[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2014/2015, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wikliniarz Woźniki 22 55 18 1 3 124-37 9 1 1 73-16 9 0 2 51-21
2.  Nadwiślanka Brzeźnica 22 50 16 2 4 81-45 10 0 1 45-16 6 2 3 36-29
3.  Gronie Zagórnik 22 44 14 2 6 84-44 9 1 1 46-15 5 1 5 38-29
4.  Gród Grodzisko 22 38 11 5 6 62-46 6 2 3 34-19 5 3 3 28-27
5.  Skawa Witanowice 22 37 11 4 7 51-44 6 3 2 30-12 5 1 5 21-32
6.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 22 36 11 3 8 60-54 6 2 3 33-24 5 1 5 27-30
7.  Victoria Półwieś 22 28 7 7 8 41-44 4 4 3 24-20 3 3 5 17-24
8.  Sokół Chrząstowice 22 21 6 3 13 51-96 5 2 4 30-36 1 1 9 21-60
9.  Orzeł Radocza 22 19 4 7 11 37-57 2 2 7 18-36 2 5 4 19-21
10.  Czarni Koziniec 22 18 6 0 16 37-71 5 0 6 26-35 1 0 10 11-36 2 3 1 0 1 5-4
11.  Dąb II Paszkówka 22 18 5 3 14 31-68 3 1 7 15-33 2 2 7 16-35 2 3 1 0 1 4-5
12.  Iskra II Klecza Dolna 22 13 4 1 17 25-78 3 1 7 20-28 1 0 10 5-50
Iskra II Klecza Dolna wycofała się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Wikliniarz Woźniki    9-0 2-3 2-0 9-2 5-1 2-2 11-4 4-3 7-1 10-0 12-0 
 2 Nadwiślanka Brzeźnica5-3     4-0 8-1 3-4 3-0* 4-2 5-2 3-1 2-1 5-2 3-0* 
 3 Gronie Zagórnik1-3 5-3     5-2 9-0 5-2 3-0* 6-3 1-1 1-0 2-1 8-0 
 4 Gród Grodzisko2-4 3-3 4-1     0-0 0-4 2-0 7-2 2-3 5-0 4-1 5-1 
 5 Skawa Witanowice2-1 1-2 2-2 3-3     1-2 1-1 10-0 2-0 1-0 4-1 3-0* 
 6 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)1-4 1-3 4-2 0-1 2-1     5-5 5-0 3-3 4-3 3-1 5-1 
 7 Victoria Półwieś2-5 1-2 5-3 1-1 0-3* 1-1     6-3 1-1 2-1 0-0 5-0 
 8 Sokół Chrząstowice3-9 3-3 3-8 1-6 5-1 5-4 1-2     1-1 3-1 2-1 3-0* 
 9 Orzeł Radocza0-7 1-5 0-5 2-3 0-4 3-5 0-1 3-3     3-0* 3-3 3-0* 
 10 Czarni Koziniec4-5 0-8 3-2 0-5 3-1 4-5 2-4 3-0 2-1     2-4 3-0* 
 11 Dąb II Paszkówka1-7 1-5 1-4 3-3 1-2 2-1 1-0 4-1 1-4 0-3*     0-3 
 12 Iskra II Klecza Dolna0-3* 4-2 1-8 2-3 0-3* 1-2 3-0 0-3* 1-1 8-1 0-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Dąb II Paszkówka 0-3 Iskra II Klecza Dolna 20 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-3 Czarni Koziniec 17 sierpnia, 17:00
Gronie Zagórnik 1-1 Orzeł Radocza 17 sierpnia, 17:00
Sokół Chrząstowice 3-3 Nadwiślanka Brzeźnica 17 sierpnia, 17:00
Skawa Witanowice 3-3 Gród Grodzisko 17 sierpnia, 11:00
w Grodzisku; Skawa gospodarzem
Wikliniarz Woźniki 2-2 Victoria Półwieś 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Iskra II Klecza Dolna 3-0 Victoria Półwieś 24 sierpnia, 17:00
Gród Grodzisko 2-4 Wikliniarz Woźniki 24 sierpnia, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-4 Skawa Witanowice 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Radocza 3-3 Sokół Chrząstowice 24 sierpnia, 17:00
Czarni Koziniec 3-2 Gronie Zagórnik 24 sierpnia, 11:00
Dąb II Paszkówka 2-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-1 Iskra II Klecza Dolna 30 sierpnia, 17:00
Gronie Zagórnik 2-1 Dąb II Paszkówka 31 sierpnia, 17:00
Sokół Chrząstowice 3-1 Czarni Koziniec 31 sierpnia, 17:00
Wikliniarz Woźniki 9-0 Nadwiślanka Brzeźnica 31 sierpnia, 11:00
Victoria Półwieś 1-1 Gród Grodzisko 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Radocza 0-4 Skawa Witanowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7 września

Iskra II Klecza Dolna 2-3 Gród Grodzisko 7 września, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-2 Victoria Półwieś 6 września, 16:00
Orzeł Radocza 0-7 Wikliniarz Woźniki 7 września, 16:00
Czarni Koziniec 3-1 Skawa Witanowice 7 września, 11:00
Dąb II Paszkówka 4-1 Sokół Chrząstowice 7 września, 16:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-2 Gronie Zagórnik 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 14 września

Gronie Zagórnik 8-0 Iskra II Klecza Dolna 14 września, 16:00
Sokół Chrząstowice 5-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 14 września, 16:00
Skawa Witanowice 4-1 Dąb II Paszkówka 14 września, 11:00
Wikliniarz Woźniki 7-1 Czarni Koziniec 14 września, 16:00
Victoria Półwieś 1-1 Orzeł Radocza 14 września, 16:00
Gród Grodzisko 3-3 Nadwiślanka Brzeźnica 14 września, 15:00

Kolejka 6 - 21 września

Iskra II Klecza Dolna 4-2 Nadwiślanka Brzeźnica 21 września, 16:00
Orzeł Radocza 2-3 Gród Grodzisko 21 września, 16:00
Czarni Koziniec 2-4 Victoria Półwieś 21 września, 11:00
Dąb II Paszkówka 1-7 Wikliniarz Woźniki 21 września, 16:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 2-1 Skawa Witanowice 20 września, 16:00
Gronie Zagórnik 6-3 Sokół Chrząstowice 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28 września

Sokół Chrząstowice 3-0 Iskra II Klecza Dolna 28 września, 16:00
(wo)
Skawa Witanowice 2-2 Gronie Zagórnik 28 września, 11:00
Wikliniarz Woźniki 5-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 28 września, 16:00
Victoria Półwieś 0-0 Dąb II Paszkówka 28 września, 16:00
Gród Grodzisko 5-0 Czarni Koziniec 28 września, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-1 Orzeł Radocza 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5 października

Iskra II Klecza Dolna 1-1 Orzeł Radocza 5 października, 11:00
Czarni Koziniec 0-8 Nadwiślanka Brzeźnica 5 października, 11:00
Dąb II Paszkówka 3-3 Gród Grodzisko 4 października, 15:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-5 Victoria Półwieś 4 października, 15:00
Gronie Zagórnik 1-3 Wikliniarz Woźniki 5 października, 15:00
Sokół Chrząstowice 5-1 Skawa Witanowice 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12 października

Skawa Witanowice 3-0 Iskra II Klecza Dolna 11 października, 11:00
(wo)
Wikliniarz Woźniki 11-4 Sokół Chrząstowice 12 października, 15:00
Victoria Półwieś 5-3 Gronie Zagórnik 12 października, 15:00
Gród Grodzisko 0-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 12 października, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Dąb II Paszkówka 12 października, 15:00
Orzeł Radocza 3-0 Czarni Koziniec 12 października, 15:00
(wo)

Kolejka 10 - 19 października

Iskra II Klecza Dolna 8-1 Czarni Koziniec 19 października, 15:00
Dąb II Paszkówka 1-4 Orzeł Radocza 18 października, 15:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-3 Nadwiślanka Brzeźnica 18 października, 15:00
Gronie Zagórnik 5-2 Gród Grodzisko 19 października, 15:00
Sokół Chrząstowice 1-2 Victoria Półwieś 19 października, 15:00
Skawa Witanowice 2-1 Wikliniarz Woźniki 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 26 października

Wikliniarz Woźniki 12-0 Iskra II Klecza Dolna 26 października, 14:00
Victoria Półwieś 0-3 Skawa Witanowice 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 3-3
Gród Grodzisko 7-2 Sokół Chrząstowice 26 października, 14:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-0 Gronie Zagórnik 25 października, 15:00
Orzeł Radocza 3-5 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 26 października, 14:00
Czarni Koziniec 2-4 Dąb II Paszkówka 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Iskra II Klecza Dolna 0-2 Dąb II Paszkówka 12 kwietnia, 16:00
Czarni Koziniec 4-5 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 12 kwietnia, 11:00
Orzeł Radocza 0-5 Gronie Zagórnik 12 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Sokół Chrząstowice 12 kwietnia, 16:00
Gród Grodzisko 0-0 Skawa Witanowice 12 kwietnia, 14:00
Victoria Półwieś 2-5 Wikliniarz Woźniki 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Victoria Półwieś 5-0 Iskra II Klecza Dolna 19 kwietnia, 16:00
Wikliniarz Woźniki 2-0 Gród Grodzisko 19 kwietnia, 15:00
Skawa Witanowice 1-2 Nadwiślanka Brzeźnica 19 kwietnia, 11:00
Sokół Chrząstowice 1-1 Orzeł Radocza 19 kwietnia, 16:00
Gronie Zagórnik 1-0 Czarni Koziniec 19 kwietnia, 16:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-1 Dąb II Paszkówka 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Skawa Witanowice 2-0 Orzeł Radocza 26 kwietnia, 11:00
Iskra II Klecza Dolna 1-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 26 kwietnia, 17:00
Dąb II Paszkówka 1-4 Gronie Zagórnik 25 kwietnia, 17:00
Czarni Koziniec 3-0 Sokół Chrząstowice 26 kwietnia, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-3 Wikliniarz Woźniki 26 kwietnia, 17:00
Gród Grodzisko 2-0 Victoria Półwieś 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 3 maja

Gród Grodzisko 5-1 Iskra II Klecza Dolna 2 maja, 17:00
Victoria Półwieś 1-2 Nadwiślanka Brzeźnica 3 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 4-3 Orzeł Radocza 1 maja, 17:00
Skawa Witanowice 1-0 Czarni Koziniec 3 maja, 11:00
Sokół Chrząstowice 2-1 Dąb II Paszkówka 3 maja, 17:00
Gronie Zagórnik 5-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1 maja, 17:00

Kolejka 16 - 10 maja

Iskra II Klecza Dolna 1-8 Gronie Zagórnik 10 maja, 17:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 5-0 Sokół Chrząstowice 9 maja, 17:00
Dąb II Paszkówka 1-2 Skawa Witanowice 10 maja, 17:00
Czarni Koziniec 4-5 Wikliniarz Woźniki 10 maja, 11:00
Orzeł Radocza 0-1 Victoria Półwieś 10 maja, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 8-1 Gród Grodzisko 10 maja, 17:00

Kolejka 17 - 17 maja

Nadwiślanka Brzeźnica 3-0 Iskra II Klecza Dolna 17 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Gród Grodzisko 2-3 Orzeł Radocza 17 maja, 17:00
Victoria Półwieś 2-1 Czarni Koziniec 17 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 10-0 Dąb II Paszkówka 16 maja, 16:00
Skawa Witanowice 1-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 17 maja, 11:00
Sokół Chrząstowice 3-8 Gronie Zagórnik 17 maja, 17:00

Kolejka 18 - 24 maja

Iskra II Klecza Dolna 0-3 Sokół Chrząstowice
(wo)
Gronie Zagórnik 9-0 Skawa Witanowice 24 maja, 17:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Wikliniarz Woźniki 23 maja, 16:00
Dąb II Paszkówka 1-0 Victoria Półwieś 24 maja, 17:00
Czarni Koziniec 0-5 Gród Grodzisko 24 maja, 11:00
Orzeł Radocza 1-5 Nadwiślanka Brzeźnica 24 maja, 11:00

Kolejka 19 - 31 maja

Orzeł Radocza 3-0 Iskra II Klecza Dolna
(wo)
Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Czarni Koziniec 31 maja, 17:00
Gród Grodzisko 4-1 Dąb II Paszkówka 31 maja, 17:00
Victoria Półwieś 1-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 31 maja, 12:00
Wikliniarz Woźniki 2-3 Gronie Zagórnik 31 maja, 15:00
Skawa Witanowice 10-0 Sokół Chrząstowice 31 maja, 11:00

Kolejka 20 - 7 czerwca

Iskra II Klecza Dolna 0-3 Skawa Witanowice
(wo)
Sokół Chrząstowice 3-9 Wikliniarz Woźniki 7 czerwca, 11:00
Gronie Zagórnik 3-0 Victoria Półwieś 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-1 Gród Grodzisko 6 czerwca, 17:00
Dąb II Paszkówka 1-5 Nadwiślanka Brzeźnica 6 czerwca, 17:00
Czarni Koziniec 2-1 Orzeł Radocza 7 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Czarni Koziniec 3-0 Iskra II Klecza Dolna
(wo)
Orzeł Radocza 3-3 Dąb II Paszkówka 14 czerwca, 11:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 14 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Gród Grodzisko 4-1 Gronie Zagórnik 14 czerwca, 17:00
Victoria Półwieś 6-3 Sokół Chrząstowice 14 czerwca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 9-2 Skawa Witanowice 14 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 21 czerwca

Iskra II Klecza Dolna 0-3 Wikliniarz Woźniki
(wo)
Skawa Witanowice 1-1 Victoria Półwieś 20 czerwca, 17:00
Sokół Chrząstowice 1-6 Gród Grodzisko 21 czerwca, 11:00
Gronie Zagórnik 5-3 Nadwiślanka Brzeźnica 21 czerwca, 11:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 3-3 Orzeł Radocza 21 czerwca, 11:00
Dąb II Paszkówka 0-3 Czarni Koziniec 21 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Klasa B 2014/2015 (Wadowice I)
Klasa B 2014/2015 (Wadowice II)

Klasa C 2014/2015 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas