[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: świętokrzyska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gród Ćmińsk 26 57 17 6 3 73-20 10 3 0 47-8 7 3 3 26-12
2.  Zieleń Żelisławice 26 53 17 2 7 60-35 12 0 1 37-11 5 2 6 23-24
3.  Victoria Mniów 26 52 16 4 6 65-26 10 1 2 36-7 6 3 4 29-19
4.  Lechia Strawczyn 26 50 16 2 8 73-36 9 1 3 36-11 7 1 5 37-25 2 3 1 0 1 7-7
5.  Samson Samsonów 26 50 16 2 8 70-47 10 1 2 40-21 6 1 6 30-26 2 3 1 0 1 7-7
6.  Piast Chęciny 26 42 13 3 10 43-32 9 0 4 27-15 4 3 6 16-17
7.  Sokół Rykoszyn 26 41 13 2 11 51-50 8 2 3 34-20 5 0 8 17-30
8.  Zryw Skroniów 26 40 12 4 10 53-44 5 3 5 28-23 7 1 5 25-21
9.  Piaskowianka Piaski 26 39 12 3 11 61-58 7 2 4 30-21 5 1 7 31-37
10.  GOKiS Masłów 26 33 10 3 13 51-62 7 1 5 26-29 3 2 8 25-33
11.  Nida Sobków 26 30 9 3 14 40-59 7 2 4 28-24 2 1 10 12-35
12.  Partyzant Wodzisław 26 22 6 4 16 55-86 4 2 7 36-41 2 2 9 19-45
13.  Hetman II Włoszczowa 26 7 2 1 23 18-84 2 0 11 13-39 0 1 12 5-45
 Victoria Górki Szczukowskie 26 6 1 3 22 9-89 1 3 9 6-31 0 0 13 3-58
Victoria Górki Szczukowskie wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Hetman II Włoszczowa wycofał się z rozgrywek po 18. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Gród Ćmińsk    6-0 2-0 3-1 3-2 1-1 5-0 0-0 1-1 4-0 6-0 6-3 7-0 3-0* 
 2 Zieleń Żelisławice1-0     1-3 2-0 3-2 2-1 3-0* 3-0 3-1 4-3 3-0 5-1 4-0 3-0* 
 3 Victoria Mniów0-2 1-1     0-2 3-0 1-0 7-0 4-0 2-1 2-0 4-0 5-0 4-1 3-0* 
 4 Lechia Strawczyn0-2 4-0 0-0     4-3 2-0 0-3 0-2 5-0 2-1 5-0 6-0 3-0* 5-0 
 5 Samson Samsonów1-4 3-0 2-3 4-3     2-1 3-2 3-0 2-1 4-1 3-2 3-3 3-0* 7-1 
 6 Piast Chęciny1-0 0-1 1-0 1-4 0-2     0-2 3-1 4-1 6-2 3-0 3-1 2-1 3-0* 
 7 Sokół Rykoszyn1-1 3-2 1-0 3-7 6-1 2-1     0-3 5-2 1-1 2-0 1-2 6-0 3-0* 
 8 Zryw Skroniów1-2 0-4 3-1 3-2 0-2 0-0 1-3     2-4 3-3 1-1 1-0 3-0* 10-1 
 9 Piaskowianka Piaski1-1 0-6 1-5 4-2 1-1 0-1 1-2 3-1     3-1 1-0 3-0 4-1 8-0 
 10 GOKiS Masłów4-4 0-5 2-4 1-6 1-0 2-1 1-0 2-3 3-4     2-0 3-1 2-1 3-0 
 11 Nida Sobków1-0 1-0 1-1 1-1 2-6 2-3 5-2 0-3 3-1 0-5     6-2 3-0* 3-0 
 12 Partyzant Wodzisław1-3 5-1 2-2 1-2 3-6 3-4 1-3 2-6 5-9 4-2 5-2     1-1 3-0* 
 13 Hetman II Włoszczowa0-3* 1-3 1-7 2-4 0-2 0-3* 2-0 1-3 2-3 0-3* 0-4 0-3*     4-1 
 14 Victoria Górki Szczukowskie0-4 0-0 2-3 0-3* 0-3* 0-0 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-3 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Nida Sobków 0-5 GOKiS Masłów 16 sierpnia, 17:00
Partyzant Wodzisław 3-4 Piast Chęciny 16 sierpnia, 17:00
Samson Samsonów 7-1 Victoria Górki Szczukowskie 17 sierpnia, 15:00
Zryw Skroniów 1-2 Gród Ćmińsk 17 sierpnia, 17:00
Zieleń Żelisławice 2-0 Lechia Strawczyn 17 sierpnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-5 Victoria Mniów 17 sierpnia, 15:00
Hetman II Włoszczowa 2-0 Sokół Rykoszyn 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

GOKiS Masłów 2-4 Victoria Mniów 24 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 5-0 Piaskowianka Piaski 24 sierpnia, 17:00
Gród Ćmińsk 6-0 Zieleń Żelisławice 24 sierpnia, 17:00
Hetman II Włoszczowa 1-3 Zryw Skroniów 24 sierpnia, 17:00
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Sokół Rykoszyn 24 sierpnia, 17:00
Piast Chęciny 0-2 Samson Samsonów 24 sierpnia, 17:00
Nida Sobków 6-2 Partyzant Wodzisław 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Partyzant Wodzisław 4-2 GOKiS Masłów 31 sierpnia, 16:00
Samson Samsonów 3-2 Nida Sobków 31 sierpnia, 16:00
Sokół Rykoszyn 2-1 Piast Chęciny 31 sierpnia, 16:00
Zryw Skroniów 10-1 Victoria Górki Szczukowskie 31 sierpnia, 16:00
Zieleń Żelisławice 4-0 Hetman II Włoszczowa 31 sierpnia, 14:00
Piaskowianka Piaski 1-1 Gród Ćmińsk 31 sierpnia, 16:00
Victoria Mniów 0-2 Lechia Strawczyn 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

GOKiS Masłów 1-6 Lechia Strawczyn 6 września, 11:00
Gród Ćmińsk 2-0 Victoria Mniów 7 września, 16:00
Hetman II Włoszczowa 2-3 Piaskowianka Piaski 7 września, 16:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 Zieleń Żelisławice 7 września, 16:00
Piast Chęciny 3-1 Zryw Skroniów 6 września, 17:00
Nida Sobków 5-2 Sokół Rykoszyn 6 września, 16:00
Partyzant Wodzisław 3-6 Samson Samsonów 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Samson Samsonów 4-1 GOKiS Masłów 14 września, 15:00
Sokół Rykoszyn 1-2 Partyzant Wodzisław 14 września, 15:00
Zryw Skroniów 1-1 Nida Sobków 14 września, 14:00
Zieleń Żelisławice 2-1 Piast Chęciny 14 września, 15:00
Piaskowianka Piaski 8-0 Victoria Górki Szczukowskie 14 września, 15:00
Victoria Mniów 4-1 Hetman II Włoszczowa 14 września, 15:00
Lechia Strawczyn 0-2 Gród Ćmińsk 14 września, 15:00

Kolejka 6 - 20-21 września

GOKiS Masłów 4-4 Gród Ćmińsk 21 września, 15:00
Hetman II Włoszczowa 2-4 Lechia Strawczyn 21 września, 11:00
Victoria Górki Szczukowskie 2-3 Victoria Mniów 21 września, 15:00
Piast Chęciny 4-1 Piaskowianka Piaski 20 września, 12:00
Nida Sobków 1-0 Zieleń Żelisławice 20 września, 15:00
Partyzant Wodzisław 2-6 Zryw Skroniów 21 września, 15:00
Samson Samsonów 3-2 Sokół Rykoszyn 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Sokół Rykoszyn 1-1 GOKiS Masłów 28 września, 15:00
Zryw Skroniów 0-2 Samson Samsonów 28 września, 15:00
Zieleń Żelisławice 5-1 Partyzant Wodzisław 28 września, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-0 Nida Sobków 28 września, 15:00
Victoria Mniów 1-0 Piast Chęciny 28 września, 15:00
Lechia Strawczyn 5-0 Victoria Górki Szczukowskie 28 września, 15:00
Gród Ćmińsk 7-0 Hetman II Włoszczowa 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

GOKiS Masłów 2-1 Hetman II Włoszczowa 5 października, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-4 Gród Ćmińsk 5 października, 15:00
Piast Chęciny 1-4 Lechia Strawczyn 5 października, 15:00
Nida Sobków 1-1 Victoria Mniów 4 października, 15:00
Partyzant Wodzisław 5-9 Piaskowianka Piaski 5 października, 15:00
Samson Samsonów 3-0 Zieleń Żelisławice 5 października, 15:00
Sokół Rykoszyn 0-3 Zryw Skroniów 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Zryw Skroniów 3-3 GOKiS Masłów 12 października, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-0 Sokół Rykoszyn 12 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Piaskowianka Piaski 1-1 Samson Samsonów 12 października, 15:00
Victoria Mniów 5-0 Partyzant Wodzisław 12 października, 15:00
Lechia Strawczyn 5-0 Nida Sobków 12 października, 15:00
Gród Ćmińsk 1-1 Piast Chęciny 11 października, 14:00
Hetman II Włoszczowa 4-1 Victoria Górki Szczukowskie 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 18-19 października

GOKiS Masłów 3-0 Victoria Górki Szczukowskie 19 października, 14:00
Piast Chęciny 2-1 Hetman II Włoszczowa 19 października, 14:00
Nida Sobków 1-0 Gród Ćmińsk 18 października, 14:00
Partyzant Wodzisław 1-2 Lechia Strawczyn 19 października, 14:00
Samson Samsonów 2-3 Victoria Mniów 19 października, 14:00
Sokół Rykoszyn 5-2 Piaskowianka Piaski 19 października, 14:00
Zryw Skroniów 0-4 Zieleń Żelisławice 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Zieleń Żelisławice 4-3 GOKiS Masłów 26 października, 13:00
Piaskowianka Piaski 3-1 Zryw Skroniów 26 października, 13:00
Victoria Mniów 7-0 Sokół Rykoszyn 25 października, 16:00
Lechia Strawczyn 4-3 Samson Samsonów 26 października, 11:00
Gród Ćmińsk 6-3 Partyzant Wodzisław 26 października, 13:00
Hetman II Włoszczowa 0-4 Nida Sobków 26 października, 13:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-0 Piast Chęciny 26 października, 13:00

Kolejka 12 - 2 listopada

GOKiS Masłów 2-1 Piast Chęciny 2 listopada, 13:00
Nida Sobków 3-0 Victoria Górki Szczukowskie 2 listopada, 13:00
Partyzant Wodzisław 1-1 Hetman II Włoszczowa 2 listopada, 13:00
Samson Samsonów 1-4 Gród Ćmińsk 2 listopada, 13:00
Sokół Rykoszyn 3-7 Lechia Strawczyn 2 listopada, 13:00
Zryw Skroniów 3-1 Victoria Mniów 2 listopada, 13:00
Zieleń Żelisławice 3-1 Piaskowianka Piaski 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Piaskowianka Piaski 3-1 GOKiS Masłów 9 listopada, 13:00
Gród Ćmińsk 5-0 Sokół Rykoszyn 9 listopada, 13:00
Hetman II Włoszczowa 0-2 Samson Samsonów 9 listopada, 13:00
Victoria Górki Szczukowskie 3-3 Partyzant Wodzisław 9 listopada, 13:00
Piast Chęciny 3-0 Nida Sobków 8 listopada, 13:00
Zieleń Żelisławice 1-3 Victoria Mniów 9 listopada, 13:30
Zryw Skroniów 3-2 Lechia Strawczyn 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Sokół Rykoszyn 6-0 Hetman II Włoszczowa 28 marca, 15:00
GOKiS Masłów 2-0 Nida Sobków 29 marca, 15:00
Piast Chęciny 3-1 Partyzant Wodzisław 29 marca, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-3 Samson Samsonów
(wo)
Gród Ćmińsk 0-0 Zryw Skroniów 29 marca, 15:00
Lechia Strawczyn 4-0 Zieleń Żelisławice 29 marca, 15:00
Victoria Mniów 2-1 Piaskowianka Piaski 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Victoria Mniów 2-0 GOKiS Masłów 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskowianka Piaski 4-2 Lechia Strawczyn 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieleń Żelisławice 1-0 Gród Ćmińsk 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Skroniów 3-0 Hetman II Włoszczowa 30 kwietnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Sokół Rykoszyn 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)
Samson Samsonów 2-1 Piast Chęciny 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Wodzisław 5-2 Nida Sobków 30 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

GOKiS Masłów 3-1 Partyzant Wodzisław 12 kwietnia, 15:00
Nida Sobków 2-6 Samson Samsonów 11 kwietnia, 15:00
Piast Chęciny 0-2 Sokół Rykoszyn 12 kwietnia, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-3 Zryw Skroniów
(wo)
Hetman II Włoszczowa 1-3 Zieleń Żelisławice 12 kwietnia, 15:00
Gród Ćmińsk 1-1 Piaskowianka Piaski 11 kwietnia, 15:00
Lechia Strawczyn 0-0 Victoria Mniów 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Lechia Strawczyn 2-1 GOKiS Masłów 19 kwietnia, 15:00
Victoria Mniów 0-2 Gród Ćmińsk 19 kwietnia, 15:00
Piaskowianka Piaski 4-1 Hetman II Włoszczowa 19 kwietnia, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)
Zryw Skroniów 0-0 Piast Chęciny 19 kwietnia, 15:00
Sokół Rykoszyn 2-0 Nida Sobków 18 kwietnia, 15:00
Samson Samsonów 3-3 Partyzant Wodzisław 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

GOKiS Masłów 1-0 Samson Samsonów 26 kwietnia, 15:00
Partyzant Wodzisław 1-3 Sokół Rykoszyn 26 kwietnia, 15:00
Nida Sobków 0-3 Zryw Skroniów 26 kwietnia, 11:00
Piast Chęciny 0-1 Zieleń Żelisławice 26 kwietnia, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-3 Piaskowianka Piaski
(wo)
Hetman II Włoszczowa 1-7 Victoria Mniów 26 kwietnia, 11:00
Gród Ćmińsk 3-1 Lechia Strawczyn 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Gród Ćmińsk 4-0 GOKiS Masłów 3 maja, 15:00
Lechia Strawczyn 3-0 Hetman II Włoszczowa
(wo)
Victoria Mniów 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)
Piaskowianka Piaski 0-1 Piast Chęciny 3 maja, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-0 Nida Sobków 3 maja, 15:00
Zryw Skroniów 1-0 Partyzant Wodzisław 3 maja, 15:00
Sokół Rykoszyn 6-1 Samson Samsonów 3 maja, 15:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

GOKiS Masłów 1-0 Sokół Rykoszyn 10 maja, 15:00
Samson Samsonów 3-0 Zryw Skroniów 10 maja, 17:00
Partyzant Wodzisław 5-1 Zieleń Żelisławice 10 maja, 15:00
Nida Sobków 3-1 Piaskowianka Piaski 9 maja, 15:00
Piast Chęciny 1-0 Victoria Mniów 10 maja, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-3 Lechia Strawczyn
(wo)
Hetman II Włoszczowa 0-3 Gród Ćmińsk
(wo)

Kolejka 21 - 16-17 maja

Hetman II Włoszczowa 0-3 GOKiS Masłów
(wo)
Gród Ćmińsk 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)
Lechia Strawczyn 2-0 Piast Chęciny 17 maja, 15:00
Victoria Mniów 4-0 Nida Sobków 17 maja, 15:00
Piaskowianka Piaski 3-0 Partyzant Wodzisław 16 maja, 15:00
Zieleń Żelisławice 3-2 Samson Samsonów 17 maja, 15:00
Zryw Skroniów 1-3 Sokół Rykoszyn 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

GOKiS Masłów 2-3 Zryw Skroniów 24 maja, 15:00
Sokół Rykoszyn 3-2 Zieleń Żelisławice 24 maja, 15:00
Samson Samsonów 2-1 Piaskowianka Piaski 24 maja, 17:00
Partyzant Wodzisław 2-2 Victoria Mniów 24 maja, 15:00
Nida Sobków 1-1 Lechia Strawczyn 23 maja, 16:00
Piast Chęciny 1-0 Gród Ćmińsk 24 maja, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie - Hetman II Włoszczowa
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 23 - 30-31 maja

Victoria Górki Szczukowskie 0-3 GOKiS Masłów
(wo)
Hetman II Włoszczowa 0-3 Piast Chęciny
(wo)
Gród Ćmińsk 6-0 Nida Sobków 30 maja, 14:00
Lechia Strawczyn 6-0 Partyzant Wodzisław 31 maja, 15:00
Victoria Mniów 3-0 Samson Samsonów 31 maja, 15:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Sokół Rykoszyn 30 maja, 16:00
Zieleń Żelisławice 3-0 Zryw Skroniów 31 maja, 15:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

GOKiS Masłów 0-5 Zieleń Żelisławice 4 czerwca, 15:00
Zryw Skroniów 2-4 Piaskowianka Piaski 4 czerwca, 12:00
Sokół Rykoszyn 1-0 Victoria Mniów 3 czerwca, 17:00
Samson Samsonów 4-3 Lechia Strawczyn 4 czerwca, 17:00
Partyzant Wodzisław 1-3 Gród Ćmińsk 4 czerwca, 15:00
Nida Sobków 3-0 Hetman II Włoszczowa
(wo)
Piast Chęciny 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)

Kolejka 25 - 7 czerwca

Piast Chęciny 6-2 GOKiS Masłów 7 czerwca, 15:00
Victoria Górki Szczukowskie 0-3 Nida Sobków
(wo)
Hetman II Włoszczowa 0-3 Partyzant Wodzisław
(wo)
Gród Ćmińsk 3-2 Samson Samsonów 7 czerwca, 15:00
Lechia Strawczyn 0-3 Sokół Rykoszyn 7 czerwca, 15:00
Victoria Mniów 4-0 Zryw Skroniów 6 czerwca, 17:00
Piaskowianka Piaski 0-6 Zieleń Żelisławice 7 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Victoria Mniów 1-1 Zieleń Żelisławice 14 czerwca, 15:00
Lechia Strawczyn 0-2 Zryw Skroniów 14 czerwca, 15:00
GOKiS Masłów 3-4 Piaskowianka Piaski 14 czerwca, 15:00
Sokół Rykoszyn 1-1 Gród Ćmińsk 14 czerwca, 13:00
Samson Samsonów 3-0 Hetman II Włoszczowa
(wo)
Partyzant Wodzisław 3-0 Victoria Górki Szczukowskie
(wo)
Nida Sobków 2-3 Piast Chęciny 14 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (świętokrzyska I)

Klasa okręgowa 2014/2015 (świętokrzyska)

Klasa A 2014/2015 (świętokrzyska II)

Klasa B 2014/2015 (świętokrzyska I)
Klasa B 2014/2015 (świętokrzyska II)
Klasa B 2014/2015 (świętokrzyska III)
Klasa B 2014/2015 (świętokrzyska IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas