[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Stalowa Wola II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Lipa 20 42 13 3 4 46-21 8 2 0 30-6 5 1 4 16-15
2.  WKS Zabrnie 20 41 13 2 5 54-27 8 1 1 25-10 5 1 4 29-17
3.  LZS Wola Rzeczycka 20 40 13 1 6 71-31 8 1 1 43-11 5 0 5 28-20
4.  LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 20 35 11 2 7 52-33 9 0 1 31-5 2 2 6 21-28
5.  LZS Wydrza 20 28 8 4 8 45-53 5 2 3 27-20 3 2 5 18-33 2 3 1 0 1 7-5
6.  LZS Majdan Zbydniowski 20 28 9 1 10 28-48 5 0 5 13-26 4 1 5 15-22 2 3 1 0 1 5-7
7.  San Rozwadów (Stalowa Wola) 20 27 8 3 9 41-34 5 2 3 26-16 3 1 6 15-18
8.  Emaus Gorzyce 20 26 8 2 10 43-60 5 1 4 27-27 3 1 6 16-33
9.  LZS Turbia 20 22 7 1 12 32-46 6 0 4 24-23 1 1 8 8-23
10.  Płomień Trześń 20 16 5 1 14 27-60 4 1 5 20-25 1 0 9 7-35
11.  Huragan Zdziechowice 20 14 4 2 14 26-52 4 1 5 16-14 0 1 9 10-38
Jagiełło Pilchów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Czarni Lipa    3-1 2-1 1-0 3-0 6-0 1-1 1-1 2-1 8-0 3-1 
 2 WKS Zabrnie0-2     1-0 4-1 2-1 3-3 1-0 3-2 5-0 3-0 3-1 
 3 LZS Wola Rzeczycka1-3 1-1     2-1 10-3 4-0 3-0 8-1 3-0 6-1 5-1 
 4 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli)5-0 3-0 3-2     3-1 2-0 3-0 1-2 3-0 3-0 5-0 
 5 LZS Wydrza1-1 1-5 4-1 3-3     3-4 2-1 6-0 0-2 3-2 4-1 
 6 LZS Majdan Zbydniowski1-3 0-7 0-5 2-1 1-4     1-0 1-5 1-0 4-0 2-1 
 7 San Rozwadów (Stalowa Wola)2-1 3-2 0-3 1-1 10-2 0-1     5-2 2-0 1-2 2-2 
 8 Emaus Gorzyce2-1 0-4 4-1 5-7 1-1 0-3 2-3     4-3 3-2 6-2 
 9 LZS Turbia0-3 5-1 4-6 6-4 1-2 2-1 0-6* 3-0     2-0 1-0 
 10 Płomień Trześń2-0 0-4 1-6 3-1 2-2 0-3* 1-4 2-3 2-1     7-1 
 11 Huragan Zdziechowice1-2 1-4 1-3 1-2 0-2 2-0 4-0 3-0 1-1 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: LZS Wydrza.
 
Czarni Lipa 3-1 WKS Zabrnie 17 sierpnia, 16:00
LZS Turbia 2-1 LZS Majdan Zbydniowski 17 sierpnia, 16:00
Emaus Gorzyce 4-1 LZS Wola Rzeczycka 17 sierpnia, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 1-2 Płomień Trześń 17 sierpnia, 14:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 5-0 Huragan Zdziechowice 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: WKS Zabrnie.
 
Huragan Zdziechowice 0-2 LZS Wydrza 24 sierpnia, 16:00
Płomień Trześń 3-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 24 sierpnia, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 3-0 San Rozwadów (Stalowa Wola) 24 sierpnia, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-5 Emaus Gorzyce 24 sierpnia, 16:00
Czarni Lipa 2-1 LZS Turbia 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Huragan Zdziechowice.
 
LZS Turbia 5-1 WKS Zabrnie 31 sierpnia, 16:00
Emaus Gorzyce 2-1 Czarni Lipa 31 sierpnia, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 0-1 LZS Majdan Zbydniowski 31 sierpnia, 16:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-2 LZS Wola Rzeczycka 31 sierpnia, 16:00
LZS Wydrza 3-2 Płomień Trześń 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Płomień Trześń.
 
WKS Zabrnie 3-1 Huragan Zdziechowice 7 września, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 10-3 LZS Wydrza 7 września, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 2-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 7 września, 16:00
Czarni Lipa 1-1 San Rozwadów (Stalowa Wola) 7 września, 16:00
LZS Turbia 3-0 Emaus Gorzyce 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: LZS Wola Rzeczycka.
 
Emaus Gorzyce 0-4 WKS Zabrnie 14 września, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 2-0 LZS Turbia 14 września, 16:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 5-0 Czarni Lipa 13 września, 17:00
LZS Wydrza 3-4 LZS Majdan Zbydniowski 14 września, 16:00
Huragan Zdziechowice 2-0 Płomień Trześń 2 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 września) odwołany

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: LZS Majdan Zbydniowski.
 
WKS Zabrnie 3-0 Płomień Trześń 21 września, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 5-1 Huragan Zdziechowice 21 września, 16:00
Czarni Lipa 3-0 LZS Wydrza 21 września, 16:00
LZS Turbia 6-4 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 21 września, 16:00
Emaus Gorzyce 2-3 San Rozwadów (Stalowa Wola) 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Czarni Lipa.
 
San Rozwadów (Stalowa Wola) 3-2 WKS Zabrnie 28 września, 16:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 1-2 Emaus Gorzyce 28 września, 16:00
LZS Wydrza 0-2 LZS Turbia 28 września, 16:00
Huragan Zdziechowice 2-0 LZS Majdan Zbydniowski 28 września, 16:00
Płomień Trześń 1-6 LZS Wola Rzeczycka 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: LZS Turbia.
 
WKS Zabrnie 1-0 LZS Wola Rzeczycka 5 października, 15:00
LZS Majdan Zbydniowski 4-0 Płomień Trześń 5 października, 15:00
Czarni Lipa 3-1 Huragan Zdziechowice 5 października, 15:00
Emaus Gorzyce 1-1 LZS Wydrza 5 października, 15:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 1-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Emaus Gorzyce.
 
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 WKS Zabrnie 12 października, 15:00
LZS Wydrza 2-1 San Rozwadów (Stalowa Wola) 12 października, 15:00
Huragan Zdziechowice 1-1 LZS Turbia 12 października, 15:00
Płomień Trześń 2-0 Czarni Lipa 12 października, 12:00
LZS Wola Rzeczycka 4-0 LZS Majdan Zbydniowski 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: San Rozwadów (Stalowa Wola).
 
WKS Zabrnie 3-3 LZS Majdan Zbydniowski 19 października, 15:00
Czarni Lipa 2-1 LZS Wola Rzeczycka 19 października, 15:00
LZS Turbia 2-0 Płomień Trześń 19 października, 15:00
Emaus Gorzyce 6-2 Huragan Zdziechowice 19 października, 15:30
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-1 LZS Wydrza 18 października, 16:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli).
 
LZS Wydrza 1-5 WKS Zabrnie 26 października, 12:00
Huragan Zdziechowice 4-0 San Rozwadów (Stalowa Wola) 26 października, 14:30
Płomień Trześń 2-3 Emaus Gorzyce 26 października, 14:30
LZS Wola Rzeczycka 3-0 LZS Turbia 26 października, 14:30
LZS Majdan Zbydniowski 1-3 Czarni Lipa 26 października, 14:30

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Pauza: LZS Wydrza.
 
WKS Zabrnie 0-2 Czarni Lipa 12 kwietnia, 15:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-0 LZS Turbia 12 kwietnia, 15:00
LZS Wola Rzeczycka 8-1 Emaus Gorzyce 12 kwietnia, 15:00
Płomień Trześń 1-4 San Rozwadów (Stalowa Wola) 12 kwietnia, 15:00
Huragan Zdziechowice 1-2 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Pauza: WKS Zabrnie.
 
LZS Wydrza 4-1 Huragan Zdziechowice 19 kwietnia, 15:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 Płomień Trześń 19 kwietnia, 15:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 0-3 LZS Wola Rzeczycka 19 kwietnia, 15:00
Emaus Gorzyce 0-3 LZS Majdan Zbydniowski 18 kwietnia, 12:00
LZS Turbia 0-3 Czarni Lipa 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Pauza: Huragan Zdziechowice.
 
WKS Zabrnie 5-0 LZS Turbia 26 kwietnia, 15:00
Czarni Lipa 1-1 Emaus Gorzyce 26 kwietnia, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-0 San Rozwadów (Stalowa Wola) 26 kwietnia, 15:00
LZS Wola Rzeczycka 2-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 26 kwietnia, 16:30
Płomień Trześń 2-2 LZS Wydrza 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Płomień Trześń.
 
Huragan Zdziechowice 1-4 WKS Zabrnie 3 maja, 16:00
LZS Wydrza 4-1 LZS Wola Rzeczycka 3 maja, 16:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 2-0 LZS Majdan Zbydniowski 3 maja, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 2-1 Czarni Lipa 3 maja, 12:00
Emaus Gorzyce 4-3 LZS Turbia 2 maja, 15:00

Kolejka 16 - 10 maja

Pauza: LZS Wola Rzeczycka.
 
WKS Zabrnie 3-2 Emaus Gorzyce 9 maja, 17:00
LZS Turbia 0-6 San Rozwadów (Stalowa Wola) 10 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-6 / w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Czarni Lipa 1-0 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 10 maja, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 1-4 LZS Wydrza 10 maja, 16:00
Płomień Trześń 7-1 Huragan Zdziechowice 10 maja, 16:00

Kolejka 17 - 17 maja

Pauza: LZS Majdan Zbydniowski.
 
Płomień Trześń 0-4 WKS Zabrnie 17 maja, 16:00
Huragan Zdziechowice 1-3 LZS Wola Rzeczycka 17 maja, 16:00
LZS Wydrza 1-1 Czarni Lipa 17 maja, 16:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 LZS Turbia 17 maja, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 5-2 Emaus Gorzyce 16 maja, 16:30

Kolejka 18 - 24 maja

Pauza: Czarni Lipa.
 
WKS Zabrnie 1-0 San Rozwadów (Stalowa Wola) 4 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 16:00) odwołany
Emaus Gorzyce 5-7 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 24 maja, 13:00
LZS Turbia 1-2 LZS Wydrza 24 maja, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 2-1 Huragan Zdziechowice 24 maja, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 6-1 Płomień Trześń 24 maja, 16:00

Kolejka 19 - 31 maja

Pauza: LZS Turbia.
 
LZS Wola Rzeczycka 1-1 WKS Zabrnie 31 maja, 16:00
Płomień Trześń 0-3 LZS Majdan Zbydniowski 31 maja, 16:00
(wo)
na boisku 6-1, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Huragan Zdziechowice 1-2 Czarni Lipa 31 maja, 12:00
LZS Wydrza 6-0 Emaus Gorzyce 30 maja, 17:00
LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 3-0 San Rozwadów (Stalowa Wola) 31 maja, 16:00

Kolejka 20 - 7 czerwca

Pauza: Emaus Gorzyce.
 
WKS Zabrnie 4-1 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 7 czerwca, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 10-2 LZS Wydrza 7 czerwca, 14:00
LZS Turbia 1-0 Huragan Zdziechowice 7 czerwca, 12:30
Czarni Lipa 8-0 Płomień Trześń 7 czerwca, 16:00
LZS Majdan Zbydniowski 0-5 LZS Wola Rzeczycka 7 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Pauza: San Rozwadów (Stalowa Wola).
 
LZS Majdan Zbydniowski 0-7 WKS Zabrnie 14 czerwca, 16:00
LZS Wola Rzeczycka 1-3 Czarni Lipa 14 czerwca, 16:00
Płomień Trześń 2-1 LZS Turbia 14 czerwca, 16:00
Huragan Zdziechowice 3-0 Emaus Gorzyce 14 czerwca, 13:30
LZS Wydrza 3-3 LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli) 14 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 21 czerwca

Pauza: LZS Zbydniów (k. Stalowej Woli).
 
WKS Zabrnie 2-1 LZS Wydrza 21 czerwca, 16:00
San Rozwadów (Stalowa Wola) 2-2 Huragan Zdziechowice 21 czerwca, 16:00
Emaus Gorzyce 3-2 Płomień Trześń 21 czerwca, 16:00
LZS Turbia 4-6 LZS Wola Rzeczycka 21 czerwca, 16:00
Czarni Lipa 6-0 LZS Majdan Zbydniowski 20 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2014/2015 (Stalowa Wola I)
Klasa A 2014/2015 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2014/2015 (Stalowa Wola I)
Klasa B 2014/2015 (Stalowa Wola III)
Klasa B 2014/2015 (Stalowa Wola IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas