[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskid Tokarnia 22 57 18 3 1 108-33 10 0 1 65-17 8 3 0 43-16
2.  LKS Trzebunia 22 48 15 3 4 75-23 8 1 2 49-10 7 2 2 26-13
3.  Lubomir Wiśniowa 22 47 14 5 3 58-28 8 1 2 32-15 6 4 1 26-13
4.  Grodzisko Raciechowice 22 40 12 4 6 50-37 7 2 2 30-14 5 2 4 20-23
5.  Górki Myślenice 22 37 11 4 7 56-40 6 3 2 30-19 5 1 5 26-21
6.  Cyrhla Krzczonów 22 28 8 4 10 53-52 6 2 3 32-18 2 2 7 21-34
7.  Gościbia II Sułkowice 22 27 7 6 9 44-45 3 3 5 18-17 4 3 4 26-28 2 3 1 0 1 4-3
8.  Raba II Dobczyce 22 27 8 3 11 52-65 4 3 4 28-25 4 0 7 24-40 2 3 1 0 1 3-4
9.  Sokół Borzęta 22 23 6 5 11 41-62 3 3 5 24-28 3 2 6 17-34
10.  Staw Polanka 22 20 6 2 14 40-75 4 1 6 28-33 2 1 8 12-42
11.  Karpaty II Siepraw 22 15 4 3 15 17-65 1 2 8 5-23 3 1 7 12-42
12.  Jawor Jawornik 22 5 1 2 19 25-94 0 1 10 12-47 1 1 9 13-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Beskid Tokarnia    1-2 4-1 7-1 5-4 5-1 9-3 10-3 3-0* 8-1 7-1 6-0 
 2 LKS Trzebunia2-3     1-3 1-1 2-0 4-0 5-1 4-0 6-0 4-1 11-1 9-0 
 3 Lubomir Wiśniowa1-2 2-1     3-1 2-1 3-2 1-1 3-0 1-2 6-3 7-2 3-0* 
 4 Grodzisko Raciechowice3-3 0-2 0-2     3-1 4-0 1-0 4-2 7-3 4-0 3-0 1-1 
 5 Górki Myślenice2-7 0-2 2-2 2-0     2-1 2-1 5-2 1-1 5-1 1-1 8-1 
 6 Cyrhla Krzczonów1-1 4-3 2-2 3-0* 1-3     2-3 7-1 3-0 5-1 0-1 4-3 
 7 Gościbia II Sułkowice4-5 1-1 1-1 0-1 4-1 2-4     0-1 3-0 0-0 1-2 2-1 
 8 Raba II Dobczyce1-5 1-1 0-3 1-4 1-1 2-1 2-4     4-4 5-0 5-0 6-2 
 9 Sokół Borzęta1-1 1-3 0-4 4-4 1-3 2-2 2-4 2-5     4-1 4-1 3-0 
 10 Staw Polanka0-6 2-3 2-3 1-4 1-3 6-4 2-2 2-3 4-1     3-2 5-2 
 11 Karpaty II Siepraw0-4 1-3 0-0 1-2 0-4 0-2 1-1 2-0 0-2 0-2     0-3* 
 12 Jawor Jawornik1-6 0-5 1-5 0-2 1-5 4-4 1-6 1-7 2-4 1-2 0-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Górki Myślenice 5-2 Raba II Dobczyce 14 sierpnia, 20:00
Lubomir Wiśniowa 1-2 Sokół Borzęta 16 sierpnia, 16:00
Beskid Tokarnia 9-3 Gościbia II Sułkowice 16 sierpnia, 18:00
Cyrhla Krzczonów 4-3 LKS Trzebunia 16 sierpnia, 14:00
Staw Polanka 1-4 Grodzisko Raciechowice 26 sierpnia, 18:00
Karpaty II Siepraw 0-3 Jawor Jawornik 16 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Grodzisko Raciechowice 3-0 Karpaty II Siepraw 23 sierpnia, 17:00
LKS Trzebunia 4-1 Staw Polanka 23 sierpnia, 16:00
w Stróży
Gościbia II Sułkowice 2-4 Cyrhla Krzczonów 23 sierpnia, 16:00
Sokół Borzęta 1-1 Beskid Tokarnia 25 sierpnia, 20:00
na bocznym boisku Dalinu / w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany
Górki Myślenice 2-2 Lubomir Wiśniowa 22 sierpnia, 18:00
Jawor Jawornik 1-7 Raba II Dobczyce 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Lubomir Wiśniowa 3-0 Raba II Dobczyce 30 sierpnia, 16:00
Beskid Tokarnia 5-4 Górki Myślenice 30 sierpnia, 16:30
Cyrhla Krzczonów 3-0 Sokół Borzęta 30 sierpnia, 14:00
Staw Polanka 2-2 Gościbia II Sułkowice 29 sierpnia, 17:00
Karpaty II Siepraw 1-3 LKS Trzebunia 30 sierpnia, 17:00
Jawor Jawornik 0-2 Grodzisko Raciechowice 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Raba II Dobczyce 1-4 Grodzisko Raciechowice 5 września, 17:00
LKS Trzebunia 9-0 Jawor Jawornik 6 września, 17:00
w Stróży
Gościbia II Sułkowice 1-2 Karpaty II Siepraw 5 września, 17:00
Sokół Borzęta 4-1 Staw Polanka 5 września, 17:00
na bocznym boisku Dalinu
Górki Myślenice 2-1 Cyrhla Krzczonów 5 września, 18:00
Lubomir Wiśniowa 1-2 Beskid Tokarnia 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Beskid Tokarnia 10-3 Raba II Dobczyce 13 września, 16:00
Cyrhla Krzczonów 2-2 Lubomir Wiśniowa 13 września, 14:00
Staw Polanka 1-3 Górki Myślenice 12 września, 16:30
Karpaty II Siepraw 0-2 Sokół Borzęta 13 września, 16:00
Jawor Jawornik 1-6 Gościbia II Sułkowice 12 września, 17:00
Grodzisko Raciechowice 0-2 LKS Trzebunia 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Raba II Dobczyce 1-1 LKS Trzebunia 20 września, 16:00
Gościbia II Sułkowice 0-1 Grodzisko Raciechowice 20 września, 16:00
Sokół Borzęta 3-0 Jawor Jawornik 19 września, 17:00
Górki Myślenice 1-1 Karpaty II Siepraw 19 września, 18:00
Lubomir Wiśniowa 6-3 Staw Polanka 20 września, 16:00
Beskid Tokarnia 5-1 Cyrhla Krzczonów 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Cyrhla Krzczonów 7-1 Raba II Dobczyce 27 września, 14:00
Staw Polanka 0-6 Beskid Tokarnia 26 września, 16:00
Karpaty II Siepraw 0-0 Lubomir Wiśniowa 27 września, 16:00
Jawor Jawornik 1-5 Górki Myślenice 27 września, 11:00
Grodzisko Raciechowice 7-3 Sokół Borzęta 27 września, 16:00
LKS Trzebunia 5-1 Gościbia II Sułkowice 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany

Kolejka 8 - 3-4 października

Raba II Dobczyce 2-4 Gościbia II Sułkowice 4 października, 15:30
Sokół Borzęta 1-3 LKS Trzebunia 3 października, 16:30
Górki Myślenice 2-0 Grodzisko Raciechowice 3 października, 18:00
Lubomir Wiśniowa 3-0 Jawor Jawornik 31 października, 14:00
(wo)
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Beskid Tokarnia 7-1 Karpaty II Siepraw 4 października, 14:00
Cyrhla Krzczonów 5-1 Staw Polanka 4 października, 14:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Staw Polanka 2-3 Raba II Dobczyce 11 października, 14:00
Karpaty II Siepraw 0-2 Cyrhla Krzczonów 10 października, 15:00
Jawor Jawornik 1-6 Beskid Tokarnia 10 października, 15:00
Grodzisko Raciechowice 0-2 Lubomir Wiśniowa 10 października, 16:00
LKS Trzebunia 2-0 Górki Myślenice 11 października, 15:00 (120)
Gościbia II Sułkowice 3-0 Sokół Borzęta 11 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Raba II Dobczyce 4-4 Sokół Borzęta 18 października, 13:30
Górki Myślenice 2-1 Gościbia II Sułkowice 17 października, 18:00
Lubomir Wiśniowa 2-1 LKS Trzebunia 18 października, 15:00
Beskid Tokarnia 7-1 Grodzisko Raciechowice 18 października, 11:00
Cyrhla Krzczonów 4-3 Jawor Jawornik 18 października, 14:00
Staw Polanka 3-2 Karpaty II Siepraw 18 października, 14:30

Kolejka 11 - 24-25 października

Karpaty II Siepraw 2-0 Raba II Dobczyce 24 października, 14:00
Jawor Jawornik 1-2 Staw Polanka 25 października, 14:00
Grodzisko Raciechowice 4-0 Cyrhla Krzczonów 25 października, 14:00
LKS Trzebunia 2-3 Beskid Tokarnia 25 października, 14:00
Gościbia II Sułkowice 1-1 Lubomir Wiśniowa 25 października, 15:00
Sokół Borzęta 1-3 Górki Myślenice 24 października, 15:00 (70)

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Raba II Dobczyce 1-1 Górki Myślenice 10 kwietnia, 16:00 (70)
Sokół Borzęta 0-4 Lubomir Wiśniowa 9 kwietnia, 17:30
Gościbia II Sułkowice 4-5 Beskid Tokarnia 10 kwietnia, 15:00
LKS Trzebunia 4-0 Cyrhla Krzczonów 10 kwietnia, 14:00
Grodzisko Raciechowice 4-0 Staw Polanka 10 kwietnia, 16:30
Jawor Jawornik 0-1 Karpaty II Siepraw 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Raba II Dobczyce 6-2 Jawor Jawornik 16 kwietnia, 16:00
Karpaty II Siepraw 1-2 Grodzisko Raciechowice 17 kwietnia, 13:00
Staw Polanka 2-3 LKS Trzebunia 17 kwietnia, 16:00
Cyrhla Krzczonów 2-3 Gościbia II Sułkowice 17 kwietnia, 14:00
Beskid Tokarnia 3-0 Sokół Borzęta 17 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Lubomir Wiśniowa 2-1 Górki Myślenice 17 kwietnia, 16:00 (90)

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Raba II Dobczyce 0-3 Lubomir Wiśniowa 23 kwietnia, 17:00
Górki Myślenice 2-7 Beskid Tokarnia 23 kwietnia, 18:00
Sokół Borzęta 2-2 Cyrhla Krzczonów 23 kwietnia, 16:00
Gościbia II Sułkowice 0-0 Staw Polanka 23 kwietnia, 17:00
LKS Trzebunia 11-1 Karpaty II Siepraw 24 kwietnia, 17:00
Grodzisko Raciechowice 1-1 Jawor Jawornik 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Grodzisko Raciechowice 4-2 Raba II Dobczyce 1 maja, 17:00
Jawor Jawornik 0-5 LKS Trzebunia 1 maja, 16:00
Karpaty II Siepraw 1-1 Gościbia II Sułkowice 1 maja, 16:00
Staw Polanka 4-1 Sokół Borzęta 30 kwietnia, 17:30
Cyrhla Krzczonów 1-3 Górki Myślenice 1 maja, 14:00 (40)
Beskid Tokarnia 4-1 Lubomir Wiśniowa 1 maja, 16:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Raba II Dobczyce 1-5 Beskid Tokarnia 8 maja, 16:00
Lubomir Wiśniowa 3-2 Cyrhla Krzczonów 7 maja, 18:00
Górki Myślenice 5-1 Staw Polanka 7 maja, 18:00
Sokół Borzęta 4-1 Karpaty II Siepraw 7 maja, 17:30
Gościbia II Sułkowice 2-1 Jawor Jawornik 7 maja, 17:00
LKS Trzebunia 1-1 Grodzisko Raciechowice 8 maja, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

LKS Trzebunia 4-0 Raba II Dobczyce 15 maja, 17:30
Grodzisko Raciechowice 1-0 Gościbia II Sułkowice 26 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:00) odwołany
Jawor Jawornik 2-4 Sokół Borzęta 15 maja, 17:00
Karpaty II Siepraw 0-4 Górki Myślenice 15 maja, 17:00
Staw Polanka 2-3 Lubomir Wiśniowa 25 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:30) odwołany
Cyrhla Krzczonów 1-1 Beskid Tokarnia 15 maja, 18:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Raba II Dobczyce 2-1 Cyrhla Krzczonów 22 maja, 17:00
Beskid Tokarnia 8-1 Staw Polanka 22 maja, 16:00
Lubomir Wiśniowa 7-2 Karpaty II Siepraw 21 maja, 18:00
Górki Myślenice 8-1 Jawor Jawornik 21 maja, 18:00
Sokół Borzęta 4-4 Grodzisko Raciechowice 21 maja, 18:00
Gościbia II Sułkowice 1-1 LKS Trzebunia 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 19 - 28-29 maja

Gościbia II Sułkowice 0-1 Raba II Dobczyce 29 maja, 16:00
LKS Trzebunia 6-0 Sokół Borzęta 29 maja, 17:30
Grodzisko Raciechowice 3-1 Górki Myślenice 29 maja, 17:00
Jawor Jawornik 1-5 Lubomir Wiśniowa 29 maja, 17:00
Karpaty II Siepraw 0-4 Beskid Tokarnia 29 maja, 16:00
Staw Polanka 6-4 Cyrhla Krzczonów 29 maja, 17:30

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Raba II Dobczyce 5-0 Staw Polanka 4 czerwca, 17:00
Cyrhla Krzczonów 0-1 Karpaty II Siepraw 5 czerwca, 14:00
Beskid Tokarnia 6-0 Jawor Jawornik 5 czerwca, 16:00
Lubomir Wiśniowa 3-1 Grodzisko Raciechowice 4 czerwca, 18:00
Górki Myślenice 0-2 LKS Trzebunia 4 czerwca, 18:00
Sokół Borzęta 2-4 Gościbia II Sułkowice 4 czerwca, 18:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Sokół Borzęta 2-5 Raba II Dobczyce 11 czerwca, 18:00
Gościbia II Sułkowice 4-1 Górki Myślenice 12 czerwca, 15:00
LKS Trzebunia 1-3 Lubomir Wiśniowa 12 czerwca, 15:00
Grodzisko Raciechowice 3-3 Beskid Tokarnia 11 czerwca, 15:00
Jawor Jawornik 4-4 Cyrhla Krzczonów 12 czerwca, 15:30
Karpaty II Siepraw 0-2 Staw Polanka 12 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Raba II Dobczyce 5-0 Karpaty II Siepraw 18 czerwca, 14:00
Staw Polanka 5-2 Jawor Jawornik 18 czerwca, 18:00
Cyrhla Krzczonów 3-0 Grodzisko Raciechowice 18 czerwca, 18:00
(wo)
nie odbył się
Beskid Tokarnia 1-2 LKS Trzebunia 18 czerwca, 18:00
Lubomir Wiśniowa 1-1 Gościbia II Sułkowice 18 czerwca, 18:00
Górki Myślenice 1-1 Sokół Borzęta 18 czerwca, 18:00

Klasa A 2015/2016 (Myślenice)

Klasa C 2015/2016 (Myślenice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas