[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Kremlin-Bicêtre United 7-1 Inkaras Kowno 25 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 3-2 İstanbul Üniversitesi SK 25 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

İstanbul Üniversitesi SK 0-3 Kremlin-Bicêtre United 26 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Stella Rossa Vienna 4-1 Inkaras Kowno 26 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

Inkaras Kowno 1-6 İstanbul Üniversitesi SK 28 sierpnia, 18:45
Wiedeń
Kremlin-Bicêtre United 2-0 Stella Rossa Vienna 28 sierpnia, 21:00
Wiedeń

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kremlin-Bicêtre United 3 9 3 0 0 12-1 2 0 0 9-1 1 0 0 3-0
2.  Stella Rossa Vienna 3 6 2 0 1 7-5 2 0 0 7-3 0 0 1 0-2
3.  İstanbul Üniversitesi SK 3 3 1 0 2 8-7 0 0 1 0-3 1 0 1 8-4
4.  Inkaras Kowno 3 0 0 0 3 3-17 0 0 1 1-6 0 0 2 2-11

Grupa B
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

ASD Pescara Calcio a 5 9-0 Luxol St. Andrews FC 26 sierpnia, 18:00
Andora
FC Encamp Dicoansa 2-3 Jærgersborg Futsal 26 sierpnia, 20:30
Andora

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

Jærgersborg Futsal 0-3 ASD Pescara Calcio a 5 27 sierpnia, 18:00
Andora
FC Encamp Dicoansa 3-5 Luxol St. Andrews FC 27 sierpnia, 20:30
Andora

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

Luxol St. Andrews FC 5-5 Jærgersborg Futsal 29 sierpnia, 18:00
Andora
ASD Pescara Calcio a 5 6-0 FC Encamp Dicoansa 29 sierpnia, 20:30
Andora

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ASD Pescara Calcio a 5 3 9 3 0 0 18-0 2 0 0 15-0 1 0 0 3-0
2.  Jærgersborg Futsal 3 4 1 1 1 8-10 0 0 1 0-3 1 1 0 8-7 1 1 0 1 0 5-5
3.  Luxol St. Andrews FC 3 4 1 1 1 10-17 0 1 0 5-5 1 0 1 5-12 1 1 0 1 0 5-5
4.  FC Encamp Dicoansa 3 0 0 0 3 5-14 0 0 2 5-8 0 0 1 0-6

Grupa C
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

MNK Nacional (Zagrzeb) 11-0 Cardiff University FC 26 sierpnia, 18:00
Podgorica
KMF Titograd (Podgorica) 5-1 Blue Magic Dublin 26 sierpnia, 20:30
Podgorica

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

Blue Magic Dublin 0-15 MNK Nacional (Zagrzeb) 27 sierpnia, 18:00
Podgorica
KMF Titograd (Podgorica) 3-1 Cardiff University FC 27 sierpnia, 20:30
Podgorica

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

Cardiff University FC 1-2 Blue Magic Dublin 29 sierpnia, 18:00
Podgorica
MNK Nacional (Zagrzeb) 4-1 KMF Titograd (Podgorica) 29 sierpnia, 20:30
Podgorica

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 9 3 0 0 30-1 2 0 0 15-1 1 0 0 15-0
2.  KMF Titograd (Podgorica) 3 6 2 0 1 9-6 2 0 0 8-2 0 0 1 1-4
3.  Blue Magic Dublin 3 3 1 0 2 3-21 0 0 1 0-15 1 0 1 3-6
4.  Cardiff University FC 3 0 0 0 3 2-16 0 0 1 1-2 0 0 2 1-14

Grupa D
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Grorud IL 6-0 Fair City Santos FC 26 sierpnia, 16:30
Gibraltar
Lynx FC 3-8 Sievi Futsal 26 sierpnia, 19:00
Gibraltar

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

Sievi Futsal 7-2 Grorud IL 27 sierpnia, 16:30
Gibraltar
Lynx FC 7-4 Fair City Santos FC 27 sierpnia, 19:00
Gibraltar

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

Fair City Santos FC 1-6 Sievi Futsal 29 sierpnia, 16:30
Gibraltar
Grorud IL 4-4 Lynx FC 29 sierpnia, 19:00
Gibraltar

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sievi Futsal 3 9 3 0 0 21-6 1 0 0 7-2 2 0 0 14-4
2.  Grorud IL 3 4 1 1 1 12-11 1 1 0 10-4 0 0 1 2-7 1 1 0 1 0 4-4
3.  Lynx FC 3 4 1 1 1 14-16 1 0 1 10-12 0 1 0 4-4 1 1 0 1 0 4-4
4.  Fair City Santos FC 3 0 0 0 3 5-19 0 0 1 1-6 0 0 2 4-13

Grupa E
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Hamburg Panthers 6-2 FC Differdange 03 25 sierpnia, 19:00
Ólafsvík
Víkingur (Ólafsvík) 1-5 Flamurtari Vlorë 25 sierpnia, 21:30
Ólafsvík

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

Flamurtari Vlorë 0-3 Hamburg Panthers 26 sierpnia, 19:00
Ólafsvík
Víkingur (Ólafsvík) 8-5 FC Differdange 03 26 sierpnia, 21:30
Ólafsvík

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

FC Differdange 03 2-3 Flamurtari Vlorë 28 sierpnia, 19:00
Ólafsvík
Hamburg Panthers 5-3 Víkingur (Ólafsvík) 28 sierpnia, 21:30
Ólafsvík

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hamburg Panthers 3 9 3 0 0 14-5 2 0 0 11-5 1 0 0 3-0
2.  Flamurtari Vlorë 3 6 2 0 1 8-6 0 0 1 0-3 2 0 0 8-3
3.  Víkingur (Ólafsvík) 3 3 1 0 2 12-15 1 0 1 9-10 0 0 1 3-5
4.  FC Differdange 03 3 0 0 0 3 9-17 0 0 1 2-3 0 0 2 7-14

Grupa F
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

KMF Železarec (Skopje) 4-0 SK Augur Tallin 27 sierpnia, 20:00
Skopje

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

SK Augur Tallin 1-4 ASA Ben Gurion 28 sierpnia, 20:00
Skopje

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

ASA Ben Gurion 2-3 KMF Železarec (Skopje) 29 sierpnia, 20:00
Skopje

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Železarec (Skopje) 2 6 2 0 0 7-2 1 0 0 4-0 1 0 0 3-2
2.  ASA Ben Gurion 2 3 1 0 1 6-4 0 0 1 2-3 1 0 0 4-1
3.  SK Augur Tallin 2 0 0 0 2 1-8 0 0 1 1-4 0 0 1 0-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Progress Chișinău 4-1 ASUE Erewan 27 sierpnia, 19:00
Ciorescu

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

ASUE Erewan 0-6 FP Halle-Gooik 28 sierpnia, 19:00
Ciorescu

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

FP Halle-Gooik 8-1 Progress Chișinău 29 sierpnia, 19:00
Ciorescu

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FP Halle-Gooik 2 6 2 0 0 14-1 1 0 0 8-1 1 0 0 6-0
2.  Progress Chișinău 2 3 1 0 1 5-9 1 0 0 4-1 0 0 1 1-8
3.  ASUE Erewan 2 0 0 0 2 1-10 0 0 1 0-6 0 0 1 1-4

Grupa H
 
Kolejka 1 - 25-30 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Mobulu Futsal Uni Bern 2-4 Göteborg Futsal Club 27 sierpnia, 19:30
Berno

Kolejka 2 - 25-30 sierpnia

Göteborg Futsal Club 1-13 MNK Centar (Sarajewo) 28 sierpnia, 17:00
Berno

Kolejka 3 - 25-30 sierpnia

MNK Centar (Sarajewo) 11-2 Mobulu Futsal Uni Bern 29 sierpnia, 19:00
Berno

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Centar (Sarajewo) 2 6 2 0 0 24-3 1 0 0 11-2 1 0 0 13-1
2.  Göteborg Futsal Club 2 3 1 0 1 5-15 0 0 1 1-13 1 0 0 4-2
3.  Mobulu Futsal Uni Bern 2 0 0 0 2 4-15 0 0 1 2-4 0 0 1 2-11

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 29 września-4 października
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

APÓEL (Nikozja) 1-5 Georgians Tbilisi 1 października, 17:00
Nikozja
Gazprom-Jugra Jugorsk 5-0 Kremlin-Bicêtre United 1 października, 19:30
Nikozja

Kolejka 2 - 29 września-4 października

Georgians Tbilisi 2-13 Gazprom-Jugra Jugorsk 2 października, 17:00
Nikozja
APÓEL (Nikozja) 3-4 Kremlin-Bicêtre United 2 października, 19:30
Nikozja

Kolejka 3 - 29 września-4 października

Kremlin-Bicêtre United 3-0 Georgians Tbilisi 4 października, 15:30
Nikozja
Gazprom-Jugra Jugorsk 10-3 APÓEL (Nikozja) 4 października, 18:00
Nikozja

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gazprom-Jugra Jugorsk 3 9 3 0 0 28-5 2 0 0 15-3 1 0 0 13-2
2.  Kremlin-Bicêtre United 3 6 2 0 1 7-8 1 0 0 3-0 1 0 1 4-8
3.  Georgians Tbilisi 3 3 1 0 2 7-17 0 0 1 2-13 1 0 1 5-4
4.  APÓEL (Nikozja) 3 0 0 0 3 7-19 0 0 2 4-9 0 0 1 3-10

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 29 września-4 października
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

SL e Benfica 8-2 MNK Centar (Sarajewo) 30 września, 17:30
Podčetrtek
KMN Dobovec 7-2 Grand Pro-Koktejłs Warna 30 września, 20:00
Podčetrtek

Kolejka 2 - 29 września-4 października

Grand Pro-Koktejłs Warna 2-9 SL e Benfica 1 października, 17:30
Podčetrtek
KMN Dobovec 5-2 MNK Centar (Sarajewo) 1 października, 20:00
Podčetrtek

Kolejka 3 - 29 września-4 października

MNK Centar (Sarajewo) 5-6 Grand Pro-Koktejłs Warna 3 października, 17:30
Podčetrtek
SL e Benfica 6-1 KMN Dobovec 3 października, 20:00
Podčetrtek

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 9 3 0 0 23-5 2 0 0 14-3 1 0 0 9-2
2.  KMN Dobovec 3 6 2 0 1 13-10 2 0 0 12-4 0 0 1 1-6
3.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 3 1 0 2 10-21 0 0 1 2-9 1 0 1 8-12
4.  MNK Centar (Sarajewo) 3 0 0 0 3 9-19 0 0 1 5-6 0 0 2 4-13

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 29 września-4 października
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Łokomotyw Charków 7-1 Hamburg Panthers 30 września, 16:00
Târgu Mureș
City'us Târgu Mureș 3-8 ASD Pescara Calcio a 5 30 września, 18:30
Târgu Mureș

Kolejka 2 - 29 września-4 października

ASD Pescara Calcio a 5 5-1 Łokomotyw Charków 1 października, 16:00
Târgu Mureș
City'us Târgu Mureș 9-1 Hamburg Panthers 1 października, 18:30
Târgu Mureș

Kolejka 3 - 29 września-4 października

Hamburg Panthers 0-11 ASD Pescara Calcio a 5 3 października, 16:00
Târgu Mureș
Łokomotyw Charków 5-3 City'us Târgu Mureș 3 października, 18:30
Târgu Mureș

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ASD Pescara Calcio a 5 3 9 3 0 0 24-4 1 0 0 5-1 2 0 0 19-3
2.  Łokomotyw Charków 3 6 2 0 1 13-9 2 0 0 12-4 0 0 1 1-5
3.  City'us Târgu Mureș 3 3 1 0 2 15-14 1 0 1 12-9 0 0 1 3-5
4.  Hamburg Panthers 3 0 0 0 3 2-27 0 0 1 0-11 0 0 2 2-16

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 29 września-4 października
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Club Futsal Eindhoven 3-5 Sievi Futsal 30 września, 16:30
Bratysława
Slov-Matic Fofo Bratysława 5-3 KMF Železarec (Skopje) 30 września, 19:00
Bratysława

Kolejka 2 - 29 września-4 października

KMF Železarec (Skopje) 6-3 Club Futsal Eindhoven 1 października, 15:30
Bratysława
Slov-Matic Fofo Bratysława 6-1 Sievi Futsal 1 października, 18:00
Bratysława

Kolejka 3 - 29 września-4 października

Sievi Futsal 5-6 KMF Železarec (Skopje) 3 października, 15:30
Bratysława
Club Futsal Eindhoven 1-8 Slov-Matic Fofo Bratysława 3 października, 18:00
Bratysława

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 9 3 0 0 19-5 2 0 0 11-4 1 0 0 8-1
2.  KMF Železarec (Skopje) 3 6 2 0 1 15-13 1 0 0 6-3 1 0 1 9-10
3.  Sievi Futsal 3 3 1 0 2 11-15 0 0 1 5-6 1 0 1 6-9
4.  Club Futsal Eindhoven 3 0 0 0 3 7-19 0 0 2 4-13 0 0 1 3-6

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 29 września-4 października
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

FK Era-Pack Chrudim 2-4 FP Halle-Gooik 1 października, 16:00
Ryga
Nikars Ryga 4-1 SFA Athína 90 1 października, 18:30
Ryga

Kolejka 2 - 29 września-4 października

SFA Athína 90 0-6 FK Era-Pack Chrudim 2 października, 16:00
Ryga
Nikars Ryga 6-4 FP Halle-Gooik 2 października, 18:30
Ryga

Kolejka 3 - 29 września-4 października

FP Halle-Gooik 8-1 SFA Athína 90 4 października, 14:00
Ryga
FK Era-Pack Chrudim 5-2 Nikars Ryga 4 października, 16:30
Ryga

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Era-Pack Chrudim 3 6 2 0 1 13-6 1 0 1 7-6 1 0 0 6-0 2 3 1 0 1 7-6
2.  FP Halle-Gooik 3 6 2 0 1 16-9 1 0 0 8-1 1 0 1 8-8 2 3 1 0 1 8-8
3.  Nikars Ryga 3 6 2 0 1 12-10 2 0 0 10-5 0 0 1 2-5 2 3 1 0 1 8-9
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 2-18 0 0 1 0-6 0 0 2 2-12

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 29 września-4 października
(Losowanie - 2 lipca 2015, 13:30 - Nyon)

Baku United FC 4-5 MNK Nacional (Zagrzeb) 29 września, 15:30
Győr
Győri ETO FC 3-4 Lidsielmasz Lida 29 września, 17:45
Győr

Kolejka 2 - 29 września-4 października

Lidsielmasz Lida 4-2 Baku United FC 30 września, 15:30
Győr
Győri ETO FC 5-4 MNK Nacional (Zagrzeb) 30 września, 17:45
Győr

Kolejka 3 - 29 września-4 października

MNK Nacional (Zagrzeb) 0-1 Lidsielmasz Lida 2 października, 16:30
Győr
Baku United FC 1-5 Győri ETO FC 2 października, 19:00
Győr

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lidsielmasz Lida 3 9 3 0 0 9-5 1 0 0 4-2 2 0 0 5-3
2.  Győri ETO FC 3 6 2 0 1 13-9 1 0 1 8-8 1 0 0 5-1
3.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 3 1 0 2 9-10 0 0 1 0-1 1 0 1 9-9
4.  Baku United FC 3 0 0 0 3 7-14 0 0 2 5-10 0 0 1 2-4

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 10-15 listopada
(Losowanie - 14 października 2015, 14:00 - Nyon)

Lidsielmasz Lida 4-2 Kremlin-Bicêtre United 12 listopada, 18:30
Torrejón de Ardoz
Interviú Boomerang (Madryt) 8-0 KMN Dobovec 12 listopada, 21:00
Torrejón de Ardoz

Kolejka 2 - 10-15 listopada

KMN Dobovec 2-7 Lidsielmasz Lida 13 listopada, 18:30
Torrejón de Ardoz
Interviú Boomerang (Madryt) 10-2 Kremlin-Bicêtre United 13 listopada, 21:00
Torrejón de Ardoz

Kolejka 3 - 10-15 listopada

Kremlin-Bicêtre United 1-2 KMN Dobovec 15 listopada, 17:30
Torrejón de Ardoz
Lidsielmasz Lida 2-4 Interviú Boomerang (Madryt) 15 listopada, 20:00
Torrejón de Ardoz

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 22-4 2 0 0 18-2 1 0 0 4-2
2.  Lidsielmasz Lida 3 6 2 0 1 13-8 1 0 1 6-6 1 0 0 7-2
3.  KMN Dobovec 3 3 1 0 2 4-16 0 0 1 2-7 1 0 1 2-9
4.  Kremlin-Bicêtre United 3 0 0 0 3 5-16 0 0 1 1-2 0 0 2 4-14

Grupa B
 
Kolejka 1 - 10-15 listopada
(Losowanie - 14 października 2015, 14:00 - Nyon)

Tułpar Karaganda 2-2 FP Halle-Gooik 11 listopada, 17:30
Pescara
ASD Pescara Calcio a 5 2-0 KMF Železarec (Skopje) 11 listopada, 20:00
Pescara

Kolejka 2 - 10-15 listopada

KMF Železarec (Skopje) 6-4 Tułpar Karaganda 12 listopada, 17:30
Pescara
ASD Pescara Calcio a 5 4-2 FP Halle-Gooik 12 listopada, 20:00
Pescara

Kolejka 3 - 10-15 listopada

FP Halle-Gooik 0-4 KMF Železarec (Skopje) 14 listopada, 17:30
Pescara
Tułpar Karaganda 0-4 ASD Pescara Calcio a 5 14 listopada, 20:00
Pescara

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ASD Pescara Calcio a 5 3 9 3 0 0 10-2 2 0 0 6-2 1 0 0 4-0
2.  KMF Železarec (Skopje) 3 6 2 0 1 10-6 1 0 0 6-4 1 0 1 4-2
3.  Tułpar Karaganda 3 1 0 1 2 6-12 0 1 1 2-6 0 0 1 4-6 1 1 0 1 0 2-2
4.  FP Halle-Gooik 3 1 0 1 2 4-10 0 0 1 0-4 0 1 1 4-6 1 1 0 1 0 2-2

Grupa C
 
Kolejka 1 - 10-15 listopada
(Losowanie - 14 października 2015, 14:00 - Nyon)

Kajrat Ałmaty 2-5 Gazprom-Jugra Jugorsk 10 listopada, 16:30
Győr
Győri ETO FC 3-3 FK Era-Pack Chrudim 10 listopada, 19:00
Győr

Kolejka 2 - 10-15 listopada

FK Era-Pack Chrudim 1-4 Kajrat Ałmaty 11 listopada, 16:30
Győr
Győri ETO FC 2-5 Gazprom-Jugra Jugorsk 11 listopada, 19:00
Győr

Kolejka 3 - 10-15 listopada

Gazprom-Jugra Jugorsk 6-0 FK Era-Pack Chrudim 13 listopada, 15:30
Győr
Kajrat Ałmaty 5-4 Győri ETO FC 13 listopada, 18:00
Győr

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gazprom-Jugra Jugorsk 3 9 3 0 0 16-4 1 0 0 6-0 2 0 0 10-4
2.  Kajrat Ałmaty 3 6 2 0 1 11-10 1 0 1 7-9 1 0 0 4-1
3.  Győri ETO FC 3 1 0 1 2 9-13 0 1 1 5-8 0 0 1 4-5 1 1 0 1 0 3-3
4.  FK Era-Pack Chrudim 3 1 0 1 2 4-13 0 0 1 1-4 0 1 1 3-9 1 1 0 1 0 3-3

Grupa D
 
Kolejka 1 - 10-15 listopada
(Losowanie - 14 października 2015, 14:00 - Nyon)

KMF Ekonomac (Kragujevac) 0-3 SL e Benfica 10 listopada, 17:30
Bratysława
Slov-Matic Fofo Bratysława 0-2 Łokomotyw Charków 10 listopada, 20:00
Bratysława

Kolejka 2 - 10-15 listopada

Łokomotyw Charków 6-1 KMF Ekonomac (Kragujevac) 11 listopada, 17:30
Bratysława
Slov-Matic Fofo Bratysława 5-4 SL e Benfica 11 listopada, 20:00
Bratysława

Kolejka 3 - 10-15 listopada

SL e Benfica 2-0 Łokomotyw Charków 13 listopada, 15:30
Bratysława
KMF Ekonomac (Kragujevac) 2-2 Slov-Matic Fofo Bratysława 13 listopada, 18:00
Bratysława

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 3 6 2 0 1 9-5 1 0 0 2-0 1 0 1 7-5 1 3 1 0 0 2-0
2.  Łokomotyw Charków 3 6 2 0 1 8-3 1 0 0 6-1 1 0 1 2-2 1 0 0 0 1 0-2
3.  Slov-Matic Fofo Bratysława 3 4 1 1 1 7-8 1 0 1 5-6 0 1 0 2-2
4.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 1 0 1 2 3-11 0 1 1 2-5 0 0 1 1-6

1/2 finału - 22 kwietnia
(Losowanie - 15 marca 2015, 21:30 - Madryt)

Gazprom-Jugra Jugorsk 4-4 SL e Benfica 22 kwietnia, 17:30
pd. k. 3-2
Guadalajara
ASD Pescara Calcio a 5 2-4 Interviú Boomerang (Madryt) 22 kwietnia, 20:30
Guadalajara

Mecz o 3. miejsce - 24 kwietnia

SL e Benfica 2-2 ASD Pescara Calcio a 5 24 kwietnia, 18:00
k. 2-0
Guadalajara

Finał - 24 kwietnia

Gazprom-Jugra Jugorsk 4-3 Interviú Boomerang (Madryt) 24 kwietnia, 20:30
Guadalajara

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas