[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Stare Jaroszowice 26 60 20 0 6 84-38 10 0 3 47-26 10 0 3 37-12
2.  Sparta Zebrzydowa 26 54 16 6 4 76-28 8 3 2 33-13 8 3 2 43-15 4 10 3 1 0 12-2
3.  Chrobry Nowogrodziec 26 54 17 3 6 94-51 9 2 2 49-19 8 1 4 45-32 4 4 1 1 2 6-7
4.  TS Parzyce 26 54 17 3 6 71-40 10 1 2 30-11 7 2 4 41-29 4 3 1 0 3 6-15
5.  Górnik Węgliniec 26 50 15 5 6 68-41 9 2 2 34-16 6 3 4 34-25
6.  Victoria Ruszów 26 48 15 3 8 76-43 8 2 3 43-18 7 1 5 33-25
7.  GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 46 15 1 10 74-48 7 1 5 35-23 8 0 5 39-25
8.  LZS Brzeźnik 26 29 8 5 13 39-59 5 1 7 22-31 3 4 6 17-28
9.  LKS Ocice 26 28 8 4 14 46-52 5 2 6 25-27 3 2 8 21-25 2 6 2 0 0 5-1
10.  GKS Gromadka 26 28 8 4 14 42-67 4 2 7 21-29 4 2 7 21-38 2 0 0 0 2 1-5
11.  KS Łąka (k. Bolesławca) 26 25 7 4 15 41-71 4 2 7 23-32 3 2 8 18-39
12.  LZS Łaziska 26 23 7 2 17 51-83 3 2 8 26-44 4 0 9 25-39
13.  Rybak Parowa 26 18 5 3 18 47-89 3 1 9 23-45 2 2 9 24-44
14.  Majdan Bolesławice 26 7 2 1 23 36-135 2 1 10 25-75 0 0 13 11-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Stare Jaroszowice    0-4 2-4 4-2 1-0 6-3 1-0 3-2 4-3 6-0 8-1 0-3 4-1 8-3 
 2 Sparta Zebrzydowa0-2     3-0 6-1 3-2 0-3 3-1 1-1 1-0 1-1 1-1 3-1 7-0 4-0 
 3 Chrobry Nowogrodziec1-4 0-0     5-1 2-4 2-0 3-2 3-0 3-3 5-3 6-0 5-2 5-0 9-0 
 4 TS Parzyce1-0 1-3 3-1     0-2 3-1 5-0 1-1 2-0 2-1 3-0* 3-0* 3-1 3-1 
 5 Górnik Węgliniec3-4 2-1 1-1 1-2     3-1 2-1 4-3 2-1 1-1 3-0 6-0 3-1 3-0* 
 6 Victoria Ruszów3-0 2-3 4-1 1-0 2-2     3-4 5-1 3-1 1-2 3-1 5-2 1-1 10-0 
 7 GKS Tomaszów Bolesławiecki0-3 2-3 4-1 1-1 2-3 0-4     6-1 2-1 4-0 3-1 2-4 6-1 3-0 
 8 LZS Brzeźnik0-4 2-1 2-3 4-4 3-0* 0-3 0-3     2-1 2-4 1-3 2-3 2-1 2-1 
 9 LKS Ocice1-3 2-2 4-5 1-3 1-1 1-3 1-4 0-2     3-0* 4-2 2-0 3-1 2-1 
 10 GKS Gromadka1-2 0-6 0-6 0-2 4-1 2-2 1-2 1-2 1-2     3-1 2-0 1-1 5-2 
 11 KS Łąka (k. Bolesławca)1-0 0-2 1-8 0-2 0-4 1-5 4-5 0-0 0-0 0-1     3-1 8-4 5-0 
 12 LZS Łaziska0-4 3-3 2-3 1-7 4-7 4-1 0-3 1-1 2-3 6-1 0-2     0-8 3-1 
 13 Rybak Parowa1-2 1-5 2-3 4-10 1-1 2-4 0-5 0-3 2-0 4-1 2-4 1-5     3-2 
 14 Majdan Bolesławice0-9 0-10 4-9 1-6 2-7 1-3 2-9 3-0* 1-6 3-6 2-2 5-4 1-4     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

LKS Ocice 1-3 Victoria Ruszów 23 sierpnia, 15:00
TS Parzyce 3-1 Chrobry Nowogrodziec 23 sierpnia, 15:00
KS Stare Jaroszowice 3-2 LZS Brzeźnik 23 sierpnia, 11:00
Majdan Bolesławice 3-6 GKS Gromadka 23 sierpnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 4-5 GKS Tomaszów Bolesławiecki 23 sierpnia, 11:00
Rybak Parowa 1-1 Górnik Węgliniec 23 sierpnia, 15:00
LZS Łaziska 3-3 Sparta Zebrzydowa 23 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Victoria Ruszów 2-3 Sparta Zebrzydowa 30 sierpnia, 15:00
Górnik Węgliniec 6-0 LZS Łaziska 30 sierpnia, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 6-1 Rybak Parowa 30 sierpnia, 12:00
GKS Gromadka 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 30 sierpnia, 14:00
LZS Brzeźnik 2-1 Majdan Bolesławice 30 sierpnia, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 1-4 KS Stare Jaroszowice 30 sierpnia, 15:00
LKS Ocice 1-3 TS Parzyce 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 5-6 września

TS Parzyce 3-1 Victoria Ruszów 6 września, 11:00
KS Stare Jaroszowice 4-3 LKS Ocice 6 września, 11:00
Majdan Bolesławice 4-9 Chrobry Nowogrodziec 6 września, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-0 LZS Brzeźnik 6 września, 16:00
LZS Łaziska 0-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 6 września, 14:00
Sparta Zebrzydowa 3-2 Górnik Węgliniec 6 września, 11:00
GKS Gromadka 1-1 Rybak Parowa 6 września, 14:00
w Nowogrodźcu

Kolejka 4 - 12-13 września

Victoria Ruszów 2-2 Górnik Węgliniec 13 września, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-3 Sparta Zebrzydowa 13 września, 11:00
GKS Gromadka 2-0 LZS Łaziska 13 września, 14:00
LZS Brzeźnik 2-1 Rybak Parowa 13 września, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 6-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 13 września, 15:00
LKS Ocice 2-1 Majdan Bolesławice 13 września, 15:00
TS Parzyce 1-0 KS Stare Jaroszowice 13 września, 11:00

Kolejka 5 - 19-20 września

KS Stare Jaroszowice 6-3 Victoria Ruszów 20 września, 11:00
Majdan Bolesławice 1-6 TS Parzyce 20 września, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-0 LKS Ocice 20 września, 11:00
LZS Łaziska 1-1 LZS Brzeźnik 20 września, 14:00
Sparta Zebrzydowa 1-1 GKS Gromadka 20 września, 11:00
Górnik Węgliniec 2-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 20 września, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 5-0 Rybak Parowa 20 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Victoria Ruszów 3-4 GKS Tomaszów Bolesławiecki 27 września, 15:00
GKS Gromadka 4-1 Górnik Węgliniec 27 września, 14:00
LZS Brzeźnik 2-1 Sparta Zebrzydowa 27 września, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 5-2 LZS Łaziska 27 września, 15:00
LKS Ocice 3-1 Rybak Parowa 27 września, 13:00
TS Parzyce 3-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 27 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Stare Jaroszowice 8-3 Majdan Bolesławice 27 września, 11:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Majdan Bolesławice 1-3 Victoria Ruszów 4 października, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-0 KS Stare Jaroszowice 4 października, 11:00
LZS Łaziska 2-3 LKS Ocice 4 października, 14:00
Sparta Zebrzydowa 3-0 Chrobry Nowogrodziec 4 października, 11:00
Górnik Węgliniec 4-3 LZS Brzeźnik 4 października, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 4-0 GKS Gromadka 4 października, 12:00
TS Parzyce 3-1 Rybak Parowa 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Victoria Ruszów 1-2 GKS Gromadka 11 października, 15:00
LZS Brzeźnik 0-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 11 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 2-4 Górnik Węgliniec 11 października, 15:00
LKS Ocice 2-2 Sparta Zebrzydowa 11 października, 13:00
TS Parzyce 3-0 LZS Łaziska 11 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1
KS Stare Jaroszowice 4-1 Rybak Parowa 11 października, 11:00
Majdan Bolesławice 2-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

KS Łąka (k. Bolesławca) 1-5 Victoria Ruszów 18 października, 11:00
LZS Łaziska 0-4 KS Stare Jaroszowice 18 października, 14:00
Sparta Zebrzydowa 6-1 TS Parzyce 18 października, 11:00
Górnik Węgliniec 2-1 LKS Ocice 18 października, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 4-1 Chrobry Nowogrodziec 18 października, 12:00
GKS Gromadka 1-2 LZS Brzeźnik 18 października, 14:00
Majdan Bolesławice 1-4 Rybak Parowa 18 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Victoria Ruszów 5-1 LZS Brzeźnik 25 października, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 5-3 GKS Gromadka 25 października, 14:00
LKS Ocice 1-4 GKS Tomaszów Bolesławiecki 25 października, 13:00
TS Parzyce 0-2 Górnik Węgliniec 25 października, 11:00
KS Stare Jaroszowice 0-4 Sparta Zebrzydowa 25 października, 11:00
Majdan Bolesławice 5-4 LZS Łaziska 25 października, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 8-4 Rybak Parowa 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

LZS Łaziska 0-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 8 listopada, 13:00
Sparta Zebrzydowa 4-0 Majdan Bolesławice 8 listopada, 11:00
Górnik Węgliniec 3-4 KS Stare Jaroszowice 8 listopada, 13:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-1 TS Parzyce 8 listopada, 12:00
GKS Gromadka 1-2 LKS Ocice 8 listopada, 13:00
LZS Brzeźnik 2-3 Chrobry Nowogrodziec 8 listopada, 13:00
Victoria Ruszów 1-1 Rybak Parowa 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Victoria Ruszów 4-1 Chrobry Nowogrodziec 11 listopada, 13:45
LKS Ocice 0-2 LZS Brzeźnik 11 listopada, 13:45
TS Parzyce 2-1 GKS Gromadka 11 listopada, 11:00
KS Stare Jaroszowice 1-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 11 listopada, 13:45
Majdan Bolesławice 2-7 Górnik Węgliniec 11 listopada, 13:45
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-2 Sparta Zebrzydowa 11 listopada, 14:00
LZS Łaziska 0-8 Rybak Parowa 11 listopada, 13:45

Kolejka 13 - 14-15 listopada

LZS Łaziska 4-1 Victoria Ruszów 15 listopada, 13:00
Sparta Zebrzydowa 7-0 Rybak Parowa 15 listopada, 11:00
Górnik Węgliniec 3-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 15 listopada, 13:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0 Majdan Bolesławice 15 listopada, 12:00
GKS Gromadka 1-2 KS Stare Jaroszowice 15 listopada, 13:00
LZS Brzeźnik 4-4 TS Parzyce 15 listopada, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 3-3 LKS Ocice 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Victoria Ruszów 3-1 LKS Ocice 22 listopada, 10:30
Chrobry Nowogrodziec 5-1 TS Parzyce 22 listopada, 10:30
LZS Brzeźnik 0-4 KS Stare Jaroszowice 22 listopada, 10:30
GKS Gromadka 5-2 Majdan Bolesławice 22 listopada, 10:30
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 22 listopada, 10:30
Górnik Węgliniec 3-1 Rybak Parowa 22 listopada, 10:30
Sparta Zebrzydowa 3-1 LZS Łaziska 13 marca, 10:30

Kolejka 15 - 19-20 marca

Sparta Zebrzydowa 0-3 Victoria Ruszów 20 marca, 11:00
LZS Łaziska 4-7 Górnik Węgliniec 20 marca, 15:00
Rybak Parowa 0-5 GKS Tomaszów Bolesławiecki 20 marca, 15:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-1 GKS Gromadka 20 marca, 11:00
Majdan Bolesławice 3-0 LZS Brzeźnik 20 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-8
KS Stare Jaroszowice 2-4 Chrobry Nowogrodziec 20 marca, 15:00
TS Parzyce 2-0 LKS Ocice 20 marca, 11:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Rybak Parowa 4-1 GKS Gromadka 3 kwietnia, 14:00
Victoria Ruszów 1-0 TS Parzyce 3 kwietnia, 15:00
LKS Ocice 1-3 KS Stare Jaroszowice 3 kwietnia, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 9-0 Majdan Bolesławice 3 kwietnia, 17:00
LZS Brzeźnik 1-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 3 kwietnia, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-4 LZS Łaziska 3 kwietnia, 12:00
Górnik Węgliniec 2-1 Sparta Zebrzydowa 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Górnik Węgliniec 3-1 Victoria Ruszów 10 kwietnia, 15:00
Sparta Zebrzydowa 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 10 kwietnia, 11:00
LZS Łaziska 6-1 GKS Gromadka 10 kwietnia, 15:00
Rybak Parowa 0-3 LZS Brzeźnik 10 kwietnia, 15:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-8 Chrobry Nowogrodziec 10 kwietnia, 11:00
Majdan Bolesławice 1-6 LKS Ocice 10 kwietnia, 15:00
KS Stare Jaroszowice 4-2 TS Parzyce 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Rybak Parowa 2-3 Chrobry Nowogrodziec 17 kwietnia, 15:00
Victoria Ruszów 3-0 KS Stare Jaroszowice 17 kwietnia, 16:00
TS Parzyce 3-1 Majdan Bolesławice 17 kwietnia, 11:00
LKS Ocice 4-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 17 kwietnia, 13:00
LZS Brzeźnik 2-3 LZS Łaziska 17 kwietnia, 15:00
GKS Gromadka 0-6 Sparta Zebrzydowa 17 kwietnia, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-3 Górnik Węgliniec 17 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-4 Victoria Ruszów 24 kwietnia, 11:00
Górnik Węgliniec 1-1 GKS Gromadka 24 kwietnia, 14:00
Sparta Zebrzydowa 1-1 LZS Brzeźnik 24 kwietnia, 11:00
LZS Łaziska 2-3 Chrobry Nowogrodziec 24 kwietnia, 15:00
Rybak Parowa 2-0 LKS Ocice 24 kwietnia, 15:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-2 TS Parzyce 24 kwietnia, 11:00
Majdan Bolesławice 0-9 KS Stare Jaroszowice 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Rybak Parowa 4-10 TS Parzyce 30 kwietnia, 13:00
Victoria Ruszów 10-0 Majdan Bolesławice 1 maja, 15:00
KS Stare Jaroszowice 8-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 1 maja, 11:00
LKS Ocice 2-0 LZS Łaziska 1 maja, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 0-0 Sparta Zebrzydowa 1 maja, 17:00
LZS Brzeźnik 3-0 Górnik Węgliniec 1 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
GKS Gromadka 1-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 1 maja, 14:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

GKS Gromadka 2-2 Victoria Ruszów 8 maja, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 6-1 LZS Brzeźnik 8 maja, 12:00
Górnik Węgliniec 1-1 Chrobry Nowogrodziec 8 maja, 15:00
Sparta Zebrzydowa 1-0 LKS Ocice 8 maja, 11:00
LZS Łaziska 1-7 TS Parzyce 8 maja, 15:00
Rybak Parowa 1-2 KS Stare Jaroszowice 8 maja, 15:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 5-0 Majdan Bolesławice 8 maja, 11:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Rybak Parowa 3-2 Majdan Bolesławice 15 maja, 15:00
Victoria Ruszów 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 15 maja, 15:00
KS Stare Jaroszowice 0-3 LZS Łaziska 15 maja, 11:00
TS Parzyce 1-3 Sparta Zebrzydowa 15 maja, 11:00
LKS Ocice 1-1 Górnik Węgliniec 15 maja, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 3-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 15 maja, 17:00
LZS Brzeźnik 2-4 GKS Gromadka 15 maja, 15:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

LZS Brzeźnik 0-3 Victoria Ruszów 22 maja, 15:00
GKS Gromadka 0-6 Chrobry Nowogrodziec 22 maja, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-1 LKS Ocice 22 maja, 12:00
Górnik Węgliniec 1-2 TS Parzyce 22 maja, 15:00
Sparta Zebrzydowa 0-2 KS Stare Jaroszowice 22 maja, 10:30
LZS Łaziska 3-1 Majdan Bolesławice 26 maja, 17:00
Rybak Parowa 2-4 KS Łąka (k. Bolesławca) 22 maja, 15:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Rybak Parowa 2-4 Victoria Ruszów 29 maja, 15:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-1 LZS Łaziska 29 maja, 11:00
Majdan Bolesławice 0-10 Sparta Zebrzydowa 29 maja, 14:00
KS Stare Jaroszowice 1-0 Górnik Węgliniec 29 maja, 11:00
TS Parzyce 5-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 29 maja, 11:00
LKS Ocice 3-0 GKS Gromadka 29 maja, 13:00
(wo)
na boisku 0-3
Chrobry Nowogrodziec 3-0 LZS Brzeźnik 29 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Rybak Parowa 1-5 LZS Łaziska 5 czerwca, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 2-0 Victoria Ruszów 5 czerwca, 11:00
LZS Brzeźnik 2-1 LKS Ocice 5 czerwca, 11:00
GKS Gromadka 0-2 TS Parzyce 5 czerwca, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-3 KS Stare Jaroszowice 5 czerwca, 11:00
Górnik Węgliniec 3-0 Majdan Bolesławice 5 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Zebrzydowa 1-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 5 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Victoria Ruszów 5-2 LZS Łaziska 12 czerwca, 11:00
Rybak Parowa 1-5 Sparta Zebrzydowa 12 czerwca, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-4 Górnik Węgliniec 12 czerwca, 11:00
Majdan Bolesławice 2-9 GKS Tomaszów Bolesławiecki 12 czerwca, 11:00
KS Stare Jaroszowice 6-0 GKS Gromadka 12 czerwca, 11:00
TS Parzyce 1-1 LZS Brzeźnik 12 czerwca, 11:00
LKS Ocice 4-5 Chrobry Nowogrodziec 12 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2015/2016 (Jelenia Góra)

Klasa A 2015/2016 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2015/2016 (Jelenia Góra II)

Klasa B 2015/2016 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2015/2016 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2015/2016 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2015/2016 (Jelenia Góra IV)
Klasa B 2015/2016 (Jelenia Góra V)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas