[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Kłodzko II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Niedźwiedź 28 65 21 2 5 97-48 11 0 3 55-25 10 2 2 42-23
2.  Harnaś Starczówek 28 64 21 1 6 84-46 10 0 4 44-24 11 1 2 40-22
3.  Ślęża Ciepłowody 28 57 18 3 7 89-44 9 1 4 42-27 9 2 3 47-17
4.  Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 28 54 17 3 8 78-54 10 1 3 46-23 7 2 5 32-31
5.  Wieża Rudnica 28 52 16 4 8 74-49 9 2 3 37-18 7 2 5 37-31
6.  Victoria Dębowiec 28 47 14 5 9 86-67 7 5 2 47-31 7 0 7 39-36
7.  Czarni Braszowice 28 42 13 3 12 78-60 7 0 7 46-37 6 3 5 32-23
8.  Znicz Lubnów 28 39 12 3 13 70-69 6 1 7 37-34 6 2 6 33-35
9.  Perła Płonica 28 38 11 5 12 80-83 6 3 5 39-32 5 2 7 41-51
10.  Sparta II Ziębice 28 35 11 2 15 70-68 7 2 5 33-22 4 0 10 37-46
11.  Spartakus Byczeń 28 33 10 3 15 74-93 5 2 7 43-50 5 1 8 31-43
12.  Orzeł Mąkolno 28 31 9 4 15 86-102 4 2 8 39-45 5 2 7 47-57
13.  Piasek Potworów 28 23 6 5 17 49-104 4 2 8 28-47 2 3 9 21-57
14.  Przedborowianka Przedborowa 28 8 2 2 24 35-122 1 1 12 20-63 1 1 12 15-59
15.  Kłos Laski 28 18 5 3 20 32-73 3 2 9 15-33 2 1 11 17-40
Kłos Laski wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Błękitni Niedźwiedź    2-3 1-7 3-2 3-2 0-1 2-0 2-1 1-0 4-3 7-1 9-2 10-2 6-1 5-0 
 2 Harnaś Starczówek1-3     1-2 4-2 4-0 3-4 5-3 1-0 5-2 6-1 4-3 2-3 2-0 3-1 3-0* 
 3 Ślęża Ciepłowody1-5 2-3     1-2 4-0 5-3 3-1 4-1 3-4 4-3 1-1 5-4 3-0 3-0 3-0* 
 4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki2-1 1-0 4-0     3-1 4-2 0-3* 0-3 8-2 4-2 4-2 2-4 7-0 2-2 5-1 
 5 Wieża Rudnica1-3 1-0 1-1 1-2     2-0 0-0 6-0 2-6 4-1 3-0* 3-2 4-2 6-1 3-0* 
 6 Victoria Dębowiec1-2 4-5 2-1 3-0 2-2     4-2 4-4 4-1 7-2 4-2 6-6 1-1 2-0 3-3 
 7 Czarni Braszowice2-3 1-2 0-3 2-3 2-3 3-0     4-5 6-1 4-1 1-6 7-4 6-3 4-0 4-3 
 8 Znicz Lubnów2-3 1-4 2-2 4-2 3-1 1-6 4-1     2-3 5-4 1-2 1-2 5-0 6-0 0-4 
 9 Perła Płonica2-2 1-3 1-5 3-1 3-4 5-1 2-2 2-2     1-4 3-0* 7-2 1-3 5-3 3-0* 
 10 Sparta II Ziębice2-0 0-1 1-2 1-3 1-4 4-3 0-2 3-0 4-1     3-1 2-2 3-3 6-0 3-0* 
 11 Spartakus Byczeń2-8 2-2 1-5 4-4 4-5 1-2 0-6 2-5 2-5 4-2     6-1 9-3 4-1 2-1 
 12 Orzeł Mąkolno3-4 2-6 0-8 2-3 0-3 3-4 2-2 3-6 5-2 1-2 8-1     2-2 5-2 3-0* 
 13 Piasek Potworów1-2 2-3 1-4 1-1 0-6 3-1 1-3 3-1 2-2 0-6 3-6 1-11     7-1 3-0* 
 14 Przedborowianka Przedborowa3-3 2-4 0-7 2-4 1-5 2-9 0-4 1-2 2-7 1-6 1-3 5-2 0-2     0-5 
 15 Kłos Laski0-3* 1-4 2-0 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 0-3* 5-5 1-0 0-3* 1-2 4-0 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Znicz Lubnów.
 
Kłos Laski 5-5 Perła Płonica 15 sierpnia, 13:00
Piasek Potworów 1-3 Czarni Braszowice 16 sierpnia, 13:00
Victoria Dębowiec 4-5 Harnaś Starczówek 16 sierpnia, 13:00
Ślęża Ciepłowody 1-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 16 sierpnia, 13:00
Spartakus Byczeń 6-1 Orzeł Mąkolno 2 września, 17:00
Sparta II Ziębice 2-0 Błękitni Niedźwiedź 16 sierpnia, 13:00
Przedborowianka Przedborowa 1-5 Wieża Rudnica 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Wieża Rudnica.
 
Błękitni Niedźwiedź 6-1 Przedborowianka Przedborowa 23 sierpnia, 13:00
Orzeł Mąkolno 1-2 Sparta II Ziębice 23 sierpnia, 13:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-2 Spartakus Byczeń 23 sierpnia, 13:00
Harnaś Starczówek 1-2 Ślęża Ciepłowody 23 sierpnia, 13:00
Czarni Braszowice 3-0 Victoria Dębowiec 23 sierpnia, 17:00
Perła Płonica 1-3 Piasek Potworów 23 sierpnia, 17:00
Znicz Lubnów 0-4 Kłos Laski 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Kłos Laski.
 
Piasek Potworów 3-1 Znicz Lubnów 30 sierpnia, 13:00
Victoria Dębowiec 4-1 Perła Płonica 30 sierpnia, 13:00
Ślęża Ciepłowody 3-1 Czarni Braszowice 29 sierpnia, 17:00
Spartakus Byczeń 2-2 Harnaś Starczówek 30 sierpnia, 13:00
Sparta II Ziębice 1-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 30 sierpnia, 17:00
Przedborowianka Przedborowa 5-2 Orzeł Mąkolno 30 sierpnia, 17:00
Wieża Rudnica 1-3 Błękitni Niedźwiedź 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: Błękitni Niedźwiedź.
 
Orzeł Mąkolno 0-3 Wieża Rudnica 6 września, 12:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-2 Przedborowianka Przedborowa 6 września, 12:00
Harnaś Starczówek 6-1 Sparta II Ziębice 6 września, 12:00
Czarni Braszowice 1-6 Spartakus Byczeń 6 września, 12:00
Perła Płonica 1-5 Ślęża Ciepłowody 6 września, 16:00
Znicz Lubnów 1-6 Victoria Dębowiec 6 września, 16:00
Kłos Laski 4-0 Piasek Potworów 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Piasek Potworów.
 
Victoria Dębowiec 3-3 Kłos Laski 13 września, 12:00
Ślęża Ciepłowody 4-1 Znicz Lubnów 13 września, 12:00
Spartakus Byczeń 2-5 Perła Płonica 13 września, 12:00
Sparta II Ziębice 0-2 Czarni Braszowice 13 września, 12:00
Przedborowianka Przedborowa 2-4 Harnaś Starczówek 13 września, 16:00
Wieża Rudnica 1-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 13 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 9-2 Orzeł Mąkolno 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Orzeł Mąkolno.
 
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Błękitni Niedźwiedź 20 września, 12:00
Harnaś Starczówek 4-0 Wieża Rudnica 20 września, 12:00
Czarni Braszowice 4-0 Przedborowianka Przedborowa 20 września, 12:00
Perła Płonica 1-4 Sparta II Ziębice 20 września, 12:00
Znicz Lubnów 1-2 Spartakus Byczeń 20 września, 16:00
Kłos Laski 2-0 Ślęża Ciepłowody 20 września, 16:00
Piasek Potworów 3-1 Victoria Dębowiec 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Victoria Dębowiec.
 
Ślęża Ciepłowody 3-0 Piasek Potworów 27 września, 12:00
Spartakus Byczeń 2-1 Kłos Laski 27 września, 12:00
Sparta II Ziębice 3-0 Znicz Lubnów 27 września, 12:00
Przedborowianka Przedborowa 2-7 Perła Płonica 27 września, 12:00
Wieża Rudnica 0-0 Czarni Braszowice 27 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 2-3 Harnaś Starczówek 27 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 2-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Zamek II Kamieniec Ząbkowicki.
 
Harnaś Starczówek 2-3 Orzeł Mąkolno 4 października, 14:00
Czarni Braszowice 2-3 Błękitni Niedźwiedź 4 października, 11:00
Perła Płonica 3-4 Wieża Rudnica 4 października, 11:00
Znicz Lubnów 6-0 Przedborowianka Przedborowa 4 października, 15:00
Kłos Laski 1-0 Sparta II Ziębice 4 października, 15:00
Piasek Potworów 3-6 Spartakus Byczeń 4 października, 15:00
Victoria Dębowiec 2-1 Ślęża Ciepłowody 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Ślęża Ciepłowody.
 
Spartakus Byczeń 1-2 Victoria Dębowiec 11 października, 11:00
Sparta II Ziębice 3-3 Piasek Potworów 11 października, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 0-5 Kłos Laski 11 października, 11:00
Wieża Rudnica 6-0 Znicz Lubnów 11 października, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 1-0 Perła Płonica 11 października, 15:00
Orzeł Mąkolno 2-2 Czarni Braszowice 11 października, 15:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1-0 Harnaś Starczówek 11 października, 12:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Harnaś Starczówek.
 
Czarni Braszowice 2-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 18 października, 11:00
Perła Płonica 7-2 Orzeł Mąkolno 18 października, 14:00
Znicz Lubnów 2-3 Błękitni Niedźwiedź 18 października, 15:00
Kłos Laski 1-1 Wieża Rudnica 18 października, 11:00
Piasek Potworów 7-1 Przedborowianka Przedborowa 18 października, 15:00
Victoria Dębowiec 7-2 Sparta II Ziębice 18 października, 15:00
Ślęża Ciepłowody 1-1 Spartakus Byczeń 18 października, 12:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: Spartakus Byczeń.
 
Sparta II Ziębice 1-2 Ślęża Ciepłowody 25 października, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 2-9 Victoria Dębowiec 25 października, 11:00
Wieża Rudnica 4-2 Piasek Potworów 25 października, 14:00
Błękitni Niedźwiedź 5-0 Kłos Laski 25 października, 11:00
Orzeł Mąkolno 3-6 Znicz Lubnów 25 października, 14:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 8-2 Perła Płonica 25 października, 14:00
Harnaś Starczówek 5-3 Czarni Braszowice 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Pauza: Czarni Braszowice.
 
Perła Płonica 1-3 Harnaś Starczówek 8 listopada, 11:00
Znicz Lubnów 4-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 8 listopada, 14:00
Kłos Laski 1-2 Orzeł Mąkolno 8 listopada, 11:00
Piasek Potworów 1-2 Błękitni Niedźwiedź 8 listopada, 11:00
Victoria Dębowiec 2-2 Wieża Rudnica 8 listopada, 14:00
Ślęża Ciepłowody 3-0 Przedborowianka Przedborowa 8 listopada, 12:00
Spartakus Byczeń 4-2 Sparta II Ziębice 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Sparta II Ziębice.
 
Przedborowianka Przedborowa 1-3 Spartakus Byczeń 11 listopada, 11:00
Wieża Rudnica 1-1 Ślęża Ciepłowody 11 listopada, 14:00
Błękitni Niedźwiedź 0-1 Victoria Dębowiec 11 listopada, 11:00
Orzeł Mąkolno 2-2 Piasek Potworów 11 listopada, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 5-1 Kłos Laski 11 listopada, 12:00
Harnaś Starczówek 1-0 Znicz Lubnów 11 listopada, 14:00
Czarni Braszowice 6-1 Perła Płonica 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Pauza: Perła Płonica.
 
Znicz Lubnów 4-1 Czarni Braszowice 15 listopada, 14:00
Kłos Laski 1-4 Harnaś Starczówek 15 listopada, 11:00
Piasek Potworów 1-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 15 listopada, 11:00
Victoria Dębowiec 6-6 Orzeł Mąkolno 15 listopada, 11:00
Ślęża Ciepłowody 1-5 Błękitni Niedźwiedź 15 listopada, 11:00
Spartakus Byczeń 4-5 Wieża Rudnica 15 listopada, 14:00
Sparta II Ziębice 6-0 Przedborowianka Przedborowa 15 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Pauza: Przedborowianka Przedborowa.
 
Wieża Rudnica 4-1 Sparta II Ziębice 22 listopada, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 7-1 Spartakus Byczeń 22 listopada, 11:00
Orzeł Mąkolno 0-8 Ślęża Ciepłowody 22 listopada, 11:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-2 Victoria Dębowiec 22 listopada, 11:00
Harnaś Starczówek 2-0 Piasek Potworów 22 listopada, 14:00
Czarni Braszowice 4-3 Kłos Laski 22 listopada, 14:00
Perła Płonica 2-2 Znicz Lubnów 22 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 12-13 marca

Pauza: Znicz Lubnów.
 
Perła Płonica 3-0 Kłos Laski
(wo)
Czarni Braszowice 6-3 Piasek Potworów 13 marca, 11:00
Harnaś Starczówek 3-4 Victoria Dębowiec 13 marca, 14:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-0 Ślęża Ciepłowody 13 marca, 11:00
Orzeł Mąkolno 8-1 Spartakus Byczeń 6 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany
Błękitni Niedźwiedź 4-3 Sparta II Ziębice 13 marca, 15:00
Wieża Rudnica 6-1 Przedborowianka Przedborowa 26 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 19-20 marca

Pauza: Wieża Rudnica.
 
Przedborowianka Przedborowa 3-3 Błękitni Niedźwiedź 20 marca, 11:00
Sparta II Ziębice 2-2 Orzeł Mąkolno 20 marca, 14:00
Spartakus Byczeń 4-4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 20 marca, 11:00
Ślęża Ciepłowody 2-3 Harnaś Starczówek 20 marca, 15:00
Victoria Dębowiec 4-2 Czarni Braszowice 20 marca, 15:00
Piasek Potworów 2-2 Perła Płonica 20 marca, 11:00
Kłos Laski 0-3 Znicz Lubnów
(wo)

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: Kłos Laski.
 
Znicz Lubnów 5-0 Piasek Potworów 3 kwietnia, 15:00
Perła Płonica 5-1 Victoria Dębowiec 3 kwietnia, 12:00
Czarni Braszowice 0-3 Ślęża Ciepłowody 3 kwietnia, 12:00
Harnaś Starczówek 4-3 Spartakus Byczeń 3 kwietnia, 16:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-2 Sparta II Ziębice 3 kwietnia, 11:00
Orzeł Mąkolno 5-2 Przedborowianka Przedborowa 3 kwietnia, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 3-2 Wieża Rudnica 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: Błękitni Niedźwiedź.
 
Wieża Rudnica 3-2 Orzeł Mąkolno 10 kwietnia, 16:00
Przedborowianka Przedborowa 2-4 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 10 kwietnia, 12:00
Sparta II Ziębice 0-1 Harnaś Starczówek 10 kwietnia, 12:00
Spartakus Byczeń 0-6 Czarni Braszowice 10 kwietnia, 12:00
Ślęża Ciepłowody 3-4 Perła Płonica 10 kwietnia, 16:00
Victoria Dębowiec 4-4 Znicz Lubnów 10 kwietnia, 16:00
Piasek Potworów 3-0 Kłos Laski
(wo)

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pauza: Piasek Potworów.
 
Kłos Laski 0-3 Victoria Dębowiec
(wo)
Znicz Lubnów 2-2 Ślęża Ciepłowody 17 kwietnia, 15:00
Perła Płonica 3-0 Spartakus Byczeń 17 kwietnia, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Braszowice 4-1 Sparta II Ziębice 17 kwietnia, 12:00
Harnaś Starczówek 3-1 Przedborowianka Przedborowa 17 kwietnia, 16:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3-1 Wieża Rudnica 17 kwietnia, 11:00
Orzeł Mąkolno 3-4 Błękitni Niedźwiedź 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: Orzeł Mąkolno.
 
Błękitni Niedźwiedź 3-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 24 kwietnia, 12:00
Wieża Rudnica 1-0 Harnaś Starczówek 24 kwietnia, 16:00
Przedborowianka Przedborowa 0-4 Czarni Braszowice 24 kwietnia, 12:00
Sparta II Ziębice 4-1 Perła Płonica 24 kwietnia, 12:00
Spartakus Byczeń 2-5 Znicz Lubnów 24 kwietnia, 16:00
Ślęża Ciepłowody 3-0 Kłos Laski
(wo)
Victoria Dębowiec 1-1 Piasek Potworów 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Victoria Dębowiec.
 
Piasek Potworów 1-4 Ślęża Ciepłowody 1 maja, 13:00
Kłos Laski 0-3 Spartakus Byczeń
(wo)
Znicz Lubnów 5-4 Sparta II Ziębice 1 maja, 16:00
Perła Płonica 5-3 Przedborowianka Przedborowa 1 maja, 13:00
Czarni Braszowice 2-3 Wieża Rudnica 1 maja, 17:00
Harnaś Starczówek 1-3 Błękitni Niedźwiedź 1 maja, 17:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2-4 Orzeł Mąkolno 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Zamek II Kamieniec Ząbkowicki.
 
Orzeł Mąkolno 2-6 Harnaś Starczówek 3 maja, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 2-0 Czarni Braszowice 3 maja, 13:00
Wieża Rudnica 2-6 Perła Płonica 3 maja, 16:00
Przedborowianka Przedborowa 1-2 Znicz Lubnów 3 maja, 13:00
Sparta II Ziębice 3-0 Kłos Laski
(wo)
Spartakus Byczeń 9-3 Piasek Potworów 3 maja, 17:00
Ślęża Ciepłowody 5-3 Victoria Dębowiec 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

Pauza: Ślęża Ciepłowody.
 
Victoria Dębowiec 4-2 Spartakus Byczeń 8 maja, 13:00
Piasek Potworów 0-6 Sparta II Ziębice 8 maja, 13:00
Kłos Laski 0-3 Przedborowianka Przedborowa
(wo)
Znicz Lubnów 3-1 Wieża Rudnica 8 maja, 16:00
Perła Płonica 2-2 Błękitni Niedźwiedź 8 maja, 17:00
Czarni Braszowice 7-4 Orzeł Mąkolno 8 maja, 17:00
Harnaś Starczówek 4-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 14-15 maja

Pauza: Harnaś Starczówek.
 
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Czarni Braszowice 15 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Mąkolno 5-2 Perła Płonica 15 maja, 13:00
Błękitni Niedźwiedź 2-1 Znicz Lubnów 15 maja, 13:00
Wieża Rudnica 3-0 Kłos Laski
(wo)
Przedborowianka Przedborowa 0-2 Piasek Potworów 15 maja, 13:00
Sparta II Ziębice 4-3 Victoria Dębowiec 15 maja, 13:00
Spartakus Byczeń 1-5 Ślęża Ciepłowody 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Pauza: Spartakus Byczeń.
 
Ślęża Ciepłowody 4-3 Sparta II Ziębice 22 maja, 16:00
Victoria Dębowiec 2-0 Przedborowianka Przedborowa 22 maja, 13:00
Piasek Potworów 0-6 Wieża Rudnica 22 maja, 13:00
Kłos Laski 0-3 Błękitni Niedźwiedź
(wo)
Znicz Lubnów 1-2 Orzeł Mąkolno 22 maja, 17:00
Perła Płonica 3-1 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 22 maja, 17:00
Czarni Braszowice 1-2 Harnaś Starczówek 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26 maja

Pauza: Czarni Braszowice.
 
Harnaś Starczówek 5-2 Perła Płonica 26 maja, 16:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0-3 Znicz Lubnów 26 maja, 11:00
Orzeł Mąkolno 3-0 Kłos Laski
(wo)
Błękitni Niedźwiedź 10-2 Piasek Potworów 26 maja, 13:00
Wieża Rudnica 2-0 Victoria Dębowiec 26 maja, 17:00
Przedborowianka Przedborowa 0-7 Ślęża Ciepłowody 26 maja, 17:00
Sparta II Ziębice 3-1 Spartakus Byczeń 26 maja, 14:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Pauza: Sparta II Ziębice.
 
Spartakus Byczeń 4-1 Przedborowianka Przedborowa 29 maja, 13:00
Ślęża Ciepłowody 4-0 Wieża Rudnica 29 maja, 17:00
Victoria Dębowiec 1-2 Błękitni Niedźwiedź 29 maja, 17:00
Piasek Potworów 1-11 Orzeł Mąkolno 29 maja, 13:00
Kłos Laski 0-3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Znicz Lubnów 1-4 Harnaś Starczówek 29 maja, 17:00
Perła Płonica 2-2 Czarni Braszowice 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Pauza: Perła Płonica.
 
Czarni Braszowice 4-5 Znicz Lubnów 5 czerwca, 17:00
Harnaś Starczówek 3-0 Kłos Laski
(wo)
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 7-0 Piasek Potworów 5 czerwca, 17:00
Orzeł Mąkolno 3-4 Victoria Dębowiec 5 czerwca, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 1-7 Ślęża Ciepłowody 5 czerwca, 17:00
Wieża Rudnica 3-0 Spartakus Byczeń 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Przedborowianka Przedborowa 1-6 Sparta II Ziębice 5 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Pauza: Przedborowianka Przedborowa.
 
Sparta II Ziębice 1-4 Wieża Rudnica 12 czerwca, 11:00
Spartakus Byczeń 2-8 Błękitni Niedźwiedź 12 czerwca, 14:00
Ślęża Ciepłowody 5-4 Orzeł Mąkolno 12 czerwca, 14:00
Victoria Dębowiec 3-0 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 12 czerwca, 14:00
Piasek Potworów 2-3 Harnaś Starczówek 12 czerwca, 14:00
Kłos Laski 0-3 Czarni Braszowice
(wo)
Znicz Lubnów 2-3 Perła Płonica 12 czerwca, 12:00

Klasa A 2015/2016 (Wałbrzych I)
Klasa A 2015/2016 (Wałbrzych II)
Klasa A 2015/2016 (Wałbrzych III)

Klasa B 2015/2016 (Kłodzko I)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas