[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spisz Krempachy 22 54 17 3 2 77-22 10 1 0 54-9 7 2 2 23-13 2 3 1 0 1 5-5
2.  Przełęcz Łopuszna 22 54 17 3 2 77-22 10 1 0 50-12 7 2 2 27-10 2 3 1 0 1 5-5
3.  Łęgi Nowa Biała 22 48 15 3 4 70-33 8 1 2 39-15 7 2 2 31-18
4.  Dunajec Ostrowsko 22 39 11 6 5 54-27 6 4 1 35-14 5 2 4 19-13
5.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 30 9 3 10 44-51 5 1 5 25-24 4 2 5 19-27
6.  Podgórki Krauszów 22 29 8 5 9 57-61 4 2 5 23-26 4 3 4 34-35
7.  Gronik Gronków 22 28 8 4 10 43-53 3 3 5 22-25 5 1 5 21-28
8.  Zapora Kluszkowce 22 24 7 3 12 34-51 3 2 6 18-22 4 1 6 16-29
9.  Hetman Leśnica 22 22 5 7 10 39-48 3 4 4 21-17 2 3 6 18-31
10.  Biali Biały Dunajec 22 21 5 6 11 46-64 3 3 5 26-23 2 3 6 20-41
11.  Trzy Korony Sromowce Niżne 22 17 4 5 13 49-74 3 2 6 31-36 1 3 7 18-38
12.  Murań Jurgów 22 6 2 0 20 18-102 2 0 9 8-33 0 0 11 10-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Spisz Krempachy    3-1 2-0 1-1 5-0 6-4 6-0 3-0 7-1 8-0 5-1 8-1 
 2 Przełęcz Łopuszna4-2     4-3 1-0 5-1 4-2 2-0 7-0 1-1 7-3 8-0* 7-0 
 3 Łęgi Nowa Biała2-0 0-3*     3-0 2-1 2-2 5-0 6-0 4-2 5-2 3-5 7-0 
 4 Dunajec Ostrowsko3-3 1-0 1-1     2-3 3-1 7-2 1-1 4-1 2-2 4-0* 7-0 
 5 Sokolica Krościenko nad Dunajcem2-3 1-1 1-2 3-1     3-4 0-4 1-2 3-1 2-0 3-2 6-4 
 6 Podgórki Krauszów0-4 1-2 2-2 1-7 1-1     0-2 4-0 6-0 2-6 3-2 3-0* 
 7 Gronik Gronków0-0 1-3 2-7 2-0 2-3 1-3     0-1 3-2 1-1 3-3 7-2 
 8 Zapora Kluszkowce1-2 2-2 1-2 0-2 3-1 1-2 1-6     1-3 1-0 2-2 5-0 
 9 Hetman Leśnica0-1 0-1 2-3 1-1 2-2 3-1 0-1 2-1     3-3 2-2 6-1 
 10 Biali Biały Dunajec1-3 1-2 1-2 0-1 1-2 6-6 2-2 3-2 1-1     4-1 6-1 
 11 Trzy Korony Sromowce Niżne0-2 0-5 2-7 0-4 2-4 3-3 5-2 2-7 1-1 9-0     7-1 
 12 Murań Jurgów0-3 0-7 0-2 1-2 2-1 3-6 0-2 0-2 0-5 1-3 1-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Hetman Leśnica 1-1 Dunajec Ostrowsko 17 sierpnia, 15:00
Podgórki Krauszów 1-2 Przełęcz Łopuszna 17 sierpnia, 15:00
Gronik Gronków 0-0 Spisz Krempachy 17 sierpnia, 12:00
Murań Jurgów 1-3 Biali Biały Dunajec 17 sierpnia, 15:00
Zapora Kluszkowce 1-2 Łęgi Nowa Biała 17 sierpnia, 12:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Dunajec Ostrowsko 2-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 24 sierpnia, 14:30
Łęgi Nowa Biała 3-5 Trzy Korony Sromowce Niżne 24 sierpnia, 11:30
Biali Biały Dunajec 3-2 Zapora Kluszkowce 24 sierpnia, 14:30
Spisz Krempachy 8-1 Murań Jurgów 24 sierpnia, 14:30
Przełęcz Łopuszna 2-0 Gronik Gronków 24 sierpnia, 17:30
Hetman Leśnica 3-1 Podgórki Krauszów 26 sierpnia, 18:00
w Gronkowie

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Podgórki Krauszów 1-7 Dunajec Ostrowsko 31 sierpnia, 14:30
Gronik Gronków 3-2 Hetman Leśnica 31 sierpnia, 17:30
równocześnie mecz III rundy PP Nowy Sącz-Podhale
Murań Jurgów 0-7 Przełęcz Łopuszna 31 sierpnia, 17:30
Zapora Kluszkowce 1-2 Spisz Krempachy 31 sierpnia, 14:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 9-0 Biali Biały Dunajec 31 sierpnia, 11:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-2 Łęgi Nowa Biała 31 sierpnia, 14:30

Kolejka 4 - 6-7 września

Dunajec Ostrowsko 1-1 Łęgi Nowa Biała 7 września, 14:00
Biali Biały Dunajec 1-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 7 września, 14:00
Spisz Krempachy 5-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 7 września, 17:00
Przełęcz Łopuszna 7-0 Zapora Kluszkowce 7 września, 11:00
Hetman Leśnica 6-1 Murań Jurgów 7 września, 17:00
w Gronkowie
Podgórki Krauszów 0-2 Gronik Gronków 7 września, 14:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Gronik Gronków 2-0 Dunajec Ostrowsko 14 września, 14:00
Murań Jurgów 3-6 Podgórki Krauszów 14 września, 14:00
Zapora Kluszkowce 1-3 Hetman Leśnica 14 września, 17:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-5 Przełęcz Łopuszna 14 września, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-3 Spisz Krempachy 14 września, 17:00
Łęgi Nowa Biała 5-2 Biali Biały Dunajec 14 września, 14:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Dunajec Ostrowsko 2-2 Biali Biały Dunajec 21 września, 13:00
Spisz Krempachy 2-0 Łęgi Nowa Biała 21 września, 16:30
Przełęcz Łopuszna 5-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 21 września, 11:00
Hetman Leśnica 2-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 21 września, 13:30
w Gronkowie
Podgórki Krauszów 4-0 Zapora Kluszkowce 21 września, 16:30
Gronik Gronków 7-2 Murań Jurgów 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Murań Jurgów 1-2 Dunajec Ostrowsko 28 września, 13:30
Zapora Kluszkowce 1-6 Gronik Gronków 28 września, 16:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-3 Podgórki Krauszów 28 września, 16:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-1 Hetman Leśnica 28 września, 13:30
Łęgi Nowa Biała 0-3 Przełęcz Łopuszna 28 września, 11:00
(wo)
przerwany w 84. minucie przy stanie 4-5 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Biali Biały Dunajec 1-3 Spisz Krempachy 28 września, 16:30

Kolejka 8 - 4-5 października

Dunajec Ostrowsko 3-3 Spisz Krempachy 5 października, 16:30
Przełęcz Łopuszna 7-3 Biali Biały Dunajec 5 października, 16:30
Hetman Leśnica 2-3 Łęgi Nowa Biała 5 października, 13:30
w Gronkowie
Podgórki Krauszów 1-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5 października, 16:30
Gronik Gronków 3-3 Trzy Korony Sromowce Niżne 5 października, 11:00
Murań Jurgów 0-2 Zapora Kluszkowce 5 października, 13:30

Kolejka 9 - 11-12 października

Zapora Kluszkowce 0-2 Dunajec Ostrowsko 12 października, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 7-1 Murań Jurgów 12 października, 12:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-4 Gronik Gronków 12 października, 15:00
Łęgi Nowa Biała 2-2 Podgórki Krauszów 12 października, 15:00
Biali Biały Dunajec 1-1 Hetman Leśnica 12 października, 12:00
Spisz Krempachy 3-1 Przełęcz Łopuszna 12 października, 12:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Dunajec Ostrowsko 1-0 Przełęcz Łopuszna 19 października, 15:00
Hetman Leśnica 0-1 Spisz Krempachy 19 października, 15:00
w Gronkowie
Podgórki Krauszów 2-6 Biali Biały Dunajec 19 października, 12:00
Gronik Gronków 2-7 Łęgi Nowa Biała 19 października, 12:00
Murań Jurgów 2-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 19 października, 12:00
Zapora Kluszkowce 2-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Trzy Korony Sromowce Niżne 0-4 Dunajec Ostrowsko 26 października, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-2 Zapora Kluszkowce 26 października, 11:00
Łęgi Nowa Biała 7-0 Murań Jurgów 26 października, 11:00
Biali Biały Dunajec 2-2 Gronik Gronków 26 października, 11:00
Spisz Krempachy 6-4 Podgórki Krauszów 26 października, 14:00
Przełęcz Łopuszna 1-1 Hetman Leśnica 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

Dunajec Ostrowsko 4-1 Hetman Leśnica 12 kwietnia, 13:30
Przełęcz Łopuszna 4-2 Podgórki Krauszów 12 kwietnia, 13:30
Spisz Krempachy 6-0 Gronik Gronków 12 kwietnia, 13:30
Biali Biały Dunajec 6-1 Murań Jurgów 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 13:30) odwołany
Łęgi Nowa Biała 6-0 Zapora Kluszkowce 12 kwietnia, 13:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 12 kwietnia, 13:30

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-1 Dunajec Ostrowsko 19 kwietnia, 11:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-7 Łęgi Nowa Biała 19 kwietnia, 14:00
Zapora Kluszkowce 1-0 Biali Biały Dunajec 19 kwietnia, 14:00
Murań Jurgów 0-3 Spisz Krempachy 19 kwietnia, 14:00
Gronik Gronków 1-3 Przełęcz Łopuszna 19 kwietnia, 11:00
Podgórki Krauszów 6-0 Hetman Leśnica 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Dunajec Ostrowsko 3-1 Podgórki Krauszów 26 kwietnia, 14:00
Hetman Leśnica 0-1 Gronik Gronków 26 kwietnia, 11:00
w Gronkowie; Hetman gospodarzem
Przełęcz Łopuszna 7-0 Murań Jurgów 26 kwietnia, 11:00
Spisz Krempachy 3-0 Zapora Kluszkowce 26 kwietnia, 14:00
Biali Biały Dunajec 4-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 26 kwietnia, 14:00
Łęgi Nowa Biała 2-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 2-3 maja

Łęgi Nowa Biała 3-0 Dunajec Ostrowsko 3 maja, 14:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-0 Biali Biały Dunajec 3 maja, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-2 Spisz Krempachy 3 maja, 17:00
Zapora Kluszkowce 2-2 Przełęcz Łopuszna 3 maja, 14:00
Murań Jurgów 0-5 Hetman Leśnica 3 maja, 11:00
Gronik Gronków 1-3 Podgórki Krauszów 3 maja, 14:00

Kolejka 16 - 9-10 maja

Dunajec Ostrowsko 7-2 Gronik Gronków 10 maja, 14:30
Podgórki Krauszów 3-0 Murań Jurgów 10 maja, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Hetman Leśnica 2-1 Zapora Kluszkowce 10 maja, 17:30
w Gronkowie
Przełęcz Łopuszna 8-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 10 maja, 17:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Spisz Krempachy 5-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 10 maja, 14:30
Biali Biały Dunajec 1-2 Łęgi Nowa Biała 10 maja, 11:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Biali Biały Dunajec 0-1 Dunajec Ostrowsko 17 maja, 17:30
Łęgi Nowa Biała 2-0 Spisz Krempachy 17 maja, 14:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Przełęcz Łopuszna 17 maja, 14:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-1 Hetman Leśnica 17 maja, 14:30
Zapora Kluszkowce 1-2 Podgórki Krauszów 17 maja, 17:30
Murań Jurgów 0-2 Gronik Gronków 17 maja, 14:30

Kolejka 18 - 23-24 maja

Dunajec Ostrowsko 7-0 Murań Jurgów 24 maja, 12:00
Gronik Gronków 0-1 Zapora Kluszkowce 24 maja, 18:00
Podgórki Krauszów 3-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 24 maja, 12:00
Hetman Leśnica 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 24 maja, 15:00
w Gronkowie
Przełęcz Łopuszna 4-3 Łęgi Nowa Biała 24 maja, 15:00
Spisz Krempachy 8-0 Biali Biały Dunajec 24 maja, 18:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Spisz Krempachy 1-1 Dunajec Ostrowsko 31 maja, 12:00
Biali Biały Dunajec 1-2 Przełęcz Łopuszna 31 maja, 15:00
Łęgi Nowa Biała 4-2 Hetman Leśnica 31 maja, 18:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-4 Podgórki Krauszów 31 maja, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 5-2 Gronik Gronków 31 maja, 18:00
Zapora Kluszkowce 5-0 Murań Jurgów 31 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4 czerwca

Dunajec Ostrowsko 1-1 Zapora Kluszkowce 4 czerwca, 18:00
Murań Jurgów 1-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 4 czerwca, 15:00
Gronik Gronków 2-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4 czerwca, 18:00
Podgórki Krauszów 2-2 Łęgi Nowa Biała 4 czerwca, 18:00
Hetman Leśnica 3-3 Biali Biały Dunajec 4 czerwca, 15:00
w Gronkowie
Przełęcz Łopuszna 4-2 Spisz Krempachy 4 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 czerwca

Przełęcz Łopuszna 1-0 Dunajec Ostrowsko 7 czerwca, 12:00
Spisz Krempachy 7-1 Hetman Leśnica 7 czerwca, 15:00
Biali Biały Dunajec 6-6 Podgórki Krauszów 7 czerwca, 18:00
Łęgi Nowa Biała 5-0 Gronik Gronków 7 czerwca, 18:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6-4 Murań Jurgów 7 czerwca, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-7 Zapora Kluszkowce 7 czerwca, 12:00

Kolejka 22 - 14 czerwca

Dunajec Ostrowsko 4-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 14 czerwca, 12:00
(wo)
drużyna gości została zdekompletowana w 32. minucie przy stanie 4-0
Zapora Kluszkowce 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 14 czerwca, 12:00
Murań Jurgów 0-2 Łęgi Nowa Biała 14 czerwca, 12:00
Gronik Gronków 1-1 Biali Biały Dunajec 14 czerwca, 12:00
Podgórki Krauszów 0-4 Spisz Krempachy 14 czerwca, 12:00
Hetman Leśnica 0-1 Przełęcz Łopuszna 14 czerwca, 12:00
w Gronkowie

Klasa A 2014/2015 (Podhale)

Klasa B 2014/2015 (Podhale (zachód))

Klasa C 2014/2015 (Podhale)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas