[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2015/2016, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS II Bełk 18 41 13 2 3 76-14 8 1 1 43-5 5 1 2 33-9
2.  Forteca II Świerklany 18 39 12 3 3 58-19 9 1 0 41-5 3 2 3 17-14
3.  Żar Szeroka 18 38 12 2 4 59-31 9 0 1 41-13 3 2 3 18-18
4.  LKS Skrbeńsko 18 36 11 3 4 44-21 6 3 1 29-12 5 0 3 15-9
5.  Odra Wodzisław Śląski 18 34 11 1 6 45-37 8 0 2 25-13 3 1 4 20-24 2 4 1 1 0 2-1
6.  Ruch Stanowice 18 34 11 1 6 63-25 8 1 1 49-9 3 0 5 14-16 2 1 0 1 1 1-2
7.  KS Szczerbice 18 16 4 4 10 38-51 3 3 4 29-25 1 1 6 9-26
8.  KS Kleszczów (Żory) 18 10 3 1 14 45-81 2 1 6 26-41 1 0 8 19-40
9.  TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 18 8 2 2 14 25-98 2 0 7 15-38 0 2 7 10-60
10.  Start II Mszana 10 6 2 0 8 14-49 2 0 1 9-9 0 0 7 5-40
11.  Płomień II Połomia 10 1 0 1 9 10-51 0 0 0 0-0 0 1 9 10-51
Dąb II Dębieńsko wycofał się z rozgrywek po 3. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
KS Świerklany wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Start II Mszana i Płomień II Połomia zostały dokooptowane do rozgrywek w przerwie zimowej.
Piast Leszczyny wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS II Bełk    0-0 1-2 3-1 8-2 4-0 5-0 3-0* 7-0 5-0 7-0 
 2 Forteca II Świerklany0-0     3-1 1-0 3-2 1-0 9-0 6-1 12-0 4-1 2-0 
 3 Żar Szeroka2-1 3-1     0-1 4-1 4-1 2-1 8-4 4-1 6-2 8-0 
 4 LKS Skrbeńsko1-2 0-0 2-2     3-1 2-1 2-0 6-2 2-2 3-0 8-2 
 5 Odra Wodzisław Śląski1-2 2-1 2-1 0-3*     2-1 3-2 3-0* 7-0 3-2 2-1 
 6 Ruch Stanowice1-3 3-1 4-2 5-1 0-0     2-0 6-2 9-0 9-0 10-0 
 7 KS Szczerbice3-1 2-5 0-0 0-4 2-4 1-2     5-3 2-2 10-0 4-4 
 8 KS Kleszczów (Żory)1-9 2-3 3-6 0-4 1-5 1-6 2-2     12-4 4-2 
 9 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik)0-15 2-6 3-4 0-1 3-5 1-3 1-4 1-0     4-0 
 10 Start II Mszana2-7 5-1     2-1 
 11 Płomień II Połomia    

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Płomień II Połomia, Start II Mszana.
 
Żar Szeroka - KS Świerklany 23 sierpnia, 17:00
było 3-0, anulowany
Odra Wodzisław Śląski - Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 11 listopada, 13:30
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Ruch Stanowice 1-3 LKS II Bełk 22 sierpnia, 17:00
KS Kleszczów (Żory) - Dąb II Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 23 sierpnia, 17:00
na boisku było 4-2, zweryfikowany na 0-3 (wo) z powodu zbyt małej liczby zawodników młodzieżowych w drużynie gospodarzy, później anulowany
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 0-1 LKS Skrbeńsko 23 sierpnia, 17:00
Forteca II Świerklany 9-0 KS Szczerbice 23 sierpnia, 13:30

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Start II Mszana, Płomień II Połomia.
 
KS Świerklany - KS Szczerbice 30 sierpnia, 11:00
w Szczerbicach; KS Świerklany gospodarzem, było 3-2, anulowany
Dąb II Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 30 sierpnia, 17:00
było 1-2, anulowany
LKS II Bełk 3-0 KS Kleszczów (Żory) 30 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-0 / w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - Ruch Stanowice 30 sierpnia, 17:00
było 2-7, anulowany
Żar Szeroka 4-1 Odra Wodzisław Śląski 14 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany na wniosek policji
Forteca II Świerklany 1-0 LKS Skrbeńsko 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Płomień II Połomia, Start II Mszana.
 
Odra Wodzisław Śląski - KS Świerklany 5 września, 16:30
było 6-0, anulowany
Ruch Stanowice 4-2 Żar Szeroka 6 września, 16:30
KS Kleszczów (Żory) - Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 6 września, 16:30
było 1-2, anulowany
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 0-15 LKS II Bełk 6 września, 16:30
Forteca II Świerklany - Dąb II Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 6 września, 13:30
było 7-1, anulowany
KS Szczerbice 0-4 LKS Skrbeńsko 6 września, 11:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: KS Szczerbice, Start II Mszana, Płomień II Połomia.
 
KS Świerklany - LKS Skrbeńsko 13 września, 16:30
było 0-1, anulowany
LKS II Bełk 0-0 Forteca II Świerklany 13 września, 16:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 13 września, 11:00
było 0-2, anulowany
Żar Szeroka 8-4 KS Kleszczów (Żory) 13 września, 16:30
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Ruch Stanowice 13 września, 16:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Start II Mszana, Płomień II Połomia, LKS Skrbeńsko.
 
Ruch Stanowice - KS Świerklany 20 września, 16:00
było 4-0, anulowany
KS Kleszczów (Żory) 1-5 Odra Wodzisław Śląski 20 września, 16:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 3-4 Żar Szeroka 20 września, 16:00
Forteca II Świerklany - Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 19 września, 16:00
było 14-0, anulowany
KS Szczerbice 3-1 LKS II Bełk 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Start II Mszana, Płomień II Połomia.
 
LKS II Bełk 3-1 LKS Skrbeńsko 27 września, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - KS Szczerbice 27 września, 11:00
było 1-5, anulowany
Żar Szeroka 3-1 Forteca II Świerklany 27 września, 16:00
Odra Wodzisław Śląski 7-0 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 26 września, 16:00
Ruch Stanowice 6-2 KS Kleszczów (Żory) 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Start II Mszana, LKS II Bełk, Płomień II Połomia.
 
KS Kleszczów (Żory) - KS Świerklany 4 października, 15:30
na boisku 6-1, zweryfikowany na 0-3 (wo) z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy, później anulowany
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 1-3 Ruch Stanowice 4 października, 15:30
Forteca II Świerklany 3-2 Odra Wodzisław Śląski 3 października, 15:30
KS Szczerbice 0-0 Żar Szeroka 4 października, 11:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - LKS Skrbeńsko 4 października, 11:00
na boisku 0-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik; uznano wynik z boiska, później anulowany

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Płomień II Połomia, Start II Mszana.
 
KS Świerklany - LKS II Bełk 10 października, 15:30
było 0-2, anulowany
Żar Szeroka 0-1 LKS Skrbeńsko 11 października, 15:30
Odra Wodzisław Śląski 3-2 KS Szczerbice 10 października, 15:30
Ruch Stanowice 3-1 Forteca II Świerklany 10 października, 15:30
KS Kleszczów (Żory) 12-4 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 11 października, 15:30

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik), Płomień II Połomia, Start II Mszana, Żar Szeroka.
 
Forteca II Świerklany 6-1 KS Kleszczów (Żory) 18 października, 13:30
KS Szczerbice 1-2 Ruch Stanowice 18 października, 11:00
LKS II Bełk - Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 18 października, 15:00
było 17-0, anulowany
Odra Wodzisław Śląski 0-3 LKS Skrbeńsko 26 marca, 11:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany na wniosek policji / w drugim terminie (21 listopada 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Płomień II Połomia, Odra Wodzisław Śląski, Start II Mszana.
 
Żar Szeroka 2-1 LKS II Bełk 24 października, 14:30
Ruch Stanowice 5-1 LKS Skrbeńsko 25 października, 14:30
KS Kleszczów (Żory) 2-2 KS Szczerbice 25 października, 14:30
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 2-6 Forteca II Świerklany 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Płomień II Połomia, Forteca II Świerklany, Ruch Stanowice, Start II Mszana.
 
KS Szczerbice 2-2 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 8 listopada, 11:00
LKS II Bełk 8-2 Odra Wodzisław Śląski 8 listopada, 13:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) - Żar Szeroka 8 listopada, 13:30
było 0-16, anulowany
KS Kleszczów (Żory) 0-4 LKS Skrbeńsko 8 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Odra Wodzisław Śląski.
 
LKS II Bełk 4-0 Ruch Stanowice 3 kwietnia, 15:00
LKS Skrbeńsko 2-2 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 2 kwietnia, 15:00
KS Szczerbice 2-5 Forteca II Świerklany 2 kwietnia, 15:00
Start II Mszana 2-7 KS Kleszczów (Żory) 3 kwietnia, 15:00
Żar Szeroka 8-0 Płomień II Połomia 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Ruch Stanowice.
 
LKS Skrbeńsko 0-0 Forteca II Świerklany 9 kwietnia, 15:30
KS Kleszczów (Żory) 1-9 LKS II Bełk 10 kwietnia, 15:30
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Żar Szeroka 10 kwietnia, 15:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Start II Mszana 5-1 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 10 kwietnia, 15:30
KS Szczerbice 4-4 Płomień II Połomia 9 kwietnia, 15:30

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: KS Kleszczów (Żory).
 
Żar Szeroka 4-1 Ruch Stanowice 17 kwietnia, 15:30
LKS II Bełk 7-0 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 17 kwietnia, 15:30
LKS Skrbeńsko 2-0 KS Szczerbice 16 kwietnia, 15:30
Forteca II Świerklany 4-1 Start II Mszana 17 kwietnia, 15:30
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Płomień II Połomia 17 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik).
 
Forteca II Świerklany 0-0 LKS II Bełk 24 kwietnia, 16:00
KS Kleszczów (Żory) 3-6 Żar Szeroka 24 kwietnia, 16:00
Ruch Stanowice 0-0 Odra Wodzisław Śląski 24 kwietnia, 16:00
KS Szczerbice 10-0 Start II Mszana 23 kwietnia, 16:00
LKS Skrbeńsko 8-2 Płomień II Połomia 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Forteca II Świerklany.
 
Odra Wodzisław Śląski 3-0 KS Kleszczów (Żory) 1 maja, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Żar Szeroka 4-1 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 1 maja, 16:30
LKS II Bełk 5-0 KS Szczerbice 1 maja, 16:30
LKS Skrbeńsko 3-0 Start II Mszana 1 maja, 16:30
Ruch Stanowice 10-0 Płomień II Połomia 30 kwietnia, 16:30

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: KS Szczerbice.
 
LKS Skrbeńsko 1-2 LKS II Bełk 7 maja, 16:30
Forteca II Świerklany 3-1 Żar Szeroka 8 maja, 14:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 3-5 Odra Wodzisław Śląski 8 maja, 16:30
KS Kleszczów (Żory) 1-6 Ruch Stanowice 8 maja, 16:30
Start II Mszana 2-1 Płomień II Połomia 7 maja, 16:30

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: LKS Skrbeńsko.
 
Ruch Stanowice 9-0 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 15 maja, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Forteca II Świerklany 14 maja, 17:00
Żar Szeroka 2-1 KS Szczerbice 15 maja, 17:00
LKS II Bełk 5-0 Start II Mszana 15 maja, 17:00
KS Kleszczów (Żory) 4-2 Płomień II Połomia 15 maja, 17:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Start II Mszana.
 
LKS Skrbeńsko 2-2 Żar Szeroka 22 maja, 17:00
KS Szczerbice 2-4 Odra Wodzisław Śląski 22 maja, 17:00
Forteca II Świerklany 1-0 Ruch Stanowice 22 maja, 17:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 1-0 KS Kleszczów (Żory) 22 maja, 17:00
LKS II Bełk 7-0 Płomień II Połomia 22 maja, 17:00
mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: LKS II Bełk.
 
LKS Skrbeńsko 3-1 Odra Wodzisław Śląski 29 maja, 17:00
KS Kleszczów (Żory) 2-3 Forteca II Świerklany 29 maja, 17:00
Ruch Stanowice 2-0 KS Szczerbice 29 maja, 17:00
Żar Szeroka 6-2 Start II Mszana 29 maja, 17:00
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 4-0 Płomień II Połomia 29 maja, 17:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: Płomień II Połomia.
 
LKS II Bełk 1-2 Żar Szeroka 5 czerwca, 17:00
LKS Skrbeńsko 2-1 Ruch Stanowice 5 czerwca, 17:00
KS Szczerbice 5-3 KS Kleszczów (Żory) 5 czerwca, 17:00
Forteca II Świerklany 12-0 TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 5 czerwca, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 3-2 Start II Mszana 5 czerwca, 17:00
w Mszanie; Odra gospodarzem

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Pauza: Żar Szeroka.
 
LKS Skrbeńsko 6-2 KS Kleszczów (Żory) 11 czerwca, 17:00
w Kleszczowie
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 1-4 KS Szczerbice 11 czerwca, 17:00
Odra Wodzisław Śląski 1-2 LKS II Bełk 11 czerwca, 17:00
Ruch Stanowice 9-0 Start II Mszana 11 czerwca, 17:00
Forteca II Świerklany 2-0 Płomień II Połomia 12 czerwca, 14:30

Autor: Rafał Olejnik
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas