[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2014/2015, grupa: Słupsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Wyczechy 24 59 19 2 3 73-29 11 1 0 38-9 8 1 3 35-20
2.  Skotawa Budowo 24 57 18 3 3 71-38 8 3 1 36-20 10 0 2 35-18
3.  LKS Łebunia 24 55 17 4 3 66-24 10 1 1 36-8 7 3 2 30-16
4.  Leśnik Cewice 24 45 14 3 7 78-37 8 1 3 50-17 6 2 4 28-20
5.  GKS Kołczygłowy 24 41 12 5 7 54-52 9 1 2 36-18 3 4 5 18-34
6.  Victoria/Brda II Przechlewo 24 35 11 2 11 51-51 7 1 4 28-19 4 1 7 23-32
7.  Myśliwiec Tuchomie 24 33 10 3 11 47-41 6 1 5 23-16 4 2 6 24-25
8.  Arkonia Pomysk Wielki 24 30 9 3 12 51-54 4 2 6 25-26 5 1 6 26-28
9.  Stegna Parchowo 24 26 8 2 14 46-69 5 2 5 27-31 3 0 9 19-38
10.  Granit Koczała 24 23 7 2 15 37-57 2 1 9 18-35 5 1 6 19-22
11.  Dolina Gałąźnia Wielka 24 19 6 1 17 31-53 4 0 8 19-25 2 1 9 12-28
12.  Grom Nakla 24 15 4 3 17 28-82 2 2 8 14-39 2 1 9 14-43
13.  SSPN Malczkowo 24 13 4 1 19 34-80 4 1 7 24-30 0 0 12 10-50
Orkan Gostkowo wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Sokół Wyczechy    5-2 4-0 3-1 6-0 1-1 2-1 2-0 2-1 3-0 5-1 3-1 2-1 
 2 Skotawa Budowo6-1     1-1 3-3 3-0* 2-1 3-3 3-2 3-2 1-3 3-2 6-1 2-1 
 3 LKS Łebunia5-0 3-2     2-0 0-0 2-4 3-1 2-1 5-0 4-0 3-0 2-0 5-0 
 4 Leśnik Cewice3-5 0-1 1-4     7-1 7-2 2-1 5-1 6-0 1-1 3-0 8-0 7-1 
 5 GKS Kołczygłowy3-1 0-3 2-1 2-1     3-1 4-1 5-2 7-2 0-2 0-0 4-3 6-1 
 6 Victoria/Brda II Przechlewo0-4 2-3 1-2 2-2 1-0     2-1 2-3 2-1 4-1 3-1 5-0 4-1 
 7 Myśliwiec Tuchomie1-4 1-2 0-2 0-1 2-2 4-0     0-2 3-1 2-1 1-0 4-1 5-0 
 8 Arkonia Pomysk Wielki0-2 2-3 3-3 1-3 1-1 1-4 4-1     0-3 3-2 1-0 2-3 7-1 
 9 Stegna Parchowo0-0 0-5 1-5 0-4 7-0 3-5 2-2 1-5     4-2 5-3 3-0 1-0 
 10 Granit Koczała0-3 3-4 0-2 2-7 3-5 2-0 2-4 0-4 2-3     0-1 2-2 2-0 
 11 Dolina Gałąźnia Wielka2-4 0-2 0-5 1-2 0-1 4-0 0-2 1-3 4-2 0-1     3-0 4-3 
 12 Grom Nakla0-9 1-6 1-1 1-2 3-7 0-3 0-4 1-1 2-1 0-1 0-3     5-1 
 13 SSPN Malczkowo0-2 1-2 2-4 3-2 1-1 3-2 1-3 6-2 2-3 0-5 4-1 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Pauza: GKS Kołczygłowy.
 
SSPN Malczkowo 3-2 Leśnik Cewice 23 sierpnia, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 3-3 LKS Łebunia 24 sierpnia, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 4-1 Granit Koczała 24 sierpnia, 15:00
Grom Nakla 2-1 Stegna Parchowo 24 sierpnia, 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0-2 Skotawa Budowo 24 sierpnia, 16:00
Sokół Wyczechy 2-1 Myśliwiec Tuchomie 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Pauza: Grom Nakla.
 
Leśnik Cewice 2-1 Myśliwiec Tuchomie 27 sierpnia, 18:00
Skotawa Budowo 6-1 Sokół Wyczechy 27 sierpnia, 17:00
Stegna Parchowo 5-3 Dolina Gałąźnia Wielka 27 sierpnia, 17:00
Granit Koczała 3-5 GKS Kołczygłowy 27 sierpnia, 16:30
LKS Łebunia 2-4 Victoria/Brda II Przechlewo 26 sierpnia, 18:00
SSPN Malczkowo 6-2 Arkonia Pomysk Wielki 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka.
 
Arkonia Pomysk Wielki 1-3 Leśnik Cewice 31 sierpnia, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 4-1 SSPN Malczkowo 31 sierpnia, 15:00
GKS Kołczygłowy 2-1 LKS Łebunia 31 sierpnia, 13:30
Grom Nakla 0-1 Granit Koczała 31 sierpnia, 15:00
Sokół Wyczechy 2-1 Stegna Parchowo 31 sierpnia, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1-2 Skotawa Budowo 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Sokół Wyczechy.
 
Leśnik Cewice 0-1 Skotawa Budowo 7 września, 13:30
Stegna Parchowo 2-2 Myśliwiec Tuchomie 7 września, 15:00
Granit Koczała 0-1 Dolina Gałąźnia Wielka 6 września, 16:30
LKS Łebunia 2-0 Grom Nakla 6 września, 17:00
SSPN Malczkowo 1-1 GKS Kołczygłowy 6 września, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 1-4 Victoria/Brda II Przechlewo 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Myśliwiec Tuchomie.
 
Victoria/Brda II Przechlewo 2-2 Leśnik Cewice 14 września, 14:00
GKS Kołczygłowy 5-2 Arkonia Pomysk Wielki 14 września, 13:30
Grom Nakla 5-1 SSPN Malczkowo 14 września, 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0-5 LKS Łebunia 14 września, 14:00
Sokół Wyczechy 3-0 Granit Koczała 14 września, 14:00
Skotawa Budowo 3-2 Stegna Parchowo 14 września, 14:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Skotawa Budowo.
 
Leśnik Cewice 6-0 Stegna Parchowo 21 września, 13:30
Granit Koczała 2-4 Myśliwiec Tuchomie 20 września, 16:30
LKS Łebunia 5-0 Sokół Wyczechy 20 września, 17:00
SSPN Malczkowo 4-1 Dolina Gałąźnia Wielka 20 września, 17:00
Arkonia Pomysk Wielki 2-3 Grom Nakla 21 września, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 1-0 GKS Kołczygłowy 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Stegna Parchowo.
 
GKS Kołczygłowy 2-1 Leśnik Cewice 28 września, 13:30
Grom Nakla 0-3 Victoria/Brda II Przechlewo 28 września, 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1-3 Arkonia Pomysk Wielki 28 września, 14:00
Sokół Wyczechy 2-1 SSPN Malczkowo 28 września, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 0-2 LKS Łebunia 28 września, 13:00
Skotawa Budowo 1-3 Granit Koczała 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Leśnik Cewice.
 
Granit Koczała 2-3 Stegna Parchowo 5 października, 14:00
LKS Łebunia 3-2 Skotawa Budowo 4 października, 17:00
SSPN Malczkowo 1-3 Myśliwiec Tuchomie 5 października, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 0-2 Sokół Wyczechy 5 października, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 3-1 Dolina Gałąźnia Wielka 5 października, 15:00
GKS Kołczygłowy 4-3 Grom Nakla 5 października, 13:30

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Granit Koczała.
 
Grom Nakla 1-2 Leśnik Cewice 12 października, 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0-1 GKS Kołczygłowy 12 października, 14:00
Sokół Wyczechy 1-1 Victoria/Brda II Przechlewo 12 października, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 0-2 Arkonia Pomysk Wielki 12 października, 13:00
Skotawa Budowo 2-1 SSPN Malczkowo 12 października, 14:00
Stegna Parchowo 1-5 LKS Łebunia 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: LKS Łebunia.
 
Leśnik Cewice 1-1 Granit Koczała 19 października, 13:30
SSPN Malczkowo 2-3 Stegna Parchowo 19 października, 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2-3 Skotawa Budowo 19 października, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 2-1 Myśliwiec Tuchomie 19 października, 14:00
GKS Kołczygłowy 3-1 Sokół Wyczechy 19 października, 13:30
Grom Nakla 0-3 Dolina Gałąźnia Wielka 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: SSPN Malczkowo.
 
Dolina Gałąźnia Wielka 1-2 Leśnik Cewice 26 października, 14:00
Sokół Wyczechy 3-1 Grom Nakla 26 października, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 2-2 GKS Kołczygłowy 26 października, 13:00
Skotawa Budowo 2-1 Victoria/Brda II Przechlewo 26 października, 14:00
Stegna Parchowo 1-5 Arkonia Pomysk Wielki 26 października, 14:00
Granit Koczała 0-2 LKS Łebunia 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Arkonia Pomysk Wielki.
 
Leśnik Cewice 1-4 LKS Łebunia 9 listopada, 13:30
SSPN Malczkowo 0-5 Granit Koczała 9 listopada, 14:00
Victoria/Brda II Przechlewo 2-1 Stegna Parchowo 9 listopada, 13:00
GKS Kołczygłowy 0-3 Skotawa Budowo 9 listopada, 13:30
Grom Nakla 0-4 Myśliwiec Tuchomie 9 listopada, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2-4 Sokół Wyczechy 9 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Victoria/Brda II Przechlewo.
 
Sokół Wyczechy 3-1 Leśnik Cewice 16 listopada, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1-0 Dolina Gałąźnia Wielka 16 listopada, 13:00
Skotawa Budowo 6-1 Grom Nakla 16 listopada, 14:00
Stegna Parchowo 7-0 GKS Kołczygłowy 16 listopada, 14:00
Granit Koczała 0-4 Arkonia Pomysk Wielki 16 listopada, 14:00
LKS Łebunia 5-0 SSPN Malczkowo 16 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: GKS Kołczygłowy.
 
Leśnik Cewice 7-1 SSPN Malczkowo 29 marca, 13:30
LKS Łebunia 2-1 Arkonia Pomysk Wielki 28 marca, 16:30
Granit Koczała 2-0 Victoria/Brda II Przechlewo 29 marca, 16:00
Stegna Parchowo 3-0 Grom Nakla 29 marca, 15:00
Skotawa Budowo 3-2 Dolina Gałąźnia Wielka 29 marca, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1-4 Sokół Wyczechy 29 marca, 13:30

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: Grom Nakla.
 
Myśliwiec Tuchomie 0-1 Leśnik Cewice 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia 17:00) odwołany
Sokół Wyczechy 5-2 Skotawa Budowo 4 kwietnia, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4-2 Stegna Parchowo 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Kołczygłowy 0-2 Granit Koczała 1 kwietnia, 16:00
Victoria/Brda II Przechlewo 1-2 LKS Łebunia 4 kwietnia, 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 7-1 SSPN Malczkowo 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: Dolina Gałąźnia Wielka.
 
Leśnik Cewice 5-1 Arkonia Pomysk Wielki 12 kwietnia, 13:30
SSPN Malczkowo 3-2 Victoria/Brda II Przechlewo 11 kwietnia, 17:00
LKS Łebunia 0-0 GKS Kołczygłowy 11 kwietnia, 17:00
Granit Koczała 2-2 Grom Nakla 12 kwietnia, 16:00
Stegna Parchowo 0-0 Sokół Wyczechy 12 kwietnia, 15:00
Skotawa Budowo 3-3 Myśliwiec Tuchomie 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Sokół Wyczechy.
 
Skotawa Budowo 3-3 Leśnik Cewice 19 kwietnia, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 3-1 Stegna Parchowo 19 kwietnia, 13:30
Dolina Gałąźnia Wielka 0-1 Granit Koczała 19 kwietnia, 14:00
Grom Nakla 1-1 LKS Łebunia 19 kwietnia, 15:00
GKS Kołczygłowy 6-1 SSPN Malczkowo 19 kwietnia, 14:00
Victoria/Brda II Przechlewo 2-3 Arkonia Pomysk Wielki 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Myśliwiec Tuchomie.
 
Leśnik Cewice 7-2 Victoria/Brda II Przechlewo 26 kwietnia, 13:30
Arkonia Pomysk Wielki 1-1 GKS Kołczygłowy 26 kwietnia, 15:00
SSPN Malczkowo 1-3 Grom Nakla 25 kwietnia, 17:00
LKS Łebunia 3-0 Dolina Gałąźnia Wielka 25 kwietnia, 17:00
Granit Koczała 0-3 Sokół Wyczechy 26 kwietnia, 16:00
Stegna Parchowo 0-5 Skotawa Budowo 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Skotawa Budowo.
 
Stegna Parchowo 0-4 Leśnik Cewice 3 maja, 15:00
Myśliwiec Tuchomie 2-1 Granit Koczała 3 maja, 13:30
Sokół Wyczechy 4-0 LKS Łebunia 3 maja, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4-3 SSPN Malczkowo 3 maja, 14:00
Grom Nakla 1-1 Arkonia Pomysk Wielki 3 maja, 15:00
GKS Kołczygłowy 3-1 Victoria/Brda II Przechlewo 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Stegna Parchowo.
 
Leśnik Cewice 7-1 GKS Kołczygłowy 9 maja, 15:00
Victoria/Brda II Przechlewo 5-0 Grom Nakla 9 maja, 17:30
Arkonia Pomysk Wielki 1-0 Dolina Gałąźnia Wielka 10 maja, 15:00
SSPN Malczkowo 0-2 Sokół Wyczechy 9 maja, 17:00
LKS Łebunia 3-1 Myśliwiec Tuchomie 9 maja, 17:00
Granit Koczała 3-4 Skotawa Budowo 10 maja, 16:30

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Leśnik Cewice.
 
Stegna Parchowo 4-2 Granit Koczała 17 maja, 15:00
Skotawa Budowo 1-1 LKS Łebunia 17 maja, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 5-0 SSPN Malczkowo 17 maja, 13:30
Sokół Wyczechy 2-0 Arkonia Pomysk Wielki 17 maja, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4-0 Victoria/Brda II Przechlewo 17 maja, 14:00
Grom Nakla 3-7 GKS Kołczygłowy 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Granit Koczała.
 
Leśnik Cewice 8-0 Grom Nakla 24 maja, 13:30
GKS Kołczygłowy 0-0 Dolina Gałąźnia Wielka 24 maja, 14:00
Victoria/Brda II Przechlewo 0-4 Sokół Wyczechy 23 maja, 16:00
Arkonia Pomysk Wielki 4-1 Myśliwiec Tuchomie 24 maja, 15:00
SSPN Malczkowo 1-2 Skotawa Budowo 23 maja, 17:00
LKS Łebunia 5-0 Stegna Parchowo 23 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: LKS Łebunia.
 
Granit Koczała 2-7 Leśnik Cewice 31 maja, 16:30
Stegna Parchowo 1-0 SSPN Malczkowo 31 maja, 15:00
Skotawa Budowo 3-2 Arkonia Pomysk Wielki 31 maja, 14:00
Myśliwiec Tuchomie 4-0 Victoria/Brda II Przechlewo 31 maja, 13:30
Sokół Wyczechy 6-0 GKS Kołczygłowy 31 maja, 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3-0 Grom Nakla 31 maja, 14:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: SSPN Malczkowo.
 
Leśnik Cewice 3-0 Dolina Gałąźnia Wielka 7 czerwca, 13:30
Grom Nakla 0-9 Sokół Wyczechy 7 czerwca, 15:00
GKS Kołczygłowy 4-1 Myśliwiec Tuchomie 4 czerwca, 16:00
Victoria/Brda II Przechlewo 2-3 Skotawa Budowo 7 czerwca, 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 0-3 Stegna Parchowo 7 czerwca, 15:00
LKS Łebunia 4-0 Granit Koczała 6 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: Arkonia Pomysk Wielki.
 
LKS Łebunia 2-0 Leśnik Cewice 13 czerwca, 17:00
Granit Koczała 2-0 SSPN Malczkowo 14 czerwca, 16:30
Stegna Parchowo 3-5 Victoria/Brda II Przechlewo 14 czerwca, 15:00
Skotawa Budowo 3-0 GKS Kołczygłowy 14 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Myśliwiec Tuchomie 4-1 Grom Nakla 14 czerwca, 13:30
Sokół Wyczechy 5-1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Victoria/Brda II Przechlewo.
 
Leśnik Cewice 3-5 Sokół Wyczechy 21 czerwca, 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0-2 Myśliwiec Tuchomie 21 czerwca, 15:00
Grom Nakla 1-6 Skotawa Budowo 21 czerwca, 15:00
GKS Kołczygłowy 7-2 Stegna Parchowo 21 czerwca, 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 3-2 Granit Koczała 21 czerwca, 15:00
SSPN Malczkowo 2-4 LKS Łebunia 21 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa sportbazar.pl 2014/2015 (Słupsk)

Klasa A 2014/2015 (Słupsk I)

Klasa B 2014/2015 (Słupsk I)
Klasa B 2014/2015 (Słupsk II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas