[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Rzeszów II - Strzyżów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Hermanowa 20 52 16 4 0 75-18 9 1 0 43-7 7 3 0 32-11
2.  Czarni Czudec 20 50 16 2 2 82-26 9 1 0 50-14 7 1 2 32-12
3.  Grunwald Budziwój (Rzeszów) 20 42 13 3 4 56-25 7 3 0 24-9 6 0 4 32-16
4.  Sokół Grodzisko 20 37 12 1 7 44-34 6 0 4 17-13 6 1 3 27-21 2 3 1 0 1 5-4
5.  Korona Dobrzechów 20 37 12 1 7 58-46 6 0 4 35-22 6 1 3 23-24 2 3 1 0 1 4-5
6.  Diament Pstrągowa 20 34 11 1 8 52-27 6 1 3 26-11 5 0 5 26-16
7.  Start Lubenia 20 25 8 1 11 47-41 5 0 5 30-20 3 1 6 17-21
8.  Huragan Kozłówek 20 17 5 2 13 29-61 3 1 6 12-29 2 1 7 17-32
9.  Grunwald Połomia 20 10 3 1 16 24-79 1 1 8 10-37 2 0 8 14-42 2 3 1 0 1 6-4
10.  Albatros Szufnarowa 20 10 2 4 14 27-74 2 2 6 17-39 0 2 8 10-35 2 3 1 0 1 4-6
11.  Płomyk Lutoryż 20 5 1 2 17 20-83 0 1 9 9-40 1 1 8 11-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Hermanowa    2-2 3-0 3-1 7-1 3-0 2-0 5-0 7-1 4-0 7-2 
 2 Czarni Czudec3-3     3-2 5-1 7-1 4-0 3-1 4-1 6-1 4-3 11-1 
 3 Grunwald Budziwój (Rzeszów)1-1 2-0     1-1 1-1 2-1 3-1 5-3 4-1 2-0 3-0* 
 4 Sokół Grodzisko0-1 1-0 0-2     1-4 2-1 3-0 0-3 3-0 4-0 3-2 
 5 Korona Dobrzechów2-5 2-4 0-3 0-4     3-1 3-1 7-1 7-0 6-0 5-3 
 6 Diament Pstrągowa1-3 1-3 3-1 4-0 0-1     1-1 1-0 4-0 4-2 7-0 
 7 Start Lubenia2-3 2-4 5-2 1-2 4-0 1-2     3-1 2-3 5-2 5-1 
 8 Huragan Kozłówek1-5 0-4 1-5 1-4 0-2 0-3 2-1     4-3 2-2 1-0 
 9 Grunwald Połomia0-7 0-8 1-4 1-4 1-4 0-3 1-3 3-3     3-0* 0-1 
 10 Albatros Szufnarowa1-1 0-3 0-8 3-5 1-5 1-7 3-4 3-2 4-3     1-1 
 11 Płomyk Lutoryż0-3 2-4 0-5 2-5 2-4 0-8 0-5 1-3 1-2 1-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Korona Dobrzechów.
 
Płomyk Lutoryż 0-3 LKS Hermanowa 23 sierpnia, 14:00
w Boguchwale; na stadionie Motoru
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4-1 Grunwald Połomia 23 sierpnia, 14:00
Albatros Szufnarowa 3-4 Start Lubenia 23 sierpnia, 14:00
Sokół Grodzisko 1-0 Czarni Czudec 23 sierpnia, 14:00
Huragan Kozłówek 0-3 Diament Pstrągowa 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Diament Pstrągowa.
 
Czarni Czudec 4-1 Huragan Kozłówek 30 sierpnia, 11:00
Start Lubenia 1-2 Sokół Grodzisko 30 sierpnia, 14:00
Grunwald Połomia 3-0 Albatros Szufnarowa 8 listopada, 12:00
(wo)
mecz przerwany w II połowie - goście zeszli z boiska
LKS Hermanowa 3-0 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 30 sierpnia, 11:00
Korona Dobrzechów 5-3 Płomyk Lutoryż 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Płomyk Lutoryż.
 
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-1 Korona Dobrzechów 6 września, 14:00
Albatros Szufnarowa 1-1 LKS Hermanowa 6 września, 14:00
Sokół Grodzisko 3-0 Grunwald Połomia 6 września, 14:00
Huragan Kozłówek 2-1 Start Lubenia 6 września, 14:00
Diament Pstrągowa 1-3 Czarni Czudec 6 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Czarni Czudec.
 
Start Lubenia 1-2 Diament Pstrągowa 13 września, 11:00
Grunwald Połomia 3-3 Huragan Kozłówek 13 września, 11:00
LKS Hermanowa 3-1 Sokół Grodzisko 13 września, 14:00
Korona Dobrzechów 6-0 Albatros Szufnarowa 13 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-5 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 13 września, 14:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Grunwald Budziwój (Rzeszów).
 
Albatros Szufnarowa 1-1 Płomyk Lutoryż 20 września, 14:00
Sokół Grodzisko 1-4 Korona Dobrzechów 20 września, 14:00
Huragan Kozłówek 1-5 LKS Hermanowa 20 września, 14:00
Diament Pstrągowa 4-0 Grunwald Połomia 20 września, 11:00
Czarni Czudec 3-1 Start Lubenia 20 września, 11:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Start Lubenia.
 
Grunwald Połomia 0-8 Czarni Czudec 27 września, 14:00
LKS Hermanowa 3-0 Diament Pstrągowa 8 listopada, 12:00
Korona Dobrzechów 7-1 Huragan Kozłówek 27 września, 14:00
Płomyk Lutoryż 2-5 Sokół Grodzisko 27 września, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-0 Albatros Szufnarowa 27 września, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Albatros Szufnarowa.
 
Sokół Grodzisko 0-2 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 4 października, 14:00
Huragan Kozłówek 1-0 Płomyk Lutoryż 4 października, 14:00
Diament Pstrągowa 0-1 Korona Dobrzechów 4 października, 13:00
Czarni Czudec 3-3 LKS Hermanowa 4 października, 11:00
Start Lubenia 2-3 Grunwald Połomia 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Grunwald Połomia.
 
LKS Hermanowa 2-0 Start Lubenia 11 października, 14:00
Korona Dobrzechów 2-4 Czarni Czudec 11 października, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-8 Diament Pstrągowa 11 października, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5-3 Huragan Kozłówek 11 października, 14:00
Albatros Szufnarowa 3-5 Sokół Grodzisko 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Sokół Grodzisko.
 
Huragan Kozłówek 2-2 Albatros Szufnarowa 18 października, 14:00
Diament Pstrągowa 3-1 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 18 października, 13:00
Czarni Czudec 11-1 Płomyk Lutoryż 18 października, 11:00
Start Lubenia 4-0 Korona Dobrzechów 18 października, 14:00
Grunwald Połomia 0-7 LKS Hermanowa 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: LKS Hermanowa.
 
Korona Dobrzechów 7-0 Grunwald Połomia 25 października, 14:00
Płomyk Lutoryż 0-5 Start Lubenia 25 października, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-0 Czarni Czudec 25 października, 14:00
Albatros Szufnarowa 1-7 Diament Pstrągowa 25 października, 14:00
Sokół Grodzisko 0-3 Huragan Kozłówek 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 31 października

Pauza: Huragan Kozłówek.
 
Diament Pstrągowa 4-0 Sokół Grodzisko 31 października, 14:00
Czarni Czudec 4-3 Albatros Szufnarowa 31 października, 11:00
Start Lubenia 5-2 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 31 października, 14:00
Grunwald Połomia 0-1 Płomyk Lutoryż 31 października, 14:00
LKS Hermanowa 7-1 Korona Dobrzechów 31 października, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Korona Dobrzechów.
 
LKS Hermanowa 7-2 Płomyk Lutoryż 3 kwietnia, 14:00
Grunwald Połomia 1-4 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3 kwietnia, 14:00
Start Lubenia 5-2 Albatros Szufnarowa 3 kwietnia, 14:00
Czarni Czudec 5-1 Sokół Grodzisko 3 kwietnia, 14:00
Diament Pstrągowa 1-0 Huragan Kozłówek 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Diament Pstrągowa.
 
Huragan Kozłówek 0-4 Czarni Czudec 10 kwietnia, 14:00
Sokół Grodzisko 3-0 Start Lubenia 10 kwietnia, 11:30
Albatros Szufnarowa 4-3 Grunwald Połomia 10 kwietnia, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-1 LKS Hermanowa 3 maja, 17:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / w pierwotnym terminie (9 kwietnia, 19:00) odwołany
Płomyk Lutoryż 2-4 Korona Dobrzechów 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Płomyk Lutoryż.
 
Korona Dobrzechów 0-3 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 17 kwietnia, 14:00
LKS Hermanowa 4-0 Albatros Szufnarowa 17 kwietnia, 14:00
Grunwald Połomia 1-4 Sokół Grodzisko 17 kwietnia, 14:00
Start Lubenia 3-1 Huragan Kozłówek 17 kwietnia, 14:00
Czarni Czudec 4-0 Diament Pstrągowa 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Czarni Czudec.
 
Diament Pstrągowa 1-1 Start Lubenia 24 kwietnia, 13:00
Huragan Kozłówek 4-3 Grunwald Połomia 24 kwietnia, 14:00
Sokół Grodzisko 0-1 LKS Hermanowa 24 kwietnia, 11:30
Albatros Szufnarowa 1-5 Korona Dobrzechów 24 kwietnia, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-0 Płomyk Lutoryż 24 kwietnia, 19:00
(wo)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Grunwald Budziwój (Rzeszów).
 
Płomyk Lutoryż 1-1 Albatros Szufnarowa 1 maja, 14:00
Korona Dobrzechów 0-4 Sokół Grodzisko 1 maja, 14:00
LKS Hermanowa 5-0 Huragan Kozłówek 1 maja, 14:00
Grunwald Połomia 0-3 Diament Pstrągowa 1 maja, 14:00
Start Lubenia 2-4 Czarni Czudec 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: Start Lubenia.
 
Czarni Czudec 6-1 Grunwald Połomia 8 maja, 14:00
Diament Pstrągowa 1-3 LKS Hermanowa 8 maja, 17:30
Huragan Kozłówek 0-2 Korona Dobrzechów 8 maja, 14:00
Sokół Grodzisko 3-2 Płomyk Lutoryż 8 maja, 11:30
Albatros Szufnarowa 0-8 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 8 maja, 14:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Albatros Szufnarowa.
 
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-1 Sokół Grodzisko 15 maja, 14:00
Płomyk Lutoryż 1-3 Huragan Kozłówek 15 maja, 14:00
Korona Dobrzechów 3-1 Diament Pstrągowa 15 maja, 14:00
LKS Hermanowa 2-2 Czarni Czudec 15 maja, 14:00
Grunwald Połomia 1-3 Start Lubenia 15 maja, 14:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Grunwald Połomia.
 
Start Lubenia 2-3 LKS Hermanowa 22 maja, 14:00
Czarni Czudec 7-1 Korona Dobrzechów 22 maja, 14:00
Diament Pstrągowa 7-0 Płomyk Lutoryż 22 maja, 11:00
Huragan Kozłówek 1-5 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 22 maja, 14:00
Sokół Grodzisko 4-0 Albatros Szufnarowa 22 maja, 11:30

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Sokół Grodzisko.
 
Albatros Szufnarowa 3-2 Huragan Kozłówek 29 maja, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 2-1 Diament Pstrągowa 29 maja, 14:00
Płomyk Lutoryż 2-4 Czarni Czudec 29 maja, 14:00
Korona Dobrzechów 3-1 Start Lubenia 29 maja, 14:00
LKS Hermanowa 7-1 Grunwald Połomia 29 maja, 14:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: LKS Hermanowa.
 
Grunwald Połomia 1-4 Korona Dobrzechów 5 czerwca, 14:00
Start Lubenia 5-1 Płomyk Lutoryż 5 czerwca, 14:00
Czarni Czudec 3-2 Grunwald Budziwój (Rzeszów) 5 czerwca, 14:00
Diament Pstrągowa 4-2 Albatros Szufnarowa 5 czerwca, 14:00
Huragan Kozłówek 1-4 Sokół Grodzisko 5 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Pauza: Huragan Kozłówek.
 
Sokół Grodzisko 2-1 Diament Pstrągowa 11 czerwca, 17:00
Albatros Szufnarowa 0-3 Czarni Czudec 12 czerwca, 14:00
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 3-1 Start Lubenia 12 czerwca, 14:00
Płomyk Lutoryż 1-2 Grunwald Połomia 12 czerwca, 14:00
Korona Dobrzechów 2-5 LKS Hermanowa 12 czerwca, 14:00

Klasa A 2015/2016 (Rzeszów I)

Klasa B 2015/2016 (Rzeszów I)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas