[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Inwałd 22 58 19 1 2 93-28 10 1 0 51-10 9 0 2 42-18
2.  Olimpia Chocznia 22 52 16 4 2 65-32 9 2 0 38-8 7 2 2 27-24
3.  Borowik Bachowice 22 44 13 5 4 52-22 6 4 1 32-9 7 1 3 20-13
4.  Wikliniarz Woźniki 22 38 12 2 8 60-56 9 0 2 31-19 3 2 6 29-37
5.  Dąb Tomice 22 36 11 3 8 50-37 8 1 2 33-16 3 2 6 17-21
6.  Leńczanka Leńcze 22 29 8 5 9 48-47 6 1 4 32-21 2 4 5 16-26
7.  Przełęcz Kossowa 22 28 8 4 10 41-51 6 1 4 25-28 2 3 6 16-23
8.  Wisła Łączany 22 24 6 6 10 36-51 4 3 4 19-24 2 3 6 17-27
9.  Amator Babica 22 23 6 5 11 33-37 5 3 3 23-15 1 2 8 10-22
10.  Nadwiślanka Brzeźnica 22 18 5 3 14 30-61 5 1 5 22-28 0 2 9 8-33
11.  Sokół Frydrychowice 22 16 5 1 16 23-56 4 1 6 13-23 1 0 10 10-33
12.  Żarek Stronie 22 9 2 3 17 12-65 2 3 6 8-15 0 0 11 4-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Huragan Inwałd    7-1 0-0 6-0 5-0 8-1 5-3 3-2 4-1 3-0 7-2 3-0* 
 2 Olimpia Chocznia2-1     3-1 6-0 2-2 2-2 3-1 3-0* 2-1 5-0 3-0 7-0 
 3 Borowik Bachowice4-0 0-1     6-2 1-0 1-1 0-0 3-3 1-1 5-0 3-1 8-0 
 4 Wikliniarz Woźniki3-6 3-6 2-0     2-1 1-0 1-0 5-3 2-0 5-1 4-1 3-1 
 5 Dąb Tomice2-3 5-2 0-2 3-1     1-1 3-2 6-2 5-1 2-1 3-0 3-1 
 6 Leńczanka Leńcze3-6 2-3 0-1 2-7 3-1     6-0 1-1 1-0 4-1 2-1 8-0 
 7 Przełęcz Kossowa1-7 0-3 0-3 3-7 4-3 3-1     1-1 2-0 2-1 5-2 4-0 
 8 Wisła Łączany1-3 2-2 2-1 4-4 1-3 0-3 2-1     1-4 1-1 2-1 3-1 
 9 Amator Babica0-3 2-2 0-1 3-2 2-2 5-2 1-1 2-0     3-1 0-1 5-0 
 10 Nadwiślanka Brzeźnica2-8 2-3 2-4 3-3 1-0 2-3 0-3 3-2 2-1     1-0 4-1 
 11 Sokół Frydrychowice0-3* 0-2 3-5 1-0 0-3 2-1 1-4 0-2 2-1 2-2     2-0 
 12 Żarek Stronie0-2 1-2 1-2 0-3 0-2 1-1 1-1 0-1 0-0 1-0 3-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Leńczanka Leńcze 1-0 Amator Babica 15 sierpnia, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-0 Dąb Tomice 16 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 3-0 Wisła Łączany 16 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Huragan Inwałd 0-0 Borowik Bachowice 16 sierpnia, 15:00
Wikliniarz Woźniki 1-0 Przełęcz Kossowa 16 sierpnia, 15:00
Żarek Stronie 3-1 Sokół Frydrychowice 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Amator Babica 0-1 Sokół Frydrychowice 23 sierpnia, 17:00
Przełęcz Kossowa 4-0 Żarek Stronie 23 sierpnia, 17:00
Borowik Bachowice 6-2 Wikliniarz Woźniki 23 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 1-3 Huragan Inwałd 23 sierpnia, 15:00
Dąb Tomice 5-2 Olimpia Chocznia 22 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 4-1 Nadwiślanka Brzeźnica 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Nadwiślanka Brzeźnica 2-1 Amator Babica 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 2-2 Leńczanka Leńcze 30 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 5-0 Dąb Tomice 30 sierpnia, 15:00
Wikliniarz Woźniki 5-3 Wisła Łączany 30 sierpnia, 15:00
Żarek Stronie 1-2 Borowik Bachowice 30 sierpnia, 11:00
Sokół Frydrychowice 1-4 Przełęcz Kossowa 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Amator Babica 1-1 Przełęcz Kossowa 6 września, 17:00
Borowik Bachowice 3-1 Sokół Frydrychowice 6 września, 13:00
Wisła Łączany 3-1 Żarek Stronie 6 września, 15:00
Dąb Tomice 3-1 Wikliniarz Woźniki 5 września, 17:00
Leńczanka Leńcze 3-6 Huragan Inwałd 6 września, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-3 Olimpia Chocznia 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Olimpia Chocznia 2-1 Amator Babica 13 września, 16:00
Huragan Inwałd 3-0 Nadwiślanka Brzeźnica 13 września, 15:00
Wikliniarz Woźniki 1-0 Leńczanka Leńcze 13 września, 15:00
Żarek Stronie 0-2 Dąb Tomice 13 września, 11:00
Sokół Frydrychowice 0-2 Wisła Łączany 12 września, 16:00
Przełęcz Kossowa 0-3 Borowik Bachowice 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Amator Babica 0-1 Borowik Bachowice 20 września, 16:00
Wisła Łączany 2-1 Przełęcz Kossowa 20 września, 15:00
Dąb Tomice 3-0 Sokół Frydrychowice 19 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 8-0 Żarek Stronie 19 września, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-3 Wikliniarz Woźniki 20 września, 16:00
Olimpia Chocznia 2-1 Huragan Inwałd 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Huragan Inwałd 4-1 Amator Babica 27 września, 15:00
Wikliniarz Woźniki 3-6 Olimpia Chocznia 27 września, 15:00
Żarek Stronie 1-0 Nadwiślanka Brzeźnica 27 września, 11:00
Sokół Frydrychowice 2-1 Leńczanka Leńcze 26 września, 13:30
Przełęcz Kossowa 4-3 Dąb Tomice 27 września, 16:00
Borowik Bachowice 3-3 Wisła Łączany 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Amator Babica 2-0 Wisła Łączany 4 października, 15:00
Dąb Tomice 0-2 Borowik Bachowice 3 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 6-0 Przełęcz Kossowa 3 października, 13:00
Nadwiślanka Brzeźnica 1-0 Sokół Frydrychowice 4 października, 15:00
Olimpia Chocznia 7-0 Żarek Stronie 4 października, 15:00
Huragan Inwałd 6-0 Wikliniarz Woźniki 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Wikliniarz Woźniki 2-0 Amator Babica 11 października, 15:00
Żarek Stronie 0-2 Huragan Inwałd 11 października, 15:00
Sokół Frydrychowice 0-2 Olimpia Chocznia 10 października, 15:00
Przełęcz Kossowa 2-1 Nadwiślanka Brzeźnica 11 października, 15:00
Borowik Bachowice 1-1 Leńczanka Leńcze 11 października, 15:00
Wisła Łączany 1-3 Dąb Tomice 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Amator Babica 2-2 Dąb Tomice 18 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-1 Wisła Łączany 17 października, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-4 Borowik Bachowice 18 października, 15:00
Olimpia Chocznia 3-1 Przełęcz Kossowa 18 października, 15:00
Huragan Inwałd 7-2 Sokół Frydrychowice 17 października, 15:00
Wikliniarz Woźniki 3-1 Żarek Stronie 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Żarek Stronie 0-0 Amator Babica 25 października, 11:00
Sokół Frydrychowice 1-0 Wikliniarz Woźniki 24 października, 14:00
Przełęcz Kossowa 1-7 Huragan Inwałd 24 października, 14:00
Borowik Bachowice 0-1 Olimpia Chocznia 24 października, 14:00
Wisła Łączany 1-1 Nadwiślanka Brzeźnica 24 października, 14:30
Dąb Tomice 1-1 Leńczanka Leńcze 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Amator Babica 5-2 Leńczanka Leńcze 10 kwietnia, 16:00
Dąb Tomice 2-1 Nadwiślanka Brzeźnica 10 kwietnia, 16:00
Wisła Łączany 2-2 Olimpia Chocznia 9 kwietnia, 16:00
Borowik Bachowice 4-0 Huragan Inwałd 10 kwietnia, 16:00
Przełęcz Kossowa 3-7 Wikliniarz Woźniki 10 kwietnia, 16:00
Sokół Frydrychowice 2-0 Żarek Stronie 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Sokół Frydrychowice 2-1 Amator Babica 16 kwietnia, 16:00
Żarek Stronie 1-1 Przełęcz Kossowa 17 kwietnia, 16:00
Wikliniarz Woźniki 2-0 Borowik Bachowice 16 kwietnia, 16:00
Huragan Inwałd 3-2 Wisła Łączany 16 kwietnia, 16:00
Olimpia Chocznia 2-2 Dąb Tomice 17 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-3 Leńczanka Leńcze 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Amator Babica 3-1 Nadwiślanka Brzeźnica 24 kwietnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 2-3 Olimpia Chocznia 24 kwietnia, 17:00
Dąb Tomice 2-3 Huragan Inwałd 23 kwietnia, 17:00
Wisła Łączany 4-4 Wikliniarz Woźniki 24 kwietnia, 15:00
Borowik Bachowice 8-0 Żarek Stronie 24 kwietnia, 13:00
Przełęcz Kossowa 5-2 Sokół Frydrychowice 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Przełęcz Kossowa 2-0 Amator Babica 1 maja, 17:00
Sokół Frydrychowice 3-5 Borowik Bachowice 30 kwietnia, 13:00
Żarek Stronie 0-1 Wisła Łączany 1 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 2-1 Dąb Tomice 30 kwietnia, 15:00
Huragan Inwałd 8-1 Leńczanka Leńcze 30 kwietnia, 17:00
Olimpia Chocznia 5-0 Nadwiślanka Brzeźnica 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Amator Babica 2-2 Olimpia Chocznia 8 maja, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-8 Huragan Inwałd 8 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 2-7 Wikliniarz Woźniki 7 maja, 17:00
Dąb Tomice 3-1 Żarek Stronie 7 maja, 17:00
Wisła Łączany 2-1 Sokół Frydrychowice 8 maja, 15:00
Borowik Bachowice 0-0 Przełęcz Kossowa 8 maja, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Borowik Bachowice 1-1 Amator Babica 15 maja, 17:00
Przełęcz Kossowa 1-1 Wisła Łączany 15 maja, 17:00
Sokół Frydrychowice 0-3 Dąb Tomice 14 maja, 17:00
Żarek Stronie 1-1 Leńczanka Leńcze 15 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 5-1 Nadwiślanka Brzeźnica 14 maja, 17:00
Huragan Inwałd 7-1 Olimpia Chocznia 14 maja, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Amator Babica 0-3 Huragan Inwałd 22 maja, 16:00
Olimpia Chocznia 6-0 Wikliniarz Woźniki 22 maja, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Żarek Stronie 22 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 2-1 Sokół Frydrychowice 21 maja, 17:00
Dąb Tomice 3-2 Przełęcz Kossowa 21 maja, 17:00
Wisła Łączany 2-1 Borowik Bachowice 22 maja, 15:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Wisła Łączany 1-4 Amator Babica 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Borowik Bachowice 1-0 Dąb Tomice 29 maja, 17:00
Przełęcz Kossowa 3-1 Leńczanka Leńcze 29 maja, 17:00
Sokół Frydrychowice 2-2 Nadwiślanka Brzeźnica 28 maja, 17:00
Żarek Stronie 1-2 Olimpia Chocznia 29 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 3-6 Huragan Inwałd 28 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Amator Babica 3-2 Wikliniarz Woźniki 5 czerwca, 16:00
Huragan Inwałd 3-0 Żarek Stronie 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Olimpia Chocznia 3-0 Sokół Frydrychowice 5 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 0-3 Przełęcz Kossowa 4 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 0-1 Borowik Bachowice 4 czerwca, 17:00
Dąb Tomice 6-2 Wisła Łączany 4 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Dąb Tomice 5-1 Amator Babica 12 czerwca, 15:00
Wisła Łączany 0-3 Leńczanka Leńcze 12 czerwca, 14:00
Borowik Bachowice 5-0 Nadwiślanka Brzeźnica 11 czerwca, 18:00
Przełęcz Kossowa 0-3 Olimpia Chocznia 11 czerwca, 17:00
Sokół Frydrychowice 0-3 Huragan Inwałd 11 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Żarek Stronie 0-3 Wikliniarz Woźniki 12 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Amator Babica 5-0 Żarek Stronie 19 czerwca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 4-1 Sokół Frydrychowice 19 czerwca, 17:00
Huragan Inwałd 5-3 Przełęcz Kossowa 19 czerwca, 14:00
Olimpia Chocznia 3-1 Borowik Bachowice 19 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 3-2 Wisła Łączany 19 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 3-1 Dąb Tomice 18 czerwca, 18:00

Klasa A 2015/2016 (Wadowice)

Klasa B 2015/2016 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas