[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2014/2015, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Leśnik Łącza 20 47 15 2 3 88-34 9 1 0 61-15 6 1 3 27-19
2.  Ruch II Kozłów 20 40 12 4 4 70-36 6 2 2 47-17 6 2 2 23-19
3.  Start Sierakowice 20 37 12 1 7 60-37 8 1 1 40-14 4 0 6 20-23
4.  Naprzód Łubie 20 36 11 3 6 47-28 6 1 3 28-16 5 2 3 19-12
5.  LKS 45 II Bujaków 20 34 11 1 8 50-47 7 0 3 24-19 4 1 5 26-28
6.  Korona Bargłówka 20 33 10 3 7 55-38 6 2 2 28-15 4 1 5 27-23
7.  Kłodnica Gliwice 20 32 10 2 8 47-49 7 1 2 26-15 3 1 6 21-34
8.  Młodość II Rudno 20 31 10 1 9 47-48 5 1 4 27-22 5 0 5 20-26
9.  Ślązak Bycina 20 16 5 1 14 25-48 3 0 7 14-23 2 1 7 11-25
10.  Drama II Kamieniec 20 13 4 1 15 26-69 3 0 7 17-28 1 1 8 9-41
11.  Profi Gliwice 20 1 0 1 19 10-91 0 1 9 1-28 0 0 10 9-63
Profi Gliwice wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Leśnik Łącza    8-2 5-0 6-0 7-4 4-4 8-2 2-1 2-0 11-1 8-1 
 2 Ruch II Kozłów3-3     4-2 0-0 3-5 1-4 7-2 7-1 6-0 4-0 12-0 
 3 Start Sierakowice1-0 3-2     1-1 4-2 3-1 6-2 1-2 4-2 5-1 12-1 
 4 Naprzód Łubie1-2 2-4 4-2     3-0* 3-1 4-1 2-1 1-1 2-3 6-1 
 5 LKS 45 II Bujaków4-2 2-3 0-5* 2-1     2-1 2-0 4-5 2-1 3-0 3-1 
 6 Korona Bargłówka3-2 1-1 2-1 1-2 0-3*     1-1 5-1 4-1 9-2 2-1 
 7 Kłodnica Gliwice1-2 1-1 3-1 0-4 3-1 3-2     3-2 2-1 2-0 8-1 
 8 Młodość II Rudno4-5 1-2 3-0 1-0 3-3 4-3 3-4     1-2 1-0 6-3 
 9 Ślązak Bycina0-3 1-2 0-3 1-5 2-3 0-3 3-1 1-2     3-1 3-0 
 10 Drama II Kamieniec2-5 0-3* 2-3 0-3 3-2 3-5 0-5 1-2 3-0*     3-0* 
 11 Profi Gliwice0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1     

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Ruch II Kozłów 6-0 Ślązak Bycina 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Łubie 3-0 LKS 45 II Bujaków 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Sierakowice 3-1 Korona Bargłówka 30 sierpnia, 13:00
Leśnik Łącza 2-1 Młodość II Rudno 30 sierpnia, 17:00
Profi Gliwice 1-1 Drama II Kamieniec 3 września, 17:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 2 - 7 września

Pauza: Drama II Kamieniec.
 
Młodość II Rudno 6-3 Profi Gliwice 6 września, 17:00
Korona Bargłówka 3-2 Leśnik Łącza 7 września, 17:00
LKS 45 II Bujaków 0-5 Start Sierakowice 7 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-5 / w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Kłodnica Gliwice 1-1 Ruch II Kozłów 7 września, 17:00
Naprzód Łubie 1-1 Ślązak Bycina 7 września, 17:00

Kolejka 3 - 14 września

Pauza: Ruch II Kozłów.
 
Naprzód Łubie 4-1 Kłodnica Gliwice 14 września, 17:00
Start Sierakowice 4-2 Ślązak Bycina 14 września, 17:00
Leśnik Łącza 7-4 LKS 45 II Bujaków 14 września, 17:00
Drama II Kamieniec 1-2 Młodość II Rudno 14 września, 17:00
Korona Bargłówka 2-1 Profi Gliwice 14 września, 17:00

Kolejka 4 - 21 września

Pauza: Młodość II Rudno.
 
Korona Bargłówka 9-2 Drama II Kamieniec 21 września, 16:00
LKS 45 II Bujaków 3-1 Profi Gliwice 21 września, 16:00
Ślązak Bycina 0-3 Leśnik Łącza 21 września, 16:00
Kłodnica Gliwice 3-1 Start Sierakowice 21 września, 16:00
Naprzód Łubie 2-4 Ruch II Kozłów 21 września, 16:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Start Sierakowice 3-2 Ruch II Kozłów 28 września, 16:00
Leśnik Łącza 8-2 Kłodnica Gliwice 28 września, 16:00
Drama II Kamieniec 3-2 LKS 45 II Bujaków 28 września, 16:00
Młodość II Rudno 4-3 Korona Bargłówka 27 września, 16:00
Ślązak Bycina 3-0 Profi Gliwice 28 września, 16:00

Kolejka 6 - 5 października

Pauza: Korona Bargłówka.
 
LKS 45 II Bujaków 4-5 Młodość II Rudno 5 października, 15:30
Ślązak Bycina 3-1 Drama II Kamieniec 5 października, 15:30
Kłodnica Gliwice 8-1 Profi Gliwice 5 października, 11:30
Ruch II Kozłów 3-3 Leśnik Łącza 5 października, 15:30
Naprzód Łubie 4-2 Start Sierakowice 5 października, 15:30

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Start Sierakowice.
 
Leśnik Łącza 6-0 Naprzód Łubie 12 października, 15:30
Drama II Kamieniec 0-5 Kłodnica Gliwice 12 października, 15:30
Młodość II Rudno 1-2 Ślązak Bycina 11 października, 15:30
Korona Bargłówka 0-3 LKS 45 II Bujaków 12 października, 15:30
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ruch II Kozłów 12-0 Profi Gliwice 10 października, 16:00

Kolejka 8 - 19 października

Pauza: LKS 45 II Bujaków.
 
Ślązak Bycina 0-3 Korona Bargłówka 19 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 3-2 Młodość II Rudno 19 października, 15:00
Ruch II Kozłów 4-0 Drama II Kamieniec 19 października, 15:00
Naprzód Łubie 6-1 Profi Gliwice 19 października, 15:00
Start Sierakowice 1-0 Leśnik Łącza 19 października, 15:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Leśnik Łącza.
 
Drama II Kamieniec 0-3 Naprzód Łubie 26 października, 14:00
Młodość II Rudno 1-2 Ruch II Kozłów 25 października, 15:00
Korona Bargłówka 1-1 Kłodnica Gliwice 26 października, 14:00
LKS 45 II Bujaków 2-1 Ślązak Bycina 26 października, 14:00
Start Sierakowice 12-1 Profi Gliwice 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Ślązak Bycina.
 
Kłodnica Gliwice 3-1 LKS 45 II Bujaków 2 listopada, 13:30
Ruch II Kozłów 1-4 Korona Bargłówka 2 listopada, 10:00
Naprzód Łubie 2-1 Młodość II Rudno 2 listopada, 13:30
Start Sierakowice 5-1 Drama II Kamieniec 2 listopada, 13:30
Leśnik Łącza 8-1 Profi Gliwice 2 listopada, 13:30

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Pauza: Profi Gliwice.
 
Drama II Kamieniec 2-5 Leśnik Łącza 9 listopada, 13:30
Młodość II Rudno 3-0 Start Sierakowice 8 listopada, 13:30
Korona Bargłówka 1-2 Naprzód Łubie 9 listopada, 13:30
LKS 45 II Bujaków 2-3 Ruch II Kozłów 9 listopada, 13:30
Ślązak Bycina 3-1 Kłodnica Gliwice 9 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 28-29 marca

Pauza: Kłodnica Gliwice.
 
Ślązak Bycina 1-2 Ruch II Kozłów 29 marca, 13:00
LKS 45 II Bujaków 2-1 Naprzód Łubie 29 marca, 13:00
Korona Bargłówka 2-1 Start Sierakowice 29 marca, 13:00
Młodość II Rudno 4-5 Leśnik Łącza 29 marca, 13:00
Drama II Kamieniec 3-0 Profi Gliwice
(wo)

Kolejka 13 - 4 kwietnia

Pauza: Drama II Kamieniec.
 
Ślązak Bycina 1-5 Naprzód Łubie 4 kwietnia, 11:00
Profi Gliwice 0-3 Młodość II Rudno
(wo)
Leśnik Łącza 4-4 Korona Bargłówka 4 kwietnia, 11:00
Start Sierakowice 4-2 LKS 45 II Bujaków 4 kwietnia, 11:00
Ruch II Kozłów 7-2 Kłodnica Gliwice 4 kwietnia, 10:00

Kolejka 14 - 11-12 kwietnia

Pauza: Ruch II Kozłów.
 
Profi Gliwice 0-3 Korona Bargłówka
(wo)
Kłodnica Gliwice 0-4 Naprzód Łubie 12 kwietnia, 15:00
Ślązak Bycina 0-3 Start Sierakowice 12 kwietnia, 13:30
LKS 45 II Bujaków 4-2 Leśnik Łącza 12 kwietnia, 13:30
Młodość II Rudno 1-0 Drama II Kamieniec 12 kwietnia, 13:30

Kolejka 15 - 18-19 kwietnia

Pauza: Młodość II Rudno.
 
Ruch II Kozłów 0-0 Naprzód Łubie 19 kwietnia, 11:00
Drama II Kamieniec 3-5 Korona Bargłówka 19 kwietnia, 13:30
Profi Gliwice 0-3 LKS 45 II Bujaków
(wo)
Leśnik Łącza 2-0 Ślązak Bycina 19 kwietnia, 15:00
Start Sierakowice 6-2 Kłodnica Gliwice 19 kwietnia, 13:30

Kolejka 16 - 25-26 kwietnia

Pauza: Naprzód Łubie.
 
Profi Gliwice 0-3 Ślązak Bycina
(wo)
Ruch II Kozłów 4-2 Start Sierakowice 26 kwietnia, 16:00
Kłodnica Gliwice 1-2 Leśnik Łącza 26 kwietnia, 16:00
LKS 45 II Bujaków 3-0 Drama II Kamieniec 26 kwietnia, 16:00
Korona Bargłówka 5-1 Młodość II Rudno 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 2-3 maja

Pauza: Korona Bargłówka.
 
Młodość II Rudno 3-3 LKS 45 II Bujaków 2 maja, 16:00
Drama II Kamieniec 3-0 Ślązak Bycina 3 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Profi Gliwice 0-3 Kłodnica Gliwice
(wo)
Leśnik Łącza 8-2 Ruch II Kozłów 2 maja, 16:00
Start Sierakowice 1-1 Naprzód Łubie 3 maja, 16:00

Kolejka 18 - 9-10 maja

Pauza: Start Sierakowice.
 
Profi Gliwice 0-3 Ruch II Kozłów
(wo)
Naprzód Łubie 1-2 Leśnik Łącza 10 maja, 16:00
Kłodnica Gliwice 2-0 Drama II Kamieniec 10 maja, 16:00
Ślązak Bycina 1-2 Młodość II Rudno 10 maja, 16:00
LKS 45 II Bujaków 2-1 Korona Bargłówka 10 maja, 16:00

Kolejka 19 - 16-17 maja

Pauza: LKS 45 II Bujaków.
 
Korona Bargłówka 4-1 Ślązak Bycina 17 maja, 16:00
Młodość II Rudno 3-4 Kłodnica Gliwice 16 maja, 16:00
Drama II Kamieniec 0-3 Ruch II Kozłów 17 maja, 16:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 1-2 / gospodarze nie posiadali dowodów tożsamości
Profi Gliwice 0-3 Naprzód Łubie
(wo)
Leśnik Łącza 5-0 Start Sierakowice 16 maja, 16:00

Kolejka 20 - 23-24 maja

Pauza: Leśnik Łącza.
 
Profi Gliwice 0-3 Start Sierakowice
(wo)
Naprzód Łubie 2-3 Drama II Kamieniec 24 maja, 16:00
Ruch II Kozłów 7-1 Młodość II Rudno 24 maja, 11:00
Kłodnica Gliwice 3-2 Korona Bargłówka 24 maja, 16:00
Ślązak Bycina 2-3 LKS 45 II Bujaków 24 maja, 16:00

Kolejka 21 - 30-31 maja

Pauza: Ślązak Bycina.
 
LKS 45 II Bujaków 2-0 Kłodnica Gliwice 31 maja, 17:00
Korona Bargłówka 1-1 Ruch II Kozłów 31 maja, 17:00
Młodość II Rudno 1-0 Naprzód Łubie 31 maja, 17:00
Drama II Kamieniec 2-3 Start Sierakowice 31 maja, 16:00
Profi Gliwice 0-3 Leśnik Łącza
(wo)

Kolejka 22 - 6-7 czerwca

Pauza: Profi Gliwice.
 
Leśnik Łącza 11-1 Drama II Kamieniec 7 czerwca, 17:00
Start Sierakowice 1-2 Młodość II Rudno 7 czerwca, 17:00
Naprzód Łubie 3-1 Korona Bargłówka 7 czerwca, 17:00
Ruch II Kozłów 3-5 LKS 45 II Bujaków 7 czerwca, 17:00
Kłodnica Gliwice 2-1 Ślązak Bycina 7 czerwca, 17:00

Klasa B 2014/2015 (Zabrze)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas