[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 17 sierpnia

Spływ Sromowce Wyżne 3-0 Pieniny Grywałd
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 ZKP Zakopane
Bór Dębno 2-5 Trzy Korony Sromowce Niżne
Delta Pieniążkowice 3-5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Biali Biały Dunajec 0-2 Skawianin Skawa
Wierchy Lasek 8-2 Bór Szaflary
Janosik Sieniawa 1-1 Bystry Nowe Bystre
k. 6-7
Wiatr Ludźmierz 3-2 Zapora Kluszkowce
Skalni Zaskale 0-2 Gorc Ochotnica
Spisz Krempachy 2-2 Orzeł Niedzica
k. 4-5
Błyskawica Kacwin 3-4 Wicher Dursztyn
Korona Piekielnik 0-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
k. 2-4
LKS Krośnica 0-6 ZOR Frydman
Harnasie Odrowąż 1-9 Jarmuta Szczawnica
Przełęcz Harklowa 0-3 Napravia Naprawa
Wiatr II Ludźmierz 5-0 Skałka Rogoźnik

II runda - 26 października
Spływ Sromowce Wyżne - wolny los z powodu wycofania się z rozgrywek drużyny Krokus 2000 Łapsze Niżne.

Wiatr Ludźmierz 0-0 Napravia Naprawa
k. 2-4
Orzeł Niedzica 1-2 Jarmuta Szczawnica
Wicher Dursztyn 0-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Gorc Ochotnica 1-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZOR Frydman 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Wierchy Lasek 2-3 Skawianin Skawa 19 października
mecz rozegrany w ramach 9. kolejki klasy B - grupa Podhale (zachód)
Wiatr II Ludźmierz 1-4 Bystry Nowe Bystre

III runda
Do rozgrywek dołączyły drużyny występujące w klasie A oraz w V i IV lidze.
Sokolica Krościenko - wolny los.

Lubań Tylmanowa 1-4 Lubań Maniowy 11 listopada
Przełęcz Łopuszna 2-0 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada
Skawianin Skawa 5-2 Poroniec Poronin 2 listopada
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-1 Czarni Czarny Dunajec 9 listopada
LKS Szaflary 1-4 Turbacz Mszana Dolna 11 listopada
Napravia Naprawa 2-3 Dunajec Ostrowsko 9 listopada
Łęgi Nowa Biała 0-5 Orawa Jabłonka 9 listopada
mecz w Jabłonce
Orkan Raba Wyżna 1-3 Lepietnica Klikuszowa 16 listopada
Jarmuta Szczawnica 3-3 Jutrzenka Zakopane 9 listopada
k. 5-4
Spływ Sromowce Wyżne 1-2 ZOR Frydman 9 listopada
Gronik Gronków 3-3 Topór Tenczyn 16 listopada
k. 4-5
Bystry Nowe Bystre 2-2 Szarotka Nowy Targ 9 listopada
k. 0-4
Jordan Jordanów 1-6 Huragan Waksmund 6 kwietnia
mecz przełożony na wiosnę
Granit Czarna Góra 2-2 Wierchy Rabka Zdrój 11 listopada
k. 3-2

IV runda
Lubań Maniowy - wolny los.

Skawianin Skawa 1-5 Szarotka Nowy Targ 16 listopada
mecz w Rabie Wyżnej
ZOR Frydman 0-2 Dunajec Ostrowsko 4 kwietnia
Lepietnica Klikuszowa 4-1 Przełęcz Łopuszna 23 listopada
Jarmuta Szczawnica 0-6 Huragan Waksmund 13 kwietnia
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Granit Czarna Góra 4 kwietnia
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Orawa Jabłonka 12 kwietnia
k. 4-3
Turbacz Mszana Dolna 3-1 Topór Tenczyn 12 kwietnia

1/4 finału

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-8 Huragan Waksmund 27 maja
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Turbacz Mszana Dolna 13 maja
k. 3-4
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-3 Dunajec Ostrowsko 3 czerwca
Szarotka Nowy Targ 0-3 Lubań Maniowy 5 maja

1/2 finału - 16 czerwca

Dunajec Ostrowsko 0-5 Huragan Waksmund
Turbacz Mszana Dolna 1-3 Lubań Maniowy

Finał
finał Pucharu Podhala

Huragan Waksmund 2-0 Lubań Maniowy 27 czerwca, 18:00 (500)
Drożdż 9, 43
mecz w Waksmundzie

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2003/2004 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas