[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Kalisz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Russów 18 43 13 4 1 54-20 9 0 0 34-7 4 4 1 20-13
2.  Panda Pamięcin 18 39 13 0 5 60-37 8 0 1 31-8 5 0 4 29-29
3.  Jaskiniowiec Rajsko 18 36 11 3 4 57-28 6 2 1 26-12 5 1 3 31-16
4.  Liskowiak Lisków 18 33 10 3 5 50-30 6 1 2 33-15 4 2 3 17-15
5.  Pelikan Nowy Karolew 18 25 7 4 7 32-34 3 3 3 17-16 4 1 4 15-18
6.  RKS Radliczyce 18 24 6 6 6 36-42 5 3 1 24-12 1 3 5 12-30
7.  Błękitni Piotrów 18 23 7 2 9 45-38 3 1 5 28-21 4 1 4 17-17
8.  KS Kamień 18 17 5 2 11 37-61 4 1 4 24-25 1 1 7 13-36
9.  KS Kościelna Wieś 18 14 4 2 12 26-65 1 2 6 13-28 3 0 6 13-37
10.  Korona Chełmce 18 3 1 0 17 23-65 1 0 8 15-31 0 0 9 8-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Sparta Russów    4-2 1-0 6-2 3-0 3-1 3-0* 5-2 6-0 3-0* 
 2 Panda Pamięcin2-0     3-2 0-3* 6-0 5-0 4-0 4-3 2-0 5-0 
 3 Jaskiniowiec Rajsko1-1 3-7     3-1 1-0 6-0 1-1 2-1 5-1 4-0 
 4 Liskowiak Lisków1-1 10-2 3-6     3-0 4-0 3-1 6-1 0-2 3-2 
 5 Pelikan Nowy Karolew2-5 4-0 1-1 3-0     1-1 0-3 2-2 2-3 2-1 
 6 RKS Radliczyce2-2 4-2 2-1 3-3 0-0     1-3 2-0 7-1 3-0 
 7 Błękitni Piotrów1-2 1-6 1-5 0-3* 1-2 1-1     9-1 9-0 5-1 
 8 KS Kamień2-6 2-3 1-4 0-0 2-4 4-2 3-1     4-3 6-2 
 9 KS Kościelna Wieś1-1 1-4 2-7 0-2 2-4 3-3 0-3 1-2     3-2 
 10 Korona Chełmce1-2 0-3 2-5 0-3 0-5 3-4 2-5 5-1 2-3     

Kolejka 1 - 5-6 września

Korona Chełmce 5-1 KS Kamień 6 września, 11:00
Błękitni Piotrów 1-5 Jaskiniowiec Rajsko 6 września, 12:00
Liskowiak Lisków 0-2 KS Kościelna Wieś 6 września, 11:00
RKS Radliczyce 4-2 Panda Pamięcin 6 września, 11:00
Pelikan Nowy Karolew 2-5 Sparta Russów 6 września, 13:30

Kolejka 2 - 12-13 września

Panda Pamięcin 6-0 Pelikan Nowy Karolew 13 września, 15:00
KS Kościelna Wieś 3-3 RKS Radliczyce 13 września, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-1 Liskowiak Lisków 13 września, 13:00
Korona Chełmce 2-5 Błękitni Piotrów 13 września, 11:00
Sparta Russów 5-2 KS Kamień 13 września, 15:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Błękitni Piotrów 9-1 KS Kamień 20 września, 12:00
Liskowiak Lisków 3-2 Korona Chełmce 20 września, 11:00
RKS Radliczyce 2-1 Jaskiniowiec Rajsko 20 września, 11:00
Pelikan Nowy Karolew 2-3 KS Kościelna Wieś 20 września, 13:30
Sparta Russów 4-2 Panda Pamięcin 20 września, 11:00

Kolejka 4 - 26-27 września

KS Kamień 2-3 Panda Pamięcin 27 września, 11:00
KS Kościelna Wieś 1-1 Sparta Russów 27 września, 17:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-0 Pelikan Nowy Karolew 27 września, 13:00
Korona Chełmce 3-4 RKS Radliczyce 27 września, 11:00
Błękitni Piotrów 0-3 Liskowiak Lisków 27 września, 14:00
(wo)
na boisku 5-2

Kolejka 5 - 3-4 października

Liskowiak Lisków 6-1 KS Kamień 4 października, 11:00
RKS Radliczyce 1-3 Błękitni Piotrów 4 października, 11:00
Pelikan Nowy Karolew 2-1 Korona Chełmce 4 października, 13:30
Sparta Russów 1-0 Jaskiniowiec Rajsko 4 października, 11:00
Panda Pamięcin 2-0 KS Kościelna Wieś 4 października, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 października

KS Kamień 4-3 KS Kościelna Wieś 11 listopada, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 3-7 Panda Pamięcin 11 października, 13:00
Korona Chełmce 1-2 Sparta Russów 11 października, 11:00
Błękitni Piotrów 1-2 Pelikan Nowy Karolew 11 października, 14:00
Liskowiak Lisków 4-0 RKS Radliczyce 11 października, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 października

RKS Radliczyce 2-0 KS Kamień 18 października, 11:00
Pelikan Nowy Karolew 3-0 Liskowiak Lisków 18 października, 13:30
Sparta Russów 3-0 Błękitni Piotrów 18 października, 15:30
(wo)
na boisku 2-0
Panda Pamięcin 5-0 Korona Chełmce 18 października, 15:00
KS Kościelna Wieś 2-7 Jaskiniowiec Rajsko 18 października, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 października

KS Kamień 1-4 Jaskiniowiec Rajsko 25 października, 14:00
Korona Chełmce 2-3 KS Kościelna Wieś 25 października, 11:00
Błękitni Piotrów 1-6 Panda Pamięcin 25 października, 14:00
Liskowiak Lisków 1-1 Sparta Russów 25 października, 11:00
RKS Radliczyce 0-0 Pelikan Nowy Karolew 25 października, 11:00

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Sparta Russów 3-1 RKS Radliczyce 8 listopada, 11:00
Panda Pamięcin 0-3 Liskowiak Lisków 8 listopada, 14:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 2-1 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
KS Kościelna Wieś 0-3 Błękitni Piotrów 8 listopada, 10:00
Jaskiniowiec Rajsko 4-0 Korona Chełmce 8 listopada, 11:00
KS Kamień 2-4 Pelikan Nowy Karolew 8 listopada, 14:00

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

KS Kamień 6-2 Korona Chełmce 10 kwietnia, 14:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-1 Błękitni Piotrów 10 kwietnia, 13:00
KS Kościelna Wieś 0-2 Liskowiak Lisków 10 kwietnia, 11:00
Panda Pamięcin 5-0 RKS Radliczyce 10 kwietnia, 14:00
Sparta Russów 3-0 Pelikan Nowy Karolew 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

KS Kamień 2-6 Sparta Russów 17 kwietnia, 14:00
Pelikan Nowy Karolew 4-0 Panda Pamięcin 17 kwietnia, 13:30
RKS Radliczyce 7-1 KS Kościelna Wieś 17 kwietnia, 11:00
Liskowiak Lisków 3-6 Jaskiniowiec Rajsko 17 kwietnia, 11:00
Błękitni Piotrów 5-1 Korona Chełmce 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 23-24 kwietnia

KS Kamień 3-1 Błękitni Piotrów 24 kwietnia, 14:00
Korona Chełmce 0-3 Liskowiak Lisków 24 kwietnia, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 6-0 RKS Radliczyce 24 kwietnia, 13:00
KS Kościelna Wieś 2-4 Pelikan Nowy Karolew 24 kwietnia, 11:00
Panda Pamięcin 2-0 Sparta Russów 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 30 kwietnia-1 maja

Panda Pamięcin 4-3 KS Kamień 1 maja, 11:00
Sparta Russów 6-0 KS Kościelna Wieś 1 maja, 11:00
Pelikan Nowy Karolew 1-1 Jaskiniowiec Rajsko 1 maja, 13:30
RKS Radliczyce 3-0 Korona Chełmce 1 maja, 11:00
Liskowiak Lisków 3-1 Błękitni Piotrów 1 maja, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 maja

KS Kamień 0-0 Liskowiak Lisków 3 maja, 16:00
Błękitni Piotrów 1-1 RKS Radliczyce 8 maja, 14:00
Korona Chełmce 0-5 Pelikan Nowy Karolew 8 maja, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 1-1 Sparta Russów 8 maja, 13:00
KS Kościelna Wieś 1-4 Panda Pamięcin 8 maja, 9:30

Kolejka 15 - 14-15 maja

KS Kościelna Wieś 1-2 KS Kamień 15 maja, 11:00
Panda Pamięcin 3-2 Jaskiniowiec Rajsko 15 maja, 11:00
Sparta Russów 3-0 Korona Chełmce 15 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-2
Pelikan Nowy Karolew 0-3 Błękitni Piotrów 15 maja, 13:30
RKS Radliczyce 3-3 Liskowiak Lisków 15 maja, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

KS Kamień 4-2 RKS Radliczyce 22 maja, 14:00
Liskowiak Lisków 3-0 Pelikan Nowy Karolew 22 maja, 11:00
Błękitni Piotrów 1-2 Sparta Russów 22 maja, 14:00
Korona Chełmce 0-3 Panda Pamięcin 22 maja, 11:00
Jaskiniowiec Rajsko 5-1 KS Kościelna Wieś 22 maja, 13:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

Jaskiniowiec Rajsko 2-1 KS Kamień 29 maja, 11:00
KS Kościelna Wieś 3-2 Korona Chełmce 29 maja, 11:00
Panda Pamięcin 4-0 Błękitni Piotrów 29 maja, 14:00
Sparta Russów 6-2 Liskowiak Lisków 29 maja, 17:00
Pelikan Nowy Karolew 1-1 RKS Radliczyce 29 maja, 13:30

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Pelikan Nowy Karolew 2-2 KS Kamień 3 czerwca, 19:00
RKS Radliczyce 2-2 Sparta Russów 5 czerwca, 11:00
Liskowiak Lisków 10-2 Panda Pamięcin 5 czerwca, 11:00
Błękitni Piotrów 9-0 KS Kościelna Wieś 5 czerwca, 11:00
Korona Chełmce 2-5 Jaskiniowiec Rajsko 5 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas