-16
7.  Czarnovia II Czarna 16 15 5 0 11 21-38 3 0 5 12-13 2 0 6 9-25
8.  LKS Bobrowa 16 11 3 2 11 21-46 2 0 6 13-26 1 2 5 8-20
9.  Dąbrówka Stara Jastrząbka 16 5 1 2 13 15-35 0 2 6 5-15 1 0 7 10-20
Dragon Korzeniów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 LKS Zasów-Mokre    8-1 4-0 3-1 3-2 4-1 2-0 0-0 4-0 
 2 LKS Łęki Górne0-2     0-1 2-0 8-0 2-1 9-1 4-1 4-2 
 3 LKS Jodłowa1-1 0-2     3-2 1-3 2-3 4-0 2-0 2-0 
 4 LKS Stasiówka5-0 3-0 1-3     2-1 3-3 3-4 6-2 3-2 
 5 Sokół Siedliska Bogusz0-2 5-2 1-3 2-4     2-1 1-0 1-1 2-0 
 6 Orły Borowa0-5 3-4 4-2 1-2 5-2     3-1 2-0 0-4 
 7 Czarnovia II Czarna1-3 3-4 1-2 0-1 0-2 1-0     5-1 1-0 
 8 LKS Bobrowa1-2 1-6 1-2 2-5 0-2 1-5 3-2     4-2 
 9 Dąbrówka Stara Jastrząbka1-1 1-2 0-3* 0-1 2-2 1-2 0-1 0-3     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: LKS Jodłowa.
 
Sokół Siedliska Bogusz 1-0 Czarnovia II Czarna 24 sierpnia, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 LKS Łęki Górne 24 sierpnia, 14:00
LKS Bobrowa 1-2 LKS Zasów-Mokre 24 sierpnia, 11:00
Orły Borowa 1-2 LKS Stasiówka 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: LKS Zasów-Mokre.
 
Czarnovia II Czarna 0-1 LKS Stasiówka 31 sierpnia, 11:00
LKS Jodłowa 2-3 Orły Borowa 31 sierpnia, 14:00
LKS Łęki Górne 4-1 LKS Bobrowa 31 sierpnia, 15:00
Sokół Siedliska Bogusz 2-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: LKS Łęki Górne.
 
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-1 Czarnovia II Czarna 7 września, 14:00
LKS Bobrowa 0-2 Sokół Siedliska Bogusz 7 września, 11:00
Orły Borowa 0-5 LKS Zasów-Mokre 7 września, 11:00
LKS Stasiówka 1-3 LKS Jodłowa 7 września, 14:00

Kolejka 4 - 14 września

Pauza: Sokół Siedliska Bogusz.
 
Czarnovia II Czarna 1-2 LKS Jodłowa 14 września, 11:00
LKS Zasów-Mokre 3-1 LKS Stasiówka 14 września, 15:00
LKS Łęki Górne 2-1 Orły Borowa 14 września, 15:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-3 LKS Bobrowa 14 września, 11:00

Kolejka 5 - 21 września

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka.
 
LKS Bobrowa 3-2 Czarnovia II Czarna 21 września, 11:00
Orły Borowa 5-2 Sokół Siedliska Bogusz 21 września, 11:00
LKS Stasiówka 3-0 LKS Łęki Górne 21 września, 14:00
LKS Jodłowa 1-1 LKS Zasów-Mokre 21 września, 14:00

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: LKS Bobrowa.
 
Czarnovia II Czarna 1-3 LKS Zasów-Mokre 28 września, 11:00
LKS Łęki Górne 0-1 LKS Jodłowa 28 września, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 2-4 LKS Stasiówka 28 września, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 Orły Borowa 28 września, 11:00

Kolejka 7 - 5 października

Pauza: Czarnovia II Czarna.
 
Orły Borowa 2-0 LKS Bobrowa 5 października, 11:00
LKS Stasiówka 3-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 października, 14:00
LKS Jodłowa 1-3 Sokół Siedliska Bogusz 5 października, 14:00
LKS Zasów-Mokre 8-1 LKS Łęki Górne 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 12 października

Pauza: Orły Borowa.
 
Czarnovia II Czarna 3-4 LKS Łęki Górne 12 października, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 0-2 LKS Zasów-Mokre 12 października, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-3 LKS Jodłowa 12 października, 11:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
LKS Bobrowa 2-5 LKS Stasiówka 12 października, 14:00

Kolejka 9 - 19 października

Pauza: LKS Stasiówka.
 
Orły Borowa 3-1 Czarnovia II Czarna 19 października, 11:00
LKS Jodłowa 2-0 LKS Bobrowa 19 października, 14:00
LKS Zasów-Mokre 4-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 19 października, 15:00
LKS Łęki Górne 8-0 Sokół Siedliska Bogusz 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 19 kwietnia

Pauza: LKS Jodłowa.
 
Czarnovia II Czarna 0-2 Sokół Siedliska Bogusz 19 kwietnia, 14:30
LKS Łęki Górne 4-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka 19 kwietnia, 14:00
LKS Zasów-Mokre 0-0 LKS Bobrowa 19 kwietnia, 14:00
LKS Stasiówka 3-3 Orły Borowa 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Pauza: LKS Zasów-Mokre.
 
LKS Stasiówka 3-4 Czarnovia II Czarna 26 kwietnia, 14:00
Orły Borowa 4-2 LKS Jodłowa 26 kwietnia, 14:00
LKS Bobrowa 1-6 LKS Łęki Górne 26 kwietnia, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-2 Sokół Siedliska Bogusz 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 3 maja

Pauza: LKS Łęki Górne.
 
Czarnovia II Czarna 1-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 maja, 17:30
Sokół Siedliska Bogusz 1-1 LKS Bobrowa 3 maja, 11:00
LKS Zasów-Mokre 4-1 Orły Borowa 3 maja, 14:00
LKS Jodłowa 3-2 LKS Stasiówka 3 maja, 17:00

Kolejka 13 - 10 maja

Pauza: Sokół Siedliska Bogusz.
 
LKS Jodłowa 4-0 Czarnovia II Czarna 10 maja, 14:00
LKS Stasiówka 5-0 LKS Zasów-Mokre 10 maja, 14:00
Orły Borowa 3-4 LKS Łęki Górne 10 maja, 14:00
LKS Bobrowa 4-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka 10 maja, 14:00

Kolejka 14 - 17 maja

Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka.
 
Czarnovia II Czarna 5-1 LKS Bobrowa 17 maja, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 2-1 Orły Borowa 17 maja, 11:00
LKS Łęki Górne 2-0 LKS Stasiówka 17 maja, 14:00
LKS Zasów-Mokre 4-0 LKS Jodłowa 17 maja, 14:00

Kolejka 15 - 24 maja

Pauza: LKS Bobrowa.
 
LKS Zasów-Mokre 2-0 Czarnovia II Czarna 24 maja, 14:00
LKS Jodłowa 0-2 LKS Łęki Górne 24 maja, 14:00
LKS Stasiówka 2-1 Sokół Siedliska Bogusz 24 maja, 14:00
Orły Borowa 0-4 Dąbrówka Stara Jastrząbka 24 maja, 14:00

Kolejka 16 - 31 maja

Pauza: Czarnovia II Czarna.
 
LKS Bobrowa 1-5 Orły Borowa 31 maja, 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-1 LKS Stasiówka 31 maja, 14:00
Sokół Siedliska Bogusz 1-3 LKS Jodłowa 31 maja, 11:00
LKS Łęki Górne 0-2 LKS Zasów-Mokre 31 maja, 14:00

Kolejka 17 - 7 czerwca

Pauza: Orły Borowa.
 
LKS Łęki Górne 9-1 Czarnovia II Czarna 7 czerwca, 14:00
LKS Zasów-Mokre 3-2 Sokół Siedliska Bogusz 7 czerwca, 11:00
LKS Jodłowa 2-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka 7 czerwca, 14:00
LKS Stasiówka 6-2 LKS Bobrowa 7 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

Pauza: LKS Stasiówka.
 
Czarnovia II Czarna 1-0 Orły Borowa 14 czerwca, 11:00
LKS Bobrowa 1-2 LKS Jodłowa 14 czerwca, 11:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-1 LKS Zasów-Mokre 14 czerwca, 11:00
Sokół Siedliska Bogusz 5-2 LKS Łęki Górne 14 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Dębica I)
Klasa A 2014/2015 (Dębica II)

Klasa B 2014/2015 (Dębica I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas