[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2014/2015, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Czastary 26 69 23 0 3 118-28 10 0 3 61-15 13 0 0 57-13
2.  KS Osiek 26 62 20 2 4 80-33 10 2 1 35-13 10 0 3 45-20
3.  LZS Krzyworzeka 26 53 16 5 5 73-29 11 1 1 39-9 5 4 4 34-20
4.  Piast Ruda 26 51 15 6 5 71-39 9 2 2 44-17 6 4 3 27-22
5.  LZS Pątnów 26 45 14 3 9 62-54 6 3 4 21-24 8 0 5 41-30
6.  Zryw Wójcin 26 43 13 4 9 65-56 9 1 3 39-25 4 3 6 26-31
7.  LZS Staw 26 36 10 6 10 56-54 5 4 4 25-25 5 2 6 31-29
8.  Prosna Wyszanów 26 35 10 5 11 43-45 5 4 4 25-18 5 1 7 18-27
9.  LZS Młynisko 26 31 9 4 13 61-56 8 1 4 43-28 1 3 9 18-28
10.  LKS Łyskornia 26 30 9 3 14 35-55 6 0 7 23-29 3 3 7 12-26
11.  LZS Ożarów 26 24 8 0 18 43-66 7 0 6 30-30 1 0 12 13-36 2 3 1 0 1 3-2
12.  Sparta Mokrsko 26 24 5 9 12 42-60 4 5 4 26-27 1 4 8 16-33 2 3 1 0 1 2-3
13.  Hetman Żdżary 26 19 6 1 19 42-104 5 1 7 29-44 1 0 12 13-60
14.  LZS Komorniki 26 0 0 0 26 14-126 0 0 13 9-52 0 0 13 5-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GKS Czastary    4-2 0-2 2-3 7-2 4-0 2-3 2-0 2-1 6-0 5-0 6-0 5-2 16-0 
 2 KS Osiek1-2     4-3 2-1 2-1 1-1 2-1 2-1 2-1 4-0 3-0 2-2 7-0 3-0 
 3 LZS Krzyworzeka0-5 3-0     1-1 4-0 5-1 1-0 1-0 1-0 3-0 5-2 3-0 8-0 4-0 
 4 Piast Ruda3-6 3-2 4-3     5-2 1-1 4-0 4-0 1-0 0-1 2-0 0-0 9-2 8-0 
 5 LZS Pątnów1-5 0-6 1-1 2-1     1-4 5-1 0-1 0-0 2-1 2-1 2-2 1-0 4-1 
 6 Zryw Wójcin2-4 1-3 3-1 0-0 2-1     4-2 5-2 5-3 1-2 4-3 3-2 3-1 6-1 
 7 LZS Staw0-6 2-3 2-2 1-1 2-3 1-3     2-2 2-1 1-1 2-1 3-1 4-1 3-0 
 8 Prosna Wyszanów1-4 1-3 1-1 0-1 1-2 3-1 1-1     3-2 1-1 3-0 1-1 6-1 3-0 
 9 LZS Młynisko2-4 0-6 2-1 7-4 2-3 1-1 1-4 7-1     2-1 3-0* 3-2 3-1 10-0 
 10 LKS Łyskornia0-4 3-4 0-7 1-2 1-3 3-1 0-3 0-3* 3-0     2-0 4-2 3-0 3-0 
 11 LZS Ożarów1-2 0-4 1-4 1-4 2-4 4-1 1-6 2-0 3-1 3-1     2-0 5-0 5-3 
 12 Sparta Mokrsko1-5 1-2 0-0 2-2 2-6 5-3 2-2 0-4 1-1 0-0 2-1     4-1 6-0 
 13 Hetman Żdżary1-6 1-3 2-3 2-5 0-6 1-7 5-3 1-2 4-4 3-2 3-2 3-1     3-0* 
 14 LZS Komorniki0-4 1-7 0-6 1-2 0-8 1-2 1-5 1-2 1-4 0-2 0-3* 1-3 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Sparta Mokrsko 0-0 LZS Krzyworzeka
Piast Ruda 5-2 LZS Pątnów
Hetman Żdżary 4-4 LZS Młynisko
LKS Łyskornia 0-3 LZS Staw
Zryw Wójcin 2-4 GKS Czastary
LZS Komorniki 1-2 Prosna Wyszanów
KS Osiek 3-0 LZS Ożarów

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

LZS Krzyworzeka 5-2 LZS Ożarów 31 sierpnia, 11:30
Prosna Wyszanów 1-3 KS Osiek 30 sierpnia, 17:00
GKS Czastary 16-0 LZS Komorniki 30 sierpnia, 17:00
w Józefowie
LZS Staw 1-3 Zryw Wójcin 31 sierpnia, 14:00
LZS Młynisko 2-1 LKS Łyskornia 31 sierpnia, 11:00
LZS Pątnów 1-0 Hetman Żdżary 31 sierpnia, 14:00
Sparta Mokrsko 2-2 Piast Ruda 31 sierpnia, 14:00
w Komornikach

Kolejka 3 - 6-7 września

Piast Ruda 4-3 LZS Krzyworzeka 6 września, 17:00
Hetman Żdżary 3-1 Sparta Mokrsko 7 września, 16:00
LKS Łyskornia 1-3 LZS Pątnów 7 września, 14:00
Zryw Wójcin 5-3 LZS Młynisko 7 września, 11:00
LZS Komorniki 1-5 LZS Staw 7 września, 16:00
KS Osiek 1-2 GKS Czastary 7 września, 17:00
LZS Ożarów 2-0 Prosna Wyszanów 7 września, 14:00

Kolejka 4 - 13-14 września

LZS Krzyworzeka 1-0 Prosna Wyszanów 14 września, 16:00
GKS Czastary 5-0 LZS Ożarów 13 września, 17:00
LZS Staw 2-3 KS Osiek 14 września, 14:00
LZS Młynisko 10-0 LZS Komorniki 14 września, 11:00
LZS Pątnów 1-4 Zryw Wójcin 14 września, 14:00
Sparta Mokrsko 0-0 LKS Łyskornia 14 września, 14:00
Piast Ruda 9-2 Hetman Żdżary 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Hetman Żdżary 2-3 LZS Krzyworzeka 21 września, 16:00
LKS Łyskornia 1-2 Piast Ruda 21 września, 14:00
Zryw Wójcin 3-2 Sparta Mokrsko 21 września, 11:00
LZS Komorniki 0-8 LZS Pątnów 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (21 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Osiek 2-1 LZS Młynisko 21 września, 17:00
LZS Ożarów 1-6 LZS Staw 21 września, 14:00
Prosna Wyszanów 1-4 GKS Czastary 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

LZS Krzyworzeka 0-5 GKS Czastary 28 września, 11:30
LZS Staw 2-2 Prosna Wyszanów 28 września, 14:00
LZS Młynisko 3-0 LZS Ożarów 28 września, 11:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
LZS Pątnów 0-6 KS Osiek 28 września, 14:00
Sparta Mokrsko 6-0 LZS Komorniki 28 września, 14:00
Piast Ruda 1-1 Zryw Wójcin 27 września, 16:00
Hetman Żdżary 3-2 LKS Łyskornia 28 września, 16:00

Kolejka 7 - 4-5 października

LKS Łyskornia 0-7 LZS Krzyworzeka 5 października, 14:00
Zryw Wójcin 3-1 Hetman Żdżary 5 października, 11:00
LZS Komorniki 1-2 Piast Ruda 5 października, 15:00
KS Osiek 2-2 Sparta Mokrsko 5 października, 15:00
LZS Ożarów 2-4 LZS Pątnów 5 października, 14:00
Prosna Wyszanów 3-2 LZS Młynisko 4 października, 15:00
GKS Czastary 2-3 LZS Staw 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 11-12 października

LZS Krzyworzeka 1-0 LZS Staw 12 października, 11:30
LZS Młynisko 2-4 GKS Czastary 12 października, 11:00
LZS Pątnów 0-1 Prosna Wyszanów 12 października, 14:00
Sparta Mokrsko 2-1 LZS Ożarów 12 października, 14:00
Piast Ruda 3-2 KS Osiek 11 października, 15:00
Hetman Żdżary 3-0 LZS Komorniki 12 października, 15:00
(wo)
LKS Łyskornia 3-1 Zryw Wójcin 12 października, 14:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Zryw Wójcin 3-1 LZS Krzyworzeka 19 października, 11:00
LZS Komorniki 0-2 LKS Łyskornia 19 października, 15:00
KS Osiek 7-0 Hetman Żdżary 19 października, 15:00
LZS Ożarów 1-4 Piast Ruda 19 października, 14:00
Prosna Wyszanów 1-1 Sparta Mokrsko 18 października, 15:00
GKS Czastary 7-2 LZS Pątnów 18 października, 15:00
LZS Staw 2-1 LZS Młynisko 19 października, 14:00

Kolejka 10 - 25-26 października

LZS Krzyworzeka 1-0 LZS Młynisko 26 października, 11:30
LZS Pątnów 5-1 LZS Staw 26 października, 14:00
Sparta Mokrsko 1-5 GKS Czastary 26 października, 14:00
Piast Ruda 4-0 Prosna Wyszanów 26 października, 14:00
Hetman Żdżary 3-2 LZS Ożarów 26 października, 14:00
LKS Łyskornia 3-4 KS Osiek 26 października, 13:00
Zryw Wójcin 6-1 LZS Komorniki 26 października, 11:00

Kolejka 11 - 2 listopada

LZS Komorniki 0-6 LZS Krzyworzeka 2 listopada, 13:00
KS Osiek 1-1 Zryw Wójcin 2 listopada, 13:00
LZS Ożarów 3-1 LKS Łyskornia 2 listopada, 13:00
Prosna Wyszanów 6-1 Hetman Żdżary 2 listopada, 13:00
GKS Czastary 2-3 Piast Ruda 2 listopada, 13:00
LZS Staw 3-1 Sparta Mokrsko 2 listopada, 13:00
LZS Młynisko 2-3 LZS Pątnów 2 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

LZS Krzyworzeka 4-0 LZS Pątnów 8 listopada, 11:30
Sparta Mokrsko 1-1 LZS Młynisko 8 listopada, 11:00
Piast Ruda 4-0 LZS Staw 8 listopada, 13:00
Hetman Żdżary 1-6 GKS Czastary 8 listopada, 13:00
LKS Łyskornia 0-3 Prosna Wyszanów 8 listopada, 13:00
(wo)
Zryw Wójcin 4-3 LZS Ożarów 8 listopada, 11:00
LZS Komorniki 1-7 KS Osiek 8 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

KS Osiek 4-3 LZS Krzyworzeka 11 listopada, 13:00
LZS Ożarów 5-3 LZS Komorniki 11 listopada, 13:00
Prosna Wyszanów 3-1 Zryw Wójcin 11 listopada, 13:00
GKS Czastary 6-0 LKS Łyskornia 11 listopada, 13:00
LZS Staw 4-1 Hetman Żdżary 11 listopada, 13:00
LZS Młynisko 7-4 Piast Ruda 11 listopada, 13:00
LZS Pątnów 2-2 Sparta Mokrsko 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

LZS Krzyworzeka 3-0 Sparta Mokrsko 22 marca, 11:30
LZS Pątnów 2-1 Piast Ruda 22 marca, 14:00
LZS Młynisko 3-1 Hetman Żdżary 22 marca, 14:00
LZS Staw 1-1 LKS Łyskornia 22 marca, 14:00
GKS Czastary 4-0 Zryw Wójcin 21 marca, 15:00
Prosna Wyszanów 3-0 LZS Komorniki 21 marca, 15:30
LZS Ożarów 0-4 KS Osiek 22 marca, 16:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

LZS Ożarów 1-4 LZS Krzyworzeka 29 marca, 14:00
KS Osiek 2-1 Prosna Wyszanów 29 marca, 15:00
LZS Komorniki 0-4 GKS Czastary 29 marca, 15:00
Zryw Wójcin 4-2 LZS Staw 29 marca, 11:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Młynisko 29 marca, 14:00
Hetman Żdżary 0-6 LZS Pątnów 29 marca, 15:00
Piast Ruda 0-0 Sparta Mokrsko 28 marca, 15:30

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

LZS Krzyworzeka 1-1 Piast Ruda 12 kwietnia, 11:30
Sparta Mokrsko 4-1 Hetman Żdżary 12 kwietnia, 13:00
LZS Pątnów 2-1 LKS Łyskornia 12 kwietnia, 14:00
LZS Młynisko 1-1 Zryw Wójcin 12 kwietnia, 14:00
LZS Staw 3-0 LZS Komorniki 12 kwietnia, 14:00
GKS Czastary 4-2 KS Osiek 11 kwietnia, 17:00
Prosna Wyszanów 3-0 LZS Ożarów 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Prosna Wyszanów 1-1 LZS Krzyworzeka 18 kwietnia, 16:00
LZS Ożarów 1-2 GKS Czastary 19 kwietnia, 14:00
KS Osiek 2-1 LZS Staw 19 kwietnia, 16:00
LZS Komorniki 1-4 LZS Młynisko 19 kwietnia, 15:00
Zryw Wójcin 2-1 LZS Pątnów 19 kwietnia, 11:00
LKS Łyskornia 4-2 Sparta Mokrsko 19 kwietnia, 14:00
Hetman Żdżary 2-5 Piast Ruda 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

LZS Krzyworzeka 8-0 Hetman Żdżary 26 kwietnia, 11:30
Piast Ruda 0-1 LKS Łyskornia 25 kwietnia, 16:30
Sparta Mokrsko 5-3 Zryw Wójcin 26 kwietnia, 13:00
LZS Pątnów 4-1 LZS Komorniki 26 kwietnia, 14:00
LZS Młynisko 0-6 KS Osiek 26 kwietnia, 14:00
LZS Staw 2-1 LZS Ożarów 26 kwietnia, 14:00
GKS Czastary 2-0 Prosna Wyszanów 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

GKS Czastary 0-2 LZS Krzyworzeka 2 maja, 17:00
Prosna Wyszanów 1-1 LZS Staw 2 maja, 16:00
LZS Ożarów 3-1 LZS Młynisko 3 maja, 14:00
KS Osiek 2-1 LZS Pątnów 3 maja, 17:00
LZS Komorniki 1-3 Sparta Mokrsko 3 maja, 15:00
Zryw Wójcin 0-0 Piast Ruda 3 maja, 11:00
LKS Łyskornia 3-0 Hetman Żdżary 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

LZS Krzyworzeka 3-0 LKS Łyskornia 10 maja, 11:30
Hetman Żdżary 1-7 Zryw Wójcin 10 maja, 15:00
Piast Ruda 8-0 LZS Komorniki 9 maja, 16:30
Sparta Mokrsko 1-2 KS Osiek 10 maja, 13:00
LZS Pątnów 2-1 LZS Ożarów 10 maja, 14:00
LZS Młynisko 7-1 Prosna Wyszanów 10 maja, 14:00
LZS Staw 0-6 GKS Czastary 10 maja, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

LZS Staw 2-2 LZS Krzyworzeka 17 maja, 14:00
GKS Czastary 2-1 LZS Młynisko 16 maja, 17:00
Prosna Wyszanów 1-2 LZS Pątnów 16 maja, 16:00
LZS Ożarów 2-0 Sparta Mokrsko 17 maja, 14:00
KS Osiek 2-1 Piast Ruda 17 maja, 17:00
LZS Komorniki 2-4 Hetman Żdżary 17 maja, 15:00
Zryw Wójcin 1-2 LKS Łyskornia 17 maja, 11:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

LZS Krzyworzeka 5-1 Zryw Wójcin 23 maja, 17:00
LKS Łyskornia 3-0 LZS Komorniki 24 maja, 14:00
Hetman Żdżary 1-3 KS Osiek 24 maja, 15:00
Piast Ruda 2-0 LZS Ożarów 24 maja, 17:00
Sparta Mokrsko 0-4 Prosna Wyszanów 24 maja, 13:00
LZS Pątnów 1-5 GKS Czastary 24 maja, 14:00
LZS Młynisko 1-4 LZS Staw 24 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

LZS Młynisko 2-1 LZS Krzyworzeka 31 maja, 14:00
LZS Staw 2-3 LZS Pątnów 31 maja, 14:00
GKS Czastary 6-0 Sparta Mokrsko 30 maja, 17:00
Prosna Wyszanów 0-1 Piast Ruda 30 maja, 16:00
LZS Ożarów 5-0 Hetman Żdżary 31 maja, 14:00
KS Osiek 4-0 LKS Łyskornia 31 maja, 17:00
LZS Komorniki 1-2 Zryw Wójcin 31 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

LZS Krzyworzeka 4-0 LZS Komorniki 4 czerwca, 15:00
Zryw Wójcin 1-3 KS Osiek 4 czerwca, 14:00
LKS Łyskornia 2-0 LZS Ożarów 4 czerwca, 14:00
Hetman Żdżary 1-2 Prosna Wyszanów 4 czerwca, 15:00
Piast Ruda 3-6 GKS Czastary 3 czerwca, 18:00
Sparta Mokrsko 2-2 LZS Staw 4 czerwca, 13:00
LZS Pątnów 0-0 LZS Młynisko 4 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

LZS Pątnów 1-1 LZS Krzyworzeka 7 czerwca, 14:00
LZS Młynisko 3-2 Sparta Mokrsko 7 czerwca, 11:00
LZS Staw 1-1 Piast Ruda 7 czerwca, 14:00
GKS Czastary 5-2 Hetman Żdżary 7 czerwca, 14:00
Prosna Wyszanów 1-1 LKS Łyskornia 7 czerwca, 14:00
LZS Ożarów 4-1 Zryw Wójcin 7 czerwca, 14:00
KS Osiek 3-0 LZS Komorniki 7 czerwca, 14:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 14 czerwca

LZS Krzyworzeka 3-0 KS Osiek 14 czerwca, 14:00
LZS Komorniki 0-3 LZS Ożarów 14 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Zryw Wójcin 5-2 Prosna Wyszanów 14 czerwca, 14:00
LKS Łyskornia 0-4 GKS Czastary 14 czerwca, 14:00
Hetman Żdżary 5-3 LZS Staw 14 czerwca, 14:00
Piast Ruda 1-0 LZS Młynisko 14 czerwca, 14:00
Sparta Mokrsko 2-6 LZS Pątnów 14 czerwca, 14:00

Klasa A 2014/2015 (Sieradz I)
Klasa A 2014/2015 (Sieradz II)

Klasa B 2014/2015 (Sieradz I)
Klasa B 2014/2015 (Sieradz III)
Klasa B 2014/2015 (Sieradz IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas