[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Kamień (Rybnik) 26 56 17 5 4 88-43 11 2 0 59-18 6 3 4 29-25
2.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 26 52 16 4 6 75-43 11 2 0 48-18 5 2 6 27-25 2 3 1 0 1 3-1
3.  Orzeł Palowice 26 52 16 4 6 76-46 8 2 3 38-19 8 2 3 38-27 2 3 1 0 1 1-3
4.  Borowik Szczejkowice 26 50 16 2 8 89-63 10 1 2 59-24 6 1 6 30-39
5.  Olza Godów 26 47 13 8 5 63-34 8 2 3 31-15 5 6 2 32-19
6.  Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 26 41 13 2 11 79-61 9 1 3 51-27 4 1 8 28-34 2 3 1 0 1 5-4
7.  Iskra Rowień (Żory) 26 41 12 5 9 63-57 8 2 3 42-23 4 3 6 21-34 2 3 1 0 1 4-5
8.  Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 26 39 11 6 9 66-62 7 3 3 31-20 4 3 6 35-42
9.  Orzeł Jankowice 26 35 10 5 11 58-71 5 4 4 36-36 5 1 7 22-35
10.  Inter Krostoszowice 26 23 6 5 15 41-71 3 3 7 19-29 3 2 8 22-42 2 6 2 0 0 6-2
11.  Polaris Żory 26 23 6 5 15 39-75 6 3 4 19-21 0 2 11 20-54 2 0 0 0 2 2-6
12.  KS 27 II Gołkowice 26 21 6 3 17 34-72 5 2 6 22-24 1 1 11 12-48
13.  GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 20 6 2 18 55-82 6 2 5 42-33 0 0 13 13-49
14.  LKS Zwonowice 26 17 5 2 19 39-85 3 0 10 24-37 2 2 9 15-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KP Kamień (Rybnik)    2-1 2-1 7-2 3-3 4-3 1-1 4-1 4-1 4-2 8-1 4-0 6-2 10-0 
 2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)2-2     3-0 3-2 2-1 2-1 6-2 3-0 7-3 4-1 2-2 3-2 2-1 9-1 
 3 Orzeł Palowice1-0 1-0     2-4 2-3 3-3 3-1 2-0 2-0 0-1 7-3 7-0 7-3 1-1 
 4 Borowik Szczejkowice4-1 3-3 3-4     3-2 5-0 2-1 10-3 2-3 5-1 3-1 9-0 6-3 4-2 
 5 Olza Godów1-1 2-1 1-1 5-1     1-4 2-3 3-0 0-1 4-1 2-0 3-0* 6-2 1-0 
 6 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)5-1 0-3* 2-4 2-1 0-0     3-1 2-5 5-2 7-5 5-0 4-3 4-2 12-0 
 7 Iskra Rowień (Żory)4-0 1-4 2-4 2-2 0-4 3-2     4-4 4-0 3-0 5-1 6-2 7-0 1-0 
 8 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny)2-4 4-2 2-4 6-0 1-1 1-3 0-0     2-1 2-2 5-2 1-0 3-0* 2-1 
 9 Orzeł Jankowice3-6 1-3 5-3 1-2 1-1 4-3 3-5 4-3     2-2 3-3 2-2 3-0* 4-3 
 10 Inter Krostoszowice0-3 0-0 5-5 2-3 0-5 1-2 2-3 2-2 1-2     3-2 0-1 1-0 2-1 
 11 Polaris Żory0-4 3-2 0-4 0-1 3-3 3-1 5-1 1-1 1-0 0-3     1-0 1-0 1-1 
 12 KS 27 II Gołkowice0-3 4-0 0-1 2-4 2-5 2-1 0-0 1-4 3-3 2-1 3-0     2-0 1-2 
 13 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)2-2 1-4 2-4 5-3 2-2 2-1 6-0 3-6 2-3 7-0 5-3 5-2     0-3* 
 14 LKS Zwonowice1-2 3-4 0-3 2-5 0-2 3-4 1-3 3-6 2-3 2-3 3-2 3-0* 1-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Borowik Szczejkowice 9-0 KS 27 II Gołkowice 15 sierpnia, 17:00
Polaris Żory 1-1 LKS Zwonowice 16 sierpnia, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 4-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 16 sierpnia, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 16 sierpnia, 17:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Olza Godów 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 5-3 Orzeł Palowice 16 sierpnia, 17:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7-0 Inter Krostoszowice 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

KS 27 II Gołkowice 0-1 Orzeł Palowice 22 sierpnia, 15:00
w Godowie
Olza Godów 0-1 Orzeł Jankowice 23 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 22 sierpnia, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 KP Kamień (Rybnik) 23 sierpnia, 17:00
LKS Zwonowice 1-3 Iskra Rowień (Żory) 23 sierpnia, 17:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-3 Polaris Żory 23 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 5-1 Inter Krostoszowice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Inter Krostoszowice 0-1 KS 27 II Gołkowice 29 sierpnia, 17:00
w Skrzyszowie
Iskra Rowień (Żory) 7-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29 sierpnia, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 10-0 LKS Zwonowice 30 sierpnia, 17:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-5 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 1-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Palowice 2-3 Olza Godów 30 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-1 Polaris Żory 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 5-6 września

KS 27 II Gołkowice 2-5 Olza Godów 6 września, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-0 Orzeł Palowice 5 września, 16:30
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Orzeł Jankowice 5 września, 16:30
LKS Zwonowice 3-4 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6 września, 16:30
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 KP Kamień (Rybnik) 6 września, 11:00
Inter Krostoszowice 3-2 Polaris Żory 6 września, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 2-2 Borowik Szczejkowice 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 12-13 września

Polaris Żory 1-0 KS 27 II Gołkowice 12 września, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 3-0 Inter Krostoszowice 12 września, 16:30
KP Kamień (Rybnik) 7-2 Borowik Szczejkowice 13 września, 16:30
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-2 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 września, 16:30
Orzeł Jankowice 4-3 LKS Zwonowice 12 września, 16:30
Orzeł Palowice 2-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 13 września, 16:30
Olza Godów 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 13 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

KS 27 II Gołkowice 4-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 20 września, 16:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Olza Godów 19 września, 16:00
LKS Zwonowice 0-3 Orzeł Palowice 20 września, 16:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-3 Orzeł Jankowice 20 września, 11:00
Borowik Szczejkowice 5-0 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 września, 16:00
Inter Krostoszowice 0-3 KP Kamień (Rybnik) 20 września, 16:00
Polaris Żory 5-1 Iskra Rowień (Żory) 20 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Iskra Rowień (Żory) 6-2 KS 27 II Gołkowice 26 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 8-1 Polaris Żory 27 września, 16:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 7-5 Inter Krostoszowice 27 września, 16:00
Orzeł Jankowice 1-2 Borowik Szczejkowice 26 września, 16:00
Orzeł Palowice 7-3 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 września, 16:00
Olza Godów 1-0 LKS Zwonowice 27 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

KS 27 II Gołkowice 1-4 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4 października, 15:30
LKS Zwonowice 3-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4 października, 15:30
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Olza Godów 4 października, 15:30
Borowik Szczejkowice 3-4 Orzeł Palowice 4 października, 15:30
Inter Krostoszowice 1-2 Orzeł Jankowice 4 października, 11:00
Polaris Żory 3-1 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3 października, 15:30
Iskra Rowień (Żory) 4-0 KP Kamień (Rybnik) 3 października, 15:30

Kolejka 9 - 10-11 października

KP Kamień (Rybnik) 4-0 KS 27 II Gołkowice 10 października, 15:30
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Iskra Rowień (Żory) 10 października, 15:30
Orzeł Jankowice 3-3 Polaris Żory 10 października, 15:30
Orzeł Palowice 0-1 Inter Krostoszowice 11 października, 15:30
Olza Godów 5-1 Borowik Szczejkowice 11 października, 15:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 października, 15:30
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 LKS Zwonowice 11 października, 15:30

Kolejka 10 - 17-18 października

KS 27 II Gołkowice 1-2 LKS Zwonowice 18 października, 15:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-6 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 18 października, 15:00
Borowik Szczejkowice 3-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 18 października, 15:00
Inter Krostoszowice 0-5 Olza Godów 18 października, 15:00
Polaris Żory 0-4 Orzeł Palowice 18 października, 15:00
Iskra Rowień (Żory) 4-0 Orzeł Jankowice 17 października, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 4-3 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-3 KS 27 II Gołkowice 25 października, 14:30
Orzeł Jankowice 3-6 KP Kamień (Rybnik) 24 października, 14:30
Orzeł Palowice 3-1 Iskra Rowień (Żory) 25 października, 14:30
Olza Godów 2-0 Polaris Żory 25 października, 14:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 4-1 Inter Krostoszowice 24 października, 14:30
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 6-0 Borowik Szczejkowice 25 października, 14:30
LKS Zwonowice 1-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 października, 14:30

Kolejka 12 - 7-8 listopada

KS 27 II Gołkowice 2-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 listopada, 13:30
Borowik Szczejkowice 4-2 LKS Zwonowice 8 listopada, 13:30
Inter Krostoszowice 2-2 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 8 listopada, 13:30
w Skrzyszowie
Polaris Żory 3-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 8 listopada, 13:30
Iskra Rowień (Żory) 0-4 Olza Godów 8 listopada, 13:30
KP Kamień (Rybnik) 2-1 Orzeł Palowice 8 listopada, 17:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-2 Orzeł Jankowice 8 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Orzeł Jankowice 2-2 KS 27 II Gołkowice 14 listopada, 13:00
Orzeł Palowice 3-3 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 listopada, 13:00
Olza Godów 1-1 KP Kamień (Rybnik) 14 listopada, 13:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-2 Iskra Rowień (Żory) 14 listopada, 13:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 5-2 Polaris Żory 14 listopada, 13:00
LKS Zwonowice 2-3 Inter Krostoszowice 15 listopada, 13:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-3 Borowik Szczejkowice 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Inter Krostoszowice 1-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 kwietnia, 15:00
w Wodzisławiu Śląskim; na stadionie Wichru Wilchwy
KS 27 II Gołkowice 2-4 Borowik Szczejkowice 2 kwietnia, 16:00
LKS Zwonowice 3-2 Polaris Żory 3 kwietnia, 15:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 0-0 Iskra Rowień (Żory) 2 kwietnia, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-2 KP Kamień (Rybnik) 2 kwietnia, 15:00
Olza Godów 1-4 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2 kwietnia, 15:00
Orzeł Palowice 2-0 Orzeł Jankowice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Orzeł Palowice 7-0 KS 27 II Gołkowice 9 kwietnia, 15:30
Orzeł Jankowice 1-1 Olza Godów 9 kwietnia, 15:30
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 10 kwietnia, 15:30
(wo)
na boisku 7-5; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik
KP Kamień (Rybnik) 4-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 10 kwietnia, 15:30
Iskra Rowień (Żory) 1-0 LKS Zwonowice 9 kwietnia, 15:30
Polaris Żory 1-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 kwietnia, 15:30
Inter Krostoszowice 2-3 Borowik Szczejkowice 10 kwietnia, 15:30

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Polaris Żory 0-1 Borowik Szczejkowice 17 kwietnia, 15:30
KS 27 II Gołkowice 2-1 Inter Krostoszowice 17 kwietnia, 15:30
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6-0 Iskra Rowień (Żory) 17 kwietnia, 15:00
LKS Zwonowice 1-2 KP Kamień (Rybnik) 17 kwietnia, 15:30
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 16 kwietnia, 15:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 7-3 Orzeł Jankowice 16 kwietnia, 15:30
Olza Godów 1-1 Orzeł Palowice 17 kwietnia, 15:30

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Borowik Szczejkowice 2-1 Iskra Rowień (Żory) 24 kwietnia, 16:00
Olza Godów 3-0 KS 27 II Gołkowice 23 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Palowice 1-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Jankowice 4-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 23 kwietnia, 16:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 12-0 LKS Zwonowice 24 kwietnia, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 6-2 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 23 kwietnia, 16:00
Polaris Żory 0-3 Inter Krostoszowice 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

KS 27 II Gołkowice 3-0 Polaris Żory 1 maja, 16:30
Inter Krostoszowice 2-3 Iskra Rowień (Żory) 30 kwietnia, 16:30
Borowik Szczejkowice 4-1 KP Kamień (Rybnik) 30 kwietnia, 16:30
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1 maja, 13:00
LKS Zwonowice 2-3 Orzeł Jankowice 1 maja, 16:30
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-4 Orzeł Palowice 30 kwietnia, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 Olza Godów 30 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 7-8 maja

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-2 KS 27 II Gołkowice 7 maja, 16:30
Olza Godów 3-0 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 8 maja, 16:30
Orzeł Palowice 1-1 LKS Zwonowice 8 maja, 16:30
Orzeł Jankowice 3-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 7 maja, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Borowik Szczejkowice 8 maja, 16:30
KP Kamień (Rybnik) 4-2 Inter Krostoszowice 8 maja, 16:30
Iskra Rowień (Żory) 5-1 Polaris Żory 7 maja, 16:30

Kolejka 20 - 14-15 maja

KS 27 II Gołkowice 0-0 Iskra Rowień (Żory) 15 maja, 17:00
Polaris Żory 0-4 KP Kamień (Rybnik) 15 maja, 17:00
Inter Krostoszowice 1-2 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-3 Orzeł Jankowice 14 maja, 17:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Orzeł Palowice 14 maja, 15:00
LKS Zwonowice 0-2 Olza Godów 15 maja, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 KS 27 II Gołkowice 21 maja, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 9-1 LKS Zwonowice 21 maja, 17:00
Olza Godów 6-2 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 maja, 17:00
Orzeł Palowice 2-4 Borowik Szczejkowice 22 maja, 17:00
Orzeł Jankowice 2-2 Inter Krostoszowice 21 maja, 17:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-0 Polaris Żory 22 maja, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 1-1 Iskra Rowień (Żory) 22 maja, 17:00

Kolejka 22 - 26 maja

KS 27 II Gołkowice 0-3 KP Kamień (Rybnik) 26 maja, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 3-2 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 26 maja, 17:00
Polaris Żory 1-0 Orzeł Jankowice 26 maja, 17:00
Inter Krostoszowice 5-5 Orzeł Palowice 26 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-2 Olza Godów 26 maja, 17:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 26 maja, 11:00
LKS Zwonowice 3-6 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 26 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

LKS Zwonowice 3-0 KS 27 II Gołkowice 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-2 Borowik Szczejkowice 28 maja, 17:00
Olza Godów 4-1 Inter Krostoszowice 29 maja, 17:00
Orzeł Palowice 7-3 Polaris Żory 29 maja, 17:00
Orzeł Jankowice 3-5 Iskra Rowień (Żory) 28 maja, 17:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-1 KP Kamień (Rybnik) 29 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

KS 27 II Gołkowice 2-1 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 18 maja, 18:10
KP Kamień (Rybnik) 4-1 Orzeł Jankowice 5 czerwca, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 2-4 Orzeł Palowice 4 czerwca, 15:30
Polaris Żory 3-3 Olza Godów 5 czerwca, 17:00
Inter Krostoszowice 0-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 10-3 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 5 czerwca, 17:00
GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-3 LKS Zwonowice 5 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 9-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-2 KS 27 II Gołkowice 11 czerwca, 17:00
LKS Zwonowice 2-5 Borowik Szczejkowice 11 czerwca, 17:00
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Inter Krostoszowice 11 czerwca, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-2 Polaris Żory 11 czerwca, 17:00
Olza Godów 2-3 Iskra Rowień (Żory) 11 czerwca, 17:00
Orzeł Palowice 1-0 KP Kamień (Rybnik) 11 czerwca, 17:00
Orzeł Jankowice 4-3 Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

KS 27 II Gołkowice 3-3 Orzeł Jankowice 19 czerwca, 17:00
Granica II Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-4 Orzeł Palowice 19 czerwca, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 3-3 Olza Godów 19 czerwca, 17:00
Iskra Rowień (Żory) 1-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 19 czerwca, 17:00
Polaris Żory 1-1 Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 19 czerwca, 17:00
Inter Krostoszowice 2-1 LKS Zwonowice 19 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 6-3 GKS 1962 II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 19 czerwca, 17:00

Autor: Rafał Olejnik
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas