[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

Runda wstępna - 3 sierpnia
Spartak Charsznica, Fitball Szklary - wolny los

Płomień Kościelec 3-4 Jastrzębiec Książ Wielki 3 sierpnia, 18:00
Agricola Klimontów 2-9 Maszycanka Maszyce 3 sierpnia, 18:00
w Jakubowicach
Ekler Baranówka 2-0 Galicja Raciborowice 3 sierpnia, 18:00
Sparta Przeginia Duchowna 2-5 Prądniczanka II Kraków 3 sierpnia, 18:00
Novi Narama 5-3 Wierzbowianka Wierzbno 3 sierpnia, 18:00
w Smardzowicach
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-5 Pogoń Wronin 3 sierpnia, 18:00
Polonia Więcławice 2-5 Płomień Jerzmanowice 3 sierpnia, 18:00
Błękitni Czułówek 3-3 Iskra Czułów 3 sierpnia, 18:00
k. 1-3
Trzebol Wielkie Drogi 0-10 Zwierzyniecki KS Kraków 3 sierpnia, 18:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-2 LKS Libertów 3 sierpnia, 18:00
Sankowia Sanka 3-0 Kmita II Zabierzów 3 sierpnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
PKS Albertus Kraków 6-5 Orzeł Bębło 3 sierpnia, 18:00
Rzozovia Rzozów 3-1 Polonia Kraków 3 sierpnia, 18:00
KS Tyniec (Kraków) 0-5 Lot Balice 3 sierpnia, 18:00
Wisła Czernichów 3-3 Bronowicki KS Kraków 3 sierpnia, 18:00
k. 4-2
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-2 Orzeł II Iwanowice 3 sierpnia, 18:00

II runda - 10 sierpnia

Spartak Charsznica 3-0 Juvenia Prandocin 10 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 1-2
Jastrzębiec Książ Wielki 3-5 TS Węgrzce 10 sierpnia, 17:30
Maszycanka Maszyce 3-0 LKS Skała 2004 10 sierpnia, 17:30
Ekler Baranówka 1-7 Czarni 03 Grzegorzowice 10 sierpnia, 15:00
Orzeł II Iwanowice 2-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 sierpnia, 15:00
Orzeł Iwanowice 3-1 Prądniczanka II Kraków 9 sierpnia, 16:00
Novi Narama 3-0 Partyzant Dojazdów 10 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 2-4
Pogoń Wronin 3-0 Strażak Goszcza 10 sierpnia, 17:30
(wo)
Płomień Jerzmanowice 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 10 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 2-0
Iskra Czułów 4-0 Nadwiślan Kraków 10 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 4-1
Zwierzyniecki KS Kraków 1-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 10 sierpnia, 17:30
na stadionie Tramwaju
LKS Libertów 1-1 Pychowianka Kraków 10 sierpnia, 17:30
k. 5-4
Sankowia Sanka 1-4 Radziszowianka Radziszów 10 sierpnia, 17:30
Fitball Szklary 1-6 Iskra Krzęcin 10 sierpnia, 17:30
PKS Albertus Kraków 3-0 Liszczanka Liszki 10 sierpnia, 17:30
(wo)
Rzozovia Rzozów 1-0 Sportowiec Modlniczka 10 sierpnia, 17:30
Lot Balice 3-0 Wisła Jeziorzany 10 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 2-1
Wisła Czernichów 1-6 Iskra Radwanowice 10 sierpnia, 17:30
Bibiczanka Bibice 0-7 Błękitni Modlnica 10 sierpnia, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-0 KS Rybitwy (Kraków) 10 sierpnia, 17:30

III runda - 13 sierpnia

Spartak Charsznica 3-0 Michałowianka Michałowice 14 sierpnia, 17:30
(wo)
PKS Albertus Kraków 0-3 TS Węgrzce 13 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Maszycanka Maszyce 1-3 Prądniczanka Kraków 13 sierpnia, 17:30
nieznany ? - Piotr Marek ?, Andrzej Kawa ? (k), Jarosław Kania ?
Czarni 03 Grzegorzowice 2-2 Wieczysta Kraków 14 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Grębałowianka Kraków 13 sierpnia, 17:30
Jarosław Urbaniec 2, Paweł Zawrzykraj 20, Krystian Biały 89 - Łukasz Lampart 15
Orzeł Iwanowice 3-2 Bronowianka Kraków 13 sierpnia, 17:30
Novi Narama 1-7 Proszowianka Proszowice 13 sierpnia, 17:30
Pogoń Wronin 1-3 Clepardia Kraków 13 sierpnia, 17:30
w Wierzbnie
Płomień Jerzmanowice 3-1 Słomniczanka Słomniki 13 sierpnia, 17:30
Łukasz Szwajcowski 19 (k), Bartłomiej Skrzypek 21, Krystian Krzystanek 89 - Wojciech Szewczyk 88 (k)
Iskra Czułów 2-3 Lotnik Kryspinów 13 sierpnia, 17:30
Daniel Dukała ?, Mariusz Głowacki ? - nieznany ?, ?, ?
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-5 Kmita Zabierzów 13 sierpnia, 18:00
Maciej Lewandowski 15 - Przemysław Domański 52, 83, Jan Kowalik 56, Adam Popowicz 63, Wojciech Skotnicki 77
w Ochojnie
LKS Libertów 2-2 Pozowianka Pozowice 13 sierpnia, 17:30
k. 1-3
Radziszowianka Radziszów 2-1 Kaszowianka Kaszów 13 sierpnia, 17:30
Jacek Okarmus 15, 60 (k) - Robert Stanula 70 (k)
Iskra Krzęcin 0-8 Piast Wołowice 13 sierpnia, 17:30
Przemysław Mitana 6, 57, Konrad Łęcki 32, 42, 55, Piotr Jasiołek 63, Konrad Kadula 75, Hubert Owca 90
Rzozovia Rzozów 1-3 Prokocim Kraków 13 sierpnia, 17:30 (50)
Krzysztof Niechaj 33 - Karol Sierant 68, 80, Łukasz Wójcik 73
Lot Balice 0-3 Garbarnia II Kraków 13 sierpnia, 17:30
(wo)
nieznany ? - Piotr Dolczak ?, Amadeusz Bufnal ?
na boisku 1-2
Iskra Radwanowice 0-4 Podgórze Kraków 13 sierpnia, 17:30
Wojciech Ochałek ?, ?, Jarosław Chryczyk ? (k), Marcin Wiater ?
Błękitni Modlnica 4-1 Tramwaj Kraków 13 sierpnia, 17:30
Szumiec ?, ?, Mirosław Podgajny ?, ? - nieznany ?
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Skawinka Skawina 14 sierpnia, 17:30

IV runda - 3 września

TS Węgrzce 1-1 Proszowianka Proszowice 3 września, 18:00
k. 2-4
Mateusz Kubiak 46 - Adam Przeniosło 72
Orzeł Iwanowice 3-0 Świt Krzeszowice 3 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Spartak Charsznica 0-5 Prądniczanka Kraków 3 września, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Zieleńczanka Zielonki 3 września, 17:00
k. 1-3
Sebastian Jagła 75 (k) - Krzysztof Domagalski 19
Czarni 03 Grzegorzowice 0-4 Jutrzenka Giebułtów 2 września, 17:00
w Iwanowicach
Płomień Jerzmanowice 1-3 Clepardia Kraków 3 września, 17:00
Garbarnia II Kraków 5-1 Podgórze Kraków 3 września, 17:00 (50)
Jakub Wcisło 25, 40 (k), Mariusz Stokłosa 72, 75, Krystian Żakowicz 78 - Adrian Pater 77
Kmita Zabierzów 0-3 Skawinka Skawina 3 września, 17:00
Szczepan Mrowiec 8, Damian Danaj 69, Michał Kajak 80
Pozowianka Pozowice 0-6 KS Borek (Kraków) 3 września, 17:00
Jarosław Juras 4, Kamil Borowski 55 (k), 70, Michał Dąbrowski 75, 90, Rafał Łatka 90
Radziszowianka Radziszów 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 września, 17:00
Łukasz Krupnik 88
Lotnik Kryspinów 3-4 Wiślanie Jaśkowice 3 września, 17:00
Błękitni Modlnica 2-4 Cracovia II 2 września, 17:00
nieznany ?, ? - Krzysztof Szewczyk 27, 90 (k), Dawid Gala 82, Dawid Surma 88
Piast Wołowice 3-5 Prokocim Kraków 3 września, 17:00
Przemysław Mitana 16, Konrad Łęcki 21, Hubert Owca 28 - Karol Sierant 3, Piotr Sierant 12, 60, Piotr Podraza 49, Łukasz Wójcik 63

1/8 finału - 11 listopada

Clepardia Kraków 1-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 22 listopada, 12:00
Tomasz Turek 90 - Mateusz Gamrot 22, 41, Przemysław Antoniak 32
Prądniczanka Kraków 2-1 Jutrzenka Giebułtów 15 listopada, 12:00
Mateusz Jeleń 57, Jarosław Kania 63 - Paweł Wojdała 42
Garbarnia II Kraków 6-1 Zieleńczanka Zielonki 16 listopada, 13:30
Jakub Wcisło 19, Amadeusz Bufnal 50, 53, 61, 70, Artur Krzeszowiak 59 - Maksymilian Małek 66
Orzeł Iwanowice 4-3 Proszowianka Proszowice 16 listopada, 13:00
Piotr Srebnicki 15, 49, Sebastian Leśko 27, Paweł Kwiatkowski 84 - Adam Przeniosło 42 (k), 82 (k), Maciej Przeniosło 90
Skawinka Skawina 0-2 Wiślanie Jaśkowice 21 lutego, 11:00
Piotr Kazek 14, Mateusz Ząbczyk 76
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie w Krakowie; na boisku J&J Sport Center
Radziszowianka Radziszów 3-6 Wisła II Kraków 15 listopada, 13:00
nieznany ?, ?, ? - Remigiusz Szywacz ?, ?, Kevin Kuźba ?, Konrad Furtak ?, Tomasz Zając ?, Przemysław Lech ?
KS Borek (Kraków) 0-3 Cracovia II 11 listopada, 13:00
(wo)
Rafał Strojek 15, Piotr Piaskowski 26 - Krzysztof Szewczyk 60, Dawid Gala 68
na boisku 2-2 k. 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Prokocim Kraków 0-2 Garbarnia Kraków 15 listopada, 13:00
Norbert Piszczek 58, 73

1/4 finału - 1 kwietnia
(Losowanie - 26 listopada 2014 - siedziba PPN Kraków)

Garbarnia II Kraków 3-3 Cracovia II 1 kwietnia, 16:30
k. 5-4
Amadeusz Bufnal 3, 22, Sławomir Zygmunt 10 - Mariusz Panek 25, Radosław Kuligowski 49, Krzysztof Szewczyk 82
Wisła II Kraków 3-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 25 marca, 15:30
k. 4-5
Jakub Bartosz 62, Kamil Kuczak 71, Damian Buras 86 - Michał Nawrot 47, Grzegorz Gulczyński 49 (s), Krzysztof Świątek 64
bez udziału publiczności
Orzeł Iwanowice 2-7 Garbarnia Kraków 1 kwietnia, 16:30
Piotr Srebnicki 40, Jakub Adamski 62 - Michał Górecki 11, 34, Tomasz Ogar 24, 27, Krzysztof Kalemba 67 (k), Piotr Kaczor 82, 85
Prądniczanka Kraków 2-2 Wiślanie Jaśkowice 1 kwietnia, 19:00
k. 4-5
Mateusz Jeleń 20, Jędrzej Kokoszyński 22 - Konrad Kuliszewski 38, Jakub Krasuski 40
na boisku SMS przy ul. Szablowskiego

1/2 finału - 8 kwietnia

Garbarnia II Kraków 1-3 Garbarnia Kraków 8 kwietnia, 16:30
Jakub Wcisło 2 - Krzysztof Kalemba 33, 62, Tomasz Liput 83
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 8 kwietnia, 16:30 (120)
Marcin Morawski 23 (k), Rafał Meus 45, Maciej Wcisło 90
w Skawinie

Finał - 22 kwietnia

Wiślanie Jaśkowice 0-4 Garbarnia Kraków 22 kwietnia, 17:30
Marcin Siedlarz 22, Krzysztof Kalemba 28, 90, Tomasz Ogar 83
w Skawinie

Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Adam Broda
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas