[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zenit Redkowice 16 35 10 5 1 45-25 5 3 0 22-12 5 2 1 23-13
2.  KS Włynkówko 16 32 10 2 4 53-17 5 0 3 30-11 5 2 1 23-6
3.  Pomorze Potęgowo 16 31 9 4 3 44-25 5 2 1 25-9 4 2 2 19-16 2 6 2 0 0 8-1
4.  Unison Machowino 16 31 10 1 5 42-24 4 0 4 20-15 6 1 1 22-9 2 0 0 0 2 1-8
5.  Sokół Kuleszewo 16 27 9 0 7 38-36 7 0 1 25-9 2 0 6 13-27
6.  Grab Grapice 16 16 5 1 10 27-43 3 1 4 18-22 2 0 6 9-21
7.  KS Zaleskie 16 12 3 3 10 28-46 1 2 5 12-17 2 1 5 16-29 4 9 3 0 1 15-7
8.  Smoki Podole Małe 16 12 4 0 12 28-57 2 0 6 11-26 2 0 6 17-31 4 6 2 0 2 13-11
9.  Szansa Siemianice 16 12 4 0 12 23-55 3 0 5 18-26 1 0 7 5-29 4 3 1 0 3 6-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Zenit Redkowice    3-3 1-1 4-4 2-1 2-1 3-1 5-1 2-0 
 2 KS Włynkówko1-2     6-2 0-2 1-0 3-0* 9-1 9-1 1-3 
 3 Pomorze Potęgowo3-3 0-3     3-0 8-1 1-0 2-2 5-0 3-0* 
 4 Unison Machowino1-2 0-1 1-5     1-3 6-2 6-1 1-0 4-1 
 5 Sokół Kuleszewo4-3 2-1 4-1 0-1     4-0 4-3 2-0 5-0 
 6 Grab Grapice1-5 0-0 0-2 0-4 7-3     4-2 0-5 6-1 
 7 KS Zaleskie0-0 0-1 0-0 1-4 1-2 1-4     4-6 5-0 
 8 Smoki Podole Małe2-5 0-8 1-3 1-4 4-2 0-2 0-2     3-0* 
 9 Szansa Siemianice1-3 1-6 3-5 0-3 3-1 4-0 1-4 5-4     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Sokół Kuleszewo.
 
Pomorze Potęgowo 1-0 Grab Grapice 5 września, 13:30
KS Zaleskie 1-4 Unison Machowino 6 września, 14:00
Szansa Siemianice 1-6 KS Włynkówko 6 września, 11:00
Zenit Redkowice 5-1 Smoki Podole Małe 6 września, 14:00

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Grab Grapice.
 
Smoki Podole Małe 4-2 Sokół Kuleszewo 13 września, 13:00
w Gogolewie
KS Włynkówko 1-2 Zenit Redkowice 12 września, 16:00
w Jezierzycach
Unison Machowino 4-1 Szansa Siemianice 12 września, 16:00
Pomorze Potęgowo 2-2 KS Zaleskie 12 września, 16:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
KS Zaleskie 1-4 Grab Grapice 20 września, 14:00
Szansa Siemianice 3-5 Pomorze Potęgowo 20 września, 11:00
Zenit Redkowice 4-4 Unison Machowino 20 września, 14:00
Sokół Kuleszewo 2-1 KS Włynkówko 19 września, 16:30

Kolejka 4 - 26-27 września

Pauza: KS Włynkówko.
 
Grab Grapice 0-5 Smoki Podole Małe 27 września, 15:00
Unison Machowino 1-3 Sokół Kuleszewo 26 września, 16:00
Pomorze Potęgowo 3-3 Zenit Redkowice 26 września, 16:00
KS Zaleskie 5-0 Szansa Siemianice 27 września, 14:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: Unison Machowino.
 
Szansa Siemianice 4-0 Grab Grapice 4 października, 11:00
Zenit Redkowice 3-1 KS Zaleskie 4 października, 14:00
Sokół Kuleszewo 4-1 Pomorze Potęgowo 3 października, 16:00
Smoki Podole Małe 0-8 KS Włynkówko 4 października, 13:00
w Gogolewie

Kolejka 6 - 10-11 października

Pauza: Pomorze Potęgowo.
 
Grab Grapice 0-0 KS Włynkówko 11 października, 15:00
Unison Machowino 1-0 Smoki Podole Małe 10 października, 15:00
KS Zaleskie 1-2 Sokół Kuleszewo 11 października, 14:00
Szansa Siemianice 1-3 Zenit Redkowice 11 października, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: KS Zaleskie.
 
Zenit Redkowice 2-1 Grab Grapice 18 października, 14:00
Sokół Kuleszewo 5-0 Szansa Siemianice 18 października, 11:30
Smoki Podole Małe 1-3 Pomorze Potęgowo 18 października, 13:00
w Gogolewie
KS Włynkówko 0-2 Unison Machowino 18 października, 15:00
w Jezierzycach

Kolejka 8 - 24-25 października

Pauza: Szansa Siemianice.
 
Grab Grapice 0-4 Unison Machowino 25 października, 15:00
Pomorze Potęgowo 0-3 KS Włynkówko 24 października, 14:00
KS Zaleskie 4-6 Smoki Podole Małe 25 października, 14:00
Zenit Redkowice 2-1 Sokół Kuleszewo 25 października, 14:00

Kolejka 9 - 31 października

Pauza: Zenit Redkowice.
 
Sokół Kuleszewo 4-0 Grab Grapice 31 października, 12:00
Smoki Podole Małe 3-0 Szansa Siemianice 7 listopada, 15:00
(wo)
w Gogolewie / w pierwotnym terminie (31 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie na boisku 1-2
Unison Machowino 1-5 Pomorze Potęgowo 31 października, 14:00
KS Zaleskie 0-1 KS Włynkówko 31 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 kwietnia

Pauza: Sokół Kuleszewo.
 
Grab Grapice 0-2 Pomorze Potęgowo 23 kwietnia, 15:00
Unison Machowino 6-1 KS Zaleskie 23 kwietnia, 16:00
KS Włynkówko 1-3 Szansa Siemianice 23 kwietnia, 17:00
w Jezierzycach
Smoki Podole Małe 2-5 Zenit Redkowice 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Grab Grapice.
 
Sokół Kuleszewo 2-0 Smoki Podole Małe 1 maja, 13:00
Zenit Redkowice 3-3 KS Włynkówko 1 maja, 14:00
Szansa Siemianice 0-3 Unison Machowino 1 maja, 12:00
KS Zaleskie 0-0 Pomorze Potęgowo 1 maja, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 maja

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Grab Grapice 4-2 KS Zaleskie 8 maja, 15:00
Pomorze Potęgowo 3-0 Szansa Siemianice 7 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Unison Machowino 1-2 Zenit Redkowice 7 maja, 16:00
KS Włynkówko 1-0 Sokół Kuleszewo 7 maja, 17:00
w Jezierzycach

Kolejka 13 - 14-15 maja

Pauza: KS Włynkówko.
 
Smoki Podole Małe 0-2 Grab Grapice 15 maja, 13:00
Sokół Kuleszewo 0-1 Unison Machowino 14 maja, 17:00
Zenit Redkowice 1-1 Pomorze Potęgowo 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 11:30) odwołany
Szansa Siemianice 1-4 KS Zaleskie 15 maja, 12:00

Kolejka 14 - 21-22 maja

Pauza: Unison Machowino.
 
Grab Grapice 6-1 Szansa Siemianice 22 maja, 15:00
KS Zaleskie 0-0 Zenit Redkowice 22 maja, 14:00
Pomorze Potęgowo 8-1 Sokół Kuleszewo 21 maja, 16:00
KS Włynkówko 9-1 Smoki Podole Małe 21 maja, 17:00

Kolejka 15 - 28-29 maja

Pauza: Pomorze Potęgowo.
 
KS Włynkówko 3-0 Grab Grapice 29 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Smoki Podole Małe 1-4 Unison Machowino 29 maja, 13:00
Sokół Kuleszewo 4-3 KS Zaleskie 28 maja, 17:00
Zenit Redkowice 2-0 Szansa Siemianice 29 maja, 14:00

Kolejka 16 - 4-5 czerwca

Pauza: KS Zaleskie.
 
Grab Grapice 1-5 Zenit Redkowice 5 czerwca, 15:00
Szansa Siemianice 3-1 Sokół Kuleszewo 5 czerwca, 12:00
Pomorze Potęgowo 5-0 Smoki Podole Małe 4 czerwca, 14:30
Unison Machowino 0-1 KS Włynkówko 4 czerwca, 16:00

Kolejka 17 - 11-12 czerwca

Pauza: Szansa Siemianice.
 
Unison Machowino 6-2 Grab Grapice 11 czerwca, 16:00
KS Włynkówko 6-2 Pomorze Potęgowo 11 czerwca, 12:00
Smoki Podole Małe 0-2 KS Zaleskie 12 czerwca, 13:00
Sokół Kuleszewo 4-3 Zenit Redkowice 12 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 18-19 czerwca

Pauza: Zenit Redkowice.
 
KS Włynkówko 9-1 KS Zaleskie 19 czerwca, 16:00
Grab Grapice 7-3 Sokół Kuleszewo 19 czerwca, 16:00
Szansa Siemianice 5-4 Smoki Podole Małe 19 czerwca, 16:00
Pomorze Potęgowo 3-0 Unison Machowino 19 czerwca, 16:00

Klasa A 2015/2016 (Słupsk I)
Klasa A 2015/2016 (Słupsk II)

Klasa B 2015/2016 (Słupsk II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas