[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Łódzki ZPN - Sieradz

I runda - 25-26 lipca

LZS Chrząstawa 3-3 Pisia Zygry 26 lipca, 11:00
pd. k. 5-4
Marcin Kamieniak 18, Grzegorz Penciak 74, Robert Dubicki 80 - Krystian Nowak 9, Radosław Dudczak 29, 33
LZS Wrońsko 1-2 GKS Zapolice (amatorzy) 26 lipca, 14:00
w Rychłocicach
RKS Rychłocice 0-3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 26 lipca, 17:00
KS Radoszewice 2-7 Słowian Dworszowice 26 lipca, 17:00
Osa Osjaków 0-3 Warta II Działoszyn 26 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Rolnik Skąpa 2-1 Warta Osjaków 26 lipca, 17:00
GKS Siemkowice 2-1 LZS Trębaczew 26 lipca, 17:00
Budowlani Działoszyn 2-2 GKS Dubidze 25 lipca, 16:00
pd. k. 5-6
Zryw Wójcin 0-6 GKS Czastary 26 lipca, 17:00
ChKS Chotów 1-3 KS Osiek 26 lipca, 17:00
Park Starzenice 2-3 Złoczevia Złoczew 26 lipca, 17:00
LZS Walichnowy (2) 0-5 LZS Krzyworzeka 26 lipca, 17:00
KS Karsznice (Zduńska Wola) 0-1 TS Janiszewice 26 lipca, 17:00
LKS Chociw 1-2 Victoria Szadek 26 lipca, 17:00
pd.
Inter Woźniki (Sieradz) 5-0 Zryw Brzeźnio 26 lipca, 17:00
AKS Juve Warta (oldboje) 3-6 MUKS Wróblew 26 lipca, 17:00
LZS Kamienna 1-6 UKS Ustków 26 lipca, 17:00
Warta Sieradz (juniorzy) 3-2 LZS Socha 26 lipca, 17:00
pd.

II runda - 1-2 sierpnia

LZS Chrząstawa 0-9 LKS Kwiatkowice 2 sierpnia, 11:00
MUKS Wróblew 4-1 Piast Błaszki 2 sierpnia, 11:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1-2 LUKS Bałucz 1 sierpnia, 17:00
GKS Zapolice (amatorzy) 5-1 Czarni Rząśnia 2 sierpnia, 17:00
Słowian Dworszowice 3-0 Widavia Widawa 2 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Warta II Działoszyn 2-4 MKS MOS Zduńska Wola 2 sierpnia, 17:00
Rolnik Skąpa 3-5 Orkan Buczek 2 sierpnia, 17:00
pd.
GKS Siemkowice 0-6 Jaga Lututów 2 sierpnia, 17:00
GKS Dubidze 2-5 Unia Sulmierzyce 2 sierpnia, 17:00
GKS Czastary 3-10 Gal Gaz Galewice 2 sierpnia, 17:00
KS Osiek 1-4 LZS Brąszewice 2 sierpnia, 17:00
Złoczevia Złoczew 1-0 LKS Kobierzycko 2 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 0-2 Victoria Skomlin 2 sierpnia, 17:00
TS Janiszewice 1-2 LKS Chojne 2 sierpnia, 17:00
Victoria Szadek 3-0 MLKS Konopnica 2 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Inter Woźniki (Sieradz) 0-2 Sommer Zapole 2 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz (juniorzy) 3-0 UKS Ustków 1 sierpnia, 17:00

III runda - 8-9 sierpnia
LZS Brąszewice - wolny los

MUKS Wróblew 2-8 LKS Chojne 9 sierpnia, 11:00
GKS Zapolice (amatorzy) 0-3 LUKS Bałucz 9 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Słowian Dworszowice 12-0 Unia Sulmierzyce 9 sierpnia, 17:00
MKS MOS Zduńska Wola 2-3 Orkan Buczek 9 sierpnia, 17:00
Jaga Lututów 0-4 Gal Gaz Galewice 9 sierpnia, 17:00
Warta Sieradz (juniorzy) 3-0 Złoczevia Złoczew 9 sierpnia, 17:00
Victoria Skomlin 2-1 Sommer Zapole 9 sierpnia, 14:00
Victoria Szadek 1-2 LKS Kwiatkowice 9 sierpnia, 17:00

IV runda - 7 października
LKS Chojne - wolny los

LUKS Bałucz 1-3 Warta Działoszyn 30 września, 15:00
Mateusz Nowak 90 - Dominik Cukiernik 71, 86, Błażej Oleszczyk 85
Słowian Dworszowice 3-2 Zawisza Pajęczno 7 października, 15:00
Orkan Buczek 4-0 Jutrzenka Warta 7 października, 15:00
nieznany 3 (s), Tomasz Marecki 34, 68, Sebastian Kieraś 71
Warta Sieradz (juniorzy) 1-1 LZS Brąszewice 30 września, 16:00
pd. k. 4-5
Victoria Skomlin 0-10 Gal Gaz Galewice 7 października, 15:00
LKS Kwiatkowice 2-3 Warta Sieradz 7 października, 15:00
nieznany ?, ? - Bartosz Narożnik ?, Przemysław Różycki ?, Jarosław Szyc ?

1/4 finału - 14 października
Gal Gaz Galewice - wolny los

LZS Brąszewice 2-4 Warta Działoszyn 14 października, 15:00
Wiktor Chudzia 40, Przemysław Czarnecki 82 - Piotr Przezak 30, 60, Piotr Kurpiewski 62, Daniel Lisowski 86
Słowian Dworszowice 0-5 Orkan Buczek 21 października, 15:00
Patryk Niciak 8, Tomasz Marecki 25, 78, Mateusz Boruń 45, Seweryn Kaczorowski 51
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Chojne 0-4 Warta Sieradz 28 października, 13:30
Michał Pertkiewicz 34, Michał Bogdan 35, nieznany 48 (s), Bartosz Narożnik 49
w Sieradzu; LKS gospodarzem / w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/2 finału - 28 października

Orkan Buczek 0-5 Warta Działoszyn 28 października, 13:30
Piotr Przezak 25, Krzysztof Kukulski 34, Dominik Cukiernik 41, 76, Arkadiusz Porochnicki 55
Gal Gaz Galewice 0-3 Warta Sieradz 21 listopada, 13:00
Kamil Pluta 4, 14, 90

Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN - Łódź)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN - Piotrków Trybunalski)
Puchar Polski 2015/2016 (Łódzki ZPN - Skierniewice)

Autor: Adam Broda
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas