[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2014/2015, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nbit Gliwice 22 59 19 2 1 107-43 9 1 1 57-20 10 1 0 50-23
2.  TPH Polkowice 22 51 17 0 5 130-84 9 0 2 66-37 8 0 3 64-47
3.  KS AZS UMCS Lublin 22 37 12 1 9 94-85 7 0 4 53-42 5 1 5 41-43
4.  BSF Bochnia 22 36 11 3 8 112-92 7 1 3 75-42 4 2 5 37-50 2 3 1 0 1 10-8
5.  Futsal Nowiny 22 36 11 3 8 82-70 7 1 3 50-30 4 2 5 32-40 2 3 1 0 1 8-10
6.  Berland OSiR Komprachcice 22 33 9 6 7 94-92 5 4 2 45-42 4 2 5 49-50
7.  GKS Tychy 22 30 10 0 12 97-89 7 0 4 60-37 3 0 8 37-52 2 3 1 0 1 9-8
8.  MKF Solne Miasto Wieliczka 22 30 9 3 10 86-84 7 0 4 50-36 2 3 6 36-48 2 3 1 0 1 8-9
9.  Marex Chorzów 22 28 8 4 10 64-72 5 3 3 35-25 3 1 7 29-47
10.  Kamionka Mikołów 22 24 7 3 12 66-78 5 2 4 40-31 2 1 8 26-47
11.  Heiro Rzeszów 22 15 4 3 15 76-130 3 1 7 41-46 1 2 8 35-84
12.  EBS Kielce 22 2 0 2 20 36-125 0 2 9 22-62 0 0 11 14-63
EBS Kielce wycofał się z rozgrywek po 11. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Nbit Gliwice    8-2 2-1 4-3 5-3 2-3 7-0 2-2 6-0 6-3 7-2 8-1 
 2 TPH Polkowice1-2     8-3 10-3 2-1 7-6 10-4 3-2 5-2 2-7 13-7 5-0* 
 3 KS AZS UMCS Lublin2-5 2-1     3-7 7-2 3-6 6-8 6-3 6-3 6-2 7-2 5-3 
 4 BSF Bochnia6-6 9-12 5-6     10-3 3-6 5-4 8-1 6-1 4-2 14-1 5-0* 
 5 Futsal Nowiny3-6 4-6 4-5 5-0*     5-5 3-1 5-3 4-1 3-0 6-1 8-2 
 6 Berland OSiR Komprachcice1-2 3-10 3-3 5-5 6-3     4-3 4-3 5-5 3-2 6-6 5-0* 
 7 GKS Tychy2-5 8-5 1-5 5-0* 2-5 5-2     6-4 2-3 7-0 10-2 12-6 
 8 MKF Solne Miasto Wieliczka3-6 2-5 7-1 2-5 2-3 5-4 4-3     7-1 6-3 7-5 5-0* 
 9 Marex Chorzów1-3 3-7 0-3 9-2 0-0 4-2 5-2 2-2     1-1 8-2 2-1 
 10 Kamionka Mikołów0-2 3-7 7-4 1-2 4-4 7-2 4-0 5-5 5-2     1-2 3-1 
 11 Heiro Rzeszów4-8 1-2 6-5 1-1 2-3 4-8 4-7 4-5 1-6 9-1     5-0* 
 12 EBS Kielce0-5* 4-7 0-5* 5-9 0-5* 5-5 0-5* 3-6 0-5* 0-5* 5-5     

Kolejka 1 - 20-21 września

Futsal Nowiny 4-5 KS AZS UMCS Lublin 20 września, 20:30
TPH Polkowice 10-3 BSF Bochnia 21 września, 17:00
Marex Chorzów 2-1 EBS Kielce 20 września, 19:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 4-3 GKS Tychy 21 września, 17:00
Kamionka Mikołów 7-2 Berland OSiR Komprachcice 20 września, 14:00
Heiro Rzeszów 4-8 Nbit Gliwice 20 września, 18:00

Kolejka 2 - 27-28 września

KS AZS UMCS Lublin 2-5 Nbit Gliwice 27 września, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 6-6 Heiro Rzeszów 28 września, 18:00
GKS Tychy 7-0 Kamionka Mikołów 28 września, 18:00
EBS Kielce 3-6 MKF Solne Miasto Wieliczka 27 września, 18:00
BSF Bochnia 6-1 Marex Chorzów 27 września, 18:00
Futsal Nowiny 4-6 TPH Polkowice 27 września, 20:30

Kolejka 3 - 4-5 października

TPH Polkowice 8-3 KS AZS UMCS Lublin 5 października, 17:00
Marex Chorzów 0-0 Futsal Nowiny 4 października, 17:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 2-5 BSF Bochnia 5 października, 17:00
Kamionka Mikołów 3-1 EBS Kielce 5 października, 16:00
Heiro Rzeszów 4-7 GKS Tychy 5 października, 17:00
Nbit Gliwice 2-3 Berland OSiR Komprachcice 5 października, 17:00

Kolejka 4 - 11-12 października

KS AZS UMCS Lublin 3-6 Berland OSiR Komprachcice 11 października, 17:00
GKS Tychy 2-5 Nbit Gliwice 12 października, 17:00
EBS Kielce 5-5 Heiro Rzeszów 11 października, 20:00
BSF Bochnia 4-2 Kamionka Mikołów 11 października, 20:30
Futsal Nowiny 5-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 11 października, 17:30
TPH Polkowice 5-2 Marex Chorzów 12 października, 17:00

Kolejka 5 - 18-19 października

Marex Chorzów 0-3 KS AZS UMCS Lublin 18 października, 15:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 2-5 TPH Polkowice 19 października, 17:00
Kamionka Mikołów 4-4 Futsal Nowiny 19 października, 16:00
Heiro Rzeszów 1-1 BSF Bochnia 18 października, 18:30
Nbit Gliwice 8-1 EBS Kielce 19 października, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 4-3 GKS Tychy 18 października, 20:00

Kolejka 6 - 25-26 października

KS AZS UMCS Lublin 6-8 GKS Tychy 25 października, 19:00
EBS Kielce 5-5 Berland OSiR Komprachcice 25 października, 18:00
BSF Bochnia 6-6 Nbit Gliwice 25 października, 20:30
Futsal Nowiny 6-1 Heiro Rzeszów 25 października, 20:30
TPH Polkowice 2-7 Kamionka Mikołów 26 października, 17:00
Marex Chorzów 2-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 25 października, 19:00

Kolejka 7 - 8-9 listopada

MKF Solne Miasto Wieliczka 7-1 KS AZS UMCS Lublin 9 listopada, 17:00
Kamionka Mikołów 5-2 Marex Chorzów 9 listopada, 16:00
Heiro Rzeszów 1-2 TPH Polkowice 9 listopada, 17:00
Nbit Gliwice 5-3 Futsal Nowiny 9 listopada, 17:00
Berland OSiR Komprachcice 5-5 BSF Bochnia 8 listopada, 20:00
GKS Tychy 12-6 EBS Kielce 9 listopada, 18:00

Kolejka 8 - 15-16 listopada

KS AZS UMCS Lublin 5-3 EBS Kielce 15 listopada, 20:00
BSF Bochnia 5-4 GKS Tychy 15 listopada, 20:30
Futsal Nowiny 5-5 Berland OSiR Komprachcice 15 listopada, 17:30
TPH Polkowice 1-2 Nbit Gliwice 16 listopada, 17:00
Marex Chorzów 8-2 Heiro Rzeszów 15 listopada, 19:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-3 Kamionka Mikołów 16 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 29-30 listopada

Kamionka Mikołów 7-4 KS AZS UMCS Lublin 30 listopada, 16:00
Heiro Rzeszów 4-5 MKF Solne Miasto Wieliczka 29 listopada, 18:00
Nbit Gliwice 6-0 Marex Chorzów 29 listopada, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 3-10 TPH Polkowice 28 listopada, 20:00
GKS Tychy 2-5 Futsal Nowiny 30 listopada, 18:00
EBS Kielce 5-9 BSF Bochnia 29 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 6-7 grudnia

KS AZS UMCS Lublin 3-7 BSF Bochnia 7 grudnia, 17:00
Futsal Nowiny 8-2 EBS Kielce 6 grudnia, 18:00
TPH Polkowice 10-4 GKS Tychy 7 grudnia, 17:00
Marex Chorzów 4-2 Berland OSiR Komprachcice 6 grudnia, 15:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 3-6 Nbit Gliwice 7 grudnia, 17:00
Kamionka Mikołów 1-2 Heiro Rzeszów 7 grudnia, 17:00

Kolejka 11 - 13-14 grudnia

Heiro Rzeszów 6-5 KS AZS UMCS Lublin 13 grudnia, 18:00
Nbit Gliwice 6-3 Kamionka Mikołów 13 grudnia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 4-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 12 grudnia, 19:00
GKS Tychy 2-3 Marex Chorzów 14 grudnia, 18:00
EBS Kielce 4-7 TPH Polkowice 13 grudnia, 20:00
BSF Bochnia 10-3 Futsal Nowiny 13 grudnia, 18:00

Kolejka 12 - 17-18 stycznia

KS AZS UMCS Lublin 7-2 Futsal Nowiny 18 stycznia, 17:00
BSF Bochnia 9-12 TPH Polkowice 17 stycznia, 17:00
EBS Kielce 0-5 Marex Chorzów
(wo)
GKS Tychy 6-4 MKF Solne Miasto Wieliczka 18 stycznia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 3-2 Kamionka Mikołów 17 stycznia, 18:00
Nbit Gliwice 7-2 Heiro Rzeszów 17 stycznia, 18:00

Kolejka 13 - 24-25 stycznia

Nbit Gliwice 2-1 KS AZS UMCS Lublin 24 stycznia, 18:00
Heiro Rzeszów 4-8 Berland OSiR Komprachcice 24 stycznia, 16:00
Kamionka Mikołów 4-0 GKS Tychy 8 marca, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 5-0 EBS Kielce
(wo)
Marex Chorzów 9-2 BSF Bochnia 24 stycznia, 18:00
TPH Polkowice 2-1 Futsal Nowiny 25 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 31 stycznia-1 lutego

KS AZS UMCS Lublin 2-1 TPH Polkowice 1 lutego, 17:00
Futsal Nowiny 4-1 Marex Chorzów 7 marca, 20:00
BSF Bochnia 8-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 31 stycznia, 14:30
EBS Kielce 0-5 Kamionka Mikołów
(wo)
GKS Tychy 10-2 Heiro Rzeszów 1 lutego, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 1-2 Nbit Gliwice 1 lutego, 17:00

Kolejka 15 - 7-8 lutego

Berland OSiR Komprachcice 3-3 KS AZS UMCS Lublin 7 lutego, 17:00
Nbit Gliwice 7-0 GKS Tychy 8 lutego, 17:00
Heiro Rzeszów 5-0 EBS Kielce
(wo)
Kamionka Mikołów 1-2 BSF Bochnia 6 lutego, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 2-3 Futsal Nowiny 8 lutego, 17:00
Marex Chorzów 3-7 TPH Polkowice 7 lutego, 18:00

Kolejka 16 - 28 lutego-1 marca

KS AZS UMCS Lublin 6-3 Marex Chorzów 1 marca, 17:00
TPH Polkowice 3-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 1 marca, 17:00
Futsal Nowiny 3-0 Kamionka Mikołów 28 lutego, 20:30
BSF Bochnia 14-1 Heiro Rzeszów 28 lutego, 14:30
EBS Kielce 0-5 Nbit Gliwice
(wo)
GKS Tychy 5-2 Berland OSiR Komprachcice 1 marca, 18:00

Kolejka 17 - 14-15 marca

GKS Tychy 1-5 KS AZS UMCS Lublin 22 marca, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 5-0 EBS Kielce
(wo)
Nbit Gliwice 4-3 BSF Bochnia 14 marca, 18:00
Heiro Rzeszów 2-3 Futsal Nowiny 14 marca, 18:00
Kamionka Mikołów 3-7 TPH Polkowice 22 marca, 16:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 7-1 Marex Chorzów 22 lutego, 16:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

KS AZS UMCS Lublin 6-3 MKF Solne Miasto Wieliczka 29 marca, 17:00
Marex Chorzów 1-1 Kamionka Mikołów 28 marca, 15:30
TPH Polkowice 13-7 Heiro Rzeszów 29 marca, 17:00
Futsal Nowiny 3-6 Nbit Gliwice 28 marca, 20:00
BSF Bochnia 3-6 Berland OSiR Komprachcice 28 marca, 20:30
EBS Kielce 0-5 GKS Tychy
(wo)

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

EBS Kielce 0-5 KS AZS UMCS Lublin
(wo)
GKS Tychy 5-0 BSF Bochnia 12 kwietnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Berland OSiR Komprachcice 6-3 Futsal Nowiny 10 kwietnia, 20:00
Nbit Gliwice 8-2 TPH Polkowice 11 kwietnia, 18:00
Heiro Rzeszów 1-6 Marex Chorzów 11 kwietnia, 16:00
Kamionka Mikołów 5-5 MKF Solne Miasto Wieliczka 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

KS AZS UMCS Lublin 6-2 Kamionka Mikołów 19 kwietnia, 17:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 7-5 Heiro Rzeszów 19 kwietnia, 17:00
Marex Chorzów 1-3 Nbit Gliwice 18 kwietnia, 18:00
TPH Polkowice 7-6 Berland OSiR Komprachcice 19 kwietnia, 17:00
Futsal Nowiny 3-1 GKS Tychy 18 kwietnia, 20:00
BSF Bochnia 5-0 EBS Kielce
(wo)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

BSF Bochnia 5-6 KS AZS UMCS Lublin 25 kwietnia, 20:30
EBS Kielce 0-5 Futsal Nowiny
(wo)
GKS Tychy 8-5 TPH Polkowice 26 kwietnia, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 5-5 Marex Chorzów 25 kwietnia, 20:00
Nbit Gliwice 2-2 MKF Solne Miasto Wieliczka 26 kwietnia, 18:00
Heiro Rzeszów 9-1 Kamionka Mikołów 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

KS AZS UMCS Lublin 7-2 Heiro Rzeszów 2 maja, 18:00
Kamionka Mikołów 0-2 Nbit Gliwice 2 maja, 18:00
MKF Solne Miasto Wieliczka 5-4 Berland OSiR Komprachcice 2 maja, 18:00
Marex Chorzów 5-2 GKS Tychy 2 maja, 18:00
TPH Polkowice 5-0 EBS Kielce
(wo)
Futsal Nowiny 5-0 BSF Bochnia 2 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2014/2015

I liga futsalu 2014/2015 (północna)

Autor: Damian Gnutek

 

Napisz do nas