[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polanka Nieszkowice 24 57 18 3 3 87-23 11 0 1 46-9 7 3 2 41-14 2 3 1 0 1 6-5
2.  Błękitni Krzeczów 24 57 19 0 5 83-34 11 0 1 49-10 8 0 4 34-24 2 3 1 0 1 5-6
3.  Promień Mikluszowice 24 46 15 1 8 58-40 8 1 3 29-20 7 0 5 29-20
4.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 41 13 2 9 62-48 8 1 3 30-21 5 1 6 32-27
5.  Korona Brzeźnica (k. Bochni) 24 40 12 4 8 54-35 4 2 6 25-22 8 2 2 29-13
6.  Husaria Łapczyca 24 34 8 10 6 51-46 6 5 1 32-20 2 5 5 19-26
7.  Wisła Grobla 23 31 9 4 10 54-55 7 0 5 36-26 2 4 5 18-29 2 4 1 1 0 3-1
8.  Beskid II Żegocina 24 31 9 4 11 47-52 3 3 6 27-29 6 1 5 20-23 2 1 0 1 1 1-3
9.  Gryf Chronów 24 30 9 3 12 58-78 4 2 6 34-40 5 1 6 24-38
10.  Polonia Wyżyce 24 27 8 3 13 48-64 6 1 5 30-22 2 2 8 18-42
11.  Raba II Książnice 24 24 7 3 14 36-58 4 2 6 16-25 3 1 8 20-33
12.  Naprzód II Sobolów 23 19 5 4 14 39-78 3 3 5 22-28 2 1 9 17-50
13.  Raba II Niedary 24 7 2 1 21 12-78 1 1 10 3-38 1 0 11 9-40
Raba II Niedary wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Polanka Nieszkowice    5-2 2-0 4-1 0-1 3-0 3-0 5-1 4-0 9-0 3-1 5-3 3-0* 
 2 Błękitni Krzeczów3-1     5-1 4-1 2-1 3-1 4-1 1-2 6-1 6-1 1-0 11-0 3-0* 
 3 Promień Mikluszowice1-1 1-4     1-0 1-4 2-0 3-0 3-1 3-4 2-0 4-1 5-4 3-1 
 4 Ostrowianka Ostrów Królewski1-7 3-1 2-1     1-2 1-1 2-3 3-2 4-1 4-2 3-1 3-0 3-0* 
 5 Korona Brzeźnica (k. Bochni)1-3 0-2 1-4 4-2     1-2 1-1 1-2 1-4 3-0 4-1 1-1 7-0 
 6 Husaria Łapczyca1-1 4-3 2-1 1-1 0-4     3-3 5-0 5-2 2-2 3-3 3-0* 3-0* 
 7 Wisła Grobla2-4 0-2 2-3 3-4 2-3 5-1     2-0 8-3 3-2 3-2 4-1 2-1 
 8 Beskid II Żegocina0-6 3-4 2-3 2-1 1-1 2-2 1-1     1-2 6-0 2-3 2-4 5-2 
 9 Gryf Chronów1-6 2-6 1-4 2-7 2-4 2-2 4-2 2-2     2-4 6-3 7-0 3-0* 
 10 Polonia Wyżyce2-2 1-2 3-0 0-3 1-4 2-1 7-3 0-2 5-3     1-2 5-0 3-0* 
 11 Raba II Książnice1-0 0-3 0-5 1-3 2-1 2-2 1-1 1-3 0-2 3-1     4-1 1-3 
 12 Naprzód II Sobolów1-5 3-4 0-4 4-3 1-1 3-3 0-2 1-2 2-2 3-0*     4-2 
 13 Raba II Niedary0-5 2-1 0-3* 1-6 0-3* 0-4 0-3* 0-3* 0-0 0-4 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: Polanka Nieszkowice.
 
Naprzód II Sobolów 3-0 Raba II Książnice 17 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 41. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Gryf Chronów 2-2 Husaria Łapczyca 17 sierpnia, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-2 Beskid II Żegocina 17 sierpnia, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 4-2 Polonia Wyżyce 17 sierpnia, 14:00
Wisła Grobla 2-3 Promień Mikluszowice 17 sierpnia, 14:00
Raba II Niedary 2-1 Błękitni Krzeczów 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Błękitni Krzeczów.
 
Promień Mikluszowice 3-1 Raba II Niedary 24 sierpnia, 15:00
Polonia Wyżyce 7-3 Wisła Grobla 24 sierpnia, 18:00
Beskid II Żegocina 2-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 24 sierpnia, 17:00
Husaria Łapczyca 0-4 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 23 sierpnia, 17:00
w Bochni
Raba II Książnice 0-2 Gryf Chronów 24 sierpnia, 14:00
Polanka Nieszkowice 5-3 Naprzód II Sobolów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Gryf Chronów 1-6 Polanka Nieszkowice 31 sierpnia, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4-1 Raba II Książnice 31 sierpnia, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-1 Husaria Łapczyca 31 sierpnia, 11:00
Wisła Grobla 2-0 Beskid II Żegocina 31 sierpnia, 11:00
Raba II Niedary 0-4 Polonia Wyżyce 31 sierpnia, 11:00
Błękitni Krzeczów 5-1 Promień Mikluszowice 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Polonia Wyżyce 1-2 Błękitni Krzeczów 7 września, 11:00
Beskid II Żegocina 5-2 Raba II Niedary 7 września, 11:00
Husaria Łapczyca 3-3 Wisła Grobla 6 września, 17:00
w Bochni
Raba II Książnice 1-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 7 września, 11:00
Polanka Nieszkowice 0-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 7 września, 17:00
Naprzód II Sobolów 1-2 Gryf Chronów 7 września, 14:00

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Gryf Chronów.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-1 Naprzód II Sobolów 14 września, 16:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-7 Polanka Nieszkowice 14 września, 13:00
Wisła Grobla 3-2 Raba II Książnice 14 września, 16:30
Raba II Niedary 0-4 Husaria Łapczyca 14 września, 11:00
Błękitni Krzeczów 1-2 Beskid II Żegocina 14 września, 11:00
Promień Mikluszowice 2-0 Polonia Wyżyce 14 września, 16:30

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Beskid II Żegocina 2-3 Promień Mikluszowice 21 września, 11:00
Husaria Łapczyca 4-3 Błękitni Krzeczów 20 września, 16:00
w Bochni
Raba II Książnice 1-3 Raba II Niedary 21 września, 13:00
Polanka Nieszkowice 3-0 Wisła Grobla 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie (16 listopada, 13:30) odwołany na prośbę gości
Naprzód II Sobolów 4-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 21 września, 13:30
Gryf Chronów 2-4 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 4-1 Gryf Chronów 28 września, 14:00
Wisła Grobla 4-1 Naprzód II Sobolów 28 września, 16:00
Raba II Niedary 0-5 Polanka Nieszkowice 28 września, 11:00
Błękitni Krzeczów 1-0 Raba II Książnice 28 września, 11:00
Promień Mikluszowice 2-0 Husaria Łapczyca 28 września, 14:00
Polonia Wyżyce 0-2 Beskid II Żegocina 28 września, 11:00

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: Beskid II Żegocina.
 
Husaria Łapczyca 2-2 Polonia Wyżyce 5 października, 15:00
w Bochni
Raba II Książnice 0-5 Promień Mikluszowice 5 października, 11:00
Polanka Nieszkowice 5-2 Błękitni Krzeczów 5 października, 14:00
w Krzeczowie; Polanka gospodarzem
Naprzód II Sobolów 4-2 Raba II Niedary 5 października, 11:00
Gryf Chronów 4-2 Wisła Grobla 5 października, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Wisła Grobla 2-3 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 12 października, 11:00
Raba II Niedary 0-0 Gryf Chronów 12 października, 11:00
Błękitni Krzeczów 11-0 Naprzód II Sobolów 12 października, 15:30
Promień Mikluszowice 1-1 Polanka Nieszkowice 12 października, 14:00
Polonia Wyżyce 1-2 Raba II Książnice 12 października, 14:00
Beskid II Żegocina 2-2 Husaria Łapczyca 12 października, 13:30

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Raba II Książnice 1-3 Beskid II Żegocina 19 października, 11:00
Polanka Nieszkowice 9-0 Polonia Wyżyce 19 października, 15:00
Naprzód II Sobolów 0-4 Promień Mikluszowice 19 października, 13:30
Gryf Chronów 2-6 Błękitni Krzeczów 19 października, 12:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 7-0 Raba II Niedary 19 października, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-3 Wisła Grobla 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Wisła Grobla.
 
Raba II Niedary 1-6 Ostrowianka Ostrów Królewski 26 października, 11:00
Błękitni Krzeczów 2-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 26 października, 11:00
Promień Mikluszowice 3-4 Gryf Chronów 26 października, 14:00
Polonia Wyżyce 5-0 Naprzód II Sobolów 26 października, 11:00
Beskid II Żegocina 0-6 Polanka Nieszkowice 26 października, 12:00
Husaria Łapczyca 3-3 Raba II Książnice 26 października, 11:00
w Bochni

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Raba II Książnice.
 
Polanka Nieszkowice 3-0 Husaria Łapczyca 2 listopada, 11:00
Naprzód II Sobolów 0-2 Beskid II Żegocina 2 listopada, 14:00
Gryf Chronów 2-4 Polonia Wyżyce 2 listopada, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-4 Promień Mikluszowice 2 listopada, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-1 Błękitni Krzeczów 2 listopada, 11:00
Wisła Grobla 2-1 Raba II Niedary 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9 listopada

Pauza: Raba II Niedary.
 
Błękitni Krzeczów 4-1 Wisła Grobla 9 listopada, 13:30
Promień Mikluszowice 1-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 9 listopada, 13:30
Polonia Wyżyce 1-4 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 9 listopada, 10:30
Beskid II Żegocina 1-2 Gryf Chronów 9 listopada, 10:30
Husaria Łapczyca 3-0 Naprzód II Sobolów 9 listopada, 10:30
(wo)
w Bochni; goście nie dojechali
Raba II Książnice 1-0 Polanka Nieszkowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 22 marca

Pauza: Polanka Nieszkowice.
 
Raba II Książnice 4-1 Naprzód II Sobolów 22 marca, 11:00
Husaria Łapczyca 5-2 Gryf Chronów 19 kwietnia, 14:00
Beskid II Żegocina 1-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 22 marca, 15:00
Polonia Wyżyce 0-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 22 marca, 14:00
Promień Mikluszowice 3-0 Wisła Grobla 22 marca, 11:00
Błękitni Krzeczów 3-0 Raba II Niedary
(wo)

Kolejka 15 - 29 marca

Pauza: Błękitni Krzeczów.
 
Raba II Niedary 0-3 Promień Mikluszowice
(wo)
Wisła Grobla 3-2 Polonia Wyżyce 29 marca, 15:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-2 Beskid II Żegocina 29 marca, 12:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-2 Husaria Łapczyca 29 marca, 15:00
Gryf Chronów 6-3 Raba II Książnice 29 marca, 11:00
Naprzód II Sobolów 1-5 Polanka Nieszkowice 29 marca, 11:00

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Polanka Nieszkowice 4-0 Gryf Chronów 4 kwietnia, 11:00
w Brzeźnicy
Raba II Książnice 2-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4 kwietnia, 11:00
Husaria Łapczyca 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 4 kwietnia, 14:00
Beskid II Żegocina 1-1 Wisła Grobla 4 kwietnia, 11:00
Polonia Wyżyce 3-0 Raba II Niedary
(wo)
Promień Mikluszowice 1-4 Błękitni Krzeczów 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 12 kwietnia

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Błękitni Krzeczów 6-1 Polonia Wyżyce 12 kwietnia, 17:00
Raba II Niedary 0-3 Beskid II Żegocina
(wo)
Wisła Grobla 5-1 Husaria Łapczyca 12 kwietnia, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-1 Raba II Książnice 12 kwietnia, 13:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-3 Polanka Nieszkowice 12 kwietnia, 11:00
Gryf Chronów 7-0 Naprzód II Sobolów 12 kwietnia, 13:30

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Pauza: Gryf Chronów.
 
Naprzód II Sobolów 1-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 19 kwietnia, 17:00
Polanka Nieszkowice 4-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 19 kwietnia, 14:00
Raba II Książnice 1-1 Wisła Grobla 19 kwietnia, 11:00
Husaria Łapczyca 3-0 Raba II Niedary
(wo)
Beskid II Żegocina 3-4 Błękitni Krzeczów 19 kwietnia, 17:00
Polonia Wyżyce 3-0 Promień Mikluszowice 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 26 kwietnia

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Promień Mikluszowice 3-1 Beskid II Żegocina 26 kwietnia, 13:00
Błękitni Krzeczów 3-1 Husaria Łapczyca 26 kwietnia, 17:00
Raba II Niedary 0-3 Raba II Książnice
(wo)
Wisła Grobla 2-4 Polanka Nieszkowice 26 kwietnia, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-0 Naprzód II Sobolów 26 kwietnia, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-4 Gryf Chronów 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 3 maja

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Gryf Chronów 2-7 Ostrowianka Ostrów Królewski 3 maja, 14:00
Naprzód II Sobolów - Wisła Grobla
w pierwotnym terminie (3 maja, 14:00) odwołany
Polanka Nieszkowice 3-0 Raba II Niedary
(wo)
Raba II Książnice 0-3 Błękitni Krzeczów 3 maja, 11:00
Husaria Łapczyca 2-1 Promień Mikluszowice 3 maja, 15:00
Beskid II Żegocina 6-0 Polonia Wyżyce 3 maja, 17:00

Kolejka 21 - 10 maja

Pauza: Beskid II Żegocina.
 
Polonia Wyżyce 2-1 Husaria Łapczyca 10 maja, 14:00
Promień Mikluszowice 4-1 Raba II Książnice 10 maja, 11:00
Błękitni Krzeczów 3-1 Polanka Nieszkowice 9 maja, 17:30
Raba II Niedary 0-3 Naprzód II Sobolów
(wo)
Wisła Grobla 8-3 Gryf Chronów 10 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 10 maja, 14:00

Kolejka 22 - 17 maja

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1-1 Wisła Grobla 17 maja, 17:00
Gryf Chronów 3-0 Raba II Niedary
(wo)
Naprzód II Sobolów 3-4 Błękitni Krzeczów 17 maja, 17:00
Polanka Nieszkowice 2-0 Promień Mikluszowice 17 maja, 17:00
Raba II Książnice 3-1 Polonia Wyżyce 16 maja, 17:00
Husaria Łapczyca 5-0 Beskid II Żegocina 17 maja, 13:00

Kolejka 23 - 24 maja

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Beskid II Żegocina 2-3 Raba II Książnice 24 maja, 11:00
Polonia Wyżyce 2-2 Polanka Nieszkowice 24 maja, 14:00
Promień Mikluszowice 5-4 Naprzód II Sobolów 24 maja, 17:00
Błękitni Krzeczów 6-1 Gryf Chronów 24 maja, 17:00
Raba II Niedary 0-3 Korona Brzeźnica (k. Bochni)
(wo)
Wisła Grobla 3-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 24 maja, 14:00

Kolejka 24 - 31 maja

Pauza: Wisła Grobla.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-0 Raba II Niedary
(wo)
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 0-2 Błękitni Krzeczów 31 maja, 14:00
Gryf Chronów 1-4 Promień Mikluszowice 31 maja, 17:00
Naprzód II Sobolów 2-2 Polonia Wyżyce 30 maja, 13:00
Polanka Nieszkowice 5-1 Beskid II Żegocina 31 maja, 11:00
Raba II Książnice 2-2 Husaria Łapczyca 31 maja, 13:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Pauza: Raba II Książnice.
 
Husaria Łapczyca 1-1 Polanka Nieszkowice 7 czerwca, 14:00
Beskid II Żegocina 2-4 Naprzód II Sobolów 7 czerwca, 14:00
Polonia Wyżyce 5-3 Gryf Chronów 7 czerwca, 14:00
Promień Mikluszowice 1-4 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 7 czerwca, 14:00
Błękitni Krzeczów 4-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 7 czerwca, 14:00
Raba II Niedary 0-3 Wisła Grobla
(wo)

Kolejka 26 - 14 czerwca

Pauza: Raba II Niedary.
 
Wisła Grobla 0-2 Błękitni Krzeczów 14 czerwca, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Promień Mikluszowice 14 czerwca, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-0 Polonia Wyżyce 14 czerwca, 17:00
Gryf Chronów 2-2 Beskid II Żegocina 14 czerwca, 17:00
Naprzód II Sobolów 3-3 Husaria Łapczyca 14 czerwca, 17:00
Polanka Nieszkowice 3-1 Raba II Książnice 14 czerwca, 17:00

Klasa A 2014/2015 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas