[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A Zina 2014/2015, grupa: Kalisz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Słupia 26 61 19 4 3 79-34 11 1 1 50-14 8 3 2 29-20
2.  Pelikan Grabów nad Prosną 26 54 17 3 6 58-39 8 2 3 29-20 9 1 3 29-19
3.  LZS Trzcinica 26 51 16 3 7 73-50 8 3 2 34-20 8 0 5 39-30
4.  LKS Jankowy 26 46 14 4 8 63-46 9 2 2 33-15 5 2 6 30-31
5.  LZS Olszowa (k. Kępna) 26 45 14 3 9 55-40 8 2 3 28-12 6 1 6 27-28
6.  LZS Doruchów 26 40 12 4 10 77-60 6 1 6 50-26 6 3 4 27-34
7.  Victoria Laski 26 39 12 3 11 66-46 7 1 5 42-23 5 2 6 24-23
8.  Sokół Bralin 26 31 9 4 13 47-60 6 2 5 26-23 3 2 8 21-37 4 7 2 1 1 11-8
9.  GKS Rychtal/Skoroszów 26 31 10 1 15 52-62 5 1 7 29-23 5 0 8 23-39 4 6 2 0 2 8-8
10.  LZS Czajków 26 31 9 4 13 40-66 3 3 7 22-41 6 1 6 18-25 4 4 1 1 2 6-9
11.  LZS Mikorzyn 26 30 10 0 16 60-67 5 0 8 34-34 5 0 8 26-33 2 3 1 0 1 4-4
12.  Zawisza Łęka Opatowska 26 30 9 3 14 48-60 5 0 8 32-36 4 3 6 16-24 2 3 1 0 1 4-4
13.  KS Rogaszyce 26 24 7 3 16 39-59 4 1 8 16-22 3 2 8 23-37
14.  KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 26 11 2 5 19 40-108 2 3 8 25-38 0 2 11 15-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Strażak Słupia    3-0 6-2 3-3 4-1 7-1 1-0 2-1 7-1 3-0 3-0 3-1 2-3 6-1 
 2 Pelikan Grabów nad Prosną2-5     3-1 1-0 4-1 4-2 0-3 4-2 2-0 2-0 1-2 1-1 2-2 3-1 
 3 LZS Trzcinica0-0 1-0     4-4 5-3 1-2 3-1 3-3 2-3 3-0 3-2 2-0 4-2 3-0* 
 4 LKS Jankowy1-1 4-2 2-1     2-3 5-1 4-1 1-1 2-1 1-2 1-0 4-0 3-1 3-1 
 5 LZS Olszowa (k. Kępna)3-1 0-1 2-4 0-1     1-1 3-0 2-1 2-0 5-1 3-0 3-2 0-0 4-0 
 6 LZS Doruchów2-4 3-4 4-5 2-0 1-1     2-4 7-1 2-3 5-1 1-2 3-0 4-0 14-1 
 7 Victoria Laski2-2 0-4 1-2 2-3 2-0 2-3     3-2 6-1 0-3* 3-1 2-0 5-1 14-1 
 8 Sokół Bralin1-2 1-2 2-1 0-3 0-3 3-2 1-0     6-1 1-1 4-0 2-5 4-2 1-1 
 9 GKS Rychtal/Skoroszów0-2 2-3 1-3 3-0 0-4 2-2 2-4 3-0     1-2 5-1 0-1 4-0 6-1 
 10 LZS Czajków1-2 0-3 2-1 2-0 4-2 3-4 1-1 3-4 0-3*     0-9 1-1 1-7 4-4 
 11 LZS Mikorzyn2-3 2-4 2-5 3-4 2-4 1-2 2-5 5-0 5-3 1-0     1-2 2-0 6-2 
 12 Zawisza Łęka Opatowska0-3 1-2 3-6 6-4 3-2 2-3 1-4 4-2 2-3 0-2 2-3     5-2 3-0* 
 13 KS Rogaszyce1-2 1-3 0-4 2-1 1-2 1-2 2-0 0-1 0-3* 1-2 4-0 0-0     3-2 
 14 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski)5-2 1-1 2-4 3-7 0-1 2-2 1-1 0-3* 3-1 2-4 3-6 2-3 1-3     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Victoria Laski 6-1 GKS Rychtal/Skoroszów 24 sierpnia, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 5-2 KS Rogaszyce 24 sierpnia, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-7 LKS Jankowy 24 sierpnia, 14:00
Strażak Słupia 3-0 LZS Czajków 24 sierpnia, 16:00
Sokół Bralin 3-2 LZS Doruchów 24 sierpnia, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-2 LZS Mikorzyn 24 sierpnia, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 2-4 LZS Trzcinica 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

GKS Rychtal/Skoroszów 1-3 LZS Trzcinica 31 sierpnia, 16:00
LZS Mikorzyn 2-4 LZS Olszowa (k. Kępna) 31 sierpnia, 16:00
LZS Doruchów 3-4 Pelikan Grabów nad Prosną 31 sierpnia, 13:00
LZS Czajków 3-4 Sokół Bralin 31 sierpnia, 11:00
LKS Jankowy 1-1 Strażak Słupia 31 sierpnia, 11:00
KS Rogaszyce 3-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 31 sierpnia, 14:00
Victoria Laski 2-0 Zawisza Łęka Opatowska 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Zawisza Łęka Opatowska 2-3 GKS Rychtal/Skoroszów 7 września, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-1 Victoria Laski 7 września, 14:00
Strażak Słupia 2-3 KS Rogaszyce 7 września, 16:00
Sokół Bralin 0-3 LKS Jankowy 7 września, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 LZS Czajków 7 września, 13:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 1-1 LZS Doruchów 7 września, 16:00
LZS Trzcinica 3-2 LZS Mikorzyn 7 września, 16:00

Kolejka 4 - 13-14 września

GKS Rychtal/Skoroszów 5-1 LZS Mikorzyn 14 września, 16:00
LZS Doruchów 4-5 LZS Trzcinica 14 września, 13:00
LZS Czajków 4-2 LZS Olszowa (k. Kępna) 14 września, 11:00
LKS Jankowy 4-2 Pelikan Grabów nad Prosną 14 września, 11:00
KS Rogaszyce 0-1 Sokół Bralin 14 września, 14:00
Victoria Laski 2-2 Strażak Słupia 14 września, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 3-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 5 - 20-21 września

KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-1 GKS Rychtal/Skoroszów 21 września, 14:00
Strażak Słupia 3-1 Zawisza Łęka Opatowska 21 września, 11:00
Sokół Bralin 1-0 Victoria Laski 21 września, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-2 KS Rogaszyce 21 września, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-1 LKS Jankowy 21 września, 16:00
LZS Trzcinica 3-0 LZS Czajków 21 września, 16:00
LZS Mikorzyn 1-2 LZS Doruchów 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

GKS Rychtal/Skoroszów 2-2 LZS Doruchów 28 września, 16:00
LZS Czajków 0-9 LZS Mikorzyn 28 września, 11:00
LKS Jankowy 2-1 LZS Trzcinica 28 września, 11:00
KS Rogaszyce 1-2 LZS Olszowa (k. Kępna) 28 września, 14:00
Victoria Laski 0-4 Pelikan Grabów nad Prosną 28 września, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 4-2 Sokół Bralin 28 września, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 5-2 Strażak Słupia 28 września, 14:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Strażak Słupia 7-1 GKS Rychtal/Skoroszów 5 października, 15:30
Sokół Bralin 1-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 5 października, 15:30
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 Zawisza Łęka Opatowska 5 października, 15:30
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-0 Victoria Laski 5 października, 15:30
LZS Trzcinica 4-2 KS Rogaszyce 5 października, 15:30
LZS Mikorzyn 3-4 LKS Jankowy 5 października, 15:30
LZS Doruchów 5-1 LZS Czajków 5 października, 13:00

Kolejka 8 - 11-12 października

GKS Rychtal/Skoroszów 1-2 LZS Czajków 12 października, 15:30
LKS Jankowy 5-1 LZS Doruchów 12 października, 11:00
KS Rogaszyce 4-0 LZS Mikorzyn 12 października, 14:00
Victoria Laski 1-2 LZS Trzcinica 12 października, 15:30
Zawisza Łęka Opatowska 3-2 LZS Olszowa (k. Kępna) 12 października, 15:30
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną 12 października, 14:00
Strażak Słupia 2-1 Sokół Bralin 12 października, 15:30

Kolejka 9 - 18-19 października

Sokół Bralin 6-1 GKS Rychtal/Skoroszów 19 października, 15:00
Pelikan Grabów nad Prosną 2-5 Strażak Słupia 19 października, 15:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 4-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 19 października, 15:00
LZS Trzcinica 2-0 Zawisza Łęka Opatowska 19 października, 15:00
LZS Mikorzyn 2-5 Victoria Laski 19 października, 15:00
LZS Doruchów 4-0 KS Rogaszyce 19 października, 13:00
LZS Czajków 2-0 LKS Jankowy 19 października, 11:00

Kolejka 10 - 25-26 października

GKS Rychtal/Skoroszów 3-0 LKS Jankowy 26 października, 15:00
KS Rogaszyce 1-2 LZS Czajków 26 października, 14:00
Victoria Laski 2-3 LZS Doruchów 26 października, 15:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-3 LZS Mikorzyn 26 października, 15:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-4 LZS Trzcinica 26 października, 17:00
Strażak Słupia 4-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 26 października, 15:00
Sokół Bralin 1-2 Pelikan Grabów nad Prosną 26 października, 15:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 GKS Rychtal/Skoroszów 2 listopada, 14:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 2-1 Sokół Bralin 2 listopada, 14:00
LZS Trzcinica 0-0 Strażak Słupia 2 listopada, 14:00
LZS Mikorzyn 6-2 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2 listopada, 14:00
LZS Doruchów 3-0 Zawisza Łęka Opatowska 2 listopada, 13:00
LZS Czajków 1-1 Victoria Laski 2 listopada, 11:00
LKS Jankowy 3-1 KS Rogaszyce 2 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

GKS Rychtal/Skoroszów 4-0 KS Rogaszyce 9 listopada, 14:00
Victoria Laski 2-3 LKS Jankowy 9 listopada, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 0-2 LZS Czajków 9 listopada, 14:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-2 LZS Doruchów 9 listopada, 14:00
Strażak Słupia 3-0 LZS Mikorzyn 9 listopada, 14:00
Sokół Bralin 2-1 LZS Trzcinica 9 listopada, 14:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 9 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

LZS Olszowa (k. Kępna) 2-0 GKS Rychtal/Skoroszów 16 listopada, 14:00
LZS Trzcinica 1-0 Pelikan Grabów nad Prosną 16 listopada, 14:00
LZS Mikorzyn 5-0 Sokół Bralin 16 listopada, 14:00
LZS Doruchów 2-4 Strażak Słupia 16 listopada, 13:00
LZS Czajków 4-4 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 16 listopada, 11:00
LKS Jankowy 4-0 Zawisza Łęka Opatowska 16 listopada, 11:00
KS Rogaszyce 2-0 Victoria Laski 16 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 22-23 listopada

GKS Rychtal/Skoroszów 2-4 Victoria Laski 23 listopada, 14:00
KS Rogaszyce 0-0 Zawisza Łęka Opatowska 23 listopada, 13:30
LKS Jankowy 3-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 23 listopada, 11:00
LZS Czajków 1-2 Strażak Słupia 23 listopada, 11:00
LZS Doruchów 7-1 Sokół Bralin 22 listopada, 12:30
LZS Mikorzyn 2-4 Pelikan Grabów nad Prosną 23 listopada, 13:00
LZS Trzcinica 5-3 LZS Olszowa (k. Kępna) 23 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 22 marca

LZS Trzcinica 2-3 GKS Rychtal/Skoroszów 22 marca, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-0 LZS Mikorzyn 21 marca, 15:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-2 LZS Doruchów 22 marca, 16:00
Sokół Bralin 1-1 LZS Czajków 22 marca, 16:00
Strażak Słupia 3-3 LKS Jankowy 22 marca, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-3 KS Rogaszyce 22 marca, 12:00
Zawisza Łęka Opatowska 1-4 Victoria Laski 22 marca, 11:00

Kolejka 16 - 29 marca

GKS Rychtal/Skoroszów 0-1 Zawisza Łęka Opatowska 29 marca, 16:00
Victoria Laski 14-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 29 marca, 16:00
KS Rogaszyce 1-2 Strażak Słupia 29 marca, 14:00
LKS Jankowy 1-1 Sokół Bralin 29 marca, 11:00
LZS Czajków 0-3 Pelikan Grabów nad Prosną 29 marca, 11:00
LZS Doruchów 1-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 29 marca, 13:00
LZS Mikorzyn 2-5 LZS Trzcinica 29 marca, 16:00

Kolejka 17 - 12 kwietnia

LZS Mikorzyn 5-3 GKS Rychtal/Skoroszów 12 kwietnia, 16:00
LZS Trzcinica 1-2 LZS Doruchów 12 kwietnia, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 5-1 LZS Czajków 12 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 1-0 LKS Jankowy 12 kwietnia, 16:00
Sokół Bralin 4-2 KS Rogaszyce 12 kwietnia, 16:00
Strażak Słupia 1-0 Victoria Laski 12 kwietnia, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-3 Zawisza Łęka Opatowska 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 19 kwietnia

GKS Rychtal/Skoroszów 6-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 19 kwietnia, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 0-3 Strażak Słupia 19 kwietnia, 11:00
Victoria Laski 3-2 Sokół Bralin 19 kwietnia, 16:00
KS Rogaszyce 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną 19 kwietnia, 14:00
LKS Jankowy 2-3 LZS Olszowa (k. Kępna) 19 kwietnia, 11:00
LZS Czajków 2-1 LZS Trzcinica 19 kwietnia, 11:00
LZS Doruchów 1-2 LZS Mikorzyn 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 26 kwietnia

LZS Doruchów 2-3 GKS Rychtal/Skoroszów 26 kwietnia, 13:00
LZS Mikorzyn 1-0 LZS Czajków 26 kwietnia, 16:00
LZS Trzcinica 4-4 LKS Jankowy 26 kwietnia, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-0 KS Rogaszyce 26 kwietnia, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 0-3 Victoria Laski 26 kwietnia, 16:00
Sokół Bralin 2-5 Zawisza Łęka Opatowska 26 kwietnia, 16:00
Strażak Słupia 6-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 3 maja

GKS Rychtal/Skoroszów 0-2 Strażak Słupia 3 maja, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-3 Sokół Bralin 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zawisza Łęka Opatowska 1-2 Pelikan Grabów nad Prosną 3 maja, 11:00
Victoria Laski 2-0 LZS Olszowa (k. Kępna) 3 maja, 16:00
KS Rogaszyce 0-4 LZS Trzcinica 3 maja, 14:00
LKS Jankowy 1-0 LZS Mikorzyn 3 maja, 11:00
LZS Czajków 3-4 LZS Doruchów 3 maja, 11:00

Kolejka 21 - 10 maja

LZS Czajków 0-3 GKS Rychtal/Skoroszów 10 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Doruchów 2-0 LKS Jankowy 10 maja, 13:00
LZS Mikorzyn 2-0 KS Rogaszyce 10 maja, 16:00
LZS Trzcinica 3-1 Victoria Laski 10 maja, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-2 Zawisza Łęka Opatowska 10 maja, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 3-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 10 maja, 16:00
Sokół Bralin 1-2 Strażak Słupia 10 maja, 16:00

Kolejka 22 - 17 maja

GKS Rychtal/Skoroszów 3-0 Sokół Bralin 17 maja, 16:00
Strażak Słupia 3-0 Pelikan Grabów nad Prosną 17 maja, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 0-1 LZS Olszowa (k. Kępna) 17 maja, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 3-6 LZS Trzcinica 17 maja, 11:00
Victoria Laski 3-1 LZS Mikorzyn 17 maja, 16:00
KS Rogaszyce 1-2 LZS Doruchów 17 maja, 14:00
LKS Jankowy 1-2 LZS Czajków 17 maja, 11:00

Kolejka 23 - 24 maja

LKS Jankowy 2-1 GKS Rychtal/Skoroszów 24 maja, 11:00
LZS Czajków 1-7 KS Rogaszyce 24 maja, 11:00
LZS Doruchów 2-4 Victoria Laski 24 maja, 13:00
LZS Mikorzyn 1-2 Zawisza Łęka Opatowska 24 maja, 16:00
LZS Trzcinica 3-0 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 24 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
LZS Olszowa (k. Kępna) 3-1 Strażak Słupia 24 maja, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 4-2 Sokół Bralin 24 maja, 16:00

Kolejka 24 - 31 maja

GKS Rychtal/Skoroszów 2-3 Pelikan Grabów nad Prosną 31 maja, 16:00
Sokół Bralin 0-3 LZS Olszowa (k. Kępna) 31 maja, 16:00
Strażak Słupia 6-2 LZS Trzcinica 31 maja, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 3-6 LZS Mikorzyn 31 maja, 14:00
Zawisza Łęka Opatowska 2-3 LZS Doruchów 31 maja, 11:00
Victoria Laski 0-3 LZS Czajków 31 maja, 16:00
(wo)
na boisku 6-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Rogaszyce 2-1 LKS Jankowy 31 maja, 14:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

KS Rogaszyce 0-3 GKS Rychtal/Skoroszów 7 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
LKS Jankowy 4-1 Victoria Laski 7 czerwca, 11:00
LZS Czajków 1-1 Zawisza Łęka Opatowska 7 czerwca, 11:00
LZS Doruchów 14-1 KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 7 czerwca, 13:00
LZS Mikorzyn 2-3 Strażak Słupia 7 czerwca, 16:00
LZS Trzcinica 3-3 Sokół Bralin 7 czerwca, 16:00
LZS Olszowa (k. Kępna) 0-1 Pelikan Grabów nad Prosną 7 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

GKS Rychtal/Skoroszów 0-4 LZS Olszowa (k. Kępna) 14 czerwca, 16:00
Pelikan Grabów nad Prosną 3-1 LZS Trzcinica 14 czerwca, 16:00
Sokół Bralin 4-0 LZS Mikorzyn 14 czerwca, 16:00
Strażak Słupia 7-1 LZS Doruchów 14 czerwca, 16:00
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 2-4 LZS Czajków 14 czerwca, 16:00
Zawisza Łęka Opatowska 6-4 LKS Jankowy 4 czerwca, 16:00
Victoria Laski 5-1 KS Rogaszyce 14 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Kalisz)

Klasa okręgowa Zina 2014/2015 (Kalisz)

Klasa A Zina 2014/2015 (Kalisz I)

Klasa B 2014/2015 (Kalisz I)
Klasa B 2014/2015 (Kalisz II)
Klasa B 2014/2015 (Kalisz III)
Klasa B 2014/2015 (Kalisz IV)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas